شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشكل آلت پسرم

1. با عرض سلام و خسته نباشيد
    من پسري 2 ساله دارم الت پسرم وقتي دنيا اومد اندازه طبيعي داشت پسرمو توي سه ماهگي ختنه كرديم ولي از اون موقع به بعد التش هيچ رشدي نداشته حتي يك ميلي متر  هم پوست جديد نياورده ميخواسنم بدونم كه بايد ببرمشدكتر يا صبر كنم ؟اگه لازم بود ببرمش دكتر پيش چه متخصصي بايد ببرمش ؟ممنون ميشم راهنماييم كنيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. ASAL57 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشيد
    من پسري 2 ساله دارم الت پسرم وقتي دنيا اومد اندازه طبيعي داشت پسرمو توي سه ماهگي ختنه كرديم ولي از اون موقع به بعد التش هيچ رشدي نداشته حتي يك ميلي متر  هم پوست جديد نياورده ميخواسنم بدونم كه بايد ببرمشدكتر يا صبر كنم ؟اگه لازم بود ببرمش دكتر پيش چه متخصصي بايد ببرمش ؟ممنون ميشم راهنماييم كنيد

با سلام
    دوست گرامی،با توجه به اینکه این موضوع باید با معاینات بالینی تشخیص داده بشه! لذا مراجعه به یک متخصص اورولوژیست،میتونه کمکتون بکنه!!(متخصص کلیه و مجاری ادرار)
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. من سوالم رو اینجا میپرسم

بنده 6 سالگی ختنه کردم
    متاسفانه به دلیل شکل بد ختنه جای سه تا از بخیه به حالت سه تا برآمدگی زیر آلت هست .البته با فاصله که یکیشون یه حالت دون دون داره
    البته چون شک کرده بودم از دکتر پرسیده بودم و گفتن بیماری نیست.سابقه رابطه هم ندارم.

ضمن اینکه تا چند وق پیش هنوز تیکه های کوچیک نخ های بخیه مونده بود. که با فشار یا موچین از داخل سوراخای بخیه میکشیدمشو نبیرون
    میخوام بدونم واسه از بین بردن این برآمدگی های کوچیک چیکار میشه کرد؟
    چون واقعا این دکتری که بنده رو ختنه کرد به نظرم ناشینانه این کار رو انجام دادن که اینطوری شد.

4. rezasd2 نوشته است: من سوالم رو اینجا میپرسم

بنده 6 سالگی ختنه کردم
    متاسفانه به دلیل شکل بد ختنه جای سه تا از بخیه به حالت سه تا برآمدگی زیر آلت هست .البته با فاصله که یکیشون یه حالت دون دون داره
    البته چون شک کرده بودم از دکتر پرسیده بودم و گفتن بیماری نیست.سابقه رابطه هم ندارم.

ضمن اینکه تا چند وق پیش هنوز تیکه های کوچیک نخ های بخیه مونده بود. که با فشار یا موچین از داخل سوراخای بخیه میکشیدمشو نبیرون
    چون واقعا این دکتری که بنده رو ختنه کرد به نظرم ناشینانه این کار رو انجام دادن که اینطوری شد.

منظور شما از برامدگی گوشت اضافه هست؟؟
    معمولا این موارد به مبحث زیبایی و جراحی پلاستیک مربوط میشه
    بهتره با یه جراح پلاستیک مشاوره کنید
    شاید با قرص یا داروی خواص این مشکل برطرف بشه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. farhadn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    aliyan نوشته است:
    ASAL57 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشيد

با سلام
    دوست گرامی،با توجه به اینکه این موضوع باید با معاینات بالینی تشخیص داده بشه! لذا مراجعه به یک متخصص اورولوژیست،میتونه کمکتون بکنه!!(متخصص کلیه و مجاری ادرار)
    موفق باشید.

حساسیت بی جهتی دارین نباید زیاد حساسیت نشون داد ..اوج رشد آلت تناسلی در سن بلوغ اتفاق می افتد پسر شما هنوز 2 سال داره اونوقت توقع آلت بزرگ دارین؟ این امر طبیعی طبیعیه اندازه آلت ارثیه من یه جا خوندم آلت هر پسری اندازه باباش میشه حالا مال پدرش هر چقدر باشه مال اونم همون اندازه میشه نگران نباشید ...

محال ساخته ذهن بشر است
    ذهن او همواره در دستان پر اراده ی اوست...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. rezasd2 نوشته است: من سوالم رو اینجا میپرسم

بنده 6 سالگی ختنه کردم

سلام...شما مشكلتون به بحث جراحي پلاستيك مربوط ميشه به نظرم

7. ASAL57 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشيد

دوست عزيز كاري نداره بريد متخصص جراحي كليه و جاري ادراري(اورولوژيست)....و به نظرم ويزيت به وسيله يه پزشك نه كار زيادي داره نه ضرر.
    موفق باشيد

8. با سلام
    با تشكر از همه دوستان
    من پسرمو پيش متخصص بردم گفت فعلا مشخص نميكنه بايد صبركني
    من توقع ندارم پسرم الت بزرگي داشته باشه فقط چون پوست جديدي نياورده بهمون شكل و اندازه قبلش هست نگران شدم  
    وقتي با بچه هاي همسن خودش مقايسه ميكنم مال اونها حداقل حدود يك سانت پوست جديد اورده و رشد كرده

9. با سلام
    دوست عزیز همونطور که دکتر بهتون گفتن صبر کنید تا ببینید نتیجه چی میشه همه بدنها مثل هم نیستند. حتی اگر شما حرف زدن یا راه رفتن کودکان را در نظر بگیرید یکی زودتر راه می افتد یکی زودتر صحبت میکند .پس توکلتون به خدا باشه  و صبر کنید انشالله نتیجه دلخواهتنان را خواهید گرفت.
    موفق باشید.

10. سلام دوست عزيز در خصوص پوست اضافي ميتونيد به جراح عمومي هم مراجعه كنيد چون عمل زيبايي نيست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید