شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرمویی و ریزش مو سر

1. سلام من 16 سالمه ولی بدنم و صورتم خیلی پرمو شده و خیلی هم با سرعت رشد میکنن نمیدونم چرا با این که بدنم اینقدر پرمو هست موهای سرم نیز خیلی میریزن شما را به خدا کمکم کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. دوست عزیز این نشان از بالا بودن میزان تستسرون همون هورمون مردانس که میتونه باعث ریزش مو هم بشه.
    یه آزمایش خون بدید.البته سنتون هم هنوز به جایی نرسیده که بشه قطعی فعلا کاری کرد چون هنوز جای رشد دارید.
    تا میزان تستسرون و تیروییدتون رو چک کنید
    و راه هایی هست که میتونید میزان تستسرون کنترل کنید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. ميزان حساسيت فوليكول مو به تستوسترون هم مطرحه  هرچند ميزان هورمون طبيعي باشه با مراجعه به متخصص پوست دارو هاي موضعي وخوراكي براي موي سر هست . موي بدن هم جزء صفات ثانويه جنسيه و كاريش نميشه كرد

4. farhadn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    milad1412 نوشته است: سلام من 16 سالمه ولی بدنم و صورتم خیلی پرمو شده و خیلی هم با سرعت رشد میکنن نمیدونم چرا با این که بدنم اینقدر پرمو هست موهای سرم نیز خیلی میریزن شما را به خدا کمکم کنید

سلام دوست عزیز ...منم موهام میریخت شدیدا 19 سالمه هر کاری میکردم هر چی میزدم نمیشد. تا اینکه حنا گذاشتم نه حنای زرد رنگ حنارو با رنگ شرابی قاطی کردم زدم .بعد یه شامپو هست اسمش minoxa هست و یه شامپو دیگه به نام crystal garlic  ماینوکسارو هفته ای 3 با میری حموم اول سرتو با شام÷و معمولی بشور تا چرربی هاش بره بعد ماسنوکسارو بزن کریستالم به همین نحو امیدوارم مشکل موهات حل شه مال من که حل شد.

5. با سلام يه شامپو به نام c1الماني داراي كافئين است را امتحان كنيد

6. سلام

علت ریزش یکی در میون موها چیه؟ من در تمام سرم حتی پشت و کنار گوش ها ریزش یکی در میون مو دارم و وقتی دست خیس به موها می کشم همین جوری مو میاد تو دستم ! چی کار کنم؟

از آلپسین هم کاری بر نمی آد!

7. stranger نوشته است: سلام

علت ریزش یکی در میون موها چیه؟ من در تمام سرم حتی پشت و کنار گوش ها ریزش یکی در میون مو دارم و وقتی دست خیس به موها می کشم همین جوری مو میاد تو دستم ! چی کار کنم؟

با سلام
    دوست عزیز، قطعاً مراجعه به متخصصین پوست ومو در تشخیص و جلوگیری از ریزش موی شما، بهترین گزینه است!! اما باید بدونید که درصدی از  ریزش مو،در انسان، طبیعی است!! از طرفی چند مورد در افزایش این ریزش موثرند که عبارتند از:
    1- چربی بیش اندازه پوست سر!!
    2- استفاده از مواد شوینده نامناسب!!
    3- تعویض بیش از اندازه مواد شوینده!!
    4- استفاده از آب نامناسب و غیر بهداشتی!!
    5- خوب نشستن موی سر!!
    6- بیش از اندازه در معرض خاک و باد و کلاً آب و هوای بد بودن!!
    7- پوشاندن سر به مدت زیاد!!
    8- تعریق بیش از حد در این ناحیه!!
    9- دیر یه دیر استحمام کردن!!
    10- تحریکات جنسی !!
    و....
    در پایان بهتر اینه که به متخصص پوست و مو مراجعه کنید!!چون از راهی دور نمیشه برای شما نسخه ای مدون پیچید!!
    موفق باشید.

8. farhadn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    stranger نوشته است: سلام

سلام دوست عزیز ..ریزش مو علل های مختلفی داره این نوع ریزش احتمالش زیاد که از اعصاب باشه .اگه بالای سر ریزش داشته باشه ارثیه اگه همه جش ریزش داره  احتمالش زیاده اعصاب باشه ولی به نظرم حساسیت زیاد از خودت نشون نده روزی 100 تا مو بریزه طبیعیه.. موفق باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید