شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. سلام

قبلا توضيح داده شد كه اگه بعده 2 ساعت حال به هم بخوره چون قرص جذب شده مشكلي نيست.فقط يه سوال ايجاد شده كه تعداد دفعات تهوع مهم نيست؟ساعت 12 ظهر 2 قرص HD و 12 شب دو قرص HD ديگر كه 3 ساعت بعد يعني 3 صبح اولين تهوع رخ داد و بعدي ساعت 3:55 و بعدي ساعت 5 صبح رخ داد.اين تهوع ها كه مشكلي ايجاد نمي كنه كه مجبور كنه دوباره قرص مصرف شه؟
    سوال ديگه مربوط به خون آبه بود كه دوستان گفتن ممكن هست مربوط به قاعدگي باشه ممكنه مربوط به هايمن باشه (تو پست قبلي هست شرحش)اما در همين سايت نوشته كه اگه مربوط به هايمن باشه نهايتا 2 دقيقه طول ميكشه.درحاليكه اين لكه ها بيشتر از 2 دقيقه طول كشيد.هنوزم پريود اتفاق نيفتاده.يعني مجرا آسيب ديده بود؟ و اينكه با توجه به مصرف قرص همين روزا بايد منتظر پريود بود يا ربطي به پريود نداره قضيه بارداري كلا كنسل هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. motorola نوشته است: با سلام
    من درتاریخ 25/6/89 یه رابطه از جلو و محافظت نشده داشتم البته آب کاملا در بیرون از آلتم ریخته شد.دوره عادت من 30 روزه هستش... و دقیقا 26/6/89 اولین روز خونریزی من هستش دوره من منظم هست و امروز یعنی 26/6/89 سردرد و سرگیجه دارم نمیدونم که این سردرد و خونریزی از پریودیه یا ازحاملگی اصلا احتمال  حاملگی وجود داره یا نه... البته 25/6/89 هم مصادفه با روزی که اولین بار رابطه از جلو داشتم و پرده من هم در این روز پاره شده...
    لطفا راهنمایی کنید... الان چه کاری انجام بدم؟
    احتمال حاملگی چقدره؟
    توروخدا زود جواب بدین
    آیا مصرف قرص نیاز دارم یا نه؟
    خواهش میکنم زود جواب بدین.
    خیلی سردر گم شدم
    توروخدا زووووووووووووووووووووووووووووووود

اگه دیروز رابطه داشتید و امروز موعد پریودتون هست احتمال بارداری نیست، سردرد و سرگیجه هم جزو علانم بارداری نیست اونم بعد یک روز، نیازی به مصرف قرص ندارید، اگه قرص هم خوردید مشکلی ندارد فقط باید یک هفته تا 10 روز بعد منتظر پریودتون بشید.
    در ضمن اگه خونریزی دارید دیگه نگران چی هستید؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. negar_2010 نوشته است: سلام

قبلا توضيح داده شد كه اگه بعده 2 ساعت حال به هم بخوره چون قرص جذب شده مشكلي نيست.فقط يه سوال ايجاد شده كه تعداد دفعات تهوع مهم نيست؟ساعت 12 ظهر 2 قرص HD و 12 شب دو قرص HD ديگر كه 3 ساعت بعد يعني 3 صبح اولين تهوع رخ داد و بعدي ساعت 3:55 و بعدي ساعت 5 صبح رخ داد.اين تهوع ها كه مشكلي ايجاد نمي كنه كه مجبور كنه دوباره قرص مصرف شه؟
    سوال ديگه مربوط به خون آبه بود كه دوستان گفتن ممكن هست مربوط به قاعدگي باشه ممكنه مربوط به هايمن باشه (تو پست قبلي هست شرحش)اما در همين سايت نوشته كه اگه مربوط به هايمن باشه نهايتا 2 دقيقه طول ميكشه.درحاليكه اين لكه ها بيشتر از 2 دقيقه طول كشيد.هنوزم پريود اتفاق نيفتاده.يعني مجرا آسيب ديده بود؟ و اينكه با توجه به مصرف قرص همين روزا بايد منتظر پريود بود يا ربطي به پريود نداره قضيه بارداري كلا كنسل هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهم نیست چند بار حالتون بد بشه چون بعد 2 ساعت قرص جذب میشه، برا جلوگیری از تهوع میتونید از متوکلروپرآمید استفاده کنید
    امید خدا بارداری هم رخ نمیده چون روش اوژانسی رو درست انجام دادید
    در مورد خونریزی ولی من نظری نمیتونم بدم امیدوارم دوستای متخصص زودتر جوابتون بدن،
    فقط هایمن ممکنه یک دفعت خونریزی نکنه و طی روابط متعدد کم کم از بین بره.

4. Darya_aa

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان عزيز.
    خيلي خيلي ممنونم از پاسخي كه  دادين.
    حالا من فقط به اين شك دارم كه مصرف قرص مسهل (گياهي) تاثيري در جواب بيبي چك داشته يا نه؟ يعني تاثير ميذاره؟ چون تو قسمت آزمايش هاي خانگي خوندم كه مي‌تونه تاثير بذاره، البته اونجا نوشته بود جواب مثبت كاذب مي‌ده. در  حالي كه جواب بيبي چك من منفي بود!
    يك دنيا ممنونم به خاطر لطفي كه كردين و راهنمايي هايي كه كردين.
    اميدوارم واقعاً اينطور باشه و باردار نباشم.
    لطفاً جواب اين سوالم رو هم بدين.
    ممنون.

5. سلام       سیکل پریودی من 23 روزه است می خواستم بدونم برای تعیین زمان تخمک گذاری ام چندمین روز پریودی به سونوگرافی مراجعه کنم
    2- من متولداسفند56 هستم و می خواهم فرزند پسر در سه ماهه اول سال 90 داشته باشم . چه ماهی باید اقدام کنم
    .مثل اینه جدولی است که ارتباط سن مادر را بابارداری معین می کنه
    ممنونم

6. Darya_aa نوشته است: سلام دوستان عزيز.
    خيلي خيلي ممنونم از پاسخي كه  دادين.
    حالا من فقط به اين شك دارم كه مصرف قرص مسهل (گياهي) تاثيري در جواب بيبي چك داشته يا نه؟ يعني تاثير ميذاره؟ چون تو قسمت آزمايش هاي خانگي خوندم كه مي‌تونه تاثير بذاره، البته اونجا نوشته بود جواب مثبت كاذب مي‌ده. در  حالي كه جواب بيبي چك من منفي بود!
    يك دنيا ممنونم به خاطر لطفي كه كردين و راهنمايي هايي كه كردين.
    اميدوارم واقعاً اينطور باشه و باردار نباشم.
    لطفاً جواب اين سوالم رو هم بدين.
    ممنون.

با سلام
    دوست عزیز،به غیر از موارد مطروحه شما،در مورد مصرف قرص مسهل(گیاهی) باید بدونید که استفاده بی رویه از این قرص،در دراز مدت منجر به از بین رفتن پرزهای معده میشه!! همانند یکی از همسایگان بنده که با مصرف این قرصها ،در طول مدت طولانی،الانه دکتر بهشون گفته پرزهای معده اشون از بین رفته و باید مراعات خورد و خوراکشونو بکنند!!
    این مطلب رو لازم دونستم خدمتتون مطرح کنم تا ضایعه ای از این ناحیه براتون مترتب نشه!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام

من هفته ی قبل از موعد پریودم  رابطه جنسی داشتم بطوریکه منی کاملاً درون واژنم ریخته شد
    از روش اورژانسی استفاده کردم با 4 روز تاخیر از روز موعد پریود بالاخره پروید شدم البته قبل از پریود دلپیچه داشتم. آیا احتمال حاملگی هنوز در من هست؟

8. سلام
    parisa_civil  عزیز به دلیل استفاده از روش اورژانسی و پریود شدن خیر , احتمال بارداری صفره.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  9. سلام عزیزم وقتی پریود شدی یعنی دیگه حاملگی وجود نداره پس خیالت راحت عزیزم موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. elham_hejazi نوشته است: سلام       سیکل پریودی من 23 روزه است می خواستم بدونم برای تعیین زمان تخمک گذاری ام چندمین روز پریودی به سونوگرافی مراجعه کنم
    2- من متولداسفند56 هستم و می خواهم فرزند پسر در سه ماهه اول سال 90 داشته باشم . چه ماهی باید اقدام کنم
    ممنونم

سلام
    شما بین روزهای 11 تا 14 پریودتون میتونه روز تخمک گذاریتون باشه. برای اینکه احتمال پسر شدن جنین شما بالاتر بره بهتره به متخصص زنان مراجعه کنید تا نتیجه قاطع تری بگیرید چون نیاز به یک سری سوالات و آزمایشات مثل سونوگرافی و... هست و همچنین باید مشاوره تغذیه ای هم بشید چون نقش بسزایی داره.
    امیدوارم به خواسته تون برسید...

11. [سلام

اگه جدولی که ارتباط سن مادر را با ماه لقاح و بارداری نشان میده برام بذارين . وایا این جدول تا چه اندازه علمی است"؟

12. Darya_aa

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان عزيز.
    يك سوال مي‌خوام بپرسم شايد خيلي بي‌سوادانه باشه!!!
    ولي مي‌خوام مطمئن بشم.
    سؤالم اينه: آيا در سونوگرافي رحم وضمائم كه براي اطلاع از وجود كيست در تخمدان به عمل مي‌ياد، اگه باردار باشيم معلوم مي‌شه؟؟
    يعني وقتي به خاطر كيست دارن سونوگرافي مي‌كنن معلوم مي‌شه كه باردار هستيم  يا نه؟

13. elham_hejazi نوشته است: سلام       سیکل پریودی من 23 روزه است می خواستم بدونم برای تعیین زمان تخمک گذاری ام چندمین روز پریودی به سونوگرافی مراجعه کنم
    ممنونم

با سلام
    دوست عزیز،در مورد زمان تخمک گذاری که دوستمون سرکار الناز خانم همه چیز رو توضیح دادند،و اما در خصوص دومطلب اینکه چه ماهی برای بارداری اقدام کنید و چطوری جنین پسر باشه یک یادآوری مختصری رو خدمتتون عرض میکنم انشالله مثمر ثمر واقع بشه
    اصولاً همه میدونیم دوران بارداری ،تقریباً 9 ماه و نه روز و نه ساعته!! (البته اگر موارد خاصی پیش نیاد!!) لذا شما میتونید با در نظر گرفتن این مطلب و اینکه در چه ماهی میخواهید زایمان کنید از اون ماهه خاص، 9 ماه به عقب برگردید و اقدام لازم رو انجام بدید!! لازم به ذکره که تنظیم این زمان،منوط به نداشتن تاخیر در پریود و یا استفاده نکردن از قرصهای هورمونی و یا سالم بودن اسپرم و مسائل جنبی مربوط به اونه !! زیرا در غیر اینصورت  تنظیم زمان مطلوب!! کمی با مشکل مواجه خواهد بود!! و اما در خصوص پسر بودن فرزند!! طبق شنیده های حقیر، گفته اند که اگر آمیزش یک هفته قبل از شروع پریود بانوان صورت بگیره،احتمال پسر شدن جنین افزایش خواهد یافت!! و اگر یک هفته تا ده روز بعد از اتمام پریود نزدیکی انجام بشه!!احتمال دختر بودن بیشتره!! و در نهایت بهترین پیشنهاد رو الناز خانم دادند که مراجعه به متخصص زنان و مشاوره با ایشونه!!
    با آرزوی باروی وداشتن فرزندی سالم و اهل برای همه زوجین،مخصوصاً شما دوست گرامی
    موفق باشید

14. Darya_aa نوشته است: سلام دوستان عزيز.
    يك سوال مي‌خوام بپرسم شايد خيلي بي‌سوادانه باشه!!!
    ولي مي‌خوام مطمئن بشم.
    سؤالم اينه: آيا در سونوگرافي رحم وضمائم كه براي اطلاع از وجود كيست در تخمدان به عمل مي‌ياد، اگه باردار باشيم معلوم مي‌شه؟؟
    يعني وقتي به خاطر كيست دارن سونوگرافي مي‌كنن معلوم مي‌شه كه باردار هستيم  يا نه؟

بله معلوم میشه ، حتی اگه خود جنین دیده نشه ساک حاملگی دیده میشه واسه شما که میگین 3 ماه پیش رابطه داشتید حتما معلوم میشه.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  15. ازمايش اسپرم برای مرد برای اينکه بداند ايا تعداد وسرعت حرکت اسپرم چگونه باشدکه برای فرزند پسر لازم است.لطفا در این مورد اطلاعاتتان را بفر ماييد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 39
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید