شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رشته های گوشتی ریز پایین آلت تناسلی

1. با سلام پسری 21 ساله هستم در طول چند ماه گذشته رشته های گوشتی ریزی را در قسمت پایینی آلت تناسلی خود می بینم و تا به حال به هیچ دکتری مراجعه نکرده ام ،اگر زگیل تناسلی باسد به چه دکتری باید مراجعه کنم و اینکه محلول پودوفیلین کجا گیر می آید...تشکر

2. ghasemmansoori نوشته است: با سلام پسری 21 ساله هستم در طول چند ماه گذشته رشته های گوشتی ریزی را در قسمت پایینی آلت تناسلی خود می بینم و تا به حال به هیچ دکتری مراجعه نکرده ام ،اگر زگیل تناسلی باسد به چه دکتری باید مراجعه کنم و اینکه محلول پودوفیلین کجا گیر می آید...تشکر

دوست گرامي ....
    در ابتدا ميتونيد به متخصص داخلي و يا اورولوژ مراجعه كنيد .
    محلول پودوفيلوتوكسين هم تا جايي كه من ميدونم جز داروهاي ساختنيه و پزشك در صورت صلاحديد و تجويز اون درصد مورد نياز شما رو نسخه ميكنه و سپس در دارو خانه ساخته ميشه ./.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. ghasemmansoori نوشته است: با سلام پسری 21 ساله هستم در طول چند ماه گذشته رشته های گوشتی ریزی را در قسمت پایینی آلت تناسلی خود می بینم و تا به حال به هیچ دکتری مراجعه نکرده ام ،اگر زگیل تناسلی باسد به چه دکتری باید مراجعه کنم و اینکه محلول پودوفیلین کجا گیر می آید...تشکر

اگه زگيل تناسلي باشه بايد به درماتولوژيست (متخصص پوست مو و اميزشي) مراجعه كني اگه نباشه هم خودش با معاينه ميتونه تشخيص بده چيه و بايد چكاركني

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. شما می تونید به متخصص پوست مراجعه کنین.در ضمن حتی اگه محلول پودوفیلین همین جوری بدون تجویز به دستتون برسه که نمی تونین استفاده کنین.تا جایی که من میدونم این محلول بسیار سوزاننده هست و اگر به قسمتی به غیر از ناحیه ی مبتلا برسه به سادگی اون رو می سوزونه و پوست اون قسمت رو از بین می بره.بنابراین زیر نظر پزشک باید استفاده بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. ghasemmansoori نوشته است: با سلام پسری 21 ساله هستم در طول چند ماه گذشته رشته های گوشتی ریزی را در قسمت پایینی آلت تناسلی خود می بینم و تا به حال به هیچ دکتری مراجعه نکرده ام ،اگر زگیل تناسلی باسد به چه دکتری باید مراجعه کنم و اینکه محلول پودوفیلین کجا گیر می آید...تشکر

با سلام
    دوست من،بنا به شنیده ها این زگیل های گوشتی میتونه زگیل های چربی باشه!!که باید به قول معروف توسط متخصص مربوطه سوزانده بشه!!(یعنی زدن دارویی با برودت زیاد به اون ناحیه)  لذا اگر در غذاهاتون از چربی زیاد استفاده میکنید!!از مصرفشون بکاهید تا به تعداد این زگیل ها اضافه نشه!! و در همین راستا ،بهترین پیشنهاد ،همون پیشنهادات دوستان بوده که مراجعه به متخصصین پوست و مو میباشد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید