شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ضعف جسمی و جنسی

1. سلام.
    من 28 سال سن دارم و مدت 1سال هم هست که ازدواج کردم.
    از نظر جسمی خیلی ضعیف هستم و خیلی سریع خسته میشم... اصلا انرژی ندارم.
    تو رابطه جنسی با شوهرم با اینکه حس دارم و همسرم هم دوست دارم ولی در حین رابطه سریع انرژیم تمام میشه و با وجود اینکه دوست دارم ادامه بدم از نظر جنسی نمی توانم... و سریع وقدار ترشحاتم کاهش پیدا میکند... همسرم هم میل جنسی بالایی داره و توی رابطه هیچ کسری نمیزاره...
    میخوام بدونم علت این قضیه چی میتونه باشه و برای درمانش چه کاری میتوانم انجام بدهم ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. shadowfax نوشته است: سلام.
    تو رابطه جنسی با شوهرم با اینکه حس دارم و همسرم هم دوست دارم ولی در حین رابطه سریع انرژیم تمام میشه و با وجود اینکه دوست دارم ادامه بدم از نظر جنسی نمی توانم... و سریع وقدار ترشحاتم کاهش پیدا میکند... همسرم هم میل جنسی بالایی داره و توی رابطه هیچ کسری نمیزاره...
    میخوام بدونم علت این قضیه چی میتونه باشه و برای درمانش چه کاری میتوانم انجام بدهم ؟

باسلام
    به نظرم درشما ضعف عمومی وجوددارد که میتواند ناشی از تغذیه،شرایط کاری و زندگی، استراحت و خواب ناکافی و از این قبیل مسائل باشه.
    ولی مهمترین نکته در یک رابطه جنسی اینه که هم زن و هم مرد باید خیلی ریلکس و آماده و طالب نزدیکی باشند ودر زمانی نزدیکی کنند که سرحال باشند ،مخصوصابا شکم پر و چشمای خوابالو و تنی خسته هرگز نزدیکی نکنید.

ولی درکل به یک متخصص داخلی هم مراجعه کن با چندتا قرص ضعفتان هم ان شاالله از بین میره.

درپناه حق

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. سلام
    ضمن تشکر از آقای 0060 ممکنه شما کمبود ویتامین b12 داشته باشید. چون از بارزترین علائم کمبود این ویتامین همین خستگی زود هنگامه. به نظر من هم بهتره به متخصص داخلی مراجعه کنید.
    با آرزوی بهبودی...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. hamedv66

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام مصرف عسل که البته بهتره به صورت شربت عسل باشه در درمان ضعف جسمی بسیار مناسبه

5. shadowfax نوشته است: سلام.

با سلام
    دوست عزیز،البته نمیشه گفت که قطعاً شما ضعف جسمانی دارید!! چون شاید همسرتون دیر انزالند و شما طاقت این مدت  نزدیکی رو نداشته باشید!! و فکر کنید ضعف دارید!!معذالک با توضحیات مختصر شما، میشه گفت:
    1- مصرف مواد خوراکی شیرین و مقوی رو افزایش بدید!! مثل:خرما،موز،شیرینی،بستنی، کاکائو و.... البته با رعایت مقدار مصرف استاندارد در یک روز!!(زیادیش شما رو چاق خواهد کرد)
    2- از غذاهای گرم و تند(فلفل) بیشتر استفاده کنید!!
    3- اگر همسرتون میتونن انزالشونو کنترل کنند!! اول شما شروع به تحریک ایشون کنید!! اینجوری هم خودتون تحریک میشید! و هم همسرتون  کم کم به نقطه انزال میرسند و در زمانی که هردو تون آماده شدید و به نقاط اوج لذت رسیدید،عمل دخول رو همسرتون انجام بدهند تا هر دو در یک زمان ارضاء بشید!
    4- حدوداً یک ساعت قبل از نزدیکی، چیزی بخورید!! تا معده اتون خالی نباشه!!
    5- هنگام آمیزش،استرس رو از خودتون دور کنید!
    6- به هیچ وجه با خستگی آمیزش نکنید!!
    7- در حین انجام عمل،بدون فکر به چیزی ،فقط لذت ببرید!! زیرا همینکه فکر کنید که الان همه چیز تموم میشه و من نمیتونم شوهرمو رو ارضا کنم!!! خودش یک تلقین بی مورد به حساب میاد!!که باعث عدم لذت بردن زوجین میشه!!
    8- پوزیش نزدیکی،مکان،نور،و.... حتی بالشت زیر سر رو مناسب انتخاب کنید!!
    9- در صورت امکان قبل از آمیزش،یک دوش سبک آب گرم بگیرید!!
    و.....
    انشالله که مشکل (که معتقدم نمیشه اسمشو گذاشت مشکل!!!!) بزودی حل خواهد شد!! اگر با رعایت مطالب بالا نتیجه ای حاصل نشد،بهتره که به یک متخصص زنان  و یا غدد مراجعه کنید!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید