شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

داروی گیاهی برای پرپشت شدن موها

1. سلام به همگی

یه داروی گیاهی میشناسین که استفاده کنم و موهام پرپشت بشه؟  

فقط خوب باشه و جواب بده

مرسی دوستان

2. سلام دوست عزیز.من تا اونجا که شنیدم سبوس برنج(بهتره) یا سبوس گندم خوبه.
    البته بیسکویت ساقه طلایی زیاد سفارش شده.(به اسم (ساقه طلاییی) یا (دایجستیو)) توجه کنید).
    البته منم به تقویت مو و پرپشت شدنشون نیاز دارم.اگه د.ستی راه حل بهتری داره لطفا بگه
    ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    یکی از عمده ترین علل ریزش مو کمبود ویتامین B هست. سعی کنید با مصرف بیشتر این ویتامین (غلات , ماهی , میگو ,...) اولا جلوی ریزش موهاتون رو بگیرید. ثانیا اگه موهای چرب دارید با شست و شوی بیشتر مانع از چرب شدنش بشید و از شامپوهای مخصوص موهای چرب استفاده کنید. در ضمن از نرم کننده استفاده نکنید.
    موهاتون رو تقویت کنید. روغن زیتون , زرده تخم مرغ و ماالشعیر هر کدوم به تنهایی به تقویت موها کمک میکنن. به طوری که باید در زمان مصرف مقداری از هر کدوم رو که میخواید استفاده کنید با نوک انگشتان به کف سر و روی موهاتون به مدت 15 دقیقه مالش بدید و بعد سرتون رو بشورید.
    اگه با رعایت کردن این مسائل مشکلتون برطرف نشد حتما به پزشک مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. anii94 نوشته است: سلام به همگی

فقط خوب باشه و جواب بده

مرسی دوستان

با سلام
    دوست عزیز، تمام مطالب در مورد سئوال شما ر و سر کار الناز خانم پاسخ دادند،فقط چند مطلب و اون اینه که :
    1- موهاتونو خوب شستشو بدید!! و نه سر سری!!چون باقی موندن مواد شوینده بر روی پوست سر و پیازچه مو،به ریزش موها کمک میکنه!!
    2- ضمن اینکه در صورت امکان،اونا کوتاه نگهدارید!! بنا به تجربه از شامپوهای با اسانس زیتون و یا سدر همانند شامپوی زیتون و یا شامپوی صدر،استفاده کنید!!
    3- از تعویض مواد شوینده اونم زود به زود جداً خودداری کنید!!
    4- موهاتون بیشتر در معرض هوا قرار بدید!!
    و.....
    موفق باشید.

5. anii94 نوشته است: سلام به همگی

فقط خوب باشه و جواب بده

مرسی دوستان

سلام

با تشکر از توضیحات دوستان :

1-در توصیه هایی که دوستان کردن به عدم استفاده از  نرم کننده اشاره شده بود که لازم دونستم بگم ، دوست عزیز استفاده از نرم کننده اگر به شیوه ی درست انجام بشه یعنی نرم کننده با پوست سر تماس نداشته باشه به هیچ عنوان نمیتونه باعث ریزش مو یا ...  بشه پس اگر از نرم کننده با دقت استفاده میکنید نگران نباشید.

2- از کسانی که به دنبال پرپشت کردن موهاشون هستم شنیدم عصاره ی سیر هم تاثیر خوبی داره .

3- لوسیون ضد ریزش موی sinreh هم موثره .

6. anii94 نوشته است: سلام به همگی

فقط خوب باشه و جواب بده

مرسی دوستان

در تكميل فرمايشات دوستان بايد عرض كنم ...
    هميشه در بحث كم پشت شدن موها و ريزش مو تنها به فكر چاره نباشيد .!!
    علت را هم جستجو كنيد ....
    كه معمولا روتين ترين چكاپهايي كه انجام ميشه چك هورمونهاي تيروئيد و در زنان به خصوص چك هورمونهاي ج*ن*س*يست!
    البته اين چك ليست داراي موارد بيشتريه كه من به اختصار عرض كردم!!!
    و بعد از انجام اين موارد ميتونيد از عوامل تقويت كننده استفاده كنيد كه بهترين اون ويتامين هاي گروه ب هست كه من اثر واضح اون رو در افراد  ديدم ...
    مكمل هاي مناسبي در اين مورد موجوده كه ميتونيد استفاده كنيد .
    در كنار استفاده از تقويت كننده هاي خوراكي (مكمل يا غذايي ) ميتونيد از عوامل موضعي(كه اثر ضعيفتري از درمانهاي خوراكي دارند ) مانند شامپوها يا محلولهاي تقويتي هم كمك بگيريد .
    در مورد نرم كننده هم حق با دوستمون آسيلا هست !.
    مويد باشيد ./.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  7. یکی از علتهای ریزش مو  فقر آهن هست بهتره یه آزمایش خون بدین و اگر کمبود آهن داشتین میتونین با مصرف قرصهای خارجی خوبی که در داروخانه ها  هست جلوی ریزش مو رو بگیرید و به پرپشت شدن موهاتون هم کمک کنید

8. farhadn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیز .. منم موهام میریخت یکی به من گفت 12گیاه از عطاری بگیر بذار موهات خوب میشه منم گرفتم گذاشتم خوب شد . فقط یه کم درد سر داره باید با 2 تا تخم مرغ قاطی کنی شب بذاری سرت صبح بری حموم خوب بشوری ...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید