شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اختتاف قد من با همسرم و كوچكي الت تناسليم

1. سلام من يك مرد 33 ساله هستم با قد 170 و وزن 61 كيلو از نظر بدني خيلي ظريف هستم و قدرت بدنيم از بچگي كم بود 2ساله كه ازدواج كردم   همسرم 28 سالشه با قد 180 و وزن 85 كيلو  ما قبل ازدواج 1سال با هم بوديم و همديگرو عاشقانه دوست داشتيم اما هيچ رابطه جنسي نداشتيم تموم مشكل من از چند هفته بعد از ازدواج شروع شد حقيقت اينه كه همسرم از ميل جنسي بالايي برخورداره اما من به دليل ضعف  بدني نميتونم اونو ارضا كنم طول الت من هنگام سفت شدن فقط 7 سانتي متر و خيلي نازك بطوري كه همسرم ميگه اونو حس نميكنه هر چه زمان ميگذشت اين مشكل بيشتر خودشو نشون ميداد همسرم منو بخاطر كوچكي التم تحقير ميكرد و حتي  پيش دوستاش منو كوتوله صدا ميكرد چند بار كارمان به دعوا وكتك كاري كشيد اما از اونجايي كه خيلي از من فويتره به راحتي منو كتك ميزد ومن حتي اگه ميخواستم هم نميتونستم از خودم دفاع كنم متاسفانه نميتونم كنترلش كنم  لباس پوشيدنش در خيابان اونقدر ناجوره كه من خجالت ميكشم به عنوان شوهر باهاش بيرون برم جديدا متوجه تلفنها sms هاي مشكوكش شدم خيلي نگرانم كه با كسي ديگه رابطه برقرار كرده باشه البته اون هيچ وقت حرفي از جدايي نميزنه ميخواستم تا قبل از اينكه يه فاجعه اتفاق بيفته يه راه حل نشونم بديد  به نظر شما ما بايد جدا بشيم ؟

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. kamran11 نوشته است:
    سلام من يك مرد 33 ساله هستم با قد 170 و وزن 61 كيلو از نظر بدني خيلي ظريف هستم و قدرت بدنيم از بچگي كم بود 2ساله كه ازدواج كردم   همسرم 28 سالشه با قد 180 و وزن 85 كيلو  ما قبل ازدواج 1سال با هم بوديم و همديگرو عاشقانه دوست داشتيم اما هيچ رابطه جنسي نداشتيم تموم مشكل من از چند هفته بعد از ازدواج شروع شد حقيقت اينه كه همسرم از ميل جنسي بالايي برخورداره اما من به دليل ضعف  بدني نميتونم اونو ارضا كنم طول الت من هنگام سفت شدن فقط 7 سانتي متر و خيلي نازك بطوري كه همسرم ميگه اونو حس نميكنه هر چه زمان ميگذشت اين مشكل بيشتر خودشو نشون ميداد همسرم منو بخاطر كوچكي التم تحقير ميكرد و حتي  پيش دوستاش منو كوتوله صدا ميكرد چند بار كارمان به دعوا وكتك كاري كشيد اما از اونجايي كه خيلي از من فويتره به راحتي منو كتك ميزد ومن حتي اگه ميخواستم هم نميتونستم از خودم دفاع كنم متاسفانه نميتونم كنترلش كنم  لباس پوشيدنش در خيابان اونقدر ناجوره كه من خجالت ميكشم به عنوان شوهر باهاش بيرون برم جديدا متوجه تلفنها sms هاي مشكوكش شدم خيلي نگرانم كه با كسي ديگه رابطه برقرار كرده باشه البته اون هيچ وقت حرفي از جدايي نميزنه ميخواستم تا قبل از اينكه يه فاجعه اتفاق بيفته يه راه حل نشونم بديد  به نظر شما ما بايد جدا بشيم ؟

با سلام
    دوست عزیز،بعید میدونم کسی بتونه از راهی دور بهتون کمکی بکنه!! لذا تنها پیشنهاد میتونه مراجعه به یک مشاور خانواده باشه!!که با شنیدن صحبتها ی دو طرف و سنجش نیازهاتون ،به فراخور مسائلی که دارید،راهنمائیتون بکنه!! و یک مطلب دیگر اینکه شما میتونید از راههای دیگه ای ایشون رو ارضا کنید!! لذت بردن خانمها صرفاً از راه دخول نیست!! گوئی اینکه این عمل در اوج لذتشون تاثیر گذاره! ولی راههای مختلفی هست که میشه ضمن انجام عمل دخول،با انجام اون راهها،آنها رو ارضا کرد
    انشالله که بزودی معضلتون حل میشه
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. در مورد ارضا کردن که به قول اقای aliyan راه های دیگه ای هست مثل کلیتوریس که بعضی از خانم ها فقط از همین راه ارضا می شن.در مورد مسائل دیگه هم بهتره با هم منطقی صحبت کنید و حتما به مشاور مراجعه کنید.موفق باشید و روزهای خوبی داشته باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. kamran11 نوشته است:
    سلام من يك مرد 33 ساله هستم با قد 170 و وزن 61 كيلو از نظر بدني خيلي ظريف هستم و قدرت بدنيم از بچگي كم بود 2ساله كه ازدواج كردم   همسرم 28 سالشه با قد 180 و وزن 85 كيلو  ما قبل ازدواج 1سال با هم بوديم و همديگرو عاشقانه دوست داشتيم اما هيچ رابطه جنسي نداشتيم تموم مشكل من از چند هفته بعد از ازدواج شروع شد حقيقت اينه كه همسرم از ميل جنسي بالايي برخورداره اما من به دليل ضعف  بدني نميتونم اونو ارضا كنم طول الت من هنگام سفت شدن فقط 7 سانتي متر و خيلي نازك بطوري كه همسرم ميگه اونو حس نميكنه هر چه زمان ميگذشت اين مشكل بيشتر خودشو نشون ميداد همسرم منو بخاطر كوچكي التم تحقير ميكرد و حتي  پيش دوستاش منو كوتوله صدا ميكرد چند بار كارمان به دعوا وكتك كاري كشيد اما از اونجايي كه خيلي از من فويتره به راحتي منو كتك ميزد ومن حتي اگه ميخواستم هم نميتونستم از خودم دفاع كنم متاسفانه نميتونم كنترلش كنم  لباس پوشيدنش در خيابان اونقدر ناجوره كه من خجالت ميكشم به عنوان شوهر باهاش بيرون برم جديدا متوجه تلفنها sms هاي مشكوكش شدم خيلي نگرانم كه با كسي ديگه رابطه برقرار كرده باشه البته اون هيچ وقت حرفي از جدايي نميزنه ميخواستم تا قبل از اينكه يه فاجعه اتفاق بيفته يه راه حل نشونم بديد  به نظر شما ما بايد جدا بشيم ؟

قد شما كوتاه محسوب نميشه ميتوني با ورزش كردن با همين قد قدرت بدني بالايي داشته باشي روشي كه در كوتاه مدت  جواب ميده و در منزل ميشه انجام داد كار با دمبل هست كه روزي 10 دقيقه بيشتر وقت نميگيره همين طور حلقه هاي لاستيكي براي تقويت انگشتان.روشي براي بزرگ كردن الت به اساني در دسترس نيست ضمن اينكه بزرگي الت الزاما چيزي رو حل نميكنه ولي ميتوني از كاندومهايي كه مخطط و خاردار هستن استفاده كني- در صورت مطلوب بودن براي همسر-. ضمنا تمايلات جنسي منحصر به نزديكي واژينال نيست و ميشه با دست و دهان هم ديگري رو تحريك كرد چون 50% زنان با تحريك كليتوريس به ارگاسم ميرسن كه اين تحريك با الت مردانه انجام نميشه مهم به ارگاسم رسوندن طرف مقابله نه نحوه اون

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  5. سلام

خیلی ناراحت شدم از برخورد بد همسرتون...وقتی زن و شوهر جلوی دیگران همیدیگر رو مورد بی احترامی قرار بدن.اون زندگی بنظره من به لعنت خدا هم نمی ارزه
    بد لباس پوشیدنش برا اینه که از شما احتمالا دیگه حساب نمیبره...ایشالله به حرف دوستان گوش کنید و به یه روانشناس مراجعه کنید.امیدوارم که با کمک خدا مشکلتون حل بشه

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  6. سلام دوست عزیز.بقیه دوستان در مورد ارضا شدن صحبت کردن.من میخوام راجبه تلفنا و اس های مشکوک بگم.من خانومای زیادی رو سراغ دارم که به دلیل رفیق بازیشون،بیشتر از اینکه کنار همسرشون باشن،کنار گوشیشونن و با اون ور میرن.این دلیل نمیشه که شما به خیانت فکر کنی.با این افکار ، زندگی رو به خودت زهر نکن.منفی بافی غیر عذاب خود شخص،ضرر دیگه ای نداره.پس شما ملاک رو به دور شدن همسرتون از شما به هر دلیلی بزار که باعث شده به رابطه با دوستاش رو بیاره...
    در باره نحوه لباس پوشیدنش بیرون از منزل،دلیل اینکارشو ازش بپرس و عواقب،عیب ها و فایده هاشو به صورت واضح و با مثال براش روشن کن.
    اگه بتونی خوب توضیح بدی و اون هم منطقی باشه،مشکلتون کمتر میشه.
    در غیر این صورت ،فقط مشاوره رو پیشنهاد میکنم.
    به امید زندگی دوطرفه ی همه ی زوجها...

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  7. سلام دوست عزیز من نظرم را درباره زندگیتون نمیگم ولی به عنوان یک زن راهنماییتون می کنم. اول باید به بدنتون برسید هیکل روی فورم و ماهیچه ای که خیلی زن ها هم می پسندن. بعد هم برگردوندن قدرت حاکمیتتونه. حس مرد زتدگی بودن. برای رابطه جنسی هم  بهتره اول همسرتون را به نزدیکی ارضا برسونید و بعد به وسیله کاندومای خاصی که دوستان گفتن ادامه بدید.
    امیدوارم به روانشناس مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. سلام واقغا صحبت كردن در باره اين سوال خيلي سخته خوب شما مي توانيد به يه پزشك مراجعه كنيد كه ايا راهي هست براي بزرگ كردن الت سعي كنيد حالا كه نمي توانيد از لحاظ جنسي همسرتونا ارضا كنيد به اون محبت كنيد گرچه اگه حرمتها زير پا گذاشته شد زندگي كردن سخت مي شود تمام راهها را امتحان كنيد دست اخر به جداي فكر كنيد امروزه اينقدر علم پزشكي پيشرفت كرده كه براي خيلي از كبودها درمان سهل واسان شده است با توكل به خدا وتوسل به 14 معصوم انشا الله اين مشكل حل مي شود

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. با سلام.من هم قبل از هر چیزی رفتن پیش یک مشاور رو توصیه میکنم و طبق گفته ی دوستان خیلی از زن ها از راه دخول ارضا نمیشن .بنابراین دلیلی نداره که خودتون رو مقصر بدونین.از روش ها ی دیگه ای برای ارضای همسرتون استفاده کنین  چون اگر رضایت ایشون رو در این بعد زندگی به دست بیارید ممکنه  مشکلاتتون کمی کمتر  بشه.البته به نظر من شما باید اعتماد به نفستون رو هم تقویت کنین و اینقدر به خودتون تلقین نکنید که ضعیفید و نمی تونید. من خیلی ها رو می شناسم که اختلاف قد و جثه ی بیشتری نسبت به شما با همسرشون دارن ولی اعتماد به نفس بالا و اقتداری که تو زندگی از خودشون نشون دادن این اختلافشون اصلا نادیده گرفته میشده.می تونید خودتون هم به یک روانشناس مراجعه کنید.با امید خوشبختی و موفقیت شما

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. دوست خوبم یهترین کار مشاوره با یک روانپزشک است تا مشکلات شما با کمک ایشان حل شود بهتر است تا رفع مشکل از بچه دار شدن خوداری کنی . چون با این صحبت های شما من زیاد به آینده خوشیبن نیستم .

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  11. ممنونم از راهنماييتون متاسفانه من كاملا اعتماد به نفسمو از دست دادم فكر نميكنم رفتن پيش روان پزشك يا ورزش  مشكلو حل بكنه اخرين باري كه تصميم داشتم با همسرم رابطه داشته باشم او دوباره شروع به تحقير كردن من كرد با گفتن الفاظي مثل تو كه مرد نيستي و.... شروع به تحقير وتمسخر من كرد كه موجب درگيري بينمون شد اون كه خيلي از من قويتره براحتي منو روي زمين خوبوند و با اعمال زور و خشونت منو مجبور به خوردن الت تناسليش كرد با كوچكترين اعتراض منو با سيلي زدن جواب ميدادو من چارهاي جز انجام خواستهاش نداشتم اينكارو نزديك به نيم ساعت ادامه داد باورم نميشه يه زن كه 5 سال از من كوچكتره اين كارو با من بكنه اخه من چطور ميتونم تحمل كنم همسرم تنها به خاطر اينكه از من قويتره اينكارو با من بكنه اون ميگه تنها راهي كه اونو ارضا ميكنه همينه باور كنيد من راضي هستم كه اينكارو انجام بدم ولي نميتونم تحمل كنم بينم وقتي از سر كار برميگردم زنم با لباس زير و نيمه عريان در راهروي اپارتمان كه محل تردد سايرين مشغول صحبت كردن با ديگرانه يا توي خيابان يا هنگام خريد طوري با مردها صحبت ميكنه انگار نه انگار كه شوهر همراهشه سر دو راهي موندم كه از هم جدا بشيم يا نه ايا ممكنه بعد از مدتي پشيمون بشه دست ازين كارش برداره يا نه؟  ضمن اينكه اون هيچوقت حرفي از جدايي نزده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. دوست عزیز ببین شما هم بالاخره در انتخاب میشد یه سری مسائل ظاهری رو بهتر میسنجیدید.
    البته بازم نظر شما بوده
    ولی این برخوردا به نظرم نشون میده شما و ایشون به خیلی از مسائل فکر نکردید.
    ولی تنها باید با یک مشاور صحبت کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. سلام دوست عزیز.غیراز اینکه هنوز مراجعه به مشاوره پابرجاست.شما باید روی خصوصیات مردانتون کار کنید و اونارو پرورش بدین.اول اینکه از اهرمهای فشاری که در اختیار یه مرده و شما دارین استفاده کنید(اینکار باعث میشه که اونو امتحان کنی و حرف واقعیشو بعداز فشار بشنوی،منظورم جدایی احتمالیه!).دوم اینکه شما یه تصمیم محکم بگیر و به تقویت جسمی خودت مشغول شو و تو این مدت هرچی زور گفت،دندون بزار رو جیگر تا وقتی که قدرت رو تو وجود خودت حس کنی.اون وقت تو هر بار مجبورش کن که ...
    (به نظرم همسرتون توی رابطه جنسی ،خشونت طلبه)شما توی رابطه با خشونت باهاش رفتار کن.حتما لذت میبره و کوچکی الت شمارو فراموش میکنه.
    و رفتارش یا طرز لباس پوشیدنش بیرون از منزل شاید دلیلش ارضا نشدن از جانب شماست و همسرتون اینکارو میکنه تا به نوعی خودشو اینطور ارضا کرده باشه.
    راه حل تمامی مشکلات به نظر من داخل منزل و پیش خود شماست.با کمی صبر و درایت میتونید این مشکل رو حل کنید و افسار این مشکلات رو تو دست بگیرید و محکم بکشید.
    اینو به یاد داشته باش که تا جدایی (هزار و یک) راه وجود داره...
    با اخلاص کامل توکل به خدا کن و یا علی بگو و بلند شو...کم نیار که خدا حتما کمکت میکنه.

kamran11 نوشته است: ممنونم از راهنماييتون متاسفانه من كاملا اعتماد به نفسمو از دست دادم فكر نميكنم رفتن پيش روان پزشك يا ورزش  مشكلو حل بكنه اخرين باري كه تصميم داشتم با همسرم رابطه داشته باشم او دوباره شروع به تحقير كردن من كرد با گفتن الفاظي مثل تو كه مرد نيستي و.... شروع به تحقير وتمسخر من كرد كه موجب درگيري بينمون شد اون كه خيلي از من قويتره براحتي منو روي زمين خوبوند و با اعمال زور و خشونت منو مجبور به خوردن الت تناسليش كرد با كوچكترين اعتراض منو با سيلي زدن جواب ميدادو من چارهاي جز انجام خواستهاش نداشتم اينكارو نزديك به نيم ساعت ادامه داد باورم نميشه يه زن كه 5 سال از من كوچكتره اين كارو با من بكنه اخه من چطور ميتونم تحمل كنم همسرم تنها به خاطر اينكه از من قويتره اينكارو با من بكنه اون ميگه تنها راهي كه اونو ارضا ميكنه همينه باور كنيد من راضي هستم كه اينكارو انجام بدم ولي نميتونم تحمل كنم بينم وقتي از سر كار برميگردم زنم با لباس زير و نيمه عريان در راهروي اپارتمان كه محل تردد سايرين مشغول صحبت كردن با ديگرانه يا توي خيابان يا هنگام خريد طوري با مردها صحبت ميكنه انگار نه انگار كه شوهر همراهشه سر دو راهي موندم كه از هم جدا بشيم يا نه ايا ممكنه بعد از مدتي پشيمون بشه دست ازين كارش برداره يا نه؟  ضمن اينكه اون هيچوقت حرفي از جدايي نزده

تشکر شده توسط : 8 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید