شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لطفا خانمها جوا ب بدهند (تفاوتهای خواستاری معاشقه من و همسرم)

1. سلام
    روز خوش
    از اونجا که سوال پرسیدن تو این سایت خیلی سخته من چند تا سوال رو یکجا مطرح میکنم
    دوستان عزیز هر کس تونست به هر قسمت پاسخ بده ممنون میشم

1- سلیقه من تو رابطه جنسی با همسرم خیلی فرق داره
    من تقریبا داغ داغ هستم و اون معمولی
    اگر از امتناعش از رابطه جنسی معقدی و خوردن آلتم بگذرم (هر وقت آلت من رو می خوره حالت تهوع میگیره)
    از 4 تا چیز نمیتونم بگذرم
    نمیذاره کلیتوریسش رو تحریک کنم چون هر وقت نوازشش می کنم میگه دردم میگیره (نمیدونم درد یا داره تحریک میشه و نمیذاره)
    نمیذاره آلتش رو بلیسم چون میگه کثیفه و دوست ندارم این کار رو بکنی
    نمیذاره لب بگیرم و زبونش رو بخورم چون بدش میاد
    نمیذاره با انگشت تو واژنش بکنم چون میگه غیر از آلت دوست ندارم هیچ چیز دیگه ای واردش بشه و دوست همه چیز طعیبی و کلاسیک باشه
    چکار کنم؟

2-بعد رابطه جنسی معمولا حالت تهوع میگیره
    چکار کنم؟

3- موقع رابطه جنسی از نوازش و بوسه واسش کم نمیذارم
    گاهی اوقات تا 1 ساعت واسش وقت صرف می کنم
    ولی اصلا تحریک نمیشه (البته بگم آبش با کوچکترین نوازشی جاری میشه)
    تنها چیزی که من احساس میکنم نشونه هایی از تحریک و لذت رو نشون میده اینه که چشمهاش رو میبنده و خودش و میندازه تو بقل من و گاهی با آرامی صدایی شبیه خر خر یا خرناسه از ازش به گوش میرسه
    آیا با توجه به اینکه به قول خودش گاهی در طی روز بدون هیچ تحریکی آبش میاد جاری شدن آب واژن نشونی از تحریک هست؟
    آیا این حرکات نشونی از لذت و تحریک هست؟
    میخوام تحریکش کنم و به ارگاسم برسونمش چکار کنم؟

ممنون

2. با سلام
    در مورد این 4 تا چیز که گفتی و خانومت امتناع میکنه چند تا سوال پیش میاددر مورد مشکل اول مطمئنی تو رابطه ارامش داری منظورم اینکه خشن رفتار نمیکنی شاید وقتی کلیتوریس را تحریک میکنی فشار بهش وارد میکنی؟درمورد مشکل دوم البته اینکه میگم نظر شخصی بنده هستش اصولا خانومها زیاد دوست ندارن اقایون به التشون نگاه کنند یعنی من از خیلی ها شنیدم که از این کار بدشون میاد شاید اون هم اینجوری باشه در ضمن شاید کارهای بهتر از این هم باشه برای ارضا کردن درمورد مشکل سوم یه سوال دارم ایا نظافت دهان و دندان رعایت میکنی مسواک میزنی اینجور که من برداشت کردم شاید خانوم شما یه کم بد مزاج باشه برای همین بهتره همیشه بهداشت را رعایت کنی
    اگه از خوردن الت حالت تهوع پیدا میکنه شاید بخاطر نظافت باشه همیشه سعی کنید قبل رابطه حمام برید هر دوتون
    در ضمن تا حالا ازش پرسیدی تو رابطه از کدوم کار بیشترین لذت را میبره یا اصلا چطوری دوست داره با چه روشی
    برای یکبار هم که شده از خودش بپرس این بهتر هستش اگه در جواب گفت همین روش خوبه بگو برات توضیح بده و از لا به لای حرفاش بفهم که چی دوست داره سعی کن از همین سایت مقاله پیدا کنی و بهش بگی که بخونه
    امیدوارم که تونسته باشم کمکی کنم

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. 10098 نوشته است: سلام
    روز خوش

اگر از امتناعش از رابطه جنسی معقدی و خوردن آلتم بگذرم (هر وقت آلت من رو می خوره حالت تهوع میگیره)
    نمیذاره کلیتوریسش رو تحریک کنم چون هر وقت نوازشش می کنم میگه دردم میگیره (نمیدونم درد یا داره تحریک میشه و نمیذاره)
    نمیذاره با انگشت تو واژنش بکنم چون میگه غیر از آلت دوست ندارم هیچ چیز دیگه ای واردش بشه و دوست همه چیز طعیبی و کلاسیک باشه
    چکار کنم؟

چکار کنم؟

تنها چیزی که من احساس میکنم نشونه هایی از تحریک و لذت رو نشون میده اینه که چشمهاش رو میبنده و خودش و میندازه تو بقل من و گاهی با آرامی صدایی شبیه خر خر یا خرناسه از ازش به گوش میرسه
    آیا با توجه به اینکه به قول خودش گاهی در طی روز بدون هیچ تحریکی آبش میاد جاری شدن آب واژن نشونی از تحریک هست؟

ممنون

درمورد ترشحات به غير از موارد تحريك بدليل نوسانات هورموني مقداري ترشح بيشتر مواقع دارند وهميشه نشانه ي تحريك نيست احتمالا خانمتون كلا كمي به نظافت حساسند در مورد التش بهتره اتاقتون تا حد امكان تاريك باشه وبدون فشار وارام ارام لمسش كنيد در مورد احساس تهوع موقع رابطه ي دهاني حتي اگر از اين رابطه بدش نياد به طور عادي اگر انتهاي حلق با هر وسيله اي تحريك بشه ناخداگاه حالت اوق زدن به خاطر رفلاكس طبيعي حلق ايجاد ميشه (مثلا اگر شما انگشتتان را به ته حلقتان فشار دهيد حتما اوق ميزنيد)بهتر است اينكاررا عميق انجام ندهيد كمي حوصله به خرج دهيد موفق ميشويد

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. 10098 نوشته است: سلام
    روز خوش

چکار کنم؟

چکار کنم؟

ممنون

سلام دوست عزیز.
    کسی که درباره چیزی ذهنیت بدی پیدا کنه،سخت میشه اونو متقاعد کرد به تغییر ذهنیت.این شاید در مورد خوردت الت شما توسط خانمتون صادق باشه که ایشون کلا از نزدیک شدن الت به صورتش یا دهانش بدش میاد و باز هم شاید بخاطر همین طرز فکر هستش که به شما اجازه نمیده که الت خود خانمتون رو به دهانتون نزدیک کنید.
    در مورد تحریک کلیتوریس اینو باید بدونی که این قسمت بسیار حساسه و اگه از راههای اشتباه مثل(تحریک با دست خشک یا ضربه و تکانهای شدید)استفاده میکنید،به جای اینکه به ایشون لذت بدین،بیشتر زجر میدین.
    برای اینکار باید دستتون رو با ژل یا روغن آغشته کنید و در شروع کار به صورت ملایم و به مرور تحریک رو بیشتر کنید...

در مورد بازی دهانی،اول بهداشت رو رعایت کنید و برای شروع به آرامی و با بوسه های سطحی و طولانی شروع کنید،نه اینکه...

در مورد ورود انگشت به واژن،این حساسیت ایشون بر میگرده به طرز فکرشون.این موقع احتمالا فقط انگشت شماست که با بدن ایشون تماس داره و خانم شما احساس سردی رابطه میکنه.شما سعی کن یا پشت ایشون قرار بگیری(ایشون رو کامل در بر بگیری) و علاوه بر ورود انگشت،با دست دیگه ،سایر قسمتهای بدن ایشون رو نوازش کنی و یا این کار رو در آغوش ایشون انجام بدی.

در مورد دوم زیاد اطلاعی ندارم.البته فکر میکنم که این مشکل به دلیل ضعف احتمالی بدنشون هست و اینکه ایشون در طی یک رابطه ارضاء شدن ،بیشتر از اونی که باید ،بهشون فشار روحی میاره و انرژِی بدنشونو میگیره.
    (شاید قبل رابطه یک لیوان آب میوه غنی و خنک به ایشون کمک کنه)

در مورد سوم نظر من اینه که شاید:روش نوازش شما اشتباه باشه. و با اون حالات خانم که اشاره کردی(حس ارضا شدن و صدا کردن)،شاید خانم شما ارضا شدن رو فقط توی بی حرکت بودن در آغوش شماو نوازش توسط شما میبینه و به همین عادت و اکتفا کرده.(شما سعی کن روشهای متنوع و لذتهای دیگه ای از ارضا شدن رو نشونش بدی و ایشون رو از مفعولی به فاعل مطلق)

در مورد آخر وجاری شدن آب بدون تحریک اطلاعی ندارم.
    آخر کلام،ایشون رو بیشتر به خوردن غذاهای گرم و تند ترغیب کن.ایشون رو یه مدت تشنه ی رابطه بزار(بزار ایشون احساس نیاز کنه).و هم اینکه با نظر دوستمون موافقم که از خود ایشون بپرسین که با چه عملی بیشتر لذت میبرن و شما هم همونکارو بکنید و هم روشهای خودتونو در بین این اعمال جای بدین.

به امید رابطه ای گرم گرم...
    دوست من

5. سلام
    با تشکر از نظرات مفید دوستان

1. با نامزدتون در یه فضای رمانتیک مفصل صحبت کنید و بهشون متذکر شید که زندگی یه جاده دو طرفه س و گاهی آدم باید به خاطر همسرش و خوشحال کردن اون پا روی یه سری از علائقش بذاره یا کاری رو که دوست نداره انجام بده.
    با نظر دوستان راجع به رعایت نظافت موافقم. شما میتونید با هم حمام کنید و حتی اجازه بدید نامزدتون شما رو بشوره شاید یه کم حسشون بهتر شه. خانم ها به تمیزی خیلی حساسن.
    رابطه دهانی مسئله ای هست که خیلی از خانوم ها دوست ندارن. باید سعی کنید لذت این کار رو بهشون بچشونید بلکه راضی شن.

2. حالت تهوعشون ممکنه ناشی از استرس در حین رابطه باشه. آرامش بیشتری به خرج بدید و با صحبت آرومشون کنید.

3. وقتی میگید با کوچکترین نوازش ترشحاتشون زیاد میشه شک نکنید که تحریک شدن. بله در طول روز ترشحات جاری میشن اما اون به خاطر شست و شوی واژنه و هیچ تماسی هم در بین نیست. و با مسائل هرمونی از قبیل نزدیک شدن به روزهای پریود و ... هم ارتباط مستقیم داره.

و در نهایت پیشنهاد من اینه که حتما ابتدا به تنهایی و بعد به همراه نامزدتون به مشاور مراجعه کنید.

با آرزوی کامیابی...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. 10098 نوشته است: سلام
    روز خوش

چکار کنم؟

چکار کنم؟

ممنون

تفاوت ميزان ميل جنسي در زوجها شايع هست و براي جبرانش از ساير روشها مثل نزديكي بيرونيoutercourse
    مستربيشن متقابل ميشه استفاده كرد همسر شما در تمايلات جنسي دهاني ضعيفه و براي عوض كردن نظرش احتياج به زمان وكار تدريجي هست ضمنا از نظر بهداشتي ميزان باكتريهاي موجود در روي الت تناسلي افراد از دست انها كمتره ولي نوعشون متفاوته و كلا الت تناسلي به علت عدم تماس با محيط بيرون تميزتر از ساير جاهاي بدنه با اين وجود ميشه قبل از شروع موضع رو با صابون شست .نزديكي مقعدي اگر شخص بلدنباشه اسفنكترهاي داخلي وخارجي رو باهم شل كنه كاري دردناك ورنج اوره ونياز به يادگيري داره.تحريك كليتوريس رو با ژل لوبريكانت- از داروخانه- و با انگشت سبابه و با ملايمت وبصورت نوازش كردن انجام بده و قبلش لبهاي كوچك ونواحي اطراف كليتوريس كه كمتر حساسن لمس ونوازش كن
    براي تحريك دهاني الت شما ميتوني از كاندوم هاي معطر وطعم دار استفاده كني كه تماس پوستي نداشته باشي واينكار رو بصورت غير عمقي ودر ناحيه گلنس-سر- انجام بده
    جاري شدن مايع از واژن نمايانگر مرحله اول- تحريك يا اكسايتمنته- واحتمالا خانم شما به ارگاسم نميرسه بايد ازش بپرسي ايا تا بحال به ارگاسم رسيده اگه بله از چه راهي بوده؟ با تمرين ويادگيري و تجربه كردن حالتهاي مختلف وبالا رفتن سن استعداد ارگاسمي بيشتر ميشه

7. با سلام به نظر من اگر حركاتتون رو يه خورده آرومتر انجام بدين همه مشكلاتتون حل مي شه احتمالا شمابا سرعت وبا فشار دست حركاتتون رو انجام مي دين ويه احساس منزجر كننده رو به ايشون منتقل مي كنين و اول هم به نظر من با تحريك خيلي آروم مثل يه نوازش، كليتوريس شروع كنين بعد وارد رابطه جنسی دهاني بشين چون منم اين مشكلات وتجربه كردم موفق باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. با سلام خدمت همه دوستان
    از همتون ممنونم

در مورد بهداشت باید بگم همسرم بسیار به تمیزی اهمیت میده و کوچکترین چیز رو بهم تذکر میده از همین رو من همیشه بهداشت رو رعایت میکنم
    هر روز مسواک میزنم، از خوشبو کننده دهان استفاده میکنم، حمام میرم ادکولون میزنم و .... هر کاری که دوست داره و فکر میکنم که دوست داره انجام میدم

درضمن همسر من همیشه دوست داره مفعول باشه و خیلی به سختی میگه چه کاری رو دوست داره واقعا باید به 1001 طرفند وناز و ادا از زیر زبونش حرف بکشم اصلا نمیگه چی دوست داره
    به قول معروف انگار طبق یک حرکت غیر ارادی با دست پس میزنه و با پاپیش میکشه
    انگار خودش هم نمیدونه چی میخواد یا نمیخواد بگه (نمیدونم) مثلا در حالی که تو بقل من هست و دارم گردنش رو می بوسم و اونم چشماش رو بسته و آدم فکر میکنه تو خلسه رفته یهو بلند میشه میگی بگیر بخواب فردا خواب میمونی نمیتونی بری سر کار

همیشه سعی میکنم تو یه فضای آروم به حرفاش گوش کنم و ببینم اونم چی میخواد
    گاهی اوقات 2-3 ساعت فقط واسه اون کار میکنم و خودم رو کلا فراموش میکنم
    بارها شده سرتاپاش رو در نهایت آرامش نوازش کردم و بوسیدم
    تاحالا خیلی با هم درباره رابطه جنسی حرف زدیم اما ....

دیگه نمیدونم چکار کنم

9. سلام دوست عزیز از حرفی که زدی و گفتی فکر میکنی رفته توی خلسه و بعد یه هو میگه پاشو بخواب فردا نمیرسی بری سرکار خیلی خندیدم همسر شما یه خانوم ناز نازی و رمانتیک و احساسی و اونم داغ داغ مثل خودتون هست ولی از کثیف کاری خوشش نمییاد اخه این کارایی که شما میخواین به نظر اکثر خانومها کثیف کاریه اگه تازه ازدواج کردین بیشتر از همون راههای ابتدایی ارضا بشید و ایشونو ارضا کنید یه مدت از ازدواجتون گذشت پیاز داغشو زیاد کنید واز اعمال دیگه هم استفاده کنیدو فعلا احساسی ورمانتیک باشید بهتره تا خانومتون هم یواش یواش عادت کنه ودر اینده شاید بتونه خواسته هاتونو بر اورده کنه یه کم هم شما ناز کنید لازم نیست که همیشه شما سرتا پای اونو نوازش کنید به اونم فرصت بدین احتمال زیاد ایشون هم دوست دارند شما رو لوس کنند ولی شما با (برداشت از صحبتهایی که کردین دارم اینو میگم)تا حالا بهش اجازه ندادین موفق باشی و خوشبخت زیاد سخت نگیرید درست میشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. 10098 نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان
    از همتون ممنونم

در مورد بهداشت باید بگم همسرم بسیار به تمیزی اهمیت میده و کوچکترین چیز رو بهم تذکر میده از همین رو من همیشه بهداشت رو رعایت میکنم
    هر روز مسواک میزنم، از خوشبو کننده دهان استفاده میکنم، حمام میرم ادکولون میزنم و .... هر کاری که دوست داره و فکر میکنم که دوست داره انجام میدم

درضمن همسر من همیشه دوست داره مفعول باشه و خیلی به سختی میگه چه کاری رو دوست داره واقعا باید به 1001 طرفند وناز و ادا از زیر زبونش حرف بکشم اصلا نمیگه چی دوست داره
    انگار خودش هم نمیدونه چی میخواد یا نمیخواد بگه (نمیدونم) مثلا در حالی که تو بقل من هست و دارم گردنش رو می بوسم و اونم چشماش رو بسته و آدم فکر میکنه تو خلسه رفته یهو بلند میشه میگی بگیر بخواب فردا خواب میمونی نمیتونی بری سر کار

دیگه نمیدونم چکار کنم

با سلام
    دوست عزیز، تمامه گفتنیها رو دوستان به نحو کاملی بیان کردند!!اما بنظرم همسرتون یا از طریقه تحریک شدن و لذت بردن بی اطلاعند!! یا نه ،اونا رو میدونند !!که در اینصورت احتمالاً سرد مزاجند!! حال اگر این طرق رو نمیدونند بهترین کار،آموزش ایشون از راههای مختلفی همچون مطالعه مقالات و کتب در این رابطه و یا ارجاع دادن به سایت هایی همانند این سایت،خواهد بود!! و اما اگر از این مسائل با اطلاعند و نمیخواهند اینگونه تحریک سازی و پذیری رو انجام بدن!!خوب بهترین راه حل میتونه مراجعه به پزشک متخصص باشه!! از طرفی هم شاید شما کاری رو انجام دادید که ببخشید ناشیانه بوده و اثرات بدی در ذهن ایشون گذاشته!!که باید به مرور،از ذهنشون پاک کنید!! ولی منهم معتقدم با مباحثه و در میون گذاشتن خواسته هاتون در آرامش ،باایشون، میتونید گامهای اساسی رو در  حل این قضیه بر دارید!! ضمناً در سبد غذایی ایشون از خوارکیهای گرم و تند بیشتر بگنجونید!!
    انشالله معضلتون حل خواهد شد
    موفق باشید.

11. به نظر من همسر شما اعتماد به نفس کافی تو رابه ی جنسی ندارن وهمینقدرم که انجام میدن به خاطر شماس نه به خاطر خودش.احتمالآ از اینکه ارضا شدن یا لذت بردنشو ببینید خجالت میکشه.واسه همینه که نمیذاره تحریکش کنید یا موقعی که تحریک میشه جلوی خودشو میگیره.بهتره بهشون بگید که از لذت بردنش لذت میبرید و اینکه تو رابطه تحریک بشه و از رابطش لذت ببره احساس لذت شمارو هم چند برابر میکنه،و اینم بگید که سرد بودن زن تو رابطه رو مرد چه تاثیر بدی میذاره و مرد رو هم سرد میکنه.اینکه با این احساس کنار بیان سخته اما وقتی لذتشو تجربه کنن و به قول معروف مزه ش بره زیر زبونشون این مشکلم حل میشه.
    امیدوارم که موفق بشید.

12. با سلام خدمت شما دوست عزيز

با توجه به نطرات دوستان و پاسخ شما من فكر مي كنم همسر شما كم سن و سال هستند و يا اينكه اطلاعات بسيار كمي درباره مسائل و خواسته هاي جنسي و البته رابطه زناشويي دارند در اين صورت اين بسيار طبيعي هست كه كسي اطلاعات كمي از شناخت خود و ديگران داشته باشه و بتونه از اون استفاده و يا لذت ببره اگر خانمتون اهل مطالعه هستند كتابهاي زناشويي كه فكر مي كنيد به ارتباط شما ميتونه كمك كنه بهش هديه بديد و يا تشويقش كنيد توي همين سايت يا سايت هاي ديگه جستجو كنه و شناخت پيدا كنه جاذبه‌ها و لذت‌هاي خودش رو كشف كنه و بتونه با لذت دادن به شما هم ميتونه لذت ببره . آگاهي تاثير بسيار زيادي در نقطه قوت جنسي آدم فراهم ميكنه .  

ارتباط با اون حرف اول مشكل گشايي شما رو ميزنه شما بايد به خانمتون بفهمونيد كه زندگي مشترك يعني اعتماد به يكديگر و پنهانكاري در ارتباط شما باعث كمرنگ شدن زندگيتون ميشه بگيد كه اگه مشكلي داريم يا مواجه هستيم بايد من و تو با هم اونو حل كنيم .
    مطمئن باش كه مشكل شما مرور زمان مي خواد و انتظار يكي دو روز نداشته باشيد كه بتونيد به خواسته هاتون برسيد.

در كل به نظر من آگاهي كم همسرتون باعث تمامي مشكلات شما شده با آگاهي دادن به شيوه صيحيح به اون ميتونيد مشكلتون رو حل كنيد.
    اميدوارم موفق باشيد

13. 10098 نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان
    از همتون ممنونم

دیگه نمیدونم چکار کنم

سلام دوست عزیز.به نظر من یه مدت از نظر رابطه جنسی از ایشون دوری کنید و ایشون رو تشنه این کار کنید ویا حس کنجکاوی ایشون رو از اینکارتون برانگیزید.و وقتی دلیل کارتون رو پرسیدن به ایشون بگید که بیشتر دلیل برقراری رابطه جنسی شما ، ارضاء ایشونه و اینکه شما با (دیدن) لذت بردن همسرتون،(لذت میبرید).
    و بهش بگید حالا که میبینم شما از این کار لذت نمیبرید و یا امتنا میکنید پس این کار برای من لذتی نداره و انگیزه ای برای اینکار ندارم.
    بهش بگید که دیدن لذت و رضایت  ایشونه که به شما انگیزه ی مجدد این کارو میده.
    به ایشون بگید که دیدن (محسوس) لذت و رضایت ایشون برای شما شده رویا و آرزو...
    شاید این حرفا بعداز مدتی فکر و تامل،ایشون رو ترغیب به نشون دادن لذتشون و راضی کردن شما بکنه...
    به امید اون روز...
    دوست من

14. 10098 نوشته است: سلام
    روز خوش

چکار کنم؟

چکار کنم؟

ممنون

سلام دوست عزیز
    شما در ابتدا باید بدونید چرا همسر شما اینطور رفتار میکنه
    1 رغبتی نداره یا
    2 رابطه بین زن و شوهر در همین چارچوب براش دیکته شده؟؟؟
    اگر در کل به رابطه علاقه ای نداشته باشه باید باز هم ریشه یابی کنید و به کمک پزشکان متخصص به راحتی و با کمی حوصله برطرف میشه
    اما اگر اینطور در مورد رابطه فکر میکنه و احساس میکنه که انجام این رفتار براش مشکله و خودش برای خودش حد و مرز تایین کرده شما به راحتی میتونید اونو متقاعد کنید
    من یه سوال دارم اینکه شما تا به حال از یک لیوان یا قاشق استفاده کردین؟؟؟
    بهتره قدم به قدم پیش برید
    بذارید احساس کنه و درک کنه شما ها در واقع یکی هستید
    لیوان مشترک
    قاشق مشترک
    و........
    ودر نهایت رابطه و احساس مشترک
    از بوسه های ساده شروع کنید
    سعی کنید مدیریت رابطرو به همسرتون واگذار کنید تا علاقمندی هاش رو بشناسید و بدون گریز از رابطه ایشون رابطرو اداره کنند
    .......................
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  15. بازم سلام به همه دوستان
    از همتون ممنونم
    چند تا چیز رو باید بگم
    1- ما امروز سومین ماه هست که عقد کردیم و میشه گفت رابطمون جوون هست و خیلی چیزا از هم نمیدونیم
    2- دیوونه همدیگه هستیم و اگه بحث ارتباط جنسی رو کنار بزاریم عشقمون اونقدر در بین اطرافیان تابلو هست که صدای همه رو درآورده. واقعا غیر از من هیچ کس دیگه براش مهم نیست. خیلی دوست داره یک بودنمون رو ابراز کنه (مثلا هر وقت میریم بیرون باید لباس همرنگ بپوشیم) (قابل توجهmahtab22 )
    3- خانم بنده سردی و ترشی فراوون میخوره و اصلا نمیتونه شیرینی و گرمی بخوره دقیقا برعکس من (قابل توجه hhosseini) منم با شما هم عقیده هستم دوست عزیز و میدونم خوراکش و طبعش با من تفاوت داره
    4- اطلاعاتش از مسائل جنسی در حد صفر هست و تقریبا هر چی بلد هست رو از من یاد گرفته
    5- همیشه مشتاق رابطه جنسی هست و دلش میخواد ارگاسم رو تجربه کنه اما بیشتر از روی کنجکاوی هست تا شهوت
    6- همسرم یه خانم ناز نازی و رمانتیک و احساسی  هست از کثیف کاری اصلا خوشش نمییاد (قابل توجه mojdehh) ولی فکر نمیکنم داغ داغ مثل من باشه درضمن اونم دوست داره با من بازی کنه اما ... مثلا وقتی لخت هستیم دوست داره قلقلکم بده چون یکم قلقلکیم و از خنده روده بر میشه یا دوست داره با آلتم بازی کنه اما میگه چون تو دست داری من این کار رو میکنم وگرنه واسه خودم فرق نداره

اگه دوستان راهنمایی دیگه ای دارن ممنون میشم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید