شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4   

داروشناسی..

1. با سلام و خسته نباشید خدمت اقای دکتر صادقی..

راجع به داروی ازیترومایسین 250 میلی گرم توضیح بدهید..با تشکر..

2. toshiba نوشته است: با سلام و خسته نباشید خدمت اقای دکتر صادقی..

راجع به داروی ازیترومایسین 250 میلی گرم توضیح بدهید..با تشکر..

سلام،
    آزیترومایسین به قسمت اطلاعات داروها اضافه گردید.

3. با سلام..

راجع به دارو های تریامسینولون و سفیکسیم 200 م توضیح دهید..

با تشکر از شما..

4. خاصیت داروئی سیلد نافیلد چیست با سپاس ؟

5. با سلام،
    مي‌شود لطفا سريع داروي Exelon را هم اضافه كنيد. چون براي پدرم تجويز شده و مي‌خواهيم شروع كنيم. دكتر گفته شايد تهوع و استفراغ داشته باشد...

متشكرم

6. Ms_Sendona نوشته است: با سلام،
    مي‌شود لطفا سريع داروي Exelon را هم اضافه كنيد. چون براي پدرم تجويز شده و مي‌خواهيم شروع كنيم. دكتر گفته شايد تهوع و استفراغ داشته باشد...
    متشكرم

سلام،
    اکسلون Exelon یا rivastigmine tartrate دارویی که برای کند کردن سیر پیشرفت علایم در بیماران آلزایمری یا پارکینسونی (دچار فراموشی) که بیماری خفیف تا متوسط دارند به کار می رود.
    یکی از عمده ترین عوارض جانبی تهوع ، استفراغ و کاهش وزن می باشد. در صورتی که این عوارض با مصرف دوز مناسب از دارو ادامه یابد ممکن است مشکل ساز شود و بهتر است با پزشک در مورد ادامه درمان مشورت نمایید.

7. با سلام و خسته نباشید..
    لطفا راجع به داروهای سفیکسیم 200 م تریامسینولون (تزریقی) و قرص پروپرانولول 10 م توضیحاتی بدهید..

با تشکر..

8. خيلي متشكرم از اين كه پاسخ مرا داديد. ولي آيا امكانش هست كه اين دارو را هم در بخش داروشناسي اضافه كنيد؟ چون مي‌خواهم بيش‌تر از مكانيزم عمل آن و هم چنين زمان اثرگذاري آن بدانم.

باز هم ممنون

9. tang_na

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام و خسته نباشید
    در مورد این داروها می خواستم اطلاعاتی داشته باشم:
    Axapotex,naproxen

10. slam ageh emkan dareh dar mored ghors laghari pawertin begin ke aya avarez dareh ya na?

11. toshiba نوشته است: با سلام و خسته نباشید..
    لطفا راجع به داروهای سفیکسیم 200 م  تریامسینولون (تزریقی) و قرص پروپرانولول 10 م توضیحاتی بدهید..
    با تشکر..

سلام،
    سفیکسیم، تریامسینولون (تزریقی) و پروپرانولول به قسمت اطلاعات داروها اضافه گردیدند.

12. golbaran

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشيد خدمت اقاي دكتر  سوال من درباره داروي مينوكسيديل است.خواهش دارم خواص و مورد مصرف ان وعوارض ان را بفرماييد.(منظور من محلول موضعي ان است) من يك شيشه از اين محلول را دارم اما يكسال ونيم از ساخت ان ميگذرد و در اين مدت در دماي اتاق بوده ايا قابل مصرف است؟

13. با سلام
    در مورد داروی Methotrexat برای بیماری های روماتیسمی اطلاعات بیشتری می خواستم .
    با تشکر .

14. با سلام داروی Methylerrgonovine Maleate در مورد مضرات هم بگویید چون دارم مصرف میکنم

15. با سلام و احترام

خواهشمند است در خصوص کرم واژینال 2% دالاواگ و کاربرد آن اطلاعات لازم را ثبت نمایید.

با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 7
رفتن به صفحه :    4   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید