شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا من مبتلا به سادیسمم؟

1. سلام دوستان مشکلی دارم که امیدوارم دوستان خصوصا خانمها راهنمایی بفرمایید 27 سالمه ده ساله که ازدواج کردم وده  سال هم با همسرم اختلاف سنی دارم. شوهر من شخص سرد مزاجیه و از همون ابتدای ازدواج از برقرار کردن رابطه جنسی طفره میرفت واز اونجا که من طبع گرمی دارم مدام برای رابطه پیش قدم می شدم  و پیشنهاد میدادم و برای هر نزدیکی وقت زیادی را صرف التماس میکردم و از اونجا که شوهرم رابطه ی جنسی رو منوط به اصل مطلب میدونه و باقی کارهارو چندش آورو حال به هم زن راهی جز خود ارضایی نداشتم  و اون فقط واسم نقش محرک وداره وتو این سالها یه بارم نتونسته ارضام کنه و درخواست زیاد منو به عنوان سادیسم میشناسه چون من لااقل هرروز خواهان رابطه م و هرچه اون بیشتر انکار میکنه اصرار من بیشتر میشه و این موضوع باعث شده حتی اگه در خودم نیازی احساس نکنم با ولع سراغش برم.یه ساله که افسردگی شدید گرفتم حالا از شما راهنمایی میخوام. آیا واقعا من سادیسم دارم و درخواست جنسی زیاد در خانمها بیماریه؟آیا از بین دوستان کسی هست که واقعا تنها با نزدیکی و بدون تحریک بظر به ارگاسم برسه؟؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. سلام دختر شرقی اولا که چون شوهر شما سرد مزاج خیال میکنه که شما زیادی رابطه جنسی میخوای دوما خانوم ها در سن شما به بعد میل به رابطه جنسی شون بیشتر میشه . و این موضوع در شما طبیعیه. ولی بعضی وقتها این زیاده خواهی به خاطر دیدن فیلمهای تحریک کننده و یا پورنو میباشد. بنده نیز مشکل شما رو دارم و نمیدونم باید چیکار کنم یعنی شدیدا گرم مزاج هستم ولی همسرم سرد مزاج البنه من فیلم زیاد میبینم و بدون اون هم شهوتم زیاده. شما یا باید شهوت همسرتون را بالا ببرید یا خودتون رو سرد تر کنید مثلا روزه گزفتن یکی از راههای کم شدن شهوته .چون پر خوری باعث ازدیاد شهوت میشه  موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. نه عزیزم دلیلی وجود نداره که شما مبتلا به سادیسم باشید بهتره این انرزیتون  رو قبل از اصرار به همسرتون برای رابطه صرف صحبت وریشه یابی این مشکل همسرتون بنمایید (رابطه عاطفی)به گفته دوستمون بهتره کلا از دیدن فیلمهای محرک بپرهیزید وکمی به خودتون مسلط باشید ورعایت حال همسرتون رو هم بکنید نا گفته نماند که اکثر زوجها درست حالت بر عکس شما رو دارند یعنی در این گونه زوجها آقایون گرمتر از خانمها هستن در حالیکه در بیشتر موارد آقایون با کمی درایت  درک همسرشون وخودداری از اصرار حداقل یک روز در میان رابطه دارند که با معاشقه ومحبت بیشتر وبه زبان آوردن کلمات محبت آمیز این کار را انجام میدن که با این رفتار بطبع همسرشون به این رابطه تمایل نشون میدن یعنی پیش زمینه برای رابطه زنانشویی که در مورد شما این نقش به عهده شماست پیشنهاد میکنم بجای عصبانیت با ذکاوت زنانتون زمینه روبرای محبت بیشتر وعاطفی تر بین خودوهمسرتون رو فراهم کنید ومیتونین با کمی خودداری و با تمرکز بیشتر روابططون رو به یک روز در میان برسانید و از اونجایی که شما همیشه پیشقدم میشید ابتدا با همسرتون به معاشقه وصحبت عاشقانه بپردازید شما خواهید دید که همسرتون بیشتر از شما تمایل نشان خواهد داد معمولا بهبود رابطه اخلاقی وعاطفی بین دو همسر در بهبود رابطه جنسی نقش مهمی رو داشته است .موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. سلام دوست عزیز

سرد مزاجی ه آقایون فقط 4 دلیل می تونه داشته باشه که با مراجعه به روانشناس انشالله برطرف خواهد شد
    پس بهتره در اولین فرصت به مشاور مراجعه کنید
    اما فعلا ، بهتره خودتون غذای سرد بخورید و به همسرتون غذاهای گرم و تند بدین
    و این که دست از خود ارضایی بردارین و به خودتون مسلط باشید
    اما تنها راه مشاوره ست ، در اولین فرصت اقدام کنید
    انشالله حل خواهد شد ...

5. سلام
    سادیسم به معنی تمایل و لذت بردن از آزار و شنکنجه دیگران هست. سادیسم در روابط جنسی یعنی لذت از آزار دادن طرف در حین رابطه. مثلا لذت از کتک زدن شریک جنسی در زمان رابطه.
    برعکس سادیسم میشود مازوخیزم که تمایل به درد کشیدن و تحقیر شدن و کتک خوردن هست.
    اصولا این تقسیم بندی هیچ ربطی به قضیه شما نداره و شوهرتون فقط اسم کلمه سادیسم رو شنیدند و احتمالا منظورشون از سادیسم داشتن هر نوع مشکل روانی هست.
    و البته به نظر میاد که مشکل از شما نیست. فقط باید به شوهرتون بقبولانید که مشکل داره تا برای درمان اقدام کنه. برای این کار هم میشه از مشاور کمک گرفت.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  6. سلام
    دوست عزیز شما مطمئن باشید که از لحاظ روحی و جنسی سالمید وسادیسم ندارید. فقط گرم مزاجید. من چند تا راه حل به ذهنم میرسه که امیدوارم کمکتون کنه.
    1. همون طور که دوستان اشاره کردند سبد غذایی روزانه خودتون و همسرتون رو تغییر بدید.

2. به نظر من شما اول باید افسردگی رو از خودتون دور کنید پس به روانشناس مراجعه کنید و بعد از مرتفع شدن مشکلتون راه حلی هم برای سرد مزاجی همسرتون ازشون بخواید.

3. به خودتون و نیازهای طبیعی بدنتون استراحت بدید. به نظر من یه سفر تنهایی یا دوستانه که شما و همسرتون رو مدتی از هم دور کنه راه حل مناسبیه. در این سفر شما باید از افکار جنسی بپرهیزید. میتونید قبل از سفر با همسرتون صحبت کنید و دلیل این کارتون رو بهشون بگید تا ایشون هم در نبود شما بتونن فکر کنن. اما طوری نباشه که فکر کنن دارید قهر میکنید.

4. شما نباید برای برقراری رابطه به همسرتون التماس کنید. باید خدمتتون عرض کنم که آقایون اصلا از این کار خوششون نمیاد و این کار بدتر سردشون میکنه. تحقیقات روانشناسان نشون داده یکی از سرد کننده های جنسی آقایون زیاد پا پیش گذاشتن خانومها در این امره. از اونجایی که طبیعت آقایون از اینکه این درخواست از جانب اونها باشه لذت میبره بنابراین شما فقط گاهی برای تنوع باید پیش قدم بشید و این وظیفه خطیر رو باید بیشتر به عهده ایشون بذارید.

5. مدتی خودتون رو کنترل کنید و درخواست رابطه رو مطرح نکنید. در عوض به تحریک همسرتون بپردازید. مثلا لباسهای باز بپوشید و از عطرهای محرک استفاده کنید. همسرتون رو ببوسید و لمسشون کنید ولی بعدش خودتون رو کنار بکشید تا ایشون تشنه شما بشن. ان کار برای آقایونی هم که همسر سرد مزاج دارن جواب میده. میتونید امتحان کنید!

با آرزوی کامیابی و خوشبختی...

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  7. dokhtaresharghi نوشته است: سلام دوستان مشکلی دارم که امیدوارم دوستان خصوصا خانمها راهنمایی بفرمایید 27 سالمه ده ساله که ازدواج کردم وده  سال هم با همسرم اختلاف سنی دارم. شوهر من شخص سرد مزاجیه و از همون ابتدای ازدواج از برقرار کردن رابطه جنسی طفره میرفت واز اونجا که من طبع گرمی دارم مدام برای رابطه پیش قدم می شدم  و پیشنهاد میدادم و برای هر نزدیکی وقت زیادی را صرف التماس میکردم و از اونجا که شوهرم رابطه ی جنسی رو منوط به اصل مطلب میدونه و باقی کارهارو چندش آورو حال به هم زن راهی جز خود ارضایی نداشتم  و اون فقط واسم نقش محرک وداره وتو این سالها یه بارم نتونسته ارضام کنه و درخواست زیاد منو به عنوان سادیسم میشناسه چون من لااقل هرروز خواهان رابطه م و هرچه اون بیشتر انکار میکنه اصرار من بیشتر میشه و این موضوع باعث شده حتی اگه در خودم نیازی احساس نکنم با ولع سراغش برم.یه ساله که افسردگی شدید گرفتم حالا از شما راهنمایی میخوام. آیا واقعا من سادیسم دارم و درخواست جنسی زیاد در خانمها بیماریه؟آیا از بین دوستان کسی هست که واقعا تنها با نزدیکی و بدون تحریک بظر به ارگاسم برسه؟؟؟؟؟؟؟

پرخواهي جنسي در زنان اسم ديگري داره كه چون ربطي به شما نداره ازش ميگذرم اختلاف زيادسني و ناهماهنگي نياز جنسي در دو طرف باعث اين مشكله اينكه شما خواهان نزديكي هر روزه هستي طبيعيه واحتمالا همسر شما كل رابطه جنسي رو فقط در نزديكي واژينال ميبينه وبس كه به فرهنگ جنسي اش بر ميگرده و شما به تنهايي نميتوني عوضش كني مگر حاضر باشه هر دو با روانپزشك مصاحبه كنيد كاري كه ميتوني انجام بدي اينه كه به هر طريقي ميل و رغبتش رو به رابطه جنسی زياد كني كه البته غذا و دارو و مكمل بي تاثيرن واز روشهاي ديگري كه مورد علاقه همسرتون باشه بايد استفاده كرد. خودارضايي هم در هر دو جنس پس از ازدواج هنگامي كه به  ديگري دسترسي يا هماهنگي از نظر ميل ندارن امري طبيعيه و نبايد ازش ناراحت بشي. درمورد سوال اخر هم 25% زنان حين نزديكي به ارگاسم ميرسن و 50% با تحريك كليتوريس افراد متفاوتن وهر دو طبيعي محسوب ميشه

8. perle نوشته است: سلام دوست عزیز

سرد مزاجی ه آقایون فقط 4 دلیل می تونه داشته باشه که با مراجعه به روانشناس انشالله برطرف خواهد شد
    پس بهتره در اولین فرصت به مشاور مراجعه کنید
    اما فعلا ، بهتره خودتون غذای سرد بخورید و به همسرتون غذاهای گرم و تند بدین
    و این که دست از خود ارضایی بردارین و به خودتون مسلط باشید
    اما تنها راه مشاوره ست ، در اولین فرصت اقدام کنید
    انشالله حل خواهد شد ...

راهش همینه که ایشون گفت . به شوهرت چای دارچین زنجبیل بده خودتم ماست وخیار بخور تا هر 2 به تعادل برسین
    سعی کن غذاهای سرد بهش ندی یا اگه می دی بغلش یه گرمی هم بذار

غذاهای سرد قاتل آدم هایی با مزاج های سرده

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. dokhtaresharghi نوشته است: سلام دوستان مشکلی دارم که امیدوارم دوستان خصوصا خانمها راهنمایی بفرمایید 27 سالمه ده ساله که ازدواج کردم وده  سال هم با همسرم اختلاف سنی دارم. شوهر من شخص سرد مزاجیه و از همون ابتدای ازدواج از برقرار کردن رابطه جنسی طفره میرفت واز اونجا که من طبع گرمی دارم مدام برای رابطه پیش قدم می شدم  و پیشنهاد میدادم و برای هر نزدیکی وقت زیادی را صرف التماس میکردم و از اونجا که شوهرم رابطه ی جنسی رو منوط به اصل مطلب میدونه و باقی کارهارو چندش آورو حال به هم زن راهی جز خود ارضایی نداشتم  و اون فقط واسم نقش محرک وداره وتو این سالها یه بارم نتونسته ارضام کنه و درخواست زیاد منو به عنوان سادیسم میشناسه چون من لااقل هرروز خواهان رابطه م و هرچه اون بیشتر انکار میکنه اصرار من بیشتر میشه و این موضوع باعث شده حتی اگه در خودم نیازی احساس نکنم با ولع سراغش برم.یه ساله که افسردگی شدید گرفتم حالا از شما راهنمایی میخوام. آیا واقعا من سادیسم دارم و درخواست جنسی زیاد در خانمها بیماریه؟آیا از بین دوستان کسی هست که واقعا تنها با نزدیکی و بدون تحریک بظر به ارگاسم برسه؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
    دوست عزیز، تمامه حرفها رو دوستان گفتند!! فقط یک پیشنهاد دیگه هم بنده دارم و اون اینه که اگر همسرتون بلافاصله به اصل مطلب میپردازه!! کافیست شما قبل از همبستری کمی خودتونو تحریک کنید!! حال به هر صورتیکه میتونید و بلد هستید!! بطوریکه هم زمان با دخول ایشون ،شما هم با اورگاسم برسید!!البته این فقط یک پیشنهاده شاید شما مایل به اینکار نباشید!!ولی بنظرم یکی و دوبار امتحان کنید! شاید اثری داشته باشه!! ضمناً معتقدم این خواسته شما موردیست طبیعی! که هر مردی خواستار این طلب در همسرش بوده و خیلی هم برای این قضیه تلاش میکنه!! از طرفی هم بنظرم اگر راههای تحریک شدن خودتونو به ایشون عملی یاد بدید و یا در منظر ایشون انجامشون بدید،کم کم ایشون هم به این کار مبادرت خواهند کرد!!فقط باید موارد،تکرار شده، تا در ذهن طرفتون حک بشند! بقیه اش به مرور زمان خودبخود حل میشه!! البته با در نظر گرفتن سبد غذائی گرم و تند برای ایشون!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید