شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

علامت حاملگی؟

1. Gul_m

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من برای اولین بار است که از قرص های جلوگیری استفاده می کنم، چون فقط یک ماه است که ازدواج کرده ام. روز 16 مرداد پریودم شروع شد و حدود 12 روز طول کشید، در حالیکه همیشه 8 روز بود.  تا امروز که 3 شهریور است من هر روز لکه بینی دارم. یعنی ترشحات واژن که همیشه سفید و بی بو بوده، در حال حاضر به رنگ قهوه ای درآمده و یا با مقدار کمی خون  مخلوط است. خیلی نگرانم، ممکنه از علائم حاملگی باشه؟ خواهش می کنم حتما جوابم را بدهید و من رو از نگرانی دربیارید.

2. Gul_m نوشته است: من برای اولین بار است که از قرص های جلوگیری استفاده می کنم، چون فقط یک ماه است که ازدواج کرده ام. روز 16 مرداد پریودم شروع شد و حدود 12 روز طول کشید، در حالیکه همیشه 8 روز بود.  تا امروز که 3 شهریور است من هر روز لکه بینی دارم. یعنی ترشحات واژن که همیشه سفید و بی بو بوده، در حال حاضر به رنگ قهوه ای درآمده و یا با مقدار کمی خون  مخلوط است. خیلی نگرانم، ممکنه از علائم حاملگی باشه؟ خواهش می کنم حتما جوابم را بدهید و من رو از نگرانی دربیارید.

سلام،
    اصولا استفاده از قرص های جلوگیری از بارداری می بایست به طور منظم و طبق روش توصیه شده انجام شود. استفاده نا منظم می تواند باعث خونریزیهای غیر طبیعی رحمی شود. ضمنا توصیه شده در ماه های اول استفاده از این قرصها از یک روش دیگر مثل کاندوم هم استفاده شود. شاید این علایم در شما به دلیل مصرف قرص و یا عفونت واژن باشد. بهتر است در صورت ادامه علایم به پزشک مراجعه نمایید.

3. Gul_m

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنونم از جوابتون، من قرص ها رو به طور مرتب استفاده کرده ام. با این وجود این مشکل هست. من شنیده ام که با وجود حاملگی امکان یک بار پریود شدن هست. همین موضوع من رو ترسونده. آیا واقعا این امکان هست؟

4. Gul_m نوشته است: ممنونم از جوابتون، من قرص ها رو به طور مرتب استفاده کرده ام. با این وجود این مشکل هست. من شنیده ام که با وجود حاملگی امکان یک بار پریود شدن هست. همین موضوع من رو ترسونده. آیا واقعا این امکان هست؟

سلام،
    خیر، در حالت طبیعی پس از لقاح به هیچ وجه خونریزی رحمی همانند خونریزیهای ماهیانه ای که فرد داشته وجود نخواهد داشت چون در این صورت سلول تخمی که ایجاد شده دفع می شود. هر گونه خونریزی در بارداری غیر طبیعی بوده و احتیاج به ارزیابی بیشتر دارد.

5. سلام من جوانی 24 ساله هستم که حدود 2 هفته پیش با  خانومی لقاح داشتم و الان اون خانوم به من میگه که زیره شکمش بزرگ شده و سینهام درد می کنه و 6 روزه از وقته پریودش گزشته و شده می خواستم بدونم این ها الایم حاملگی هست یا نه مرسی منتظرم

6. hesammahjoor نوشته است: سلام من جوانی 24 ساله هستم که حدود 2 هفته پیش با  خانومی لقاح داشتم و الان اون خانوم به من میگه که زیره شکمش بزرگ شده و سینهام درد می کنه و 6 روزه از وقته پریودش گزشته و شده می خواستم بدونم این ها الایم حاملگی هست یا نه مرسی منتظرم

سلام،
    به نظر نمیاد که شخص مورد نظر شما حامله باشد چون بزرگ شدن شکم حدود 3 تا 4 ماه زمان می خواهد. درد پستانها هم چیز خاصی را نشان نمی دهد. اما عقب افتادن خونریزی قابل بررسی است، اگر بیش از 10 روز طول بکشد با احتمال بارداری باید ارزیابی بیشتر صورت گیرد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید