شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 3

1. با سللام
    با اين توصيف كه دوستان ميفرمايند ...يعني پرده ارتجاعي هم اسيب ميبينه!!!!!!!؟
    1.ميخوام بدونم چند درصد احتمال داره پرده ارتجاعي داشتن رابطه گذشته رو نشون بده؟
    2.ايا خود ارضايي و فرو كردن انگشت هم اين اسيب رو به همراه داره؟
    3.پزشكم تشخيص دادن پرده ام ارتجاعيه و تا زمان زايمان از بين نميره ايا باز هم احتمال داره پرده  بر اثر خود ارضايي هم اسيب ببينه ؟
    4. ايا پرده مانعي براي ورود اسپرم به داخل واژن و رحم نيست؟

2. در واقع بايد ايجوري بگم كه  من به خاطر ميل جنسي بالايي كه دارم در گذشته رابطه كامل داشتم . هر چند به پنهون كردن اين انتخاب و عملم  راغب نيستم.
    اما تازگي به دليل بيماري به پزشك مراجعه كردم و ايشون مطلب بالا رو فرمودند.
    حالا دوست دارم بدونم اگه به هر نحوي  با توجه به فرهنگ ايران موقعيتي پيش بياد در اينده نخوام كسي از ارتباطم بدونه ايا اين ممكنه يا خير؟

3. rosva نوشته است: با سللام
    3.پزشكم تشخيص دادن پرده ام ارتجاعيه و تا زمان زايمان از بين نميره ايا باز هم احتمال داره پرده  بر اثر خود ارضايي هم اسيب ببينه ؟

سلام
    بله پرده ارتجاعی هم ممکنه آسیب ببینه. حتی اگه آسیب هم نبینه مشخص میشه که قبلا شخص رابطه داشته یا نه. چون زمانی که دخول انجام میشه پرده ارتجاعی اگه پاره هم نشه حالتش تغییر میکنه و قابل تشخیشه.
    1. اگه دخول انجام گرفته باشه توسط پزشکی قانونی 100% قابل تشخیصه.
    2. تا زمانی که چیزی وارد واژن نشه پرده آسیب نمیبینه. بله انگشت هم میتونه آسیب بزنه.
    3. بازم میگم امکان آسیب هست ولی برای شما پارگی نیست. ممکنه پارگی های بسیار ریزی اطراف پرده به وجود بیاد.
    4. خیر پرده مانعی برای ورود اسپرم به داخل واژن و رحم نیست. چون به هرحال پرده روزنه هایی داره که ورورد اسپرم رو ممکن میکنه.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. من بچه بودم یه بار انگشتم رو وارد بدنم کردم اما تکون ندادم ، فقط هم یه انگشت . درد و سوزش نداشتم ، خون هم ندیددم . فردای اون روز فکر میکنم پریود شدم که خون دیدم . به هر حال دقیقا بعد از خارج کردن انگشت خونی ندیدم . حالا از اون زمان بیشتر از 10 سال میگذره و خیلی ترسیدم . به نظرتون پرده آسیب دیده یا نوعش ارتجاعی بوده ؟ یا انگشت در مسیر سوراخ پرده رفته و اسیب نرسیده یا اینگه پرده خیلی عقب بوده ؟ چی بوده داستان ؟ امید داشته باشم یا نه . پزشکی قانونی بعد این همه سال میتونه بگه اگه اسیب دیده از رابطه جنسی نبوده ؟

5. barbiejoon نوشته است: من بچه بودم یه بار انگشتم رو وارد بدنم کردم اما تکون ندادم ، فقط هم یه انگشت . درد و سوزش نداشتم ، خون هم ندیددم . فردای اون روز فکر میکنم پریود شدم که خون دیدم . به هر حال دقیقا بعد از خارج کردن انگشت خونی ندیدم . حالا از اون زمان بیشتر از 10 سال میگذره و خیلی ترسیدم . به نظرتون پرده آسیب دیده یا نوعش ارتجاعی بوده ؟ یا انگشت در مسیر سوراخ پرده رفته و اسیب نرسیده یا اینگه پرده خیلی عقب بوده ؟ چی بوده داستان ؟ امید داشته باشم یا نه . پزشکی قانونی بعد این همه سال میتونه بگه اگه اسیب دیده از رابطه جنسی نبوده ؟

با سلام
    دوست عزیز، بهترین راه ،مراجعه به متخصص زنان هست! چون این جور موارد باید با معاینات بالینی تشخیص داده بشه!!معذالک بطور خلاصه میتونه جواب  اینها باشه که :بسته به مقدار اندازه دخول انگشت ،جواب متغیره!! مثلاً شاید یک بند انگشت رو داخل کردید! اونوقت شاید انگشت به پرده نرسیده باشه!! و اتفاقی هم نیافتاده!!یا نوع پرده شما،حلقوی ارتجاعی بوده و از میان این حلقه رد شده!! و.... که همه اینها با معاینه و روئیت متخصصین مربوطه مشخص میشه!!لذا برای اطمینان خاطر بهتره که به پزشک مراجعه کنید تا اولاً از نوع پرده و دوماً از سلامتش خیالتون راحت بشه! درمورد اینکه پزشکی قانونی میتونه بفهمه که آسیب از بابت چه بوده؟؟ بنظرم بتونه این مورد رو تشخیص بده!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. با سللام

ببینید دوست عزیز پزشکی قانونی که کاملا تشخیص میده  قبلا رابطه داشتین
    پرده ارتجاعی پاره نمیشه ولی اسیب میبینه یعنی موقع دخول چون قطر پرده از قطر واژن کوچکتر پرده کشیده میشه و خراشهایی اطرافش ایجاد میشه
    فکر نمیکنم با فرو کردن یک انگشت اسیب ببینه ولی دو یا بیشتر چرا
    نخیر پرده دارای منفذهایی است که خون پریود از ان خارج میشود و ممکن است اسپرم از طریق این منفذها به واژن وارد شود

7. aliyan نوشته است:
    barbiejoon نوشته است: من بچه بودم یه بار انگشتم رو وارد بدنم کردم اما تکون ندادم ، فقط هم یه انگشت . درد و سوزش نداشتم ، خون هم ندیددم . فردای اون روز فکر میکنم پریود شدم که خون دیدم . به هر حال دقیقا بعد از خارج کردن انگشت خونی ندیدم . حالا از اون زمان بیشتر از 10 سال میگذره و خیلی ترسیدم . به نظرتون پرده آسیب دیده یا نوعش ارتجاعی بوده ؟ یا انگشت در مسیر سوراخ پرده رفته و اسیب نرسیده یا اینگه پرده خیلی عقب بوده ؟ چی بوده داستان ؟ امید داشته باشم یا نه . پزشکی قانونی بعد این همه سال میتونه بگه اگه اسیب دیده از رابطه جنسی نبوده ؟

با سلام
    دوست عزیز، بهترین راه ،مراجعه به متخصص زنان هست! چون این جور موارد باید با معاینات بالینی تشخیص داده بشه!!معذالک بطور خلاصه میتونه جواب  اینها باشه که :بسته به مقدار اندازه دخول انگشت ،جواب متغیره!! مثلاً شاید یک بند انگشت رو داخل کردید! اونوقت شاید انگشت به پرده نرسیده باشه!! و اتفاقی هم نیافتاده!!یا نوع پرده شما،حلقوی ارتجاعی بوده و از میان این حلقه رد شده!! و.... که همه اینها با معاینه و روئیت متخصصین مربوطه مشخص میشه!!لذا برای اطمینان خاطر بهتره که به پزشک مراجعه کنید تا اولاً از نوع پرده و دوماً از سلامتش خیالتون راحت بشه! درمورد اینکه پزشکی قانونی میتونه بفهمه که آسیب از بابت چه بوده؟؟ بنظرم بتونه این مورد رو تشخیص بده!!
    موفق باشید.

مرسی ، یک انگشت کامل بوده _انگشت وسط) اما حرکت خاصی نداشته . صاف رفت و همونطور صاف برگشت بیرون . میخوام بدونم اگه قرار بخ خونریزی باشه همونموقع میشه و دیدم لکه فرداش دلیل بر اسیب دیدن هست یا خیر ؟ اما من شنیدم بعد از گذشت مدت زیادی پزشکی قانونی نمیتونه تشخیص بده که از راه دخول بوده یا چیز دیگری . با این وصف میشه نتیجه گرفت یا حلقوی و ارتجاعی بوده یا اصلا اسیبی نرسیده و از طوراخ نهایاتا رد شده؟

8. سلام
    می خوام بهم بگید که یه دختر واسه تست پارگی پرده به کی باید مراجعه کنه؟
    آیا شخصی که پرده رو بررسی می کنه، گزارش به پلیس می ده؟
    مرسی

9. ehsanm18 نوشته است: سلام
    مرسی

سلام
    هر خانمی میتونه با مراجعه به متخصص یا پزشکی قانونی درباره صحت بکارت و نوع و... سوال کنه......همچنین اگه بکارت سالم باشه و در صورت خواست فرد بهش گواهی صحت بکارت میدن............به پلیسم گزارش نمیدن!!!!
    موفق باشید

10. barbiejoon نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    barbiejoon نوشته است: من بچه بودم یه بار انگشتم رو وارد بدنم کردم اما تکون ندادم ، فقط هم یه انگشت . درد و سوزش نداشتم ، خون هم ندیددم . فردای اون روز فکر میکنم پریود شدم که خون دیدم . به هر حال دقیقا بعد از خارج کردن انگشت خونی ندیدم . حالا از اون زمان بیشتر از 10 سال میگذره و خیلی ترسیدم . به نظرتون پرده آسیب دیده یا نوعش ارتجاعی بوده ؟ یا انگشت در مسیر سوراخ پرده رفته و اسیب نرسیده یا اینگه پرده خیلی عقب بوده ؟ چی بوده داستان ؟ امید داشته باشم یا نه . پزشکی قانونی بعد این همه سال میتونه بگه اگه اسیب دیده از رابطه جنسی نبوده ؟

با سلام
    موفق باشید.

مرسی ، یک انگشت کامل بوده _انگشت وسط) اما حرکت خاصی نداشته . صاف رفت و همونطور صاف برگشت بیرون . میخوام بدونم اگه قرار بخ خونریزی باشه همونموقع میشه و دیدم لکه فرداش دلیل بر اسیب دیدن هست یا خیر ؟ اما من شنیدم بعد از گذشت مدت زیادی پزشکی قانونی نمیتونه تشخیص بده که از راه دخول بوده یا چیز دیگری . با این وصف میشه نتیجه گرفت یا حلقوی و ارتجاعی بوده یا اصلا اسیبی نرسیده و از طوراخ نهایاتا رد شده؟

با سلام
    دوست عزیز،همونطور که در پست قبلی گفتم با توضیحات شما،میشه این احتمال رو داد که پرده ، حلقوی است!!و چون بعضاً دارای خونریزی هم نیست!! بعضی ها این خونریزی رو نمی بینند!! بنظرم دیدن همون لک ،احتمال آسیب دیدن قسمتی از پرده رو در ذهن متبادر میکنه!!ولی اینها صرفاً  یک احتماله!! برای اطمینان، بهتره که به پزشک زنان مراجعه کرده، تا از چگونگی وضعیت این عضو آگاهی پیدا کنید!!و دیگه  اینکه تا آنجائیکه شنیده ام پزشک قانونی میتونه تشخیص بده که این آسیب دیده گی(با فرض آسیب دیدن پرده)، از روابط جنسی بوده و یا مثلاً خودارضائی و یا داخل کردن انگشت!!
    به هرحال تا به متخصص زنان مراجعه نکنید،نمیتونید به طور قطع نظری رو رد و یاد قبول کنید.
    موفق باشید.

11. با سلام خدمت دوست عزیزم shima بهتون توصیه می کنم که پرده توسط همسرتون پاره بشه چون در غر این صورت بعد ها از نظر احساسی ممکنه بین شما و همسرتون مشکلاتی بوجود بیاد و برای جلوگیری از استرستون بهتره آمیزش را به تعویق بندازید و فقط به عشقبازی بپردازید

12. با سلام به همه دوستان. من در رابطه ای که با دوستم داشتم بکارتمو از دست دادم. البته اصلا دخولی صورت نگرفت ولی به علت شدت ضربه دچار خونریزی زیاد شدم و  فکر میکنم پردم پاره شد. آیا احتمال داره که پردم کامل از بین نرفته باشه؟
    در ضمن اگر کسی اطلاعاتی در مورد ترمیم پرده و هزینه اون داره ممنون میشم پست کنه واسم.
    ممنون

13. ehsanm18 نوشته است: سلام

ehsanm18 عزیز شما برای معاینه ی پرده ی بکارت باید به پزشک زنان مراجعه کنید و کسی هم به پلیس گزارش نمیده خیالتون راحت باشه
    موفق باشید

14. samanta12 نوشته است: با سلام به همه دوستان. من در رابطه ای که با دوستم داشتم بکارتمو از دست دادم. البته اصلا دخولی صورت نگرفت ولی به علت شدت ضربه دچار خونریزی زیاد شدم و  فکر میکنم پردم پاره شد. آیا احتمال داره که پردم کامل از بین نرفته باشه؟
    در ضمن اگر کسی اطلاعاتی در مورد ترمیم پرده و هزینه اون داره ممنون میشم پست کنه واسم.
    ممنون

دوست عزیز ممکنه که ضربه به مابین سوراخ واژن و مقعد وارد شده وباعث امدن خون شده است چون این مورد برای خود من هم پیش اومده بود ولی اگه به پردتون خورده باشه اسیب دیده یا به صورت کامل از بین رفته اینو دکتر زنان تشخیص میده در مورد سوال بعدی اطلاعی ندارم و فکر میکنم مخالف قوانین سایت باشه

15. barbiejoon نوشته است: من بچه بودم یه بار انگشتم رو وارد بدنم کردم اما تکون ندادم ، فقط هم یه انگشت . درد و سوزش نداشتم ، خون هم ندیددم . فردای اون روز فکر میکنم پریود شدم که خون دیدم . به هر حال دقیقا بعد از خارج کردن انگشت خونی ندیدم . حالا از اون زمان بیشتر از 10 سال میگذره و خیلی ترسیدم . به نظرتون پرده آسیب دیده یا نوعش ارتجاعی بوده ؟ یا انگشت در مسیر سوراخ پرده رفته و اسیب نرسیده یا اینگه پرده خیلی عقب بوده ؟ چی بوده داستان ؟ امید داشته باشم یا
    نه . پزشکی قانونی بعد این همه سال میتونه بگه اگه اسیب دیده از رابطه جنسی نبوده ؟

به نظر من اسیب ندیده چون اگه اسیب میدید همون لحظه خون میومد اگر هم پردتون ارتجاعیه با فرو کردن یک انگشت چیزیش نمیشه حالا اگه میخواین خیالتون راحتتر بشه به یه متخصص زنان مراجعه کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 20
رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید