شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جلوگیری از رویش مو بر روی سینه و...

1. سلام دوستان!

والله من الان یه ماهی به این فکر افتادم که چطور میشه از رشد موهای  سینه و...جلوگیری کرد ؟من 18 سالمه فعلا موهای روی سینه خیلی نازک و حالت کرک مانند ــه حالا نمیدونم چی کار کنم که در نیاد موها؟یا کمتر بشه؟

مثلا نگاه  کنید سینه و پاهای این خارجی ها  صافه صافه!چی کار می کنند؟

ممنون!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. برای از بین بردن مو ها می توانید از موبر های موجود در بازار استفاده کنید
    و برای این که علت وجود موها رو بفهمید به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید و با دادن ازمایش علت اصلی رشد موها را بفهمید
    البته این مورد بیشتر در مورد موهای زبر روی سینه و اندام های دیگر انجام میشه
    موهای شما حالت کرک و نازک میباشد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. ممنون!

فکر نمیکنم واسه مردهاعلتی داشته باشه!
    کرم موبر اخه خوب نمیبره مو رو ،ته هاش میمونه بد نمیشه؟

این خارجیا چطور انقدر بدنشون صافه؟کسی میدونه؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام
    نژاد اونها با ما فرق میکنه. ما ایرانیها معمولا سرمون کچل میشه و بدنمون پر مو. ولی شرقی ها بدنشون کم مو و سرشون پر مو هست. فکر نکنم بدن غربیها خیلی کم مو باشه. منتها اگر موهاشون روشن باشه به چشم نمیاد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. a_2008 نوشته است: سلام دوستان!

والله من الان یه ماهی به این فکر افتادم که چطور میشه از رشد موهای  سینه و...جلوگیری کرد ؟من 18 سالمه فعلا موهای روی سینه خیلی نازک و حالت کرک مانند ــه حالا نمیدونم چی کار کنم که در نیاد موها؟یا کمتر بشه؟

ممنون!

سلام دوست جوان این موها در این سن واز این به بعد نشانه سلامتی وبلوغ یک مرد میباشد در برخی بنا به دلایل زنتیکی ونزادی بیشتر ودر برخی کمتر رشد میکند اصلا به این فکر نیوفتید که از رشدشون جلوگیری کنید.این افرادی که شما در فیلم ها میبینیدمراحل زیبایی اندام وجلدی و... طی میکنند ( به دلایل شغلی)اینکار بیشتر به وسیله لیزر برای از بین بردن موهای ناخواسته صورت میگیرد که در سن وسال شما قابل انجام نیست  وبهتره یکم صبر داشته باشید تا مراحل بلوغ به سلامتی طی بشه یا با کرمهای موبر هم میتونین فعلا به خواستتون برسین (با ورزش هم میتونین به زیبایی هیکلتون کمک کنین) به هر حال موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  6. a_2008 نوشته است: سلام دوستان!

ممنون!

دوست عزیز دراینمورد هیچ مشکلی نیست و این طبیعت مرده، چراکه این مورد نیز از اختلافها ی ظاهری بدن زن و مرده،بنابراین نباید انتظار داشت مثل خانمها باشی، بلکه روز به روزهیکل و قیافه مردانه تری رو در خودت مشاهده میکنی، و این رویش مو روی سینه،دستها و......درافراد مختلف از میزان متفاوتی برخورداره، مثلا یکی شدتش کمتره یکی بیشتر، موفق باشی

7. a_2008 نوشته است: سلام دوستان!

ممنون!

با سلام
    دوست عزیز،همه گفتنیها رو دوستان به بهترین وجه اظهار کردند!!فقط یک نکته رو لازم میدونم بگم و اون اینه که همین زنان  غربی  به مردان پرمو بیشتر علاقمند هستند تا مردان بی مو!!!!از طرفی طبق شنیده های بنده،بانوان غالباً از موی سینه مردان خوششون آمده،و از این منظر، وجود مو بر روی سینه مرد،خودش یک پوئن به حساب میاد!! حال شما میخواهید از این امتیاز صرفه نظر کنید؟؟؟در ضمن هرکاری هم بکنید بازم این موها بدلایل ژنتیکی هر قوم و ملت، که ما ازاون مستثناء نیستیم!! رشد خواهد کرد!! همانند ریش در صورت!! پس بیایید بجای زدودن این موها!! اونها رو تمیز و نرم نگه بدارید!! و بدانید هر چیزی که در فیلمهای به قول شما خارجی ها میبینید،زیبا و خوب و به صلاح همگان نبوده ونخواهد بود!!
    موفق باشید.

8. aliyan نوشته است:
    a_2008 نوشته است: سلام دوستان!

والله من الان یه ماهی به این فکر افتادم که چطور میشه از رشد موهای سینه و...جلوگیری کرد ؟من 18 سالمه فعلا موهای روی سینه خیلی نازک و حالت کرک مانند ــه حالا نمیدونم چی کار کنم که در نیاد موها؟یا کمتر بشه؟

مثلا نگاه کنید سینه و پاهای این خارجی ها صافه صافه!چی کار می کنند؟

ممنون!

با سلام
    دوست عزیز،همه گفتنیها رو دوستان به بهترین وجه اظهار کردند!!فقط یک نکته رو لازم میدونم بگم و اون اینه که همین زنان غربی به مردان پرمو بیشتر علاقمند هستند تا مردان بی مو!!!!از طرفی طبق شنیده های بنده،بانوان غالباً از موی سینه مردان خوششون آمده،و از این منظر، وجود مو بر روی سینه مرد،خودش یک پوئن به حساب میاد!! حال شما میخواهید از این امتیاز صرفه نظر کنید؟؟؟در ضمن هرکاری هم بکنید بازم این موها بدلایل ژنتیکی هر قوم و ملت، که ما ازاون مستثناء نیستیم!! رشد خواهد کرد!! همانند ریش در صورت!! پس بیایید بجای زدودن این موها!! اونها رو تمیز و نرم نگه بدارید!! و بدانید هر چیزی که در فیلمهای به قول شما خارجی ها میبینید،زیبا و خوب و به صلاح همگان نبوده ونخواهد بود!!

موفق باشید.

البته بسته به نگاه افراد داره
    خیلی از زن ها هم به گفته خودشون حالشون از موهای سینه و کلا آدمای خیلی پشمالو به هم میخوره.
    این عمومیت نداره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید