شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 3

1. mah01 نوشته است: سلام
    من با نامزدم روزه 4 پریودم رابطه مقعدی داشتم نمیدونم منی اون با آلت تناسلیم تماس داشته یا نه. پرده بکارت و دوره های منظم 25-26 روزه دارم. اما الان بعد از گذشت 6 روز از این رابطه مثل درد پریود دل درد دارم. نمیدونم احتمال حاملگی وجود داره یا نه؟ اگه احتمال داره الان می تونم قرص بخورم؟
    ممنون میشم یه نفر زودتر جوابم رو بده

دوست عزیزم احتمال حاملگی تقریبا صفر هست چون شما پریود بودین وبیشترین امکان حاملگی روزهای پر خطر تخمک گذاری هست که شما در اون روزها نبودین با  در نظر گرفتن اینکه رابطه تون مقعدی بوده احتمال ورود اسپرم به وازنتون کمه به هر جهت دل درد تون از حاملگی نیست میتونه یه علت دیگهای داشته باشه مثل عفونت یا خود تخمک گذاری ویا .... ضمنا بر فرض که شک به حاملگی داشته باشین با گذشت 6 روز از رابطه مصرف هر گونه قرصی بی فایده است فقط بالانس هورمونیتون رو بهم خواهد زد وشما رو نگرانتر خواهد کرد موفق باشید .

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  2. سلام. بعد از چند وقت دوباره مزاحم شدم. یه سوال داشتم.

خانومم اواسط تیر به خاطر یه رابطه ی نسبتا مشکوک از اچ دی به صورت اورژانسی استفاده کرد که خوشبختانه چیزی نشد، اما مطابق انتظار پریودشو  بهم ریخت و باعث شد 27 تیر بعد از 16 روز دوباره پریود بشه(سیکل قاعدگی خانومم معمولا 26 روزست). از روز بعد یعنی 28 تیر شروع به خوردن قرص یاسمین واسه جلوگیری کرد و رابطه های این ماهمون هم کاملا محافظت شده بود بعد از تموم شدن بسته ی اول 3 روز بعد یعنی 25 روز بعد از آخرین پریود دوباره پریود شد خوشبختانه و پریودشم تنظیم شد که فکر میکنم اثرات همین یاسمین بوده.

بعد از 7 روز استراحت دوباره مصرف قرص رو شروع کرد و اتفاقا اولین قرص دوره ی دوم دقیقا افتاد روز پنجم پریود،بازم قرصها رو به صورت دقیق سر ساعت به سر ساعت مصرف کرد و  دیگه بعد از یه ماه و خورده ای که از خوردن قرص ها گذشت و خیالمون راحت شد رابطه ی بدون محافظت خودمون رو شروع کردیم، روزهای 12 و 16 هم رابطه ی کامل همراه با خالی شدن منی به صورت کامل در واژن بوده.

نکته ای هم که هست اینه که دونه به دونه ی این قرصها رو خانومم سر ساعت خورده و حتی نشده یکی از قرصها بیشتر از 10 دقیقه اینور اونور بشه!!

با تمام این تفاسیر میخواستم بپرسم نیازی هست که برای اینکه خیالمون راحت بشه از آزمایش های بارداری استفاده کنه؟ چون اولین بار هست میخوام خیالمون راحته راحت بشه و اصلا آیا این احتمال هست که انقدر بدشانس باشیم که بعد از یک ماه و نیم قرص خوردن اونهم به صورتی که حتی یه دونه از این قرصها حتی چند دقیقه دیر یا زود نشده خانومم حامله بشه؟؟

اگه نیازی به آزمایش هست ممنون میشم راجع به بی بی چک توضیح کامل بدین که چه روزی و دقیقا چه جوری استفاده بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. behnam_seno نوشته است: سلام. بعد از چند وقت دوباره مزاحم شدم. یه سوال داشتم.

خانومم اواسط تیر به خاطر یه رابطه ی نسبتا مشکوک از اچ دی به صورت اورژانسی استفاده کرد که خوشبختانه چیزی نشد، اما مطابق انتظار پریودشو  بهم ریخت و باعث شد 27 تیر بعد از 16 روز دوباره پریود بشه(سیکل قاعدگی خانومم معمولا 26 روزست). از روز بعد یعنی 28 تیر شروع به خوردن قرص یاسمین واسه جلوگیری کرد و رابطه های این ماهمون هم کاملا محافظت شده بود بعد از تموم شدن بسته ی اول 3 روز بعد یعنی 25 روز بعد از آخرین پریود دوباره پریود شد خوشبختانه و پریودشم تنظیم شد که فکر میکنم اثرات همین یاسمین بوده.

بعد از 7 روز استراحت دوباره مصرف قرص رو شروع کرد و اتفاقا اولین قرص دوره ی دوم دقیقا افتاد روز پنجم پریود،بازم قرصها رو به صورت دقیق سر ساعت به سر ساعت مصرف کرد و  دیگه بعد از یه ماه و خورده ای که از خوردن قرص ها گذشت و خیالمون راحت شد رابطه ی بدون محافظت خودمون رو شروع کردیم، روزهای 12 و 16 هم رابطه ی کامل همراه با خالی شدن منی به صورت کامل در واژن بوده.

نکته ای هم که هست اینه که دونه به دونه ی این قرصها رو خانومم سر ساعت خورده و حتی نشده یکی از قرصها بیشتر از 10 دقیقه اینور اونور بشه!!

با تمام این تفاسیر میخواستم بپرسم نیازی هست که برای اینکه خیالمون راحت بشه از آزمایش های بارداری استفاده کنه؟ چون اولین بار هست میخوام خیالمون راحته راحت بشه و اصلا آیا این احتمال هست که انقدر بدشانس باشیم که بعد از یک ماه و نیم قرص خوردن اونهم به صورتی که حتی یه دونه از این قرصها حتی چند دقیقه دیر یا زود نشده خانومم حامله بشه؟؟

اگه نیازی به آزمایش هست ممنون میشم راجع به بی بی چک توضیح کامل بدین که چه روزی و دقیقا چه جوری استفاده بشه.

دوست عزیز...اگر در زمان استفاده از بسته دوم قرص نزدیکی بدون حفاظت داشته اید، خیالتون راحت باشه. تنها در زمان مصرف بسته اول قرص یعنی در ماه اول باید از روش دیگری هم استفاده کرد ولی از زمان شروع مصرف بسته دوم، دیگه میشه به قرص اطمینان کرد که درصد خطای بسیار بسیار کمی دارد.
    مگه پریودشون عقب افتاده که میخواین بی بی چک بزارید؟ زمان شروع پریود با وجود مصرف قرص دیگه باید دستتون اومده باشه که کی هست.
    در هر صورت جهت اطلاع بی بی چک زمانی جواب میده که حداقل 23 روز از آخرین روز آخرین پریود گذشته باشه.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. mah01 نوشته است: سلام
    من با نامزدم روزه 4 پریودم رابطه مقعدی داشتم نمیدونم منی اون با آلت تناسلیم تماس داشته یا نه. پرده بکارت و دوره های منظم 25-26 روزه دارم. اما الان بعد از گذشت 6 روز از این رابطه مثل درد پریود دل درد دارم. نمیدونم احتمال حاملگی وجود داره یا نه؟ اگه احتمال داره الان می تونم قرص بخورم؟
    ممنون میشم یه نفر زودتر جوابم رو بده

خانم عزیز احتمال بارداری شما صفر است چون شما پریود بودید و روز 4بوده و رابطه تون مقعدی بوده مصرف قرص بعد 6روز بی فایده است ولی نگران نباشید باردار نیستید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. 22سالمه و پریود منظمی دارم از روز 19 پریودم به مدته 4 شب  رابطه داشتم.2 بار منی داخل ریخته شد.48 ساعت از اخرین رابطم قرص خوردم.دیروز باید پریود می شدم ولی هیچ اتفاقی نیفتاده.بی بی چک جوابش منفی!!درد بسیار زیادیم دارم.پس چرا پریود نمیشم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. neda123 نوشته است: 22سالمه و پریود منظمی دارم از روز 19 پریودم به مدته 4 شب  رابطه داشتم.2 بار منی داخل ریخته شد.48 ساعت از اخرین رابطم قرص خوردم.دیروز باید پریود می شدم ولی هیچ اتفاقی نیفتاده.بی بی چک جوابش منفی!!درد بسیار زیادیم دارم.پس چرا پریود نمیشم

سلام
    قرص خوردید یعنی از روش اورژانسی استفاده کردید؟ کدوم 2 شب منی داخل ریخته شد؟ اگه روش رو درست اجرا کرده باشید امکان بارداری کم شده اما اگه 1دونه قرص خورده باشید امکان بارداری هست.
    موفق باشید...

7. سلام من یه رابطه محافظت نشده داشتم و همیشه دورههای پریودم منظم بوده و در حدود 27-28 روزه است ماه قبل بعد از اون رابطه محافظت نشده پریود شدم با این تفاوت که پریود من از 7 روز به 3 روز کاهش پیدا کرد یعنی فقط سه روز خونریزی داشتم و دو روز هم لکه بینی خیلی خفیف ترسیدم نکنه این خونریزی لانه گزینی باشه ولی چون امکان ازمایش دادنو ندارم صبر کردم تا دوره بعدی پریود بیاد و ببینم پریود میشم یا نه که بازم این ماه بعد از 27 روز پریود شدم ولی بازم همون سه روز خونریزیرو داشتم همه علایم قبل از پریودم داشتم می خواستم ببینم ایا این خونریزی ها جز پریود محسوب میشن یا جز لانه گزینی خواهش می کنم کمکم کنید می ترسم حامله باشم چون هم وزنم بالا رفته هم شکم و پهلوم بزرگتر شدن

8. از روش درست کردم. 2 تا اچ دی خوردم  شب اول و دوم منی داخل ریخته شد.

9. tatu

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    orvios نوشته است: سلام من یه رابطه محافظت نشده داشتم و همیشه دورههای پریودم منظم بوده و در حدود 27-28 روزه است ماه قبل بعد از اون رابطه محافظت نشده پریود شدم با این تفاوت که پریود من از 7 روز به 3 روز کاهش پیدا کرد یعنی فقط سه روز خونریزی داشتم و دو روز هم لکه بینی خیلی خفیف ترسیدم نکنه این خونریزی لانه گزینی باشه ولی چون امکان ازمایش دادنو ندارم صبر کردم تا دوره بعدی پریود بیاد و ببینم پریود میشم یا نه که بازم این ماه بعد از 27 روز پریود شدم ولی بازم همون سه روز خونریزیرو داشتم همه علایم قبل از پریودم داشتم می خواستم ببینم ایا این خونریزی ها جز پریود محسوب میشن یا جز لانه گزینی خواهش می کنم کمکم کنید می ترسم حامله باشم چون هم وزنم بالا رفته هم شکم و پهلوم بزرگتر شدن

عزیزم شما هرچه زودتر آزمایش بده البته با دوبار پریود شدن امکان بارداریت خیلی کمه
    اما بازم اگه شرایط آزمایش رو نداری حداقل از بی بی چک استفاده کن که یه کم خیالت راحت شه

10. orvios نوشته است: سلام من یه رابطه محافظت نشده داشتم و همیشه دورههای پریودم منظم بوده و در حدود 27-28 روزه است ماه قبل بعد از اون رابطه محافظت نشده پریود شدم با این تفاوت که پریود من از 7 روز به 3 روز کاهش پیدا کرد یعنی فقط سه روز خونریزی داشتم و دو روز هم لکه بینی خیلی خفیف ترسیدم نکنه این خونریزی لانه گزینی باشه ولی چون امکان ازمایش دادنو ندارم صبر کردم تا دوره بعدی پریود بیاد و ببینم پریود میشم یا نه که بازم این ماه بعد از 27 روز پریود شدم ولی بازم همون سه روز خونریزیرو داشتم همه علایم قبل از پریودم داشتم می خواستم ببینم ایا این خونریزی ها جز پریود محسوب میشن یا جز لانه گزینی خواهش می کنم کمکم کنید می ترسم حامله باشم چون هم وزنم بالا رفته هم شکم و پهلوم بزرگتر شدن

پریود شدن = عدم بارداری یه یک اصل هستش و پیامی تکراری
    قبل طرح سوال یه جستجو تو سایت کنید معلومه میشه همه پاسخها

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. orvios نوشته است: سلام من یه رابطه محافظت نشده داشتم و همیشه دورههای پریودم منظم بوده و در حدود 27-28 روزه است ماه قبل بعد از اون رابطه محافظت نشده پریود شدم با این تفاوت که پریود من از 7 روز به 3 روز کاهش پیدا کرد یعنی فقط سه روز خونریزی داشتم و دو روز هم لکه بینی خیلی خفیف ترسیدم نکنه این خونریزی لانه گزینی باشه ولی چون امکان ازمایش دادنو ندارم صبر کردم تا دوره بعدی پریود بیاد و ببینم پریود میشم یا نه که بازم این ماه بعد از 27 روز پریود شدم ولی بازم همون سه روز خونریزیرو داشتم همه علایم قبل از پریودم داشتم می خواستم ببینم ایا این خونریزی ها جز پریود محسوب میشن یا جز لانه گزینی خواهش می کنم کمکم کنید می ترسم حامله باشم چون هم وزنم بالا رفته هم شکم و پهلوم بزرگتر شدن

اگر زمان شروع خونریزی و زمان رابطتون رو هم میگفتید بهتر بود
    اگر دو بار خون ریزی داشتید با الگوی کم زیاد کم پریود بوده و باردار نیستید، لانه گزینی به صورت لکه هست یا خونریزی خفیف یکی دو روز هم بیشتر نیست، دو ماه پی در پی نیست.
    افزایش وزن و بزرگ شدن شکم هم معمولا از ماه سوم به بعد مشهود میشه نه از الان!

باز هم سعی کنید اگر براتون امکان داره حد اقل یه آزمایش خانگی بدید

12. سلام.وقت به خیر
    من 26 ساله هستم و دوره های پریود منظم 28 روزه با طول مدت 7 روزه داشتم.به علت کیست تخمدان و مشکلات هورمونی به مدت یک سال و نیم با ال دی و اسپیرونولاکتون تحت درمان بودم.5 مرداد بعد از پریود طبیعی و عادی دارو را قطع کردم و 10 مرداد پریود شدم. 19 مرداد رابطه ی بدون دخول اما با تماس منی با دهانه ی وازن داشتم.امروز 12 شهریور هنوز پریود نشده ام ولی درد خفیفی مثل زمان پیش از پریود در رحم و کمرم دارم.احتمال بارداری چقدر وجود دارد؟با تشکر

13. Saray_R نوشته است: سلام.وقت به خیر

من 26 ساله هستم و دوره های پریود منظم 28 روزه با طول مدت 7 روزه داشتم.به علت کیست تخمدان و مشکلات هورمونی به مدت یک سال و نیم با ال دی و اسپیرونولاکتون تحت درمان بودم.5 مرداد بعد از پریود طبیعی و عادی دارو را قطع کردم و 10 مرداد پریود شدم. 19 مرداد رابطه ی بدون دخول اما با تماس منی با دهانه ی وازن داشتم.امروز 12 شهریور هنوز پریود نشده ام ولی درد خفیفی مثل زمان پیش از پریود در رحم و کمرم دارم.احتمال بارداری چقدر وجود دارد؟با تشکر

با توجه به توضیحاتتون و اینکه بعیده در دوران تخمگذاری این رابطه صورت گرفته و منی به واژن دخول نیافته امکان بارداری اصلا نیست این دردها هم به احتمال به خاطر مصرف قرصهاتون ایجاد شده و ربطی به بارداری نداره

14. lili9

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .دوستم 9  مرداد  پریود شده و قبل پریودیشم یه رابطه از پشت داشته که از روش اورژانسی
    استفاده کرده  و روز 7 پریودیشم (تقریبا 10 روز از رابطه قبلیش) بازم یه رابطه داشته که شک داره روی واژنش ریخته شده یا نه
    و  از طریق اورژانسی قرص اچ دی مصرف کرده  که همینم باعث شده  که 23 همون ماه (مرداد)پریود کاذب به مدت 3 روز داشته باشه.
    باید شروع پریود بعدی رو از چه تاریخی حساب کنه؟؟؟ آخه از 9 بخواد حساب کنه 37 روز میگذره که  دوسم پریود نشده و میترسه حامله شده باشه.دوره پریودیشم 29 الی 30 روزه

15. lili9 نوشته است: سلام .دوستم 9  مرداد  پریود شده و قبل پریودیشم یه رابطه از پشت داشته که از روش اورژانسی
    استفاده کرده  و روز 7 پریودیشم (تقریبا 10 روز از رابطه قبلیش) بازم یه رابطه داشته که شک داره روی واژنش ریخته شده یا نه
    و  از طریق اورژانسی قرص اچ دی مصرف کرده  که همینم باعث شده  که 23 همون ماه (مرداد)پریود کاذب به مدت 3 روز داشته باشه.
    باید شروع پریود بعدی رو از چه تاریخی حساب کنه؟؟؟ آخه از 9 بخواد حساب کنه 37 روز میگذره که  دوسم پریود نشده و میترسه حامله شده باشه.دوره پریودیشم 29 الی 30 روزه

تاریخ پریود رو باید از 23 مرداد حساب کنن . گرچه به خاطر دوبار روش اورژانسی تا مدتی پریود نا منظم خواهد بود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 5
رفتن به صفحه    5

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید