شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکلات قبل و بعد از ارتباط جنسی

1. با سلام خدمت جناب دکتر :
    سوالی که من داشتم این بود که همیشه قبل از برقراری رابطه با همسرم خیلی عطش دارم و همیشه سعی کردم که تاجایی که امکان داره ایشون رو تامین کنم و بعد خودم ولی همیشه بعد از انزال زودی که دارم میبینم نتوانستم به اون چیزی که بودم برسم برای همین یه کمبودهایی در خودم میبینم .
    یکی دیگه از مشگلاتم سایز الت تناسلیم خیلی کوچیک و اگر قرص مصرم نکنم بعد از انزال تا مدت طولانی نمی تونم رابطه برقرار کنم لطفا یه راهنمایی کنید ممنون میشم .
    درضمن این اولین تایپ منه و امیدوارم از قوانین سرپیچی نکرده باشم

2. سلام خسته نباشید فکر کنم بهترین راه حل مراجعه به دکتر متخصص ارولوژیست هستش

3. سلام.نمي دونم چند وقته ازدواج كرديد؟فقط اينو ميدونم با استرس زيادي و نگراني بيهوده باعث ميشيد همسرتونم لذت نبره و نگران بشه.يه رابطه جنسی خوب رابطه جنسیيه كه شمارو به ارامش برسونه كه اين ارامش احتياج به يك حريم امن و كاملا راحته2طرفه داره.اصلا اشكال نداره خيلي راحت با شريكه زندگيتون در مورد مسائل مهم و خصوصيتون مثل توقع ايشون از رابطه جنسی وروش انجام اون(حتما كه نبايد حمش از الت استفاده كنيد)صحبت كنيد انقدريكه شما2تا ميتونيد به هم كمك كنيد شايد دكتر نتونه!

4. با سلام
    امیدوارم سوالم تکراری نباشه چون خیلی گشتم و همچین سوالی ندیدم و از قوانین سر پیچی نکرده باشم میخواستم بدونم کسانی که انحراف الت را دارند در رابطه با روابط جنسی به مشکل بر نمیخورند و میتونند راحت رابطه داشته باشند
    با تشکر از پاسختان

5. fatimaoo نوشته است: با سلام
    امیدوارم سوالم تکراری نباشه چون خیلی گشتم و همچین سوالی ندیدم و از قوانین سر پیچی نکرده باشم میخواستم بدونم کسانی که انحراف الت را دارند در رابطه با روابط جنسی به مشکل بر نمیخورند و میتونند راحت رابطه داشته باشند
    با تشکر از پاسختان

سلام دوست عزیز

انحراف آلت تا حدی طبیعی است

برای دریافت اطلاعات بیشتر ، در نوار جست و جوی بالای صفحه  ،   " انحراف آلت "   را تایپ کنید

موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. farhadn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    fatimaoo نوشته است: با سلام
    با تشکر از پاسختان

دوست عزیز جواب سوال شما اینجا هست:
    http://www.roham.ws/web/ftopict-3310.html

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. saeid27 نوشته است: با سلام خدمت جناب دکتر :
    سوالی که من داشتم این بود که همیشه قبل از برقراری رابطه با همسرم خیلی عطش دارم و همیشه سعی کردم که تاجایی که امکان داره ایشون رو تامین کنم و بعد خودم ولی همیشه بعد از انزال زودی که دارم میبینم نتوانستم به اون چیزی که بودم برسم برای همین یه کمبودهایی در خودم میبینم .
    یکی دیگه از مشگلاتم سایز الت تناسلیم خیلی کوچیک و اگر قرص مصرم نکنم بعد از انزال تا مدت طولانی نمی تونم رابطه برقرار کنم لطفا یه راهنمایی کنید ممنون میشم .
    درضمن این اولین تایپ منه و امیدوارم از قوانین سرپیچی نکرده باشم

قرص خوردن براي شما كار درستي نيست همه مردان بعد از انزال يك دوره ناگدازي متغير از چند دقيقه تا چند ساعت دارن كه در طي اون نميتونن نزديكي و نعوظ داشته باشن شما اين روند طبيعي رو بهم ميزني . عبارت انزال زودرس رو با گوگل بالاي سايت جستجو كن تكنيك هايي مثل استارت استاپ رو ميشه انجام داد

8. سلام هميشه درزمان مجردي شنيدن وديدن كوچكترين موضوع در باره ي روابط زناشويي( بصورت ناخواسته نه از روي لذت) باعث ميشدخيلي زود وسريع وزياد واژنم شروع به ترشح كنه واحساس گشادي واژن ميكردم طوريكه حتي نميتونستم راحت راه برم اما الان كه عقدم  با روابطي كه با همسرم دارم( در حد معاشقه وهماغوشي نه دخول)اصلا واژنم به اون شكل خيس نميشه واصلا احساس گشاد شدنش رو ندارم وخيلي دير تحريك ميشم.از كارهايي كه شوهرم انجام ميده احساس لذت بردن وازخود بي خود شدن ندارم مثلا اصلا مكيده شدنه سينه هامو حس نميكنم  فقط يه احساس آرامش از كارهاييكه برام انجام ميده توم بوجود مياد.شوهرم برام هيچ كم نميذاره اما من حشري نميشم نميدونم از اين دير تحريك شدن چكار كنم .آيا مشكلي پيدا كردم؟ميشه راهنماييم كنيد؟

9. با سلام
    دوست  عزیز چون احتمالا شما میدونید که رابطه ای دارید در حد همون (هم اغوشی) هستش احساس ارامش را دارید به احتمال زیاد شما وقتی رابطه کامل را تجربه کردید به همان صورت بر گردید ولی باز هم  بهتر هست به پزشک مراجعه کرده و در این مورد مشورت بخواهید
    موفق باشید.

10. دوست عزیز احتمالا شما بیش از حد به این مساله فکر میکنید که آیا تحریک شدم یا نه... حالا چطور میشه ... برای همین نمیتونید رو رابطتون تمرکز داشته باشیدکه در اوایل ازدواج این موارد طبیعی هست تا بعد از مدتی که مهارت وتمرکزتون بیشتر شد این مسائل حل خواهد شد
    سعی کنید نقاط حساس وخوشایند خود وهمسرتون را بیابید وتثبیت کنید ودر رابطه روی این نقاط خود وهمسرتون تمرکز کنید با تحریک همسرتون شما هم وارد عمل خواهید شد ودرتحریک شما هم موثر است بدون شک شما قلق این کار رو در آینده ای نزدیک بدست خواهید آورد .موفق باشید.

11. سلام فکر کردن به این مسئله شاید برای همه یک امر طبیعیه ولی از اینجهت میگم باعث سرخوردگی و سردی در طرفم نشه در ضمن من تمامی روشهای رابطه جنسی رو انجام میدهم ولی هیچکدام از این روشها به اندازه امیزش با الت تناسلی باعث لذت نمیشه .

12. سلام به تو دوست عزیز
    به نظرمن مشکل شما فقط این مسئله هست که چرا تحریک نمیشم چرا نمیشم چرا اینطوری شدم یعنی شما فقط به این چیزا تمرکز میکنید نه رابطتون!منم قبلا اینطور بودم ولی باید بیخیال بود باید به همسرت نگاه کنی ببینی چی پیش میاد قول میدم که موفق میشی نگران نبشا!اگه فقط به خودتو شوهرتو روابطتون فکرکنی و تو حس اون موقع بری مطمئن باش تحریک میشی نگران نباشید حل میشه
    موفق باشید

13. 5380 نوشته است: سلام هميشه درزمان مجردي شنيدن وديدن كوچكترين موضوع در باره ي روابط زناشويي( بصورت ناخواسته نه از روي لذت) باعث ميشدخيلي زود وسريع وزياد واژنم شروع به ترشح كنه واحساس گشادي واژن ميكردم طوريكه حتي نميتونستم راحت راه برم اما الان كه عقدم  با روابطي كه با همسرم دارم( در حد معاشقه وهماغوشي نه دخول)اصلا واژنم به اون شكل خيس نميشه واصلا احساس گشاد شدنش رو ندارم وخيلي دير تحريك ميشم.از كارهايي كه شوهرم انجام ميده احساس لذت بردن وازخود بي خود شدن ندارم مثلا اصلا مكيده شدنه سينه هامو حس نميكنم  فقط يه احساس آرامش از كارهاييكه برام انجام ميده توم بوجود مياد.شوهرم برام هيچ كم نميذاره اما من حشري نميشم نميدونم از اين دير تحريك شدن چكار كنم .آيا مشكلي پيدا كردم؟ميشه راهنماييم كنيد؟

با سلام
    دوست گرامی، چند چیز در این قضیه دخیل هست که عبارتند از:
    1- فضای متفاوته مابین زمان تجرد و تاهل!!!! چنانکه تقریباً بیشتر ماها این رو تجربه کردیم که در آن دوران بدلایل مختلفی همچون شهوت زیاد،در دسترس نبودن جنس مخالف در آن زمانها،تازه به بلوغ رسیدن و..... این شهوت در تجرد!! در نهادمون بیشتر از زمان تاهلمون بوده!!
    2- افزایش سن!! اساساً با افزایش سن ،مقدار شهوت ،رو به افول میزاره!! البته در سنینه شما،آنچنان محسوس نیست!! ولی به هرحال اینهم میتونه عاملی دیگر بر این قضیه باشه!!
    3- عدم تمرکز!!!! همگان میدانیم عدم تمرکز در این موارد چقدر در مقدار و نوع تحریکات موثره!! این رو هم باید قبول کنیم که قبل از ازدواج و در تجرد بدلیل اینکه هنوز ببخشید به قول قدیمیها،دستمون به گوشت نرسیده!! تمرکزمون در مورد جنس مخالفمون بیش از اندازه است!!و همین مورد در بیداری قوه شهوت در افراد بسیار حائز اهمیته!!در صورتیکه در زمان متاهلی،چون جنس مخالف در دسترسمونه!! و میدونیم که هر وقت بخواهیم وجود داره لذا شهوتمون هم با این موضوع،تحت تاثیر قرار میگیره!!
    4- احساس طرفین نسبت بهم!!! این مورد هم نیازی به توضیح نداره!! چون همه میدونیم که اصولاً باید طرفین همدیگر رو قبول داشته و بخواهند که رابطه داشته باشند!! لذا کمترین عدم علاقه بهم!! این لذت رو کم میکنه!!
    5- ندانستن مواردی که موجبات تحریک پذیری طرف مقابل میشه!! این اصل هم پرواضح هستش و نیازی به توضیحش نمیبینم!!
    6- نوع غذا!!! بطور کلی غذاهای سرد میل جنسی رو کم و غذاهای گرم و تند میل جنسی رو زیاد میکنه!! پس در این موردهم تجدید نظر کنید!!البته اگر نیازی میبینید!!
    7- زمان تحریک و یا تماس جنسی!!! تحقیقاً هر زمانی برای اینکار مناسب نیست!!! لذا تنظیم درست زمان رابطه، میتونه در تحریک و لذت بردن بسیار موثر باشه!!
    8- پیرو بند 6 مکان، نور، وووووو هم بی تاثیر در این قضیه نیست!!
    9- نوع ابراز شهوت از جانب زوجین!!!! منظور از این مورد اینه که چگونگی و نوع و کیفیت و کمیت تحریک پذیری باید بر اساس نیاز طرفین و با توافق هم صورت بگیره!! لذا هرگونه کم و یا زیاد بودن این اعمال در عدم لذت طرفین تاثیر خواهد گذاشت!!منظورم اینه که در زمان تجرد و در هرزمانی که فرد به این چیزها فکر کنه!! زود تحریک میشه و..... ولی در زمان تاهل بدلایل مختلف... نمیتونه اینطور باشه!!......
    و.....
    در نهایت اگر مورد شما حل نشد بهترین کار مراجعه به متخصص زنان  و یا غدد،بوده چرا که شاید از نظر ترشحات غدد دچار مشکل شده باشید!! ولی در کل بعید میدونم معضلی در این زمینه براتون بوجود آمده باشه!! کمی صبر کنید شاید خودش حل بشه!
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  14. سلام منم مشكلي شبيه 5380دارم با اين تفاوت كه كنارش يه مشكل بزرگتر دارم.
    بعد عقد براي تشخيص نوع بكارت به پزشك زنان مراجعه كردم و دكتر گفت پرده ات از نوع بديه حلقويه وتابالا كشيده شده وخيلي بلنده فقط يه سوراخ كوچيك بالاش داره  احتمالا نتونين دخول داشته باشين يا شوهرت نتونه يا خودت بخاطر درد نذاري واگه پاره بشه درد وخونريزي زيادي خواهي داشت حتي ممكنه به خاطر خونريزي زياد به بيمارستان مراجعه كني اگه با نزديكي پاره نشد بايد بياي با جراحي پرده رو برداري خلاصه كلي ترسوندم.حالا با مشكل دير تحريك شدن وكم بودن ترشحاتم ترسم از شب عروسي صدبرابر شده(منم قبلا راحت تحريك ميشدم برعكس حالا) ميشه يه چيزي يا كاري رو بهم معرفي كنيد كه دردي كه قراره بكشم كمتر شه؟اگه مشكل دير تحريك شدنم حل نشد چكار كنم؟شوهرم بيشتر سعيش راضي كردن منه تا خودش ولي يا به خاطر معذب بودنم يا هر چيز ديگه حس باز شدن دهانه ي واژنو زياد خيس شدنو ندارم خيلي نگرانم خواهش ميكنم راهنماييم كنيد.مرسي

15. 6311 نوشته است: سلام منم مشكلي شبيه 5380دارم با اين تفاوت كه كنارش يه مشكل بزرگتر دارم.
    بعد عقد براي تشخيص نوع بكارت به پزشك زنان مراجعه كردم و دكتر گفت پرده ات از نوع بديه حلقويه وتابالا كشيده شده وخيلي بلنده فقط يه سوراخ كوچيك بالاش داره  احتمالا نتونين دخول داشته باشين يا شوهرت نتونه يا خودت بخاطر درد نذاري واگه پاره بشه درد وخونريزي زيادي خواهي داشت حتي ممكنه به خاطر خونريزي زياد به بيمارستان مراجعه كني اگه با نزديكي پاره نشد بايد بياي با جراحي پرده رو برداري خلاصه كلي ترسوندم.حالا با مشكل دير تحريك شدن وكم بودن ترشحاتم ترسم از شب عروسي صدبرابر شده(منم قبلا راحت تحريك ميشدم برعكس حالا) ميشه يه چيزي يا كاري رو بهم معرفي كنيد كه دردي كه قراره بكشم كمتر شه؟اگه مشكل دير تحريك شدنم حل نشد چكار كنم؟شوهرم بيشتر سعيش راضي كردن منه تا خودش ولي يا به خاطر معذب بودنم يا هر چيز ديگه حس باز شدن دهانه ي واژنو زياد خيس شدنو ندارم خيلي نگرانم خواهش ميكنم راهنماييم كنيد.مرسي

با سلام
    دوست عزیز،اینکه اینقدر استرس و نگرانی نداره!! شما میتونید از ژلهای بی حس کننده و تواماً روان کننده که در داروخونه ها به وفور پیدا میشه استفاده کنید!! البته پزشکتون هم میتونه یک نسخه در همین رابطه براتون بنویسه!! راه دیگه اشاینه که  اگر سعی کردید و نشد!! بهتره باجراحی برداشته بشه!! که اونهم در این دوره و زمونه مشکل به حساب نمیاد!! پس به جای نگرانی در این موارد که بین زن ومرد خصوصی و قابل حله!! نگران مقدمات عروسی باشید که تبعاتش بیرونی تره!!
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید