شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 3

1. دکتری که من رفتم و نوشته بوده زنان-داخلی-اطفال-پوست واسه دیدن پرده مشکلی نداشته ؟ نمیتونه اسیب بزنه یا اشتباه نظر بده ؟ یعنی در حدی که باید بدونه کارش رو بلده و میشه اطمینان کرد ؟ این دکترها نتخصص هستن ؟ چون وسایل اتاقش که کامل بود و اصلا اتاقجدایی داشت .

2. barbiejoon نوشته است: دکتری که من رفتم و نوشته بوده زنان-داخلی-اطفال-پوست واسه دیدن پرده مشکلی نداشته ؟ نمیتونه اسیب بزنه یا اشتباه نظر بده ؟ یعنی در حدی که باید بدونه کارش رو بلده و میشه اطمینان کرد ؟ این دکترها نتخصص هستن ؟ چون وسایل اتاقش که کامل بود و اصلا اتاقجدایی داشت .

سلام

دوست عزیز این پزشکی که شما رفتین به احتمال زیاد پزشک عمومی بودن و نظرشون بله درسته .

اما بهترین فرد در زمینه ی تشخیص بکارت پزشک قانونیه.

3. sadaf_kh نوشته است: سلام دوستان.
    من چند روز پیش با دوستم رابطه داشتم.ولی هیچ وقت چیزی داخل واژنم نکردیم. حداقل تا اونجایی که من یادم میاد
    ولی الان بعد از چند روز دوستم بهم میگه دهانه ی واژنت غیر عادیه زیادی بازه. میگه من قبلا هم رابطه داشتم و باکره ها اینقدر باز نیست دهانه ی واژنشون
    حالام اصرار داره بریم دکتر ولی من واقعا جراتشو ندارم. چون بهش که میگم هر چیم باشه از رابطه ی خودمون بوده قبول نمیکنه.
    ولی من تا حالا واقعا چیزی داخل واژنم نکردم حتی انگشت.
    تنها چیزیم که تو آینه مشاهده میکنم یه سوراخه که  پایینش یه حالت دایره مانند هست ولی نه منظم ولی از طرفای دیگه بازه
    تورو خدا بگین چیکار کنم از دکتر رفتنم واقعا میترسم

سلام
    دوست عزیز، چنتا نکته هست که عرض میکنم امیدوارم بعدش ترسی از رفتن به پزشک نداشته باشید :  

1-ببینید یک فرد عادی(غیر پزشک) به هیچ عنوان نمیتونه در زمینه ی واژن و مخصوصا بکارت نظر بده( البته میتونه نظر بده ولی نظر درست نمیتونه بده) چه شما که با اینه این کار رو انجام دادین نه اون اقایی که در مورد واژن شما نظر دادن. این کار فقط وفقط باید توسط پزشک و ترجیحا پزشکی قانونی انجام بشه.

2- شکل الت تناسلی زن و میزان تنگی یا گشادی واژن به ژنتیک و وراثت ( درسته بعد از رابطه ی جنسی مکرر ،دچار تغییر میشه ولی شما که قبلا رابطه نداشتین ،پس نگران نباشین) بستگی داره و لزومی نداره که میزان گشادی واژن تمام خانوم ها یکسان باشه.

3- اگر بکارت شما اسیب هم دیده باشه پزشکی قانونی خیلی راحت میتونه تشخیص بده که این اسیب ناشی از رابطه ی جنسی بوده یا عامل دیگه ای باعث انزال بکارت شده و حتی اگر ناشی از رابطه ی جنسی هم بوده باشه ( با توجه به این که به نظر میاد مدت زیادی از رابطه ی شما نمیگذره ) پزشک میتونه زمان تقریبی انزال بکارت رو هم بگه .پس جای نگرانی نیست.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  4. سلام جناب اقای دکتر رهام.متاسفانه هرچی می خواستم تشکر کنم چون کاربر جدید بودم نمی تونستم.واقعا ممنون ولی من تا یک بند انگشت هم که داخل کردم به همون مانع برخورد کردم.نظرتون چیه؟

5. earthangel_f نوشته است: سلام جناب اقای دکتر رهام.متاسفانه هرچی می خواستم تشکر کنم چون کاربر جدید بودم نمی تونستم.واقعا ممنون ولی من تا یک بند انگشت هم که داخل کردم به همون مانع برخورد کردم.نظرتون چیه؟

سلام،
    بدون معاینه بالینی نمی توان نظر دقیقی داد، برای معاینه به پزشک مراجعه نمایید.

6. قبلا گفتم که در اثر وارد کردن انگشت در 12 13 سالگی دچار استرس شدم الان . خون و درد و سوزش حس نکردم اون موقع اما فرداش خون دیدم که یادم نیست خون پریود بوده یا اسیب؟ دوستان راهنماییم کردن و خلاصه با مصیبت راضی شدم برم دکتر .

اما پاسخ دکتر :

اول که معاینه کرد گفت نه وضعیت خوبی داری نه وضعیت بد . بعد چند دقیقه ای دست از معاینه برداشت و رفت بیرون و گفت ریلکس باش . بعد که برگشت دوباره معاینه کرد و نتیجه رو اینطور اعلام کرد .
    گفت دخترم احتمالا واسه ازدواج حونریزی خواهی داشت . نوع پرده رو هلالی اعلام کرد و گفت روی جداره ( یا دیواره) یه اسیب جزیی هست . اگر واسه گواهی پیش من بیای من تو رو باکره اعلام کینم . اما ممکنه بعضی از دکتر ها سخت گیری کنند و نظرشون فرق کنه . گفت حالا 2ماه دیگه هم بیا مجدد تغییرات رو ببینم و گفت خیلی بهش فکر نکن .

حالا نظر دوستان رو خوشحال میشم بدونم . مجدد باهاشون تماس گرفتم و گفتن شما گفتید نازک شده یا از بین رفته ؟ گفت چنین حرفی نزدم و گفتم اسیب دیدهدر دیواره (که ظاهرا نوع هلالی از دیواره پاره میشه) که از نظر من باکره اعلام میشه . گفتم چیکار کنم اگه کس دیگه نظری دیگه بده ؟ برم پیش متخصص دیگه ای ؟ گفتش اره فکر خوبیه . برو و نتیجه رو با من در میون بذار . اما راستش میترسم از مراجعه به فرد دیگه و احتمالا گرفتن جواب دیگه ای که خلاف میلم باشه . اما الان همچنان دارم دیوونه میشم . در ضمن گفت علتش که انگشت بوده یا رابطه جنسی به هیچ وجه قایل تشخیص نیست حتی توسط پزشکی قانونی .
    دکتری که رفتم رو میشناختم . توی نت نوشته متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی اما روی تابلوش زده داخلی ، اطفال، پوست، زنان . میخوام بدونم ایشون با این اوصاف متخصص حساب میشن ؟ یعنی تخصص زنان دارن یا پزشک متحصص شرایطش فرق داره ؟ به نظر شما به حرفش اعتماد کنم و دیگه دنبالش نرم فعلا و استرس ها رو دور کنم یا به دکتر دیگه ای مراجعه کنم ؟

خلاصه ی حرفش : نوع هلالی ، اسیب جزیی در جداره ، اعلام باکری طبق نظرش و احتمال سختگیری توسط دیگران برای اعلام این نظر و اینکه داره با اغماض این رو اعلام میکنه .

-------------------------------------------------------------------------
    اما دیروز به متخصص زنانی مراجعه کردم که دارای بورد تخصصی بود و جزو هیات علمی دانشگاه بود اما یه کم جوون بود .
    حرفی از نظر دکتر قبلی نزدم . ایشون گفتند کاملا سالمه و نوعش بیشتر به حلقوی نزدیکه اما بین حلقوی و هلالی هست و گفتم اما دکتر قبلی گفته دیواره ها اسیب دیده هست گفت اشتباه کرده و این شکل طبیعیه پرده ت هست و خونریزی خواهی داشت و جنس تقریبا سفتی داره اما به هر حال خونریزی رو داره و گفتم خیالمم راحت باشه پس ؟ گفت اره ، اون دکتر عمومی بوده و من متخصص هستم .

من که طبق گفته ی دکتر عمومیه اماده شنیدن نظر سختگیرانه تر بودم که بگه اسیب دیده هست و باکره اعلام نمیکنم ( هرچند برخی بی سختگیری از جمله خود دکتره باکره اعلام میکنه ) اما دکتر متخصص گفت نه سالمه و این شکلش اینطوریه . یعنی در هر دو حالت کسی نگفت از بین رفته یا خیلی خرابه . به نظر شما اعتماد کنم  دیگه و به فال نیک بگیرم ؟ میترسم با مراجعه به پزشک دیگه حسابی سر در گم بشم .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. soha_t2002 نوشته است:
    قبلا گفتم که در اثر وارد کردن انگشت در 12 13 سالگی دچار استرس شدم الان . خون و درد و سوزش حس نکردم اون موقع اما فرداش خون دیدم که یادم نیست خون پریود بوده یا اسیب؟ دوستان راهنماییم کردن و خلاصه با مصیبت راضی شدم برم دکتر .

اما پاسخ دکتر :

اول که معاینه کرد گفت نه وضعیت خوبی داری نه وضعیت بد . بعد چند دقیقه ای دست از معاینه برداشت و رفت بیرون و گفت ریلکس باش . بعد که برگشت دوباره معاینه کرد و نتیجه رو اینطور اعلام کرد .
    گفت دخترم احتمالا واسه ازدواج حونریزی خواهی داشت . نوع پرده رو هلالی اعلام کرد و گفت روی جداره ( یا دیواره) یه اسیب جزیی هست . اگر واسه گواهی پیش من بیای من تو رو باکره اعلام کینم . اما ممکنه بعضی از دکتر ها سخت گیری کنند و نظرشون فرق کنه . گفت حالا 2ماه دیگه هم بیا مجدد تغییرات رو ببینم و گفت خیلی بهش فکر نکن .

حالا نظر دوستان رو خوشحال میشم بدونم . مجدد باهاشون تماس گرفتم و گفتن شما گفتید نازک شده یا از بین رفته ؟ گفت چنین حرفی نزدم و گفتم اسیب دیدهدر دیواره (که ظاهرا نوع هلالی از دیواره پاره میشه) که از نظر من باکره اعلام میشه . گفتم چیکار کنم اگه کس دیگه نظری دیگه بده ؟ برم پیش متخصص دیگه ای ؟ گفتش اره فکر خوبیه . برو و نتیجه رو با من در میون بذار . اما راستش میترسم از مراجعه به فرد دیگه و احتمالا گرفتن جواب دیگه ای که خلاف میلم باشه . اما الان همچنان دارم دیوونه میشم . در ضمن گفت علتش که انگشت بوده یا رابطه جنسی به هیچ وجه قایل تشخیص نیست حتی توسط پزشکی قانونی .
    دکتری که رفتم رو میشناختم . توی نت نوشته متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی اما روی تابلوش زده داخلی ، اطفال، پوست، زنان . میخوام بدونم ایشون با این اوصاف متخصص حساب میشن ؟ یعنی تخصص زنان دارن یا پزشک متحصص شرایطش فرق داره ؟ به نظر شما به حرفش اعتماد کنم و دیگه دنبالش نرم فعلا و استرس ها رو دور کنم یا به دکتر دیگه ای مراجعه کنم ؟

خلاصه ی حرفش : نوع هلالی ، اسیب جزیی در جداره ، اعلام باکری طبق نظرش و احتمال سختگیری توسط دیگران برای اعلام این نظر و اینکه داره با اغماض این رو اعلام میکنه .

اما دیروز به متخصص زنانی مراجعه کردم که دارای بورد تخصصی بود و جزو هیات علمی دانشگاه بود اما یه کم جوون بود .
    حرفی از نظر دکتر قبلی نزدم . ایشون گفتند کاملا سالمه و نوعش بیشتر به حلقوی نزدیکه اما بین حلقوی و هلالی هست و گفتم اما دکتر قبلی گفته دیواره ها اسیب دیده هست گفت اشتباه کرده و این شکل طبیعیه پرده ت هست و خونریزی خواهی داشت و جنس تقریبا سفتی داره اما به هر حال خونریزی رو داره و گفتم خیالمم راحت باشه پس ؟ گفت اره ، اون دکتر عمومی بوده و من متخصص هستم .

من که طبق گفته ی دکتر عمومیه اماده شنیدن نظر سختگیرانه تر بودم که بگه اسیب دیده هست و باکره اعلام نمیکنم ( هرچند برخی بی سختگیری از جمله خود دکتره باکره اعلام میکنه ) اما دکتر متخصص گفت نه سالمه و این شکلش اینطوریه . یعنی در هر دو حالت کسی نگفت از بین رفته یا خیلی خرابه . به نظر شما اعتماد کنم  دیگه و به فال نیک بگیرم ؟ میترسم با مراجعه به پزشک دیگه حسابی سر در گم بشم .

پزشكاني كه چند تخصص رو در تابلوشون قيد ميكنن در واقع هيچ كدوم رو ندارن بايد در تابلو و سرنسخه ومهر پزشك "متخصص زنان يا ژينكولوژيست" قيد شده باشه تا واقعا متخصص باشه نظر دكتر اول رو ناديده بگير به متخصص هاي ديگه كه مجربتر و مسنتر هم باشن ميتوني مراجعه كني البته تا جايي كه دچار وسواس نشي

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. soha_t2002 نوشته است:
    قبلا گفتم که در اثر وارد کردن انگشت در 12 13 سالگی دچار استرس شدم الان . خون و درد و سوزش حس نکردم اون موقع اما فرداش خون دیدم که یادم نیست خون پریود بوده یا اسیب؟ دوستان راهنماییم کردن و خلاصه با مصیبت راضی شدم برم دکتر .

اما پاسخ دکتر :

سلام

( بهتر بود قبل از ارسال سوال جدید پست های بالا را مطالعه میکردید چون سوال و جواب های مشابه زیاد است)

با توجه به مراجعه به دو دکتر که یکی از آنها هم متخصص زنان بوده و هردو نظر به

سالم بودن بکارت دارند قطعا بکارت سالم است و عموما وارد کردن یک انگشت به بکارت آسیب نمیزند

یا خیلی جزئی آسیب ایجاد میکند که گواهی سلامت در این شرایط داده میشود

همچنین ذکر این نکته ضروری است مرجع اصلی برای تشخیص بکارت پزشکی قانونی است

تخصص پزشکی قانونی تشخیص موارد اینچنینی است همچنین گواهی آن نیز در زمینه بکارت معتبر است

مراجعه به پزشک قانونی همیشه برای تشخیص بکارت بهترین راه است

موفق باشید

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  9. سلام
    من از بچگی عادت داشتم پتو رو لای پام بذارو رو شکم بخوابم و خودمو تکون بدم مثل مردها هنگام دخول (من دخترم)
    همین!! نه چیزی فرو میکردم نه هیچی
    این خود ارضاییه؟
    تازگیها که این کارو میکنم کمی خون میاد. ممکنه پرده ی بکارتم آسیب دیده باشه؟؟ اونم با پتو از رو لباس؟؟
    خواهشا جواب بدین من میترسم!

10. manavxlr نوشته است: سلام
    من از بچگی عادت داشتم پتو رو لای پام بذارو رو شکم بخوابم و خودمو تکون بدم مثل مردها هنگام دخول (من دخترم)
    این خود ارضاییه؟
    تازگیها که این کارو میکنم کمی خون میاد. ممکنه پرده ی بکارتم آسیب دیده باشه؟؟ اونم با پتو از رو لباس؟؟

سلام
    دوست عزیز اگه ارضا میشید و این کارو به همین منظور انجام میدی بله خودارضاییه. اگر هم صرفا عادته و به ارگاسم هم نمیرسید خودارضایی نیست.
    مگه چقدر به خودتون فشار وارد میکنید با پتو که خون میاد؟ احتمالا لباستون با فشار به واژنتون کشیده میشه و ایجاد خراش میکنه. سعی کنید این عادت رو ترک کنید.
    تا چیزی وارد واژن نشه پرده آسیب نمیبینه. شما هم که میگید تا حالا چیزی وارد واژنتون نشده پس جای نگرانی نیست.
    بازم تاکید میکنم این عادت رو ترک کنید چون این طور که پیداست باعث خراش دیدگی و زخم شدن واژنتون میشه.
    با آرزوی موفقیت...

11. manavxlr نوشته است: سلام
    این خود ارضاییه؟

بله اين كار در تعريف مستربيشن ميگنجه كه از نوزادي تا نوجواني و بزرگسالي ادامه داره فقط نوع روشها بعد از بلوغ جنسي تغيير ميكنه از ديدگاه پزشكي يك عمل فيزيولوژيك طبيعي به شمار ميره در اين حالت به هايمن اسيبي نميرسه چون بطور متوسط در عمق 2.5 تا 4 سانتي دهانه مهبل و بندرت سطحي تر واقع شده و خونريزي مربوط به هايمن نيست

12. سلام خسته نباشید
    من23 سال دارم و مطالبی که در سایت شما بود گفته شده بود ورزش ژیمیناستیک باعث آسیب رسیدن به بکارت نمیشه من حدود 2 هفته هست که ورزَش ژیمیناستیک رو شروع کردم اما جلسه پیش که 180 درجه کار می کردیم درد و سوزش در داخل واژنم احساس کردم ضرب هم ندیده. توروخدا من مطمئن باشم که ورزش ژیمیناستیک باعث اسیب نمیشه؟پس درد و سوزش از چیه؟

13. rezvaneh62 نوشته است: سلام خسته نباشید
    من23 سال دارم و مطالبی که در سایت شما بود گفته شده بود ورزش ژیمیناستیک باعث آسیب رسیدن به بکارت نمیشه من حدود 2 هفته هست که ورزَش ژیمیناستیک رو شروع کردم اما جلسه پیش که 180 درجه کار می کردیم درد و سوزش در داخل واژنم احساس کردم ضرب هم ندیده. توروخدا من مطمئن باشم که ورزش ژیمیناستیک باعث اسیب نمیشه؟پس درد و سوزش از چیه؟

سلام

1-در صورتی که ضربه ای به واژن شما وارد نشود( در صورت ضربه خوردن تا حدی این امکان وجود داره که به بکارت اسیب برسه) ورزش ژیمناستیک به تنهایی نمی تونه باعث اسیب به بکارت بشه (حتی حرکت 180 درجه).

2-احتمالا شما مشکل دیگه ای دارید(مثلا عفونت مجاری ادرار ) که با ورزش (و در نتیجه افزایش میزان مصرف مایعات ) خودش رو نشون داده که با مراجعه به پزشک (متخصص زنان یااورولوژیست)مشکل شما شناسایی و درمان خواهد شد.

14. باعرض سلام خدمت شما وبا تشکر از راهنماییهای ارزندتون یک سوالی از شما داشتم که مدتی هست ذهنم رو مشغول کرده ولی قبلش به دلیل همچین سوالی از شما عذر خواهی می کنم و.لی هیچ راه مطمئن دیگه ای به جز پرسش ازتون به ذهنم نرسید .یکی از دوستان من چند وقت پیش گفت که دختر عموش در طی رابطه جنسی که با همسرش داشته پنیس شوهرش داخل واژن دختر عموش قفل شده وگیر کرده وبرای رهایی از اون وضعیت مجبور شدندبه صورت اورژانسی به بیمارستان مراجعه کنند ودر بیمارستان به اونها آمپول یا دارویی دادند که از اون وضعیت خلاص شدند.البته من از چند نفر دیگه هم در مورد درستی این قضیه سوال کردم بعضیها گفتند که اونها هم در این باره چیزهای شنیدند ولی اطلاع دقیقی نداشتند .من از شما می خواستم بپرسم که :<xml><o></o>

1.       

این موضوع تا چه حد صحت داره ولطف کنید دلیل بیولوژیکی این جریان رو توضیح بدید.<o></o>

2.       

دوم اینکه ممنون میشم اگه لطف کنید  واسم  اون دارو یا آمپول رو معرفی کنید  ونحوه عملکرد این دارو چگونه هست که می تونه این مشکل رو بر طرف کنه . <o></o>

ممنون میشم اگه لطف کنید و این دو سوال من رو به طور کامل پاسخ  بدید ودر صورت امکان روی سایت نگذارید البته اگه امکانش هست. باتشکر از حسن توجه شما<o></o>

<o> </o>

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. دوست عزیز بحثی که سوالتون رو توش مطرح کردید بی ارتباط به موضوع سوالتون هست، و احتمالاً حذف خواهد شد!

به هر حال..
    در مورد سوالتون هم واژه ی "قفل کردن" رو جستجو میکردین در سایت به جواب میگرفتین..
    میتونین این صفحه رو مطالعه بفرمایین:
    http://www.roham.ws/web/ftopict-6136-.html%D9%82%D9%81%D9%84+%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 20
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید