شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اضافه شدن وزن در طول شیمی درمانی

1. من مبتلا به هوچکین هستم و تا حالا 8 جلسه شیمی درمانی شدم که هنوز هم ادامه داره در این مدت وزنم رو به افزایش هست آیا در طول شیمی درمانی میتونم از قرص tenuate استفاده کنم قبلا استفاده کردم و اثر خوبی روم داشته ...با تشکر

2. سلام
    شما با این شرایطی که داری حتما برای مصرف کردن هر دارویی باید با پزشکتون مشورت کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. zeitoon

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.مصرف هر دارویی بدون مشورت پزشکتون در طول شیمی درمانی ممکنه شما رو دچار مشکلات و عوارضی بکنه که حتی در روند درمانتون تاثیرگذار باشه.بهتره بدون مشورت پزشک متخصص هیچ دارویی رو مصرف نکنید.
    با آرزوی سلامتی

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  4. niki_condic نوشته است: من مبتلا به هوچکین هستم و تا حالا 8 جلسه شیمی درمانی شدم که هنوز هم ادامه داره در این مدت وزنم رو به افزایش هست آیا در طول شیمی درمانی میتونم از قرص tenuate استفاده کنم قبلا استفاده کردم و اثر خوبی روم داشته ...با تشکر

با سلام
    دوست عزیز، با آرزوی سلامتی برای شما و تمامی بیماران،بد ندیدم که مطلبی رو که تجربه اشو داشتم خدمتتون عرض کنم،یکی از آشنایان بنده دچار سرطان غدد لنفاوی بود،که الحمدالله با رعایت مسائل مربوط به فرایند درمانشون بهبودی براشون حاصل شد!!و چون میگرن هم داشت!! و با داروهای ضعیف ،سردردشون خوب نمیشد و برای رفع اون، میبایست از داروهای قوی هم چون ژلوفن و اینجور چیزها استفاده میکردند!! در یک مورد در طول درمان خودشون از متخصص مربوطه خواستند که داروی قوی برای سردردشون مصرف کنند! ایشون گفته بودند که به هیچ عنوان حق استفاده از این داروها رو ندارید!! برای تسکین دردتون تنها از استامینوفن معمولی مصرف کنید!! حتی کدئینه نیز استفاده نکنید!! نتیجتاً دوست گرامی،دروهله اول حتماً با پزشکتون مشاوره کنید!!و در وهله بعد چون احتمال تاثیرات ناخواسته در روند درمان بیماریتون ،با استفاده از داروهای مختلف واونم سرخود!! وجود داره!! قطعاً راه درست ،مراجعه به متخصصی است که تحت نظر ایشون هستید!! از طرفی دیگه از کجا میدونید که دارویی که میگید الان هم در شما تاثیر مثبت داره؟؟؟
    با دقت از خودتون مواظبت کنید! انشالله در کوتاهترین زمان سلامتیتون حاصل خواهد شد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید