شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

معرفی پماد Volon A Haftsalbe برای آفت دهان

1. سلام به دوستان گلم

من چندین سال بود که گرفتاد آفت دهان بودم و به همه نمونه دکتر مراجعه کرده ام و در آخر فهمیدم ماله استرس است ! داروهای زیادی در این مورد جمع آوری و استفاده کرده ام اما بعد از چند سال پماد Volon A Haftsalbe رو یک دکتر خارجی بهم معرفی و بعد از دو بار استفاده معجزه می کنه

به دلیل محدودیت دسترسی ام مجبور شدم اینجا این پماد رو معرفی کنم تا دوستان استفاده کنند

قیمت این پماد هم 5 تا 6 هزار تومان هست (معمولا کم یابه تو ایران)

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام به دوست عزیز

من منظورتان را ازآفت دهان نفهمیدم ببینم منظورتان همان زخمهای سفیدی است که در داخل دهان به وجود میایند؟

3. دوست عزیز

کرمی که معرفی کردین یک کرم آلمانی ه که گرچه خیلییییی عالیه و ظرف یکی دو روز
    برطرف می شه ، اما به علت کورتزولی که داره اصلا استفاده ش برای مصرف طولانی و به تعداد زیاد تجویز نمی شه !!!

این حرفیه که یک دکتر دندان پزشک وقتی کرم رو ازش خواستم بهم گفت و گفت اصلا
    استفاده نکنم !!!!!!

4. amirali1 عزیز بله زخم های سفید داخل دهان

perle عزیز این پما طوریه که خودش می ره روی آفت دهان می چسپه به نظر من برای کسانی که همیشه از این درد (آفت دهان رنج می برن خوبه) لازم به ذکر است من حدود 5 مرتبه استفاده کرده ام الان حدود 2 ماه هست دهان ام آفت نزده است !

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با سلام میتونم بپرسم برای افت دهان چه ازمایشهایی باید انجام داد تا بدونیم مشکل اصلی از کجا هست؟ودیگه اینکه بعضی اوقات دونه های قرمز میزنه و بعد میترکه و جاش مثل افت میشه اون هم نمونه ای از افت هست ؟
    با سپاس

6. j4b3r نوشته است: amirali1 عزیز بله زخم های سفید داخل دهان

perle عزیز این پما طوریه که خودش می ره روی آفت دهان می چسپه به نظر من برای کسانی که همیشه از این درد (آفت دهان رنج می برن خوبه) لازم به ذکر است من حدود 5 مرتبه استفاده کرده ام الان حدود 2 ماه هست دهان ام آفت نزده است !

بله من هم خودم استفاده کردم ، خیلی هم راضی بودم
    اما استفاده ی طولانی مدت اون می تونه خطرناک باشه

7. fatimaoo نوشته است: با سلام میتونم بپرسم برای افت دهان چه ازمایشهایی باید انجام داد تا بدونیم مشکل اصلی از کجا هست؟ودیگه اینکه بعضی اوقات دونه های قرمز میزنه و بعد میترکه و جاش مثل افت میشه اون هم نمونه ای از افت هست ؟
    با سپاس

سلام،
    برای آگاهی از آفت دهان تاپیک زیر را مطالعه کنید:

آفت دهان چیست؟
    در مورد مشکلی که طرح کردید - دونه قرمز و ترکیدن آن - شاید علت آن متفاوت از آفت دهان باشد چون این حالت (بروز وزیکول و سپس از بین رفتن آن) و بر جای گذاشتن زخم بیشتر در عفونتهای ویروسی رخ می دهد. در ضمن به یاد داشته باشید محیط دهان به دلیل رطوبتی که دارد معمولا هر زخمی که در آن ایجاد شود به صورت ضایعات سفید رنگ مشاهده می شود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید