شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 3

1. SARA42 نوشته است: سلام من جواب سوالم هنوز دريافت نكردم درشب زفاف بعد از پارگي پرده بكارت آيا عمل آميزش بايد ادامه پيدا كند يا نه با تشكر ازشما

بستگي به خواست وتوافق طرفين داره اگه خيلي مشتاق باشن ميشه نزديكي رو ادامه داد وگرنه تا اخر عمر براي اين كار فرصت داريد اگه هم مرد مشتاق باشه و زن ناراضي ميشه از روشهاي ديگر  نزديكي ( دهانی / انال/ اوتر كورس) استفاده كرد يا مستربيشن متقابل تا دو طرف چي بخوان

2. saghar15 نوشته است: در مورد پرده ی بکارت تو سایت مفصلآ بحث شده.
    جواب سوالتون خیلی واضحه.
    اگر از نوعی باشه که با خونریزی همراهه هنگام دخول از بین میره و خونریزی مشاهده میشه
    اگر هم ارتجاعی باشه و یا از نوعی باشه که خونریزی نداشته باشه با دخول خونریزی نمیکنه
    همه ی این بحث ها فقط باعث استرس شما میشه.تا دکتر معاینه نکنه هیچ احتمالی قابل قبول نیست.دلیل لرزشی هم که گفتید فقط ارضا شدن ایشونه.من نشنیدم کسی پردش پاره بشه و همچین حالتی داشته باشه.در ضمن اگر مشکلی براشون پیش اومده بود حتمآ تا الان شما هم فهمیده بودین.
    به نظر من اصلآ جای نگرانی نیست.

چیز شبیه به ارضا نبود ، احساس کردم انگشت به جایی خورد ..!!! و بعد همچین حالتی پیش اومد.
    مشکل شب زفاف پیش میاد! چون پیش متخصص نمیره ... و تا قبل از اون اطلاعی نداره ، و همون موقع پیداش میشه !!!
    میشه گفت منتظر یه اتفاق ناگوار هستم!
    همین انتظار سخته...
    به هر حال
    امیدوارم مشکلی پیش نیاد
    ممنون از نظراتتون

3. سلام من تازه با سايت بسيار جالبتون اشنا شدم .ممنون از همه دوستان.در در استانه ازدواج قرار دارم.تجربه رابطه را هم ندارم.در مورد تعداد دفعات نزديكي در اوايل ازدواج سوال دارم.ايا بعد از از بين رفتن بكارت بايد چند روز صبر كرد يا اينكه مي توان چندبن بار رابطه بر قرار كرد ؟در مورد نوع پرده همسرم هم اطلاعي ندارم .اينكه گفته مي شود ممكن است تا چند روز با درد و خون ريزي همراه باشد، ايا صحت داردو سوال   ديگر اينكه ايا بهترين روش جلوگيري در اوايل ازدواج كاندوم است ؟ ممنون ميشم اگر منو به انجمن مناسب منتقل كنيد با تشكر

4. mor1357 نوشته است: سلام من تازه با سايت بسيار جالبتون اشنا شدم .ممنون از همه دوستان.در در استانه ازدواج قرار دارم.تجربه رابطه را هم ندارم.در مورد تعداد دفعات نزديكي در اوايل ازدواج سوال دارم.ايا بعد از از بين رفتن بكارت بايد چند روز صبر كرد يا اينكه مي توان چندبن بار رابطه بر قرار كرد ؟در مورد نوع پرده همسرم هم اطلاعي ندارم .اينكه گفته مي شود ممكن است تا چند روز با درد و خون ريزي همراه باشد، ايا صحت داردو سوال  ديگر اينكه ايا بهترين روش جلوگيري در اوايل ازدواج كاندوم است ؟ ممنون ميشم اگر منو به انجمن مناسب منتقل كنيد با تشكر

در مورد روش پیشگیری که کم عوارض ترین روش و مطوئن ترین همین کاندوم هستش
    موضوع تعداد دفعات نزدیکی بستگی به شرایط جسمی و روحی همسرتون داره
    امکان داره با از بین رفتن بکارتشون درد زیادی داشته باشن که بهتره فرصتی داده شود تا از نظر جسمی و روحی به فرم ایده آل برسن یعنی خودخواهانه در این مورد عمل نکنیم
    سایت رو جستجو کنید باز هم به مطالب بیشتری در این ضمینه دست پیدا میکنید چون هر مطلبی رو بخوام باز عنوان کنم در سایت مورد بحث قرار گرفته

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. mor1357 نوشته است: سلام من تازه با سايت بسيار جالبتون اشنا شدم .ممنون از همه دوستان.در در استانه ازدواج قرار دارم.تجربه رابطه را هم ندارم.در مورد تعداد دفعات نزديكي در اوايل ازدواج سوال دارم.ايا بعد از از بين رفتن بكارت بايد چند روز صبر كرد يا اينكه مي توان چندبن بار رابطه بر قرار كرد ؟در مورد نوع پرده همسرم هم اطلاعي ندارم .اينكه گفته مي شود ممكن است تا چند روز با درد و خون ريزي همراه باشد، ايا صحت داردو سوال   ديگر اينكه ايا بهترين روش جلوگيري در اوايل ازدواج كاندوم است ؟ ممنون ميشم اگر منو به انجمن مناسب منتقل كنيد با تشكر

سلام
    ضمن  تشکر از آقای clooney و تبریک به شما به خاطر ازدواج فرخنده تون...
    اما نظر من اینه که اوایل ازدواج هم از کاندوم و هم از یه روش دیگه استفاده کنید. چون شما فرمودید تجربه رابطه ندارید بنابراین تجربه استفاده از کاندوم رو هم ندارید و تا طرز استفاده ش رو کامل و صحیح یاد بگیرید برای اینکه مشکل و نگرانی از بارداری پیش نیاد بهتره از یه روش دیگه هم همزمان استفاده کنید.
    با آرزوی خوشبختی...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. با سلام خدمت اقای 1984 با تشکر از پاسخ شما
    من طبق گفته ی شما البته توسط همسرم اول 1 انگشت رو داخل کردیم که اصلا دردی نداشت سپس 2 انگشت که اولش با درد داخل شد ولی بعد از دخول دردی نداشت حالا میخواستم از شما سوال کنم موقع نزدیکی اولش که میخواد داخل بشه خیلی درد میکنه ایا باید دردشو تحمل کنم؟ یا غیر طبیعیه دردش؟

7. melani نوشته است: با سلام خدمت اقای 1984 با تشکر از پاسخ شما
    من طبق گفته ی شما البته توسط همسرم اول 1 انگشت رو داخل کردیم که اصلا دردی نداشت سپس 2 انگشت که اولش با درد داخل شد ولی بعد از دخول دردی نداشت حالا میخواستم از شما سوال کنم موقع نزدیکی اولش که میخواد داخل بشه خیلی درد میکنه ایا باید دردشو تحمل کنم؟ یا غیر طبیعیه دردش؟

سلام- درد پرده فقط براي يكباره نه هر بار كه دخول انجام بشه پس به احتمال زياد شما عضلات يك سوم بيروني واژن رو ناخوداگاه منقبض ميكنيد و وقتي هر چيزي با فشار بخواد داخل بشه خوب درد هم داره ولي وقتي عضلات از حالت انقباض بيرون بيان وشل بشن ديگه دردي نداره ميتونيد قبل از نزديكي پيش نوازي طولاني و تحريك كردن شما به طرق ديگر غير از نزديكي و بعد داخل كردن انگشت همسر و حركت ان به چپ وراست تا دهانه واژن شل بشه ونزديكي رو هم به ارامي و با حوصله بطوري شوهر  با هر حركت به جلو نيمي به عقب برگردد تا واژن خودش رو تطبيق بده ضمنا اصلا به درد فكر نكنيد و به چيزهاي خوشايند فكر كنيد يا با هم صحبت كنيد تا حواس شما به واژن متمركز نشه. قبلا براي اشنايي با اين قسمت از بدن ميتونيد در تنهايي با انگشت تميز خودتان ضمن داخل كردن بطور ارادي عضلات واژن رو شل و سفت بكنيد اينكار تمرين بسيار مفيديه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. mor1357 نوشته است: سلام من تازه با سايت بسيار جالبتون اشنا شدم .ممنون از همه دوستان.در در استانه ازدواج قرار دارم.تجربه رابطه را هم ندارم.در مورد تعداد دفعات نزديكي در اوايل ازدواج سوال دارم.ايا بعد از از بين رفتن بكارت بايد چند روز صبر كرد يا اينكه مي توان چندبن بار رابطه بر قرار كرد ؟در مورد نوع پرده همسرم هم اطلاعي ندارم .اينكه گفته مي شود ممكن است تا چند روز با درد و خون ريزي همراه باشد، ايا صحت داردو سوال   ديگر اينكه ايا بهترين روش جلوگيري در اوايل ازدواج كاندوم است ؟ ممنون ميشم اگر منو به انجمن مناسب منتقل كنيد با تشكر

كاندوم ممكنه پاره بشه واگه نميخواهيد با بخت واقبال بچه دار بشيد از روشهاي مطمئن  مثل قرصهاي روزانه يا روشهاي طولاني تزريقي يا كپسولهاي كاشتني نورپلانت استفاده كنيد

9. سلام معاينه ايجاد دردنميكند مگراينكه شمابه دليل ا ضطراب زياد عضلات خود راانقدرمنقبض نگه داشته باشيد كه كمي احساس دردكنيد اگر ادامع يافت دلايل ديگري دارد كه بايدبه پزشك مراجعه كنيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. من سعی کردم تمام صفحات و بخونم.اون  36 صفحه با این 4 تا.اما خسته شدم.می خوام سوال کنم.خواهشن جواب بدید.

من شاید 1 سال قبل یا بیشتر با همسرم تو دوران نامزدی نزدیکی داشتیم.اما دخول نبود.خودش میگفت حواسم هست که پاره نشه.فکر کنم در حدی که لای پا بود داخله داخل نه.یبار تو دوران پریودم شد.اما بعد واسه اولین باری که نزدیکی بطور کامل داشتیم هیچکدوم هیچی نفهمیدیم.نه خون نه یه مانع.خیلی تحقیق کردم که مثلا یکی از ویژگی ارتجاعی اینه.ولی یه بار از روی کنجکاوی انگشتم و داخل بردم تا نصف.تماما حالت گوشتی بود.کمی سوزش داشت انگشتمم هم کمی رگه خون روش دیدم که احتمال دادم بخاطر تماس با دیواره ها و تحریکشه.اخه اگه پرده بود که با نزدیکی به اون مهمی باید خونی میشد ضمن اینکه منم چیزی حس نکردم که بحش خورده باشه.خواهشن راهنمایی کنین.احتمال ارتجاعی بودن چقدره؟یعنی هنوز پرده دارم؟(سالم و کار ندارم همین که اینجا نوشتین خراش روش بر میداره)آخه گاهی همسرم یهو فکر میکنه چرا اونجوری شد بعد ناراحت میشه.خواهشن بگین.تو فکره متخصص هستم اما بعد جشنمون.الان خواهشن کمک کنین.ممنون

11. negar_2010 نوشته است: من سعی کردم تمام صفحات و بخونم.اون  36 صفحه با این 4 تا.اما خسته شدم.می خوام سوال کنم.خواهشن جواب بدید.

من شاید 1 سال قبل یا بیشتر با همسرم تو دوران نامزدی نزدیکی داشتیم.اما دخول نبود.خودش میگفت حواسم هست که پاره نشه.فکر کنم در حدی که لای پا بود داخله داخل نه.یبار تو دوران پریودم شد.اما بعد واسه اولین باری که نزدیکی بطور کامل داشتیم هیچکدوم هیچی نفهمیدیم.نه خون نه یه مانع.خیلی تحقیق کردم که مثلا یکی از ویژگی ارتجاعی اینه.ولی یه بار از روی کنجکاوی انگشتم و داخل بردم تا نصف.تماما حالت گوشتی بود.کمی سوزش داشت انگشتمم هم کمی رگه خون روش دیدم که احتمال دادم بخاطر تماس با دیواره ها و تحریکشه.اخه اگه پرده بود که با نزدیکی به اون مهمی باید خونی میشد ضمن اینکه منم چیزی حس نکردم که بحش خورده باشه.خواهشن راهنمایی کنین.احتمال ارتجاعی بودن چقدره؟یعنی هنوز پرده دارم؟(سالم و کار ندارم همین که اینجا نوشتین خراش روش بر میداره)آخه گاهی همسرم یهو فکر میکنه چرا اونجوری شد بعد ناراحت میشه.خواهشن بگین.تو فکره متخصص هستم اما بعد جشنمون.الان خواهشن کمک کنین.ممنون

سلام
    نداشتن خونریزی دلیل بر نداشتن پرده نیست دوست عزیز اما اینکه میگید هنگام دخول به هیچ مانعی برخورد نکردید میتونه دلیل بر حلقوی بودن پرده شما با منفذ بزرگ باشه که آلت همسرتون به راحتی ازش عبور کرده. البته برخی افراد به طور مادرزادی پرده ندارن ولی از موارد نادره. به هرحال شما باید معاینه بشید تا بشه نظر دقیق داد پس به متخصص زنان مراجعه کنید.
    با آرزوی خوشبختی...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. باسلام
    من با دوست دخترم 3 تا 4 بار رابطه جنسی داشتم که طورمتوالی نبوده است و حدود 4تا5 ماه از این قضیه میگذرد،حالا دوست دخترم میخواهدگواهی سلامت بگیره آیا امکان این هست که پژشک قانونی تشخیص بده با من رابطه جنسی داشته بعد از گذشت این مدت؟
    باتشکرفراوان

13. سلام

با این زمانی که گذشته امکانش نیست که مشخص بشه رابطه با چه کسی بوده..
    با وجود رابطه ی جنسی(بستگی به نوعش) ایشون گواهی سلامت دریافت نمی کنن...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  14. سلام، می‌خواستم بپرسم پرده دقیقا کجا قرار داره؟ یعنی‌ اگه انگشت تا ۴سانت وارد مهبل بشه (در یه دختر ۱۷ساله) که نه خون ریزی داشته باشه نه دارد خاصی‌ چند درصد معنی‌ میده که دختر پردشو قبلأ از دست داده؟ و چند درصد احتمال داره که دختر پرده داشته باشه؟ و پردش در این صورت از چه نوعی هست؟

15. masoudelete نوشته است: سلام، می‌خواستم بپرسم پرده دقیقا کجا قرار داره؟ یعنی‌ب اگه انگشت تا ۴سانت وارد مهبل بشه (در یه دختر ۱۷ساله) که نه خون ریزی داشته باشه نه دارد خاصی‌ چند درصد معنی‌ میده که دختر پردشو قبلأ از دست داده؟ و چند درصد احتمال داره که دختر پرده داشته باشه؟ و پردش در این صورت از چه نوعی هست؟

دوست گرامی در مورد سوالتون بارها در سایت بحث شده احتمالاجستجو نکردید حدود یک بند انگشت که وارد واژن بشه از پرده عبور میکنید حالا ممکنه پرده ارتجایی باشه وخونریزی دیده نشه یا پارگی  وآسیب خیلی جزئی باشه تا حدی که خونریزی واضح مشاهده نشه اگر معاینه ظرف چند روز بعد انجام بشه تا حد زیادی میتوان پارگی وآسیب جدیدراتشخیص داد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 20
رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید