شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. zohret نوشته است:
    negar_2010 نوشته است: سلام

آخرين تاريخ عادت ماهانه 31/5/89 بود.امروز 31/6/89 است.قاعدتا بايد امروز اتفاق بيافته چون معمولا بيشترين فاصله بين دو عادت 1 ماه است.درسته؟كلا اتفاقاتي كه افتاده رو نوشتم.فقط جواب بند آخر كه قرمز نوشتم و مي خوام .ممنون
    (
    اگه نزديكي انجام شود ولي چيزي داخل ريخته نشود و بيرون تخليه شود(با توجه به اينكه همه مي دونن 1 اسپرم هم كافيه و احتمال اينكه در اثر تماس آلت هرچند با تخليه
    شدن مايه به بيرون ممكنه يكي داخل بره) 1ساعت بعد رابطه 2 قرص HD (روش اينو نوشته:ovocept HD قرصش خوبه؟)مصرف شود و 12 ساعت بعد نوبت دوم است كه بايد 2 قرص HD ديگر مصرف شود. با اين حال احتمال بارداري هست؟و اينكه اين كار درسته؟ بايد منتظر خونريزي بود بعد مصرف اين قرص؟منظورم زمانش هست.يه سوال ديگه هم اينه كه بعد رابطه يكم خونريزي هست (حالت خون آبه) با توجه به اينكه دفعه اول نيست و اولين بار نه انقدر درد وجود داشت  نه خونريزي (طوري كه هيچي نفهميديم و تو همين سايت سوال كردم گفتين احتمال زياد حلقوي هست)بيشتر همسرم نگراناين خونه.

قبلا توضيح داده شد كه اگه بعده 2 ساعت حال به هم بخوره چون قرص جذب شده مشكلي نيست.فقط يه سوال ايجاد شده كه تعداد دفعات تهوع مهم نيست؟ساعت 12 ظهر 2 قرص HD و 12 شب دو قرص HD ديگر كه 3 ساعت بعد يعني 3 صبح اولين تهوع رخ داد و بعدي ساعت 3:55 و بعدي ساعت 5 صبح رخ داد.اين تهوع ها كه مشكلي ايجاد نمي كنه كه مجبور كنه دوباره قرص مصرف شه؟
    سوال ديگه مربوط به خون آبه بود كه دوستان گفتن ممكن هست مربوط به قاعدگي باشه ممكنه مربوط به هايمن باشه (تو پست قبلي هست شرحش)اما در همين سايت نوشته كه اگه مربوط به هايمن باشه نهايتا 2 دقيقه طول ميكشه.درحاليكه اين لكه ها بيشتر از 2 دقيقه طول كشيد.هنوزم پريود اتفاق نيفتاده.يعني مجرا آسيب ديده بود؟ و اينكه با توجه به مصرف قرص همين روزا بايد منتظر پريود بود يا ربطي به پريود نداره قضيه بارداري كلا كنسل هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

آيا با توجه به تاريخي كه گفتم اگه طي هفته آينده عادت نشدم يا ديرتر شدم بايد نگران حاملگي باشم؟با توجه به اينكه اولين باره از اين قرص استفاده كردم؟آيا اصلا احتمال حاملگي هست؟آخه بر فرضم فكر كنيم با اينكه مني بيرون ريخته اما شايد

پيش آب مثلا تماس داشته يا بلاخره هميشه يه چند درصد احتمال ورود  اس
    پرم هست(بخاطر همين قرص خوردم.و فاصله رابطه با قرصم 1 ساعت بوده )اون تهوع ها كه تو اثر قرص تاثير نداشته با توجه به اينكه 3 ساعت بعد مصرف نوبت دوم قرص ها بوده؟

لطفا جوابم رو زود درمورد حاملگي بدين.خيالم راحت باشه؟

دوست عزيزخونابه اگر مربوط به هايمن  باشه بعداز چند بار نزديكي ديگر نبايد وجود داشته باشد واگر مربوط به پريود باشد بعداز يكي دو روز پريود با كيفيت خونريزي هميشگي بايد شروع شود روش اورژانس شما صحيح بوده وبا توجه به تاريخ پريودتان تا چند روز بعد هم ميتوانيد صبر كنيد پريود نشدن هميشه دليل بر باردار شدن نيست در صورت عدم پريود وتداوم لكه بيني يا ديدن خونابه در چند روز اينده به پزشك مراجعه كنيد

اون خون آبه همون روز شايد چند ساعت بعد رابطه قطع شد.

2. negar_2010 نوشته است: سلام

ببخشين قرص اچ دي براي روش اورژانسي قرص خاصي كه نيست؟فقط بايد گفت قرص ضد بارداريه اچ دي مي خوام؟منظورم اينه مثلا روزهاي هفته رو نوشته گفته اينجوري بخورين اون واسه مصرف هميشگي هست ديگه؟از همين قرص واسه اورژانسي استفاده مي شه؟فرقي كه ندارن؟

عزیزم قرصش یکیه!فقط نحوه ی مصرفش فرق میکنه.فقط بگید قرص HD ،ضد بارداریشم نگفتید مهم نیست.
    اونی که پشتش نوشته ام برای برای مصرف همیشگیه..
    صفحه اول همین موضوع روش اورژانسی توضیح داده شده.

پیشگیری از بارداری بصورت اضطراری

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. با سلام.
    آیا کسانیکه پریود نامنظم دارند مثلا یک بار سیکل  28 روزه دارند یکبار 27 روزه...می توانند از نزم افزار تخمک گذاری استفاده کنند؟

4. سلام من تقریآ پریودهایم نا منظم است اما این بار تاریخ پریودم 20مرداد ماه بوده است و الآن 15 روز است که پریودم عقب افتاده و مرا به شدت نگران کرده در رابطه جنسی از کاندوم استفاده می کردیم ولی از بابت پیش آب نگران هستیم با توجه به اینکه در دوران عقد هستم به شدت این موضوع نگرانم کرده لطفآ راهنمایی ام کنید (علایم بارداری مثل تحوع ندارم) آیا نشانه بارداری است؟ اگر باردار باشم چگونه جلوگیری کنم؟

5. anali نوشته است: با سلام.
    آیا کسانیکه پریود نامنظم دارند مثلا یک بار سیکل  28 روزه دارند یکبار 27 روزه...می توانند از نزم افزار تخمک گذاری استفاده کنند؟

یک روز زودتر و دیرتر حتی تا سه روز نامنظمی محسوب نمیشه و میتونید از نرم افزار استفاده کنید اما اگه واقعا نامنظم هست به درد شما نیمخوره وبهتره از کیت های تشخیص تخمک گذاری استفاده کنید.

6. nazgolll نوشته است: سلام من تقریآ پریودهایم نا منظم است اما این بار تاریخ پریودم 20مرداد ماه بوده است و الآن 15 روز است که پریودم عقب افتاده و مرا به شدت نگران کرده در رابطه جنسی از کاندوم استفاده می کردیم ولی از بابت پیش آب نگران هستیم با توجه به اینکه در دوران عقد هستم به شدت این موضوع نگرانم کرده لطفآ راهنمایی ام کنید (علایم بارداری مثل تحوع ندارم) آیا نشانه بارداری است؟ اگر باردار باشم چگونه جلوگیری کنم؟

مهم اینه که آیا قبلا هم دوره های 45 روزه یا بیشتر داشتید؟ اگه داشتید که خیلی جای نگرانی نیست
    دلیلی نداره بارداری با حالت تهوع همراه باشه
    شما الان خیلی راحت میتونید هم از بیبی چک استفاده کنید هم آزمایش خون بدید که دیگه کامل مطمئن شید.
    امیدخدا که باردار نیستید.

7. لطفا کمک کنید
    از دوستانی که واقعا اطلاعات کامل و مطمئن دارن و از جوابشون مطمئن هستن خواهش می کنم جواب بدن، چون بعضی از کاربران معمولی بعضی وقتها جواب می دن و البته لطف می کنن ولی من مطمئن نیستم که درست باشه یا نه.
    من با نامزدم رابطه داشتیم و نامزدم بعد از 13 ساعت بعد از رابطه 2 قرص HD خورد و در طول روز هیچی غذا نخورده بود، 12 ساعت بعد از قرص اول یعنی 1:20 شب 2 قرص HD دیگه خورد و روی معده کاملا خالی (یک روز بود چیزی نخورده بود) اینکار رو کرد. ساعت 5:30 - 6 صبح بود که بلند شد، استفراغ کرد و حتی یک مقدار خون هم بالا آورد. با ذکر این نکته که رابطه ما 5 روز بعد از اتمام خونریزی دوران ماهیانش بود. سوال من اینه که آیا این روش اورژانسی اثر کرده؟ و درست بوده و آیا قرص نوبت دوم جذب شده یا نه بدلیل استفراغ قرص دفع شده؟؟؟ ممنون می شم که کامل و دقیق جواب من رو بدین چون خیلی مهمه.
    ممنون از توجهتون.

8. سلام شما روش اورژانسی رو درست انجام دادید چون منم وقتی ازروش اورژانسی استفاده کردم روزه بودم حالت تهوع شید داشتم و استفراغ کردم اما اگه بعد از دوساع بعد ازمصرف باشه جذب شده!درضمن رابطتون تو دوران پرخطر نبوده!البته اینی که مهمه اینه که منی داخل ریخته شده یانه!زیادنگران نباشید فکرنمیکنم اتفاقی بیفته!چون قرصا کارخودشونو میکنه موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  9. با سلام من چون نمیدونستم سوالم مربوط به چه قسمتی هست اینجا گفتم

من روز 25 شهریور ازدواج کردم از روز 20شهریور هم قرص ld خوردم تا 2 مهر و از همون شب عروسی تا 6 مهر که پریود شدم نزدیکی بدون محافظت داشتم ولی دیروز که پریود شدم دل درد عجیبی گرفتم وقتی دستشویی رفتم یک لخته از من دفع شد که وقتی برش داشتم مانند یک لایه پوست بود آیا جنینی بوده از من دفع شده یا چیز دیگه ای هست؟البته نزدیکی هام هم تا حدودی دردناک هست؟

10. azxcv نوشته است: با سلام من چون نمیدونستم سوالم مربوط به چه قسمتی هست اینجا گفتم

من روز 25 شهریور ازدواج کردم از روز 20شهریور هم قرص ld خوردم تا 2 مهر و از همون شب عروسی تا 6 مهر که پریود شدم نزدیکی بدون محافظت داشتم ولی دیروز که پریود شدم دل درد عجیبی گرفتم وقتی دستشویی رفتم یک لخته از من دفع شد که وقتی برش داشتم مانند یک لایه پوست بود آیا جنینی بوده از من دفع شده یا چیز دیگه ای هست؟البته نزدیکی هام هم تا حدودی دردناک هست؟

سلام
    تبریک میگم ازدواج فرخنده تون رو.
    دوست من شما چرا بسته کامل قرص رو مصرف نکردید؟
    احتمال بارداری وجود داشته اما چون پریود شدید دیگه منتفیه.
    باید 1 ماه کامل از قرص های ضد بارداری استفاده کرده باشید تا بتونید رابطه محافظت نشده داشته باشید.
    اون لخته ممکنه باقی پرده تون بوده باشه که دفع شده.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. با عرض سلام وخسته نباشید:

من در تاریخ 8/6/پریود و در تاریخ 15/6 تمام در تاریخ 22/6 نزدیکی البته بدون دخول وبه صورت سطحی  داشتم به خاطر استرسی که داشتم بعد از 15ساعت از روش اورژانسی که 2تا hdو 12 ساعت بعد 2تا دیگر بود استفاده نمودم ولی تا امروز پریود نشدم از بی بی چک هم اسفاده نمودم که در ان هم یه خط قرمز نمایان شد .چقدر احتمال بارداری وجود دارد ؟تا چند روز بعد از خوردن قرصها باید پریودی رخ دهد؟لطفا من رو راهنمایی کنید با تشکر

12. احتمال بارداری صفره با توجه به اینکه 1-از روش اضطراری استفاده کردید 2-نزدیکی شما سطحی بوده است 3-رابطه شما در زمان تخمک گذاری نبوده واحتمال بارداری در این زمان خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی کمه.

به احتمال زیاد پریود شما با تاخیر صورت میگیره که اونم به دلیل مصرف قرص ها می باشد.

13. mahdis110 نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشید:

من در تاریخ 8/6/پریود و در تاریخ 15/6 تمام در تاریخ 22/6 نزدیکی البته بدون دخول وبه صورت سطحی  داشتم به خاطر استرسی که داشتم بعد از 15ساعت از روش اورژانسی که 2تا hdو 12 ساعت بعد 2تا دیگر بود استفاده نمودم ولی تا امروز پریود نشدم از بی بی چک هم اسفاده نمودم که در ان هم یه خط قرمز نمایان شد .چقدر احتمال بارداری وجود دارد ؟تا چند روز بعد از خوردن قرصها باید پریودی رخ دهد؟لطفا من رو راهنمایی کنید با تشکر

شما روش ارژانسی رو درست انجام دادین
    پس نگران نباشید احتمال بارداری بسیار کم و در حد صفر است
    به دلیل مصرف قرص و استرس ممکن است پریود بعدی شما به تاخیر بیوفتد

14. moh_sen نوشته است:
    moh_sen نوشته است: لطفا کمک کنید
    از دوستانی که واقعا اطلاعات کامل و مطمئن دارن و از جوابشون مطمئن هستن خواهش می کنم جواب بدن، چون بعضی از کاربران معمولی بعضی وقتها جواب می دن و البته لطف می کنن ولی من مطمئن نیستم که درست باشه یا نه.
    من با نامزدم رابطه داشتیم و نامزدم بعد از 13 ساعت بعد از رابطه 2 قرص HD خورد و در طول روز هیچی غذا نخورده بود، 12 ساعت بعد از قرص اول یعنی 1:20 شب 2 قرص HD دیگه خورد و روی معده کاملا خالی (یک روز بود چیزی نخورده بود) اینکار رو کرد. ساعت 5:30 - 6 صبح بود که بلند شد، استفراغ کرد و حتی یک مقدار خون هم بالا آورد. با ذکر این نکته که رابطه ما 5 روز بعد از اتمام خونریزی دوران ماهیانش بود. سوال من اینه که آیا این روش اورژانسی اثر کرده؟ و درست بوده و آیا قرص نوبت دوم جذب شده یا نه بدلیل استفراغ قرص دفع شده؟؟؟ ممنون می شم که کامل و دقیق جواب من رو بدین چون خیلی مهمه.
    ممنون از توجهتون.

ممنون از یکی از دوستان که جواب داد ولی ایشون تجربه شخصیشون رو گفتن کسی از دوستان راجب سوالی که من (در کادر بالا) پرسیدم اطلاعات دقیقی داره که بتونه من رو دقیق و مطمئن راهنمایی کنه. ممنون.

آقای عزیز هم من قبلا جوابتون رو دادم هم کاربر دیگه ای در سوال تکراریتون دوباره گفتن.
    اگه مطمئن نبودیم هرگز پاسختون رو نمیدادیم.
    قرص های hd به دلیل اینکه دوز بالایی دارن باعث ایجاد حالت تهوع و استفراغ در بسیاری افراد میشن. نامزدتون روش اورژانسی رو درست انجام دادن. قرص در معده جذب بدنشون شده و استفراغ تاثیرش رو از بین نبرده.
    نامزد شما باردار نیستند.
    اگه باز هم پست تکراری بفرستید از مدیریت سایت اخطار میگیرید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. azxcv نوشته است: با سلام من چون نمیدونستم سوالم مربوط به چه قسمتی هست اینجا گفتم

دوست عزيز همانطور كه دوست ديگرمان هم فرمودند به هر حال اينطور كه شما قرص را مصرف كرديد احتمال بارداري داشتيد ولي در هر صورت الان باردار نيستيد در برخي افراد به غير از موارد بارداري كه بخصوص اولين بار قرص رامصرف ميكنند يك لايه ي نازك از لايه هاي داخلي رحم كنده ودفع ميشود وربطي به بارداري هم ندارد (تقريبا بيرنگ است ونازك واگر  بين انگشتان لمس كنيدكمي از پوست نازك پياز ضخيمتر است) اگر از اين به بعد هم موردي برايتان پيش امد از روش اورژانس استفاده كنيد به مراتب بهتر از اين است كه بسته ي قرصتان را نصفه بخوريد دردناك بودن نزديكيتان هم هم ميتواند بدليل اين باشد كه تازه ازدواج كرديد وتا مدت كمي طبيعي است هم بدليل اينكه تازه پريودتان كه نا مرتب هم بوده تمام شده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 39
رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید