شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 3

1. توی سوال و جواب های یکی از سایت ها دقیقا سوال زیر رو دیدم که عینا نقل میکنم :  

"
    با سلام در حدود دو سال قبل با دوست دخترم نزدیکی از جلو داشتم وبطور قطع آلت وارد واژن شد وخون رو هم مشاهده کردیم ولی متاسفانه با هم قطع رابطه کردیم وبعدا با هم به پزشک زنان مراجعه کردیم ودکتر به تنهائی دختر رو در اتاق معاینه کرد وگفت پرده سالمه در حالی که از آمدن خون از واژن مطمئنم حرف دکتر باورم نشد بعدا از یه وکیل شنیدم که بخشنامه وزارت بهداشت به پزشکان زنان اعلام سلامت پردس به خاطر مسائل اجتماعیوخانوادگی که ممکنه در آینده برای دختر پیش بیاد.لطفا راهنمائی کنین؟ممنون"

به نظر شما واقعا همچین چیزی صحت داره؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. barbiejoon نوشته است: توی سوال و جواب های یکی از سایت ها دقیقا سوال زیر رو دیدم که عینا نقل میکنم :  

"
    با سلام در حدود دو سال قبل با دوست دخترم نزدیکی از جلو داشتم وبطور قطع آلت وارد واژن شد وخون رو هم مشاهده کردیم ولی متاسفانه با هم قطع رابطه کردیم وبعدا با هم به پزشک زنان مراجعه کردیم ودکتر به تنهائی دختر رو در اتاق معاینه کرد وگفت پرده سالمه در حالی که از آمدن خون از واژن مطمئنم حرف دکتر باورم نشد بعدا از یه وکیل شنیدم که بخشنامه وزارت بهداشت به پزشکان زنان اعلام سلامت پردس به خاطر مسائل اجتماعیوخانوادگی که ممکنه در آینده برای دختر پیش بیاد.لطفا راهنمائی کنین؟ممنون"

باسلام
    اینکه نزدیکی داشتین و آلت هم وارد واژن شده و خونریزی اتفاق افتاده ، مطمئن باش پرده از بین رفته و اون دختر دیگه باکره نیست،
    پرده بکارت در اولین نزدیکی از بین میرود، کافیست سرآلت بره داخل !!!!!!!!

اگر خونریزی اتفاق نمی افتاد میشد شک کرد که هنوز پاره نشده ویا پرده ارتجاعی است ولی چون خونابه آمده مطمئنا پرده شو از بین بردی!

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. 0060 نوشته است:
    barbiejoon نوشته است: توی سوال و جواب های یکی از سایت ها دقیقا سوال زیر رو دیدم که عینا نقل میکنم :  

"

باسلام
    اینکه نزدیکی داشتین و آلت هم وارد واژن شده و خونریزی اتفاق افتاده ، مطمئن باش پرده از بین رفته و اون دختر دیگه باکره نیست،

اگر خونریزی اتفاق نمی افتاد میشد شک کرد که هنوز پاره نشده ویا پرده ارتجاعی است ولی چون خونابه آمده مطمئنا پرده شو از بین بردی!

البته من این اتفاق برای خودم نیوفتاده که ، گفتم توی یک سایت خوندم این سوال رو و عینا نقل کردم . حالا سوال من در مورد اون قسمت حرف وکیل هست که میشه واقعا چنین بخشنامه ای باشه ؟ آیا منطقیه و یا اجازه دارن؟ من خودم برای چکاپ پیش دکتر رفتم ، حالا میترسم بابت این بخشنامه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. barbiejoon نوشته است:
    0060 نوشته است:
    barbiejoon نوشته است: توی سوال و جواب های یکی از سایت ها دقیقا سوال زیر رو دیدم که عینا نقل میکنم :  

"

باسلام

البته من این اتفاق برای خودم نیوفتاده که ، گفتم توی یک سایت خوندم این سوال رو و عینا نقل کردم . حالا سوال من در مورد اون قسمت حرف وکیل هست که میشه واقعا چنین بخشنامه ای باشه ؟ آیا منطقیه و یا اجازه دارن؟ من خودم برای چکاپ پیش دکتر رفتم ، حالا میترسم بابت این بخشنامه.

سلام
    در مورد بخشنامه و پزشکها اطلاعی ندارم اما به نظر بعید میاد. اما پزشکی قانونی اجازه این کار رو نداره و هر چی باشه همون رو گزارش میکنن.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  5. شما به چه دلیل برای چکاب رفتین، اول مشکلو بگو تا بهتر بتونم راهنماییتون کنم.

6. سلام.در مخل ورودی واژنم یک زائده کوچیک هست.خیلی کوچیک.که انگار از ورودی واژنم اویزون اما متصل هست.ممکنه پرده پاره شده باشه؟دقیق نمیدونم از کی بوجود اومده.خیلی میترسم.من اصلا دستم را داخل واژنم نکردم و بعضی وقتها با کلیتوریسم بازی کردم اما اصلا به واژنم کاری نداشتم.همش میترسم نکنه پرده ام رو از دست دادم؟

7. sabzejoon نوشته است: سلام.در مخل ورودی واژنم یک زائده کوچیک هست.خیلی کوچیک.که انگار از ورودی واژنم اویزون اما متصل هست.ممکنه پرده پاره شده باشه؟دقیق نمیدونم از کی بوجود اومده.خیلی میترسم.من اصلا دستم را داخل واژنم نکردم و بعضی وقتها با کلیتوریسم بازی کردم اما اصلا به واژنم کاری نداشتم.همش میترسم نکنه پرده ام رو از دست دادم؟

اگر مطمئنید که چیزی وارد واژنتون نشده هیچ نگرانی از آسیب بکارت نداشته باشید.
    در مورد چیزی هم که میبرینید ممکنه به علت عدم شناختتون از شکل اون ناحیه و همچنین دید نامناسب و ضعیفی که خودتون میتونید روی اون قسمت داشته باشید برداشتتون اشتباه باشه.
    در صورتی که واقعاً فکر می کنید زائده ی خاصی هست به متخصص مراجعه کنید

8. sabzejoon نوشته است: سلام.در مخل ورودی واژنم یک زائده کوچیک هست.خیلی کوچیک.که انگار از ورودی واژنم اویزون اما متصل هست.ممکنه پرده پاره شده باشه؟دقیق نمیدونم از کی بوجود اومده.خیلی میترسم.من اصلا دستم را داخل واژنم نکردم و بعضی وقتها با کلیتوریسم بازی کردم اما اصلا به واژنم کاری نداشتم.همش میترسم نکنه پرده ام رو از دست دادم؟

كلا واژن محيطي ناصاف وداراي چين خوردگي هاي فراوانه و ديدن زائده در اون هم طبيعيه ضمنا شكل الت تناسلي خارجي و واژن در افراد مختلف بسيار متفاوته ونميشه شكل استانداردي براش قائل شد بازي با كليتوريس يا لبهاي كوچك و ... بدون دخول چيزي به اندازه الت مردانه به پرده اسيب نميزنه- البته نوع پرده و اندازه منفذ اون متفاوته-

9. sabzejoon نوشته است: سلام.در مخل ورودی واژنم یک زائده کوچیک هست.خیلی کوچیک.که انگار از ورودی واژنم اویزون اما متصل هست.ممکنه پرده پاره شده باشه؟دقیق نمیدونم از کی بوجود اومده.خیلی میترسم.من اصلا دستم را داخل واژنم نکردم و بعضی وقتها با کلیتوریسم بازی کردم اما اصلا به واژنم کاری نداشتم.همش میترسم نکنه پرده ام رو از دست دادم؟

سلام
    دوست من اون چیزی که دیدید یه بافت متصل به دهانه واژنه که کاملا هم طبیعیه که اون شکلی باشه و برای همه وجود داره ولی در شکل ها و اندازه های متفاوت. نگران چیزی نباش.
    موفق باشید...

10. barbiejoon نوشته است: توی سوال و جواب های یکی از سایت ها دقیقا سوال زیر رو دیدم که عینا نقل میکنم :  

"

سلام

دوست عزیز قسمت اول سوالتونو دوستان جواب دادن و نیازی به گفتن مجدد نیست فقط یه احتمال ضعیفی هم وجود داره که: معمولا پس از پارگی پرده بکارت خونریزی کم و بیش شدیدی ایجاد می شود.لازم است این خون را از خون قاعدگی تمیز دهیم.خون قاعدگی دارای فیبرینوژن کمتر است، لذا دیرتر لخته شده و سلول های واژینال در آن بسیار زیاد است در حالی که خون حاصل از پرده بکارت سریعتر لخته شده و حاوی مقادیر کمی سلول واژینال است و اون خانوم یا اقا حتی اگه به زمان لخته شدن خون هم توجه نکرده باشن خود خانوم خودشون میتونستن بگن که اون موقع زمان پریودشون بوده یا نه وایا این خون میتونه به اون مربوط باشه یا نه !یعنی ممکنه دخول به طور کامل انجام نشده باشه (هر چند  از آنجا که پرده بکارت دقیقا در مدخل ورودی واژن قرار دارد، معمولا طی اولین مقاربت از بین می رود، حتی اگر مقاربت بطور کامل انجام نشده باشد.) و اون خونم خون قاعدگی باشه و در نتیجه پرده سالم مونده باشه.  

اما قسمت دوم سوالتون :من از یه متخصص زنان پرسیدم و ایشون گفتن همچین بخشنامه ای اصلا وجود نداره و حتما سالم بودن یا انزال بکارت رو متخصص اعلام میکنه.

11. سلام باتشكر از شما من سوالي داشتم درموردشب اول زفاف دراولين روابط جنسي بعد ازپارگي پرده بكارت آيا عمل دخول بايد ادامه داشته باشد يا نه؟

12. SARA42 نوشته است: سلام باتشكر از شما من سوالي داشتم درموردشب اول زفاف دراولين روابط جنسي بعد ازپارگي پرده بكارت آيا عمل دخول بايد ادامه داشته باشد يا نه؟

با سلام
    دوست عزیز، با توجه به اینکه طبق معمول برای اولین بار مجرای واژن تنگ بوده و آمادگی لازمه برای دخول  وجود نداره!! لذا کمی بعیده که دخول کاملی انجام بشه!! و این مهم، بهتره بسته به توان زوجین مخصوصاً زن، در طی چند روز و به مرور و با آرامش صورت بگیره!! در غیر اینصورت احتمال التهاب  ، پارگی ،جراحت و... در این عضو  وجود خواهد داشت!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. SARA42 نوشته است: سلام باتشكر از شما من سوالي داشتم درموردشب اول زفاف دراولين روابط جنسي بعد ازپارگي پرده بكارت آيا عمل دخول بايد ادامه داشته باشد يا نه؟

سلام
    باتوجه باینکه پاره شدن پرده بکارت با کمی خونریزی و زخم همراه است باطبع التهاب داشته و مهیای عفونت میباشد، لذا نزدیکی میتواند به این عوامل دامن بزند، بنابراین پیشنهاد میشود 3روز از نزدیکی خودداری شود و بعد خیلی با حوصله و آرام در طی چند روز عمل دخول بصورت کامل را انجام دهید، حتی بعضی ها معتقدند در این چند روز زن نباید شیر یا سبزی بخورد و از این قبیل، ولی در کل چیزی که مهم است اینه که به هیچ عنوان نباید دراین کار عجله کرد و هیچ اعتنایی به حرف و خواسته اطرافیان نداشته باشید، وقت برای اینکار زیاده.

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. آیا کمی درد در ناحیه کمر و زیر دل بعد از  معاینه ی هایمن طبیعیه؟

15. barbiejoon نوشته است: آیا کمی درد در ناحیه کمر و زیر دل بعد از  معاینه ی هایمن طبیعیه؟

با سلام
    دوست گرامی، قاعدتاً جواب منفیست!! خیر نباید دردی احساس بشه!! مگر اینکه طریقه معاینات و دراز کشیدن بر روی تخت بگونه ای باشه که موجب ایجاد این دردها بشه!! اگر دردتون زیاده،پیشنهاد میکنم به همون متخصصی که بهشون مراجعه کردید مجدداً مراجعه کنید و این مورد رو با ایشون درمیون بگذارید!! بعید میدونم مشکلی خاص ،وجود داشته باشه!
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 20
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید