شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

صبجهادرخواب آب دهانم به شدت میره!

1. سلام اقای دکتر من از بچگی تو خواب اب دهنم میرفت.دختر عمم این جوریه.بدتر از من.
    الان تو ماه رمضون بدتر شده.بعداز اذان صبح که میخوابم بداز چند ساعت پامیشم میبینم رختخوابم رو کثیف کردم.دیگه طاقت ندارم.این چه مشکلیه که من دارم؟
    در سایتتون جستجو کردم همچین چیزی رو پیدا نکردم.دیگه مجبور شدم یک تاپیک مستقل بزنم.

2. سلام
    شما باید به متخصص داخلی یا غددمراجعه کنید. یه سری آزمایشات لازمه تا بشه تشخیص داد دلیلش چیه. ممکنه به دلیل وجود انگل در روده باشه ویا چیز دیگه.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. goofy نوشته است: سلام اقای دکتر من از بچگی تو خواب اب دهنم میرفت.دختر عمم این جوریه.بدتر از من.
    الان تو ماه رمضون بدتر شده.بعداز اذان صبح که میخوابم بداز چند ساعت پامیشم میبینم رختخوابم رو کثیف کردم.دیگه طاقت ندارم.این چه مشکلیه که من دارم؟
    در سایتتون جستجو کردم همچین چیزی رو پیدا نکردم.دیگه مجبور شدم یک تاپیک مستقل بزنم.

غدد بزاقي جزء غدد برون ريزن و اندوكرين نيستن اگه در شهرتون متخصص بيماريهاي دهان باشه - در تهران هست- بهش مراجعه كن وگرنه متخصص گوش حلق و بينيENT
    داروهايي براي كم كردن فعاليت غدد بزاقي هست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. دوستان به نظر شما این مشکل به تغذیه مربوط نمیشه ( سردی یا گرمی غذاها ) ...!!!؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. goofy نوشته است: سلام اقای دکتر من از بچگی تو خواب اب دهنم میرفت.دختر عمم این جوریه.بدتر از من.

سلام،
    یکی از دلایل این حالت می تواند وجود ریفلاکس از معده به مری و زیاد بودن اسید معده باشد که از قبل وجود داشته و در طی زمان روزه داری تشدید پیدا کرده است، در این صورت با درمان دارویی ریفلاکس (بازگشت محتویات معده به مری) این مشکل هم برطرف خواهد شد.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید