شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چرب شدن شدید مو

1. با عرض سلام و خسته نباشید
    من دارای موی معمولی بودم ولی حدود چندین ماه است که موهام تغییر کرده و خیلی چرب شده به طوری که فردای شتسشو بازم چرب است و بعضی اوقات هم خارش داره قرصی را بنا به تجویز پزشکم مصرف میکنم به نام levurextra آیا ممکن است از مصرف این قرص باشه . در ضمن شامپومم عوض کردم و از شامپو بچه استفاده میکنم ولی فرق آنچنانی نکرده است. لطفا من و راهنمایی کنید چون مستاصل شدم.
    با تشکر و سپاس فراوان

2. سلام
    شامپو بچه چون تمام اسیدهای پوست سر رو نمیشوره (چون به منظور شست و شوی سر کودکان ساخته شده) بنابراین موهاتون زودتر چرب میشه. توصیه میکنم از شامپو oilomed  استفاده کنید تا نتیجه بهتری حاصل بشه. در ضمن اگه خیلی شدیده و منجر به ریزش شدید موهاتون میشه حتما به متخصص پوست و مو مراجعه کنید.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام به دوست عزیز
    ببینید این شامپوهای بچه تاثیری در رفع چربی مو ندارند شما باید در مرحله اول به چند تا پزشک مراجعه کنید من شامپوهای ضد شوره و ضد چرب ایوان رو به شما پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید
    باتشکر

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام

من هم همین مشکل رو داشتم و طی آزمایشات متخصص پوست مشخص شد آهن ذخیره بدنم کمه و داروهایی برای کم خونی بهم داد و شامپوی my سبز رنگ برای چربی سر، بهتره شما هم به متخصص پوست مراجعه کنی.

5. mary_sh_56 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید
    من دارای موی معمولی بودم ولی حدود چندین ماه است که موهام تغییر کرده و خیلی چرب شده به طوری که فردای شتسشو بازم چرب است و بعضی اوقات هم خارش داره قرصی را بنا به تجویز پزشکم مصرف میکنم به نام levurextra آیا ممکن است از مصرف این قرص باشه . در ضمن شامپومم عوض کردم و از شامپو بچه استفاده میکنم ولی فرق آنچنانی نکرده است. لطفا من و راهنمایی کنید چون مستاصل شدم.
    با تشکر و سپاس فراوان

اگه موهات فرداي شستشو چرب ميشه غدد چربي بيش از حد فعالن و احتمالا بصورتي فعال شدن مثل عوض كردن مرتب شامپو يا بكار بردن شامپوهاي قوي كه بيشتر چربي پوست رو ميبرن شامپو بايد ثابت باشه و شستشو هم هر روزه نباشه- هفته اي يك يا دو بار- ضمنا از شامپوهاي موهاي خشك استفاده كن اگه امكانش برات هست سرت رو فقط با پودر سدر كه برگ درخت كونار است بشور چون حالت تحريك كنندگي مواد شيميايي رو نداره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید