شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 3

1. soha_t2002 نوشته است: سلام

آیا اگر قرار به خونریزی پس از از بین رفتن پرده باشه بلافاصله خونریزی انجام میشه و به روزهای بعدی موکول نمیشه ؟

وجود لخته برای دختر خانوم ها طبیعیه ؟(در روزهای اولیه پریود)

پزشکی میتونه بفهمه پارگی بر اساس دخول آلت و ارتباط جنسی بوده یا خودارضایی و یا سهل انگاری و موارد اینچنینی؟

معاینه بکارت در مطب چگونه است و چقدر زمان میبره ؟ ایا در روزهای پایانی قاعدگی میشه جهت معاینه مراجعه کرد ؟

ارائه ی گواهی سلامت موردی اجباری برای ازدواج هست یا به صورت توافقی بین طرفین ؟

دوست عزیز

1- بلافاصله پس دخول خونریزی صورت می گیرد، هر چند امکان داره در آمیزشهای بعدی هم خونریزی دیده شود و این بستگی به نوع پرده و مدل پارگی اون داره.
    2- در واقع اون (لخته) جداره رحم است که ریزش کرده و میزان آن در افراد مختلف متفاوته.
    3- پزشکی قانونی تا 6 ماه پس از پارگی یا آسیب دیدگی میتونه علت رو مشخص کنه.
    4- معمولا معاینات زنان در دوران خونریزی انجام نمیشه، معاینه با مشاهده صورت میگیرد و معمولا زمان زیادی نیاز نداره.
    5- خیر اجباری نیست و در صورت درخواست همسر انجام میشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. Nikou نوشته است: 1.حدود 3سالي ميشه كه خودارضايي رو ترك كردم اما از همون موقع دچار ارگاسم در خواب شدم
    اوايل رويا هم ميديدم و مايعي اندك از من خارج ميشد و معمولا  زن نيمه برهنه درخواب ميديدم
    اما الان نه خواب و نه رويا مي بينم بلكه فقط ارگاسم ميشوم  حدود 3يا 4بار درماه كه مرابسيار آزار ميدهد
    علتش چيست با توجه به اينكه من يك دخترم و براي رفعش چكار مي توانم انجام دهم...

2.دچاروسواس شده ام مايعي از من خارج نميشود اما غسل مي كنم...
    آيا لازمه كه غسل كنم؟؟ اين غسل هاي زياد مرا ديوانه كرده...
    وقتي ارگاسم ميشوم وازخواب بيدار ميشوم بسيار احساس سنگيني مي كنم و خارش در پوست و
    سنگيني خارش پوست سرم...
    جديدا هم يك ماهي هست كه بدون ارگاسم هم همين طورم...
    يعني فكر مي كنم تاثير احساس گناه داره به بدنم اين آسيب هارو مي زنه...

3. از 15سالگي دچار عفونت شدم كه خودم با دست عفونت رو خارج مي كنم ...از اينكه به
    پزشك مراجعه كنم هراس دارم...يعني دوست ندارم معاينه بدني بشوم و لمس شوم....
    آيا پزشك غيرمستقيم مي تواند عفونت را تشخيص بدهد و دارو تجويز كند؟؟

4.تفاوت واژينيسم و ارگاسم  در خانم هاچيست؟؟
    آيا اين است كه ارگاسم انقباض و انبساط پي در پي است ولي واژينيسم فقط انقباض (بدون انبساط) و درد شديد است؟؟

واژینیسم                                  
    انقباض غیرارادی مهبل یا واژینیسم عبارت است از انقباض عضلات اطراف مهبل (واژن) این واکنش کاملا غیرارادی و غیر قابل کنترل بوده و مانع از ورود هر جسم خارجی حتی انگشت یا تامپون به مهبل می شود. هر گونه تلاش برای دخول موجب دردهای شدید می شود. واژینیسم اغلب علت روانی دارد.به عبارتی واژینیسم عبارت است از انقباض غیر ارادی عضلات ثلث خارجی واژن که مانع دخول الت تناسلی مرد و نزدیکی می شود .این واکنش ممکن است در معاینه ی زنانه نیز ظاهر شود و مانع ورود اسپکولوم به داخل واژن گردد.

انواع واژینیسم
    اولیه: که هر گونه دخول برای اولین بار را غیرممکن می سازد. ثانویه:که پس از دوران طولانی روابط جنسی بدون درد و معمولا بعد از یک تجربهناخوشایند جسمی یا روانی ایجاد می شود. واژینیسم همراه با عدم خونریزیماهیانه نشانه‌ای است بر مهبل بسیار تنگ که در صورت تشخیص صحیح به اسانیقابل درمان است.

علل
    واژینیسم می تواند علل گوناگون داشته باشد از جمله: عفونت مهبلی؛ عدم لزجی مهبل؛ پرده بکارتبسیار ضخیم در دهانه مهبل؛ زایمان؛ رادیوتراپی به عنوان درمان سرطان دهانهرحم؛ فقدان آموزش جنسی، آموزش جنسی سختگیرانه، ترس شدید یا شرم از روابطجنسی، کثیف انگاشتن روابط جنسی.

عواقب
    دردهای مهبلی در حین دخول یا تلاش برای دخول نه تنها مانع هر گونه دخولمی شود بلکه منجر به دور باطلی می گردد که از ترس از درد و انقباضغیرارادی شروع و به درد شدید و عدم دخول ختم می شود واژینیسم در زنانایجاد احساس عدم اعتماد به نفس، ناتوانی ، غیر طبیعی بودن، و سرزنش خود میکند. واژینیسم عواقب سنگینی بر تعادل زندگی جنسی و عاطفی زوجین دارد و نیزبه علت عدم تحمل دخول هر نوع جسم خارجی ازمایشهای پزشکی مربوط بهبیماریهای جنسی را ناممکن می کند. واژینیسم در بسیاری از فرهنگها تابومحسوب می شود. در حالی که در صورت تشخیص به موقع، درمان آن در بیمارانمشتاق به بهبودی امکان پذیر است.

درمان
    آزمایش پزشکی به منظور تشخیص هر گونه ناهنجاری یا بیماری جسمی ضروری است. تمرین مداوم انبساط و انقباض مهبل و نیز استفاده از دیلاتاتور (معروف به شمع) که از اندازه‌های کوچک آغاز و در اندازه‌های بزرگتر ادامه می یابد حیاتی است. در کشورهایی که روابط جنسی تابو محسوب می شود و یا آموزش جنسی غایب یا بسیار سختگیرانه است، همراهی یک رابطه جنسیولوگ در طول درمان ضروری است.
    شما میتونید در اکسفورد های پزشکی (متاسفانه نتونستم از اون بنویسم) واژه ی babakeducation رو پیدا کنید و اطلاعات کامل تری کسب کنید.

در مورد چیزیم که عفونت تلقیش کردین خیلی چیز عجیبیه اصلا از کجا میدونید که عفونته(وقتی به پزشک مراجعه نکردید؟!!!!)؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. میخواستم بدونم پرده بکارت از کی شکل میگیره از جنینی یا بلوغ؟

4. mahak66 نوشته است: میخواستم بدونم پرده بکارت از کی شکل میگیره از جنینی یا بلوغ؟

سلام

پرده بکارت در دوران جنینی شکل میگیرد و از بدو تولد در اغلب دختر ها مشاهده میشود

درصد بسیار کمی هم مادرزادی فاقد پرده هستند

در دوران بلوغ دستگاه تناسلی دختران و سینه ها رشد میکنند و خاصیت های ثانویه جنسی پیدا میشوند

موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. سلام، امیدوارم که حال همگی خوب باشه،
    ببخشید یکی از دوستان من دو ماه پیش توسط پسری که تقریبا ارتباطشون حالت نامزدی داشته و اغلب اقوام و نزدیکاشون مطلع بودند حین رابطه بر خلاف میلش مورد تجاوز اون پسر واقع شده یعنی ارتباطشون قرار نبوده به تا این حد باشه اما خب نزدیکی اتفاق افتاده و با اینکه بکارت به شکل کامل از بین نرفته اما آسیب دیده است. همچین آدمی بعد از دو ماه اگر به پزشکی قانونی مراجعه کنه، پزشکی قانونی میتونه به هر طریقی تضیخ بده که کی با این دختر نزدیکی کرده؟ یا مثلا دختر میتونه ادعا کنه که مورد تجاوز واقع شده؟ کسی از نظر حقوقی مطلع است که چه طور میشه اون پسر رو وادار کرد که مسولیت کاری که کرده رو بپذیره؟ اگر تو پیام کوتاه هایی که تو گوشی دختر هست پسر این رو اقرار کرده باشه این از لحاظ قانونی سندیت داره و امکان شکایت و پیگیری قانونی هست؟ خواهش می کنم اگر به هر شکلی اطلاع دارید از این قضایا راهنمایی کنید. ممنون.

6. lonelinesspains نوشته است: سلام، امیدوارم که حال همگی خوب باشه،
    ببخشید یکی از دوستان من دو ماه پیش توسط پسری که تقریبا ارتباطشون حالت نامزدی داشته و اغلب اقوام و نزدیکاشون مطلع بودند حین رابطه بر خلاف میلش مورد تجاوز اون پسر واقع شده یعنی ارتباطشون قرار نبوده به تا این حد باشه اما خب نزدیکی اتفاق افتاده و با اینکه بکارت به شکل کامل از بین نرفته اما آسیب دیده است. همچین آدمی بعد از دو ماه اگر به پزشکی قانونی مراجعه کنه، پزشکی قانونی میتونه به هر طریقی تضیخ بده که کی با این دختر نزدیکی کرده؟ یا مثلا دختر میتونه ادعا کنه که مورد تجاوز واقع شده؟ کسی از نظر حقوقی مطلع است که چه طور میشه اون پسر رو وادار کرد که مسولیت کاری که کرده رو بپذیره؟ اگر تو پیام کوتاه هایی که تو گوشی دختر هست پسر این رو اقرار کرده باشه این از لحاظ قانونی سندیت داره و امکان شکایت و پیگیری قانونی هست؟ خواهش می کنم اگر به هر شکلی اطلاع دارید از این قضایا راهنمایی کنید. ممنون.

سلام
    دوست من اینجا یه سایت پزشکیه نه حقوقی!
    پزشکی قانونی از روی جراحاتی که به واژن وارد میشه و نوع پارگی پرده میتونه تشخیص بده که دخول به زور انجام شده یا نه.
    اما تشخیص اینکه چه کسی این کارو کرده امکان نداره.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. دوست عزیز پزشک قانونی به راحتی تشخیص می ده

8. lonelinesspains نوشته است: سلام، امیدوارم که حال همگی خوب باشه،

خير كسي كه مورد تجاوز قرار ميگيره بخصوص اگه زياد با خشونت همراه نباشه بايد بلافاصله به پزشكي قانوني مراجعه كنه وبعد از دو ماه تشخيص چنين موردي بدليل اينكه جراحات ترميم يافته و يك سري مسائل قانوني كه بنا به قوانين سايت نميشه گفت نه ميشه تشخيص داد نه.../ در مورد شخص هم درست بعد از نزديكي با نمونه برداري از مايعات مرد يا ساير بافتها از طريق تست دي ان اي ميشه شخص رو مشخص كرد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. Nikou نوشته است: 1.حدود 3سالي ميشه كه خودارضايي رو ترك كردم اما از همون موقع دچار ارگاسم در خواب شدم
    اوايل رويا هم ميديدم و مايعي اندك از من خارج ميشد و معمولا  زن نيمه برهنه درخواب ميديدم
    اما الان نه خواب و نه رويا مي بينم بلكه فقط ارگاسم ميشوم  حدود 3يا 4بار درماه كه مرابسيار آزار ميدهد
    علتش چيست با توجه به اينكه من يك دخترم و براي رفعش چكار مي توانم انجام دهم...

2.دچاروسواس شده ام مايعي از من خارج نميشود اما غسل مي كنم...
    آيا لازمه كه غسل كنم؟؟ اين غسل هاي زياد مرا ديوانه كرده...
    وقتي ارگاسم ميشوم وازخواب بيدار ميشوم بسيار احساس سنگيني مي كنم و خارش در پوست و
    سنگيني خارش پوست سرم...
    جديدا هم يك ماهي هست كه بدون ارگاسم هم همين طورم...
    يعني فكر مي كنم تاثير احساس گناه داره به بدنم اين آسيب هارو مي زنه...

3. از 15سالگي دچار عفونت شدم كه خودم با دست عفونت رو خارج مي كنم ...از اينكه به
    پزشك مراجعه كنم هراس دارم...يعني دوست ندارم معاينه بدني بشوم و لمس شوم....
    آيا پزشك غيرمستقيم مي تواند عفونت را تشخيص بدهد و دارو تجويز كند؟؟

4.تفاوت واژينيسم و ارگاسم  در خانم هاچيست؟؟
    آيا اين است كه ارگاسم انقباض و انبساط پي در پي است ولي واژينيسم فقط انقباض (بدون انبساط) و درد شديد است؟؟

اينكه خودارضايي نميكني بدليل ميل جنسي در خواب به ارگاسم ميرسي كه طبيعيه ونگراني نداره علتش اينه كه بدنت و روانت سالمه و براي رفعش هم كاري نميشه كرد
    در مورد سوال 2 مجازبه راهنمايي شرعي نيستيم - طبق قوانين سايت- به رساله ها مراجعه كني جوابش واضحه  
    عفونت رو خودت نميتوني تشخيص بدي چه نوعيه يا اصلا هست؟
    ارگاسم 3 تا 15 انقباض پي در پي به فواصل 0.8 ثانيه است ولي واژنيسم گرفتگي دائمي عضلاته

10. kimia_2010 نوشته است: با سلام  چند تا سوال داشتم با توجه به  مطالب پست شده در انجمن
    1. ضخامت پرده بكارت چه قدر هست واستحكام اون چه طور؟ اخه بعضي از دوستان مطالب ارسال كردن  طوري كه انگار  استحكام بكارت در حد پلاستيك فريزر  مثلا با شدت اب  و.......اسيب ببينه
    2.در رابطه با نامزدم به قسمتهاي واژن دست كشيده به صورت افقي ولي وارد واژن نشده و بعدا نگاه كردم يكي از لبهاي داخلي به پايين كشده شده  و از لبهاي خارجي مي زنه بيرون و متقارن نيست با اون يكي  اين مساله خيلي نگرانم كرده   و تا چندروز احساس سوزش داشتم همچنين درد كمر و  زير ناف و بعد هم لكه هاي قهوه اي لخته كم در حد يكي  دو لكه  دو روز قبل از پريودي  و بعد هم پريود شدم  و خونريزي شديد الان چند ماه ميگذره و خونريزي نسبت به دوره هاي قبل از اون جريان بيشتر شده اين مشكل به حساب مياد
    3 . هنگام تحريك حتي كلامي ترشح زياد دارم  لباس زيرم كاملا خيس ميشه اين طبيعي  شكل اين ترشحات به چه صورت بعضي اوقات يه حالت لخته سفيد خيلي كم همراه اين ترشحات  
    4.در رابطه خيلي زود به ارگاسم ميرسم در حاليكه نامزدم خيلي دير به ارگاسم ميرسه  و من كاملا سرد ميشم در اين مورد مشكل از من هست  دوست دارم  طول معاشقه بيشتر بشه و ديرتر به ارگاسم برسم و مدت ارگاسم  در من خيلي كوتاه  و  اين حالت  ديگه نمي تونم ادامه بدم   و نامزدم هم اصراري نداره  و خودشو كنار ميكشه  اين منو اذيت مي كنه  چطور ميتونم به  زودتر  به  ارگاسم رسيدنش كمك كنم  
    5. شستن قسمت واژن و دست كشيدن به اون قسمتها و خشك كردن با دستمال مشكل ساز  تو اين قسمت
    6. ايا استفاده از ژلهاي مخصوص شستشوي خارجي واژن به مخاط واژن اسيب مي رسونه  در موافع پريودي چطور قبلا پيور استفاده مي كردم  اما به خاطر  شك تو اين مسئله  يك سال ديگه استفاده نكردم اما بازم علاقه مندم اگه مشكل خاصي نداره استفاده   كنم

7. پدهاي بهداشتي چه ويژگي بايد داشته باشن ايا به هايمن اسيب وارد نميشه به خاطر اصطكاكي كه داره  
    8. آيا كرمهاي موبر  براي موزدايي نواحي تناسلي   به مخاط  واژن و هايمن اسيب مي رسونه  شيو با ژيلت هم  مدام انجام ميدادم  تازگي مي بينم باعث تيرگي و جمع شدن (يكم چروك پيدا كرده)  پوست  اين  نواحي شده كه خيلي نگرانم ايا ميشه اين مشكلو حل كرد و احساس مي كنم غير طبيعي شده
    قبلا از همهي كاربران كه جواب ميدن تشكر مي كنم  خيلي تمايل دارم نظر اقاي دكتررو در مورد مسائل مطرح شده در بالا بدونم  تا خيالم  راحت بشه خيلي فكرمو مشغول كرده

3- ترشحات واژن بسته به اينكه در كجاي دوره ماهانه باشي رنگش از بيرنگ تا سفيد متغيره وطبيعي هم هست كه موقع تحريك زياد ميشه
    4 ميتوني پشت سرهم به ارگاسم برسي/ و اين حالت ربطي هم به خودارضايي نداره
    5 واژن به طور طبيعي با ترشحات خودش شستشو ميشه ونياز به شستن نداره
    8 كرمهاي موبر تركيبات شيمياي هستن ومضر . تيغ هم روي پوست ايجاد خراش ميكنه . از نظر پزشكي ميشه موها رو نزد يا ازماشيني كه با پوست تماس مستقيم نداره و براي شيو بدن هست استفاده كرد

11. آیا اگر قرار به خونریزی پس از از بین رفتن پرده باشه بلافاصله خونریزی انجام میشه و به روزهای بعدی موکول نمیشه ؟ بلافاصله پس دخول خونریزی صورت می گیرد، هر چند امکان داره در آمیزشهای بعدی هم خونریزی دیده شود و این بستگی به نوع پرده و مدل پارگی اون داره<xml><o></o>

<o></o>

<o></o>
    منظور من از این  سوال واذد شدن انشگت و نیامدن خون در سنین کودکی هست و اینکه میشه این کار بشه و فرداش خون بیاد ؟ و پزشکی قانونی یا دکتر زنان میتونه بگه آسیب یا پارگی مربوطط به رابطه بوده یا ورود چیزی؟حتی بعد از گذشت سال ها و انجام نشدن هیچونه رابطه ی نزدیکی .میتونه بگه رابطه نبوده و سهل انگاری بوده ؟مثلا از روی حالت رحم ،واژن ، محل قرارگیری و ....

12. soha_t2002 نوشته است: آیا اگر قرار به خونریزی پس از از بین رفتن پرده باشه بلافاصله خونریزی انجام میشه و به روزهای بعدی موکول نمیشه ؟ بلافاصله پس دخول خونریزی صورت می گیرد، هر چند امکان داره در آمیزشهای بعدی هم خونریزی دیده شود و این بستگی به نوع پرده و مدل پارگی اون داره<xml><o></o>

<o></o>

<o></o>
    منظور من از این  سوال واذد شدن انشگت و نیامدن خون در سنین کودکی هست و اینکه میشه این کار بشه و فرداش خون بیاد ؟ و پزشکی قانونی یا دکتر زنان میتونه بگه آسیب یا پارگی مربوطط به رابطه بوده یا ورود چیزی؟حتی بعد از گذشت سال ها و انجام نشدن هیچونه رابطه ی نزدیکی .میتونه بگه رابطه نبوده و سهل انگاری بوده ؟مثلا از روی حالت رحم ،واژن ، محل قرارگیری و ....

سلام
    پاسخ قسمت اول سوالتونو نمی دونم (مربوط به دوران کودکی) ولی در مورد قسمت دوم کاملا مطمئن هستم که پزشکی قانونی به راحتی می تونه تشخیص بده که ایا اسیبی وجود داره یا نه, اگر هست کی اتفاق افتاده, به علت مقاربت بوده یا مسائل دیگه...(پس اگه مقاربتی نداشتین اصلا نگران نباشین پزشک قانونی خودش اینو متوجه میشه حتی اگه زمان زیادی گذشته باشه)
    اگر نیاز به داشتن گواهی دارید و اگر مقاربتی صورت نگرفته پزشکی قانونی علاقه ای به ثبت و یا صحبت کردن درباره ی مسائل
    غیر از مقاربت نداره مگر این که مورد خاصی پیش بیاد.
    در ضمن معمولا متخصصین زنان از نوشتن گواهی سلامت پرده ی بکارت امتناع میکنن حتی اگر پرده ی سالمی را معاینه کنند
    چرا که تشخیص اسیب ان گاهی دشوار است و از طرفی نوشتن این گواهی چیزی جز قبول مسئولیت سنگین, نفعی برای پزشک ندارد(چون تو سوالتون به پزشک زنان اشاره کرده بودید اینو نوشتم).

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. سلام
    چند روز پیش با مطلبی تو یکی‌ از سایت‌ها مواجه شدم که کمی‌ برام عجیب بود
    یکم تو اینترنت تحقیق کردم و نظراته متفاوتی خوندم.موضوعی که راجبش دارم حرف میزنم "پردهٔ بکارت مصنوعی" یا "artificial heymen".این موضوع فکر منو خیلی‌ مشغول کرد.می‌خواستم بدونم این موضوع درسته که هیچکس (غیر از دکتر و کسی‌ که اطلاعات علمیه کافی‌ داره) نمیتونه از واقعی نبود نه‌ این پرده باخبر بشه؟آیا درد هم داره؟باقیماندهٔ پردهٔ مصنوعی بعد از اولین رابطه چطور دفع می‌شه؟و آیا عوارض جانبی وجود داره؟ممنون میشم منو رهنمایی کنید خیلی‌ کنجکاوم در این مورد.
    سوال دیگی‌ که داشتم اینکه عمل جراحی ترمیم پرده چه نوع عوارضی داره؟شنیدم که ممکن باعث بیحسی در روابط آینده بشه.ممنون میشم در این مورد هم نظراتتون بشنوم

14. shirin22 نوشته است: سلام
    چند روز پیش با مطلبی تو یکی‌ از سایت‌ها مواجه شدم که کمی‌ برام عجیب بود
    یکم تو اینترنت تحقیق کردم و نظراته متفاوتی خوندم.موضوعی که راجبش دارم حرف میزنم "پردهٔ بکارت مصنوعی" یا "artificial heymen".این موضوع فکر منو خیلی‌ مشغول کرد.می‌خواستم بدونم این موضوع درسته که هیچکس (غیر از دکتر و کسی‌ که اطلاعات علمیه کافی‌ داره) نمیتونه از واقعی نبود نه‌ این پرده باخبر بشه؟آیا درد هم داره؟باقیماندهٔ پردهٔ مصنوعی بعد از اولین رابطه چطور دفع می‌شه؟و آیا عوارض جانبی وجود داره؟ممنون میشم منو رهنمایی کنید خیلی‌ کنجکاوم در این مورد.
    سوال دیگی‌ که داشتم اینکه عمل جراحی ترمیم پرده چه نوع عوارضی داره؟شنیدم که ممکن باعث بیحسی در روابط آینده بشه.ممنون میشم در این مورد هم نظراتتون بشنوم

سلام
    دوست عزیز اینی که شما میگید  artificial virginity هستش نه  artificial herman.به اینا بکارت های یکبار مصرف هم گفته میشه.
    این محصول ساخت چینه(ببینید تو غرب ازدواج مثل بیشتر کشورهای شرقی نیست اونجا زنایی هستن که اصلا نمیدونن از کدوم رابطه ؛باردار شدن یا باردارن ولی اصلا ازدواج نکردن .درسته این محصول ساخت غرب نیست ولی چینی ها رو که میشناسین !برا همه جای دنیا و همه ی فرهنگها جنس درست میکنن و کلی هم سود میکنن ! مهمتر اینکه اجناس درجه یکشونم به اروپا و امریکا صادر میکنن کیفیت محصولات صادراتیشون به بقیه ی کشورام معلوم الحاله  حالا که غربیا به این محصول احتیاجی ندارن  .....).
    کافی است زنانی که اصطلاحا پرده بکارت خودرا از دست داده اند، نیم ساعت قبل از رابطه جنسی در شب عروسی، این دارو رابه صورت شیاف استعمال کنند ؛ این شیاف،در دمای درونی بدن، پوسته ژلاتینی خود را پاره می کند و محتوی آن به صورتمایع قرمز رنگی از واژن خارج می شود. پس طبیعیه دردی نداره (مثل روش های قبلی جراحی که همراه با درد میشدن ؛نیست .)تولید کنندگان این محصول میگن(فقط میگن؛من خودمم اطلاع کافی ندارم) این محصول هیچ گونه عوارضی نداره.نکته ی مهم اینه که این کالا مخصوص س .ک . س ساخته شده چون به نظر نمیاد برا حوادث نا خواسته ای که بعضی مواقع باعث ازاله ی بکارت تو دختر خانوما میشه این طوری تولید انبوه و تبلیغات بشه.(اخه خیلیاشون میگن
    بیشتر به فکر دخترا یی هستن که ناخواسته بکارتشونو تو سوانح از دست میدن).
    در مورد سوال دومتون ببخشبد اطلاعی ندارم.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  15. malighasn نوشته است: سلام خسته نباشید
    من و خانمم عقد کردیم نزدیک یک ساله و بعد از ماه رمضان قرار عروسی داریم.
    من فکر میکنم که همسرم پرده ارتجایی داره چند باری که هم خوابی داشتیم البته من قبلش اینکه کاری کنیم خوب تحریکش میکردم چون دهانه رحم باز میشد بعضی اوقات خیلی زیاد ،حتی بعد از دخول و ما خونی ندیدیم به همین خاطر این حدس زدیم که ارتجایی باشه.متاسفانه چون دوتامون شاغلیم دو شیف به خاطر کار سنکین فرصت نشد بریم دکتر.....پیگیر هستیم بیشتر از من خانمم چون میخواد بدونه جریان چیه...
    اصل مطلب چند روز پیش من با دست خانمم رو تحریک میکردم خیلی شدید راضی بودن من ادامه دادم تا جایی که دست بردم داخل رحم 4 انگشت رفت داخل خودم شاخ در آوردم داخل رحم دستم خورد به یه چیز توپی شکل و نرم (تمام اینا تو چند ثانیه اتفاق افتلد)دستمو آوردم بیرون دو تا از انگشتام چند قطر خون روش بود،سوالی که پیش اومده اینه که پرده بوده یا نه؟
    البته فردای همان روز عادت شدن من حدس میزنم که اون چند قطره به خاطر عادت باشه نمی دونم والله.......
    طبق مطالب سایت پرده در دهانه رحم وجود داره من از بعضی شنیدم که داخله قبول اینکه داخله طبق مطالبی که از سایت خوندم غیر قابل باوره می خواستم راهنمایی کنید؟

دوست عزیز به احتمال خیلی زیاد پرده ی ایشون از نوع ارتجاعیه ولی بهتر به یه متخصص زنان مراجعه کنید  و در مورد خونی که اومده خون پریود بوده چون پرده در ابتدای واژن قرار داره وبا وارد شدن الت از بین میره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 20
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید