شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

احتمال بارداری ..

1. m_iran نوشته است: منظورم اين است که الان من که هر 10 روز پريود ميشدم هنوز پريود نشدم چکار کنم که پريود بشم و يآ اي« دير شدند پريودم با توجه به مدل نزديکی که گفتم  احتمال بارداری هست يآ خير لطفا" کمکم کنيد

سلام،
    به نظر من اصلا احتمال بارداری در شما وجود ندارد. اگر هم الگوی خونریزی در شما هر 10 روز تکرار می شود، غیر طبیعی است و بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

2. با سلام و خسته نباشید
    من دقیقا 3 هفته پیش شنبه 6 مرداد  با نامزدم رابطه جنسی منقطع داشتم که منی هم کاملا بیرون واژن ریخته شد . من هنوز پرده بکارت دارم ولی می ترسم از ترشحات قبل از انزال همسرم دچار حاملگی  شده باشم. پریود من 30 تا 31 روزه است و 25 تیرپریود شده بودم . 26 مرداد ( دیروز ) خون کمی مشاهده کرذم که تا امروز (27 مرداد) تکرار نشده . آیا احتمال حاماگی هست. لطفا راهنمایی کنید چون روحیه ام خیلی ضعیف شده. ممنون

3. m_iran

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آقای دکتر من هنوز پرْود نشدم ممکنه بگْید چیکار کنم با توجه به  اْنکه من 28 روزه برای اولْین بار پاک هستم و ازمایشه بتام منفی هست لطفا کمکم کنید

4. naznazi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من یه نزدیکی با نامزدم داشتم از عقب،و منی شو روی باسنم ریخت ولی خیلی میترسم پائین رفته باشه...و دو بار هم ارضا شد و این کارو کرد! تازه الان که 5 روز میگذره از نزدیکیمون حالت تهوع ،تب،واسترس شدید دارم.در ضمن ناحیه زیر شکمم هم درد میکنه!و ادرارم هم بیشتر شده! البته من روز من هنوز 72 ساعت نشده بود که دو تا قرص اچ دی و 12 ساعت بعدش دوباره 2 تای دیگه خوردم یعنی روز سوم ! و راستی نزدیکیمون بین دو قاعدگی من بود و تا الان که 5 روز از نزدیکیمون گذشته هنوز پریود نشدم !خیلی میترسم!و اینکه میشه اطلاعاتی در مورد تست حاملگی و اینکه کجا باید رفت؟بهم بگین؟آیا میشه به تنهائی که خونوادم متوجه نشن برم دکتر؟
    مرسی
    میشه به میلم جوابمو بدین؟؟؟مرسی

5. m_iran نوشته است: آقای دکتر من هنوز پرْود نشدم ممکنه بگْید چیکار کنم با توجه به  اْنکه من 28 روزه برای اولْین بار پاک هستم و ازمایشه بتام منفی هست لطفا کمکم کنید

سلام،
    قبلا هم اشاره کردم، الگوی خونریزی در شما قبلا غیر طبیعی بوده است (هر 10 روز خونریزی داشتید) با توجه به اینکه احتمال بارداری هم در شما وجود ندارد به نظر من بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

6. emami_265 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من دقیقا 3 هفته پیش شنبه 6 مرداد  با نامزدم رابطه جنسی منقطع داشتم که منی هم کاملا بیرون واژن ریخته شد . من هنوز پرده بکارت دارم ولی می ترسم از ترشحات قبل از انزال همسرم دچار حاملگی  شده باشم. پریود من 30 تا 31 روزه است و 25 تیرپریود شده بودم . 26 مرداد ( دیروز ) خون کمی مشاهده کرذم که تا امروز (27 مرداد) تکرار نشده . آیا احتمال حاماگی هست. لطفا راهنمایی کنید چون روحیه ام خیلی ضعیف شده. ممنون

سلام،
    با احتمال کم، می توان انتظار بارداری را داشت. اگر بیش از 10 روز از زمان معین برای خونریزی یعنی تا 5 شهریور خونریزی در شما ایجاد نشد برای انجام آزمایش بارداری به پزشک مراجعه نمایید.
    استفاده از یک روش مطمئن جلوگیری از بارداری از حاملگی های ناخواسته و اضطراب و استرس های اینچنینی جلوگیری می کند.

7. naznazi نوشته است: سلام من یه نزدیکی با نامزدم داشتم از عقب،و منی شو روی باسنم ریخت ولی خیلی میترسم پائین رفته باشه...و دو بار هم ارضا شد و این کارو کرد! تازه الان که 5 روز میگذره از نزدیکیمون حالت تهوع ،تب،واسترس شدید دارم.در ضمن ناحیه زیر شکمم هم درد میکنه!و ادرارم هم بیشتر شده! البته من روز من هنوز 72 ساعت نشده بود که دو تا قرص اچ دی و 12 ساعت بعدش دوباره 2 تای دیگه خوردم یعنی روز سوم ! و راستی نزدیکیمون بین دو قاعدگی من بود و تا الان که 5 روز از نزدیکیمون گذشته هنوز پریود نشدم !خیلی میترسم!و اینکه میشه اطلاعاتی در مورد تست حاملگی و اینکه کجا باید رفت؟بهم بگین؟آیا میشه به تنهائی که خونوادم متوجه نشن برم دکتر؟
    مرسی
    میشه به میلم جوابمو بدین؟؟؟مرسی

سلام،
    شما زمانهای دقیق شروع خونریزی ماه قبل، زمان نزدیکی و طول دوره های قاعدگی خود را ذکر کنید تا بهتر بتوان نظر داد. با این حال با توجه به روش صحیح جلوگیری اورژانسی که انجام دادید، اگر هم اسپرمها در حوالی روز تخمک گذاری و در واژن شما هم ریخته شده بود؛ احتمال بارداری بسیار پایین و در حد صفر بود. توجه داشته باشید با توجه به خوردن قرص ممکن است خونریزی در این ماه در زمان معین شده قبلی انجام نشود.
    تستهای حاملگی که با نمونه ادرار انجام می شوند را می توانید از داروخانه ها تهیه کنید. آزمایش خون را هم با نسخه پزشک در آزمایشگاه های تشخیص طبی انجام دهید.

8. naznazi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من ماه قبل ،28 تیر پریود شدم.و در روز 4 مرداد پاک شدم.دوره های ماهیانه ی من تقریبآ30 روزه است یعنی بعد از این که پاک شدم ،بعد از یک ماه دوباره پریود میشم و اکثرآ هم به طور منظم هست.اگه بخوام همینطور یک ماهه حساب کنم پس باید در 4 شهریور پریود بشم ولی به خاطر نزدیکی که گفتم همش استرس دارم نکنه پریودم دیر بشه یا حامله باشم.و امکانش هم برام نیست که برم آزمایش خون بدم چون گفتم نباید خونوادم متوجه بشن.(نمی دونم باید چیکار کنم تا مطمئن بشم؟)و یه سوال دیگه داشتم و اونم اینکه اگر من در موعد مقرر پرید بشم،آیا حتمآ این خون قاعدگی هست؟آیا امکان نداره خون دیگه ای باشه؟؟؟و من حامله باشم.آخه یه جا یه چیزی خوندم یادم نیست که دقیق چی بود ولی نوشته بود که گاهی اوقات ممکنه که خونریزی داشته باشه زن ولی اون خون و با قاعدگی اشتباه بگیره و فکر کنه که دیگه حامله نیست در حالیکه حامله هست! حالا اگه من 4 شهریور خونریزی داشته باشم یعنی همون خون قاعدگی هست؟؟؟و دیگه مطمئن باشم که حامله نیستم؟؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدا جوابمو بدین باور نمی کنین که چقدر ذهنم مشغول شده  Crying or Very sad  Crying or Very sad !
    خیلی ممنون

9. naznazi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    شرمنده یادم رفت بگم که نزدیکی ما در روز 23 مرداد بوده،{پاک شدنم در روز 4 مرداد}
    و یه چیز دیگه،ما نزدیکیمون در روز سه شنبه یاعت حدود  بوده و من قرص اِچ دی رو روز جمعه ساعت 9 صبح خوردم و دوباره دو تا ساعت  شب،با این وجود هنوزم میگید مصرفم درست بوده؟؟؟و آیا اگه واقعآ کسی حامله باشه و عمل لقاح انجام شده باشه و همین قرص اِچ دی رو مصرف کنه ،حاملگی لغو میشه؟؟؟میشه دلیل علمیشو بگین؟؟یعنی بگین چه اتفاقی میفته؟چه هورمونائی چه عملی انجام میشن؟؟؟و در آخر اینکه با این اوصاف احتمال حاملگی من چند درصده؟؟؟
    واقعآ ازتون ممنون و سپاسگذارم!

10. naznazi نوشته است: با سلام
    من ماه قبل ،28 تیر پریود شدم.و در روز 4 مرداد پاک شدم.دوره های ماهیانه ی من تقریبآ30 روزه است یعنی بعد از این که پاک شدم ،بعد از یک ماه دوباره پریود میشم و اکثرآ هم به طور منظم هست.اگه بخوام همینطور یک ماهه حساب کنم پس باید در 4 شهریور پریود بشم ولی به خاطر نزدیکی که گفتم همش استرس دارم نکنه پریودم دیر بشه یا حامله باشم.و امکانش هم برام نیست که برم آزمایش خون بدم چون گفتم نباید خونوادم متوجه بشن.(نمی دونم باید چیکار کنم تا مطمئن بشم؟)و یه سوال دیگه داشتم و اونم اینکه اگر من در موعد مقرر پرید بشم،آیا حتمآ این خون قاعدگی هست؟آیا امکان نداره خون دیگه ای باشه؟؟؟و من حامله باشم.آخه یه جا یه چیزی خوندم یادم نیست که دقیق چی بود ولی نوشته بود که گاهی اوقات ممکنه که خونریزی داشته باشه زن ولی اون خون و با قاعدگی اشتباه بگیره و فکر کنه که دیگه حامله نیست در حالیکه حامله هست! حالا اگه من 4 شهریور خونریزی داشته باشم یعنی همون خون قاعدگی هست؟؟؟و دیگه مطمئن باشم که حامله نیستم؟؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدا جوابمو بدین باور نمی کنین که چقدر ذهنم مشغول شده  Crying or Very sad  Crying or Very sad !
    خیلی ممنون

سلام،
    اگر در شما خونریزی به منوال قبلی و همان الگو که خودتان انتظار دارید ایجاد شود؛ یعنی این خونریزی مربوط به قاعدگی بعدی شما و شما بارداری نیستید. خونریزیهایی هم که ممکن است در طول بارداری دیده شود معمولا به این صورت نیستند. به نظر من با توجه به زمان نزدیکی و اینکه از روش اورژانسی هم استفاده کرده اید امکان بارداری در شما وجود ندارد. در ضمن اگر روش اورژانسی به طور صحیح انجام شود، تخم تشکیل شده از لقاح قادر به لانه گزینی مناسب در رحم نخواهد بود ، دفع شده و  بارداری به وقوع نمی پیوندد.

11. سلام .من 21 ساله و همسرم 26 ساله 4 ماه پیش ازدواج کردیم.من از همان روز اول طبق دستور پژشک قرص LD مصرف کردم.اما در این دفعه آخر به خاطر اینکه بعد از 21 روز مصرف قرص و 5 روز فاصله تا مصرف بسته بعدی قرص مصادف میشد با روز 2 پریودی من  دیگه از قرص استفاده نکردم.مشکل من اینه که فردای روزی که آخرین قرص تمام شد ما با هم نزدیکی کاملی داشتیم و منی هم وارد شد.اما 4 روز بعد پریود شدم و 6 روز کامل طول کشید و من دوره جدید مصرف قرص رو شروع نکردم.دوره ماهانه من 30 روزه بود و حالا که 35 روز از آخرین پریودی میگذره هنوز پریود نشدم و خیلی نگرانم.خواهش میکنم کمکم کنید.آیا احتمال بارداری وجود داره؟؟؟؟؟؟

12. naznazi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    خسته نباشید
    من طی نزدیکی که با نامزدم داشتم همش استرس داشتم که حامله باشم.طبق قاعده همیشگی من باید تقریبآ 14 روز بعد از نزدیکیمون پریود می شدم . و پریود هم شدم ولی 5 روز زودتر از موعد همیشگی (همیشه پریود های من یکی دو روز دیر میکرد ولی اینبار زودتر اومده بود) و درضمن میزان خونریزی هم اینبار نسبت به دفعات قبل کمتر بود و تقریبآ میشه گفت در روز ششم ،من پاک بودم در حالیکه من در دفعات پیشین تا روز هفتم یه سره خونریزی داشتم!!!!حالا با این وجود میخوام بدونم آیا این خونریزی همون پریود بوده؟؟؟یا چیزه دیگه؟و اینکه با وجود این خونریزی دیگه حامله نیستم؟؟؟؟راستی یه چیزه دیگه،من برای ریزش موهام دکتر رفته بودم که از این قرصهای جلوگیری بهم داده البته پریودهای من منظمه نمیدونم برا چی داده ولی من همین دفعه که پریود شدم از روز 5 شروع به خوردن کردم و الان یه هفته گذشته،میخواستم بپرسم که قاعدتآ وقتی این بسته قرص تموم بشه من بعد از یه هفته باید پریود بشم.درسته؟؟؟خوب اگه شدم پس دیگه به طور قطع حامله نیستم؟؟؟و اگر نشدم یعنی حامله هستم؟
    میشه کسی حامله باشه و پریودهای سبک یا خونریزی داشته باشه؟
    ممنون میشم سریع جواب بدین.

13. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    1- شما باردار نیستید
    2- با خوردن قرص نظم هورمونی بدنتان بهم خورده
    3-در حالت بیماری و نه نرمال امکان خونریزی هایی در دورن بارداری وجود دارد(نه شدید)

14. naznazi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آزمایش بیبی چک که دادم یه خط بنفش پررنگ ظاهر شد وقسمت بالائیش یه خط خیلی کمرنگ آیا این، دو تا خط حساب میشه؟یا باید دو تاش پررنگ باشه؟یعنی حامله هستم؟
    تو رو خدا کمکم کنین.الان 3 هفته از اون ماجرا می گذره!

15. najva21 نوشته است: سلام .من 21 ساله و همسرم 26 ساله 4 ماه پیش ازدواج کردیم.من از همان روز اول طبق دستور پژشک قرص LD مصرف کردم.اما در این دفعه آخر به خاطر اینکه بعد از 21 روز مصرف قرص و 5 روز فاصله تا مصرف بسته بعدی قرص مصادف میشد با روز 2 پریودی من  دیگه از قرص استفاده نکردم.مشکل من اینه که فردای روزی که آخرین قرص تمام شد ما با هم نزدیکی کاملی داشتیم و منی هم وارد شد.اما 4 روز بعد پریود شدم و 6 روز کامل طول کشید و من دوره جدید مصرف قرص رو شروع نکردم.دوره ماهانه من 30 روزه بود و حالا که 35 روز از آخرین پریودی میگذره هنوز پریود نشدم و خیلی نگرانم.خواهش میکنم کمکم کنید.آیا احتمال بارداری وجود داره؟؟؟؟؟؟

سلام،
    چون پس از نزدیکی شما خونریزی داشته اید، احتمال بارداری در شما وجود ندارد. استفاده از قرص ها را طبق روال قبلی می توانید شروع کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 57
رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید