شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارتقا سلامت روان در اقایون

1. سلام اقای دکتر
    در سایت در مورد ارتقا وضعیت روان خانم ها بحث کردید
    امکان دارد ار ز ارتقا روان اقایون بنویسید واز خلق وخوی کلی اقایون بگوید وبفرمایید یک همسر نمونه باید در خانه چگونه رفتار کند ودر چه مواقع کوتاه بی اید ودر چه مواقعی عکس العمل نشان دهد
    البته می دونم که بحث در این موارد در این سایت نمگنجد و اخلاق هرکسی با دیگری متفاوت است و این وظیفه همسر است که به اخلاقیات یکدیگر پی ببرند و همدیگر را در ک کنند
    من فقط یک مطلب کلی و تجربیات شخصی را می خواهم
    اگه وقت کردید ممنون می شوم به من کمک کنید
    در واقع هیچ یک از ما انسان کاملی نیستیم اما میتونیم تاحدودی از خصوصیات بد خود را کنار بگذاریم
    چگونه من پشتیبان روحی خوبی برای همسرم باشم بطوریکه او مرا در غم ها و شادی هایش شریک کند ودر همه مسایلش (کار ،درامد،قرض،قسط،...)وهمه مرا تکیه گاه خوبی بداند و در هیچجاه احساس کمبود نکند
    من فکر می کنم اگر خانم خونه بتونه در همه مشکلات مردش راساپورت کند وجای کمبودی در هیچ جاه نگذارد مرد هیچگاه در خارج از خونه بدنبال محبت کسی نمیرود حتی اگر در شرایطش قرار بگیرد وجدانش به او اجازه نخواهد داد .البته این نظر شخصی من است شاید هم درست نباشد از شما خواهش میکنم کمی درمورد این موجود پیچیده(مردها) توضیح دهید
    ممنون می شوم

2. anna نوشته است: سلام اقای دکتر
    در سایت در مورد ارتقا وضعیت روان خانم ها بحث کردید
    امکان دارد ار ز ارتقا روان اقایون بنویسید واز خلق وخوی کلی اقایون بگوید وبفرمایید یک همسر نمونه باید در خانه چگونه رفتار کند ودر چه مواقع کوتاه بی اید ودر چه مواقعی عکس العمل نشان دهد
    البته می دونم که بحث در این موارد در این سایت نمگنجد و اخلاق هرکسی با دیگری متفاوت است و این وظیفه همسر است که به اخلاقیات یکدیگر پی ببرند و همدیگر را در ک کنند
    من فقط یک مطلب کلی و تجربیات شخصی را می خواهم
    اگه وقت کردید ممنون می شوم به من کمک کنید
    در واقع هیچ یک از ما انسان کاملی نیستیم اما میتونیم تاحدودی از خصوصیات بد خود را کنار بگذاریم
    چگونه من پشتیبان روحی خوبی برای همسرم باشم بطوریکه او مرا در غم ها و شادی هایش شریک کند ودر همه مسایلش (کار ،درامد،قرض،قسط،...)وهمه مرا تکیه گاه خوبی بداند و در هیچجاه احساس کمبود نکند
    من فکر می کنم اگر خانم خونه بتونه در همه مشکلات مردش راساپورت کند وجای کمبودی در هیچ جاه نگذارد مرد هیچگاه در خارج از خونه بدنبال محبت کسی نمیرود حتی اگر در شرایطش قرار بگیرد وجدانش به او اجازه نخواهد داد .البته این نظر شخصی من است شاید هم درست نباشد از شما خواهش میکنم کمی درمورد این موجود پیچیده(مردها) توضیح دهید
    ممنون می شوم

سلام،
    همه انسان ها موجوات پیچیده ای هستند و رفتارهایی که از خود بروز می دهند، مجموعه ای از یافته های آنها از خانواده ، اجتماع و ... می باشد. برای همه این موجوات پیچیده همانطور که خودتان هم گفتید نمی توان یک نسخه پیچید و در یک رابطه باید طرفین با شناختی که از هم پیدا می کنند سعی کنند که بهترین رفتاری که تشخیص می دهند درست را انجام دهند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید