شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اجتناب از رابطه جنسی دهانی

1. سلام خدمت همه دوستان و آقای دکتر رهام.
    ببخشید من یه سوالی دارم و راستش خجالت میکشم بپرسم ولی مجبورم باید بپرسم.
    من 5ماه ازدواج کردم و با همسرم هم مشکلی ندارم ولی در رابطه با رابطه جنسی دهانی منو ارضاء نمیکنه.با توجه به اینکه من کاملا نکات بهداشتی رو رعایت میکنم . همیشه خودم رو تمیز و خوش بو نگه میدارم.
    حالا من که کار رو دوست دارم ولی همسرم واسم انجام نمیده باید چیکار کنم؟
    و یه سوال دیگه هم دارم اینه که در قسمت سره آلتم(نه خوده سره آلت)پایین تر از سر آلتم وقتی آلت به حالت نعوذ میرسه یه برجستگی سفتی هست.میشه گفت یه چیز شبیه رگه ولی رگ نیست.این قضیه هم منو نگران کرده.
    خواهش میکنم هر 2تا سوالم رو جواب بدین،ممنون میشم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام به دوست عزیز
    در مورد سوال اول باید بگم باید به نظر طرف مقابل احترام بگذارید و هر خواسته ای که دارید باید دو طرفه باشد  یعنی هر دو طرف راضی باشند به کاری که میخوان انجام بدن  و اینکه خوب شما باید علتش رو از همسرتون بپرسین که حاضر به این کار نیست  به نظر من نگزارید کار به جایی برسه که همسرتون از شما دلسرد باشه و هیچ میلی به رابطه با شما داشته باشه  خوب میتونید با انواع روشهای عاطفی همسرتون رو راضی کنید و ..... وبه طور کلی شما مجبورید که همسرتان را در وهله اول راضی کنید ولی در مورد سوال دومتان شرمنده ام تجربه کافی ندارم.
    با تشکر موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. سلام....راجع به سوال اول دوستمون آقای امیرعلی درست گفتن...
    رابطه ی جنسی باید طوری باشه که هر دو طرف به اون راضی باشن...مخصوصا رابطه ی دهانی که ممکنه یکی از طرفین از داشتن چنین رابطه ای سر باز بزنه...
    بهتره با همسرتون در میان بگذارید و بگید که از چنین رابطه ای لذت می برید...البته وقتی باشه که همسرتون آمادگی شنیدنش رو داره و احساس نکنه که اونو فقط و فقط برای داشتن رابطه می خواید...بهتره بهش بگید من از با تو بودن لذت می برم اما اگه این رابطه هم باشه برای من لذت خیلی بیشتری رو به ارمغان می آره...
    و یه سوال....آیا شما خودتون برای همسرتون از رابطه ی دهانی استفاده می کنید؟!
    شاید ایشون به تلافی اینکه شما انجام نمی دید این کار رو برای شما انجام نمی دن...
    معمولا خانوما از رابطه ی دهانی زیاد خوششون نمی آد...اما اگه بدونن که همسرشون دوست داره براش انجام می دن...اما بهتره واقعا به این کار راضی باشه چون ممکنه بین انجام عمل عق بزنه و این رابطه به دهان هر دو نفرتون زهر بشه...
    پس ذهنش رو آماده کنید و بعد مساله رو باهاش در میون بذارید...و البته در صورتی که خودتون برای ایشون چنین عملی رو انجام داده باشید و لذتش رو چشیده باشه...
    راجع به سوال دومتون هم نمی شه همینطوری نظر داد....گاهی بعضی از رگ ها روی ماهیچه و زیر پوست به صورت برجسته قرار می گیرن و سفت هستن و جای نگرانی نیست....بستگی به مدل بدنتون داره...اگه حالت کشیدگی داره و مثل رگ می مونه و البته همیشه بوده و به تازگی پیدا نشده فکر نمی کنم مشکلی باشه...ولی اگه می بینید همراه با درد و تورم هست یا حساسه یا به هر صورت دیگه ای که ترسی دارید برای اطمینان و ارامش خیال به دکتر اورولوژی مراجعه کنید....
    انشالله که مشکلی نیست....

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  4. سلام.ممن.ن از توضیحات دوستانو
    ممنون از سایه و در جواب سوال ایشون باید بگم که من خودم کاملا خانومم رو ارضا میکنم و از نظره رابطه دهانی هیچ مشکلی ندارم.این خانوممه که متاسفانه،متاسفانه،متاسفانه بدش میاد..

5. پس دوست عزیز نمی شه در این مورد کاری کرد....
    تا حالا قبل از رابطه با هم دوش گرفتید؟!
    شاید این کار باعث رضایت ایشون و قبول کردن این رابطه بشه.....با هم دوش بگیرید و ازش بخواید هر چیزی که باعث می شه از این وضعیت احساس ناراحتی کنه برطرف کنه...و بعد از اون رابطه رو شروع کنید شاید جواب بده...
    در غیر این صورت دیگه نمی دونم چه کاری می شه انجام داد...
    Sad

6. با سلام هينطور كه دوستان گفتند نبايد عمل جنسي دهاني را به شريكتان تحميل كنيد به دلايل ايشان در مورد اين امتناع سوال كنيد ممكنه راهاي بهتري را براي ارضا شدنتان ارائه دهد من اخلاق خودم اينه كه رضايت شريك جنسيم مهمتر تا خودم وسوال ديگرتون بهتر به يه پزشك متخصص مراجعه كنيدچون به نظر خودتون يه كم غير عادي مياد

7. vander نوشته است: سلام خدمت همه دوستان و آقای دکتر رهام.
    ببخشید من یه سوالی دارم و راستش خجالت میکشم بپرسم ولی مجبورم باید بپرسم.
    من 5ماه ازدواج کردم و با همسرم هم مشکلی ندارم ولی در رابطه با رابطه جنسی دهانی منو ارضاء نمیکنه.با توجه به اینکه من کاملا نکات بهداشتی رو رعایت میکنم . همیشه خودم رو تمیز و خوش بو نگه میدارم.
    حالا من که کار رو دوست دارم ولی همسرم واسم انجام نمیده باید چیکار کنم؟
    و یه سوال دیگه هم دارم اینه که در قسمت سره آلتم(نه خوده سره آلت)پایین تر از سر آلتم وقتی آلت به حالت نعوذ میرسه یه برجستگی سفتی هست.میشه گفت یه چیز شبیه رگه ولی رگ نیست.این قضیه هم منو نگران کرده.
    خواهش میکنم هر 2تا سوالم رو جواب بدین،ممنون میشم.

سلام
    من یه سوال واسم پیش اومده.منظورتون از رابطه جنسی دهانی چیه؟منظورتون لب گرفتنه؟(باعرض معذرت)یا تماس دهان با التهاست؟

8. آره هانیمون جان .... منظور همون دومیه که خودت گفتی ؛

من پیشنهاد می کنم خانمتون رو در شرایط حساس قرار بدین مثلا درست در لحظه ای که دارید ارضاش می کنید مکث کنید و اجازه بدید مفهوم خواستن و نیاز رو درک کنه و متوجه بشه که شما هم نیاز دارید ...

9. با سلام
    به نظر من شما باید هر جور که شده همسرتونو راضی کنید.منم وقتی همسرم خواست که اینکارو واسش بکنم اجتناب کردم.ولی وقتی دیدم واقعا دوست داره این کارو کردم.وخیلی خوشش اومدو حال کرد.اونم اینکارو واسه من انجام داد.به نظرمن توی رابطه جنسی خیلی تاثیر مثبت داره.امیدوارم بتونی از پسش بر بیای.در مورد سوال دومتون شرمندم اطلاعاتی ندارم.  
    موفق باشید.

10. سلام

همانطور که دوستان گفتن یا باید  به قدری به اوج لذت برسونیش که این کارو  انجام بده یا این که

دوست عزیز بلاخره ممکنه شما هم از بعضی کارا خوشت نیاد!

حتما همسرتو خیلی دوست داری  پس بهش اصرار نکن  شاید واقعا و بصورت ذاتی نتونه با این قضیه کنار بیاد و اصرار شما باعث دلسردیش بشه

منم نامزدم این کارو دوست نداره حتی به خاطر من 1بار این کارو کرد ولی استفراغ کرد!!!

دست خودش هم نیست! منم دیگه این مورد رو فراموش کردم و تمرکزم رو روی بقیه ی پوزیشن ها و رابطه ها میذارم

ولی یه چیزی برام جالبه اونم اینه که چندماهه پیش  یه بابایی از علاقه ی زیاد  همسرش به خوردن آلتش شکایت داشت!!!!!!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید