شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

برآمدگي پایین ناف ( كليه ؟)

1. با سلام
    من حدود چند ماهيه كه وقتي معده ام پر ميشه و آماده تخليه شه  قسمت پايين ناف(فكر كنم كليه ها؟؟؟) به طور قابل توجهي برآمده ميشه و وقتي كه به دستشويي برم  اونوقت به حالت عادي برميگرده . و اين موضوع وقتي كه برروي شكمم ميخوابم اذيتم ميكنه .حالا اين حالت ميتونه نشانه بيماري باشه؟ياطبيعيه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. Behzad74 نوشته است: با سلام
    من حدود چند ماهيه كه وقتي معده ام پر ميشه و آماده تخليه شه  قسمت پايين ناف(فكر كنم كليه ها؟؟؟) به طور قابل توجهي برآمده ميشه و وقتي كه به دستشويي برم  اونوقت به حالت عادي برميگرده . و اين موضوع وقتي كه برروي شكمم ميخوابم اذيتم ميكنه .حالا اين حالت ميتونه نشانه بيماري باشه؟ياطبيعيه؟

دوست گرامي ؟؟
    برآمدگي پايين ناف يا كليه ؟؟؟ !!!!
    به هر حال با فرض اينكه پس از غذا خوردن پايين ناف برآمده ميشه و مجددا با فرض اينكه اين برآمدگي كاملا لوكال هست (يعني مثلا مثل يه فندق برآمده ميشه ) ميشه "فتق" رو محتمل دونست ...
    حتما با پزشك در ميون بذاريد چون نياز به معاينه باليني داريد ..
    مويد باشيد ./.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. زیر ناف روده ها هستند حتما زیاد غذا می خوری.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. روده؟من چند ماه پيش عفونت روده گرفتم و بعد از اينكه خوب شدم دوباره ازمايش مدفوع دادم و يك گلبول سفيد در مدفوع پيدا شده بود و... يعني ممكنه اون ناشي از عفونت باشه؟البته من اسهال ندارم و هيج علائمي از عفونت روده ندارم .راستي بلافاصله پس از غذا خوردن اينجوري نميشم.وقتي كه غذا هضم ميشه و  موقعي كه بهم فشار مياد و بايد  برم دستشويي اون موقعه كه روده ها برآمده ميشن البته بعضي وقت ها اينجوري ميشه ، , و به طور مداوم نيست.راستي من بيماري فاويسم دارم و كم خوني خفيف هم دارم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید