شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لطفا خانمها جوا ب بدهند (تفاوتهای خواستاری معاشقه من و همسرم)

1. سلام دوست عزیز

خودتون جواب خودتونو دادید

رابطه شما نیاز به گذشت زمان داره

صبر پیشه کنید ،

مخصوصا در این گونه موارد که صرفا جنبه جسمی و مادی نداره و پیچیده تر هست

یادتون نره که شما در کنار همدیگه هستید و این آرزوی بسیاری از انسان هاست

پس سپاس گذار باشید که " شکر نعمت نعمتت افزون کند ، کفر نعمت از کفت بیرون کند "

لذت واقعی در مسائل جنسی نیست ( نظر شخصی)

یاد روزهایی باشید که نمی تونستید همدیگرو درآغوش بگیرید و ...

و قدر این این عشق و علاقه رو بدونید که گوهری باارزش تر از این وجود نداره

شیرین ترین لحظه هارو برای شما و تمام دوستان آرزو میکنم

موفق باشید

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  2. با سلام دوباره خدمت شما دوست عزيز

با توجه به اينكه خودتون گفتيد كه همسرتون درباره مسائل جنسي اطلاعات خيلي كمي دارند مطمئن شدم كه تشخيص پست قبلي من درست بوده همينطور كه گفته بودم بهترين راه آگاهي دادن به همسرتون هست از هر راهي هم ميتونيد استفاده كنيد از سي دي هاي آموزشي جنسي تا كتاب ها و حتي ميتونيد ايشون رو به اين سايت دعوت كنيد تا بتونه ثبت نام كنه و وارد بحث و گفتگو در انجمن ها بشه مطمئن باشيد كه تاثير اون رو خواهيد ديد.
    در ضمن همسر شما كمي مغرور هسند كه طبيعي هست و شما بايد به مرور زمان بهش كمك كنيد كه اين پرده ها برداشته بشه

از كسايي كه پستشون بهتون كمك كرده با استفاده از كليد تشكر ازشون تشكر كنيد تا براي كساي ديگه هم كه جستجو مي كنند بتونن زودتر به جواب برسند.

با تشكر

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. 10098 نوشته است: بازم سلام به همه دوستان
    از همتون ممنونم
    چند تا چیز رو باید بگم
    1- ما امروز سومین ماه هست که عقد کردیم و میشه گفت رابطمون جوون هست و خیلی چیزا از هم نمیدونیم
    2- دیوونه همدیگه هستیم و اگه بحث ارتباط جنسی رو کنار بزاریم عشقمون اونقدر در بین اطرافیان تابلو هست که صدای همه رو درآورده. واقعا غیر از من هیچ کس دیگه براش مهم نیست. خیلی دوست داره یک بودنمون رو ابراز کنه (مثلا هر وقت میریم بیرون باید لباس همرنگ بپوشیم) (قابل توجهmahtab22 )
    3- خانم بنده سردی و ترشی فراوون میخوره و اصلا نمیتونه شیرینی و گرمی بخوره دقیقا برعکس من (قابل توجه hhosseini) منم با شما هم عقیده هستم دوست عزیز و میدونم خوراکش و طبعش با من تفاوت داره
    4- اطلاعاتش از مسائل جنسی در حد صفر هست و تقریبا هر چی بلد هست رو از من یاد گرفته
    5- همیشه مشتاق رابطه جنسی هست و دلش میخواد ارگاسم رو تجربه کنه اما بیشتر از روی کنجکاوی هست تا شهوت
    6- همسرم یه خانم ناز نازی و رمانتیک و احساسی  هست از کثیف کاری اصلا خوشش نمییاد (قابل توجه mojdehh) ولی فکر نمیکنم داغ داغ مثل من باشه درضمن اونم دوست داره با من بازی کنه اما ... مثلا وقتی لخت هستیم دوست داره قلقلکم بده چون یکم قلقلکیم و از خنده روده بر میشه یا دوست داره با آلتم بازی کنه اما میگه چون تو دست داری من این کار رو میکنم وگرنه واسه خودم فرق نداره

اگه دوستان راهنمایی دیگه ای دارن ممنون میشم

سلام:
    همونطور که خودتون گفتید شما از نظر اطلاعات رابطه از ایشون خیلی جلوتر هستید از ایشون هم انتظار ندارید که سه ماهه تمام خواسته های شمارو براورده کنه
    میگید که احساس میکنید باید به همسرتون فرست بدید که تمام دوستان تایید کردند
    علاقه ی بسیاری هم به یکدیگر دارید
    در واقع شما در یک پست سوال میپرسید و در پست دیگر جواب خودتان رو میدهید
    2.منظور من پوشیدن لباسهای همرنگ و هم مدل نیست
    منظورم اشتراک شدن و قبول شماست در حال حاضر همسر شما مشتاق رابطه جنسی دهانی نیست و این ممکنه به خاطر حساسیت ایشون در پاکیزگی باشه که تا شما را کاملا به عمق وجودش راه نده حل نمیشه و این فقط قدم به قدم حل میشه مثل خوردن یک سیب یا بستنی قیفی با هم و.....

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید