شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 3

1. با سلام  چند تا سوال داشتم با توجه به  مطالب پست شده در انجمن
    1. ضخامت پرده بكارت چه قدر هست واستحكام اون چه طور؟ اخه بعضي از دوستان مطالب ارسال كردن  طوري كه انگار  استحكام بكارت در حد پلاستيك فريزر  مثلا با شدت اب  و.......اسيب ببينه
    2.در رابطه با نامزدم به قسمتهاي واژن دست كشيده به صورت افقي ولي وارد واژن نشده و بعدا نگاه كردم يكي از لبهاي داخلي به پايين كشده شده  و از لبهاي خارجي مي زنه بيرون و متقارن نيست با اون يكي  اين مساله خيلي نگرانم كرده   و تا چندروز احساس سوزش داشتم همچنين درد كمر و  زير ناف و بعد هم لكه هاي قهوه اي لخته كم در حد يكي  دو لكه  دو روز قبل از پريودي  و بعد هم پريود شدم  و خونريزي شديد الان چند ماه ميگذره و خونريزي نسبت به دوره هاي قبل از اون جريان بيشتر شده اين مشكل به حساب مياد
    3 . هنگام تحريك حتي كلامي ترشح زياد دارم  لباس زيرم كاملا خيس ميشه اين طبيعي  شكل اين ترشحات به چه صورت بعضي اوقات يه حالت لخته سفيد خيلي كم همراه اين ترشحات  
    4.در رابطه خيلي زود به ارگاسم ميرسم در حاليكه نامزدم خيلي دير به ارگاسم ميرسه  و من كاملا سرد ميشم در اين مورد مشكل از من هست  دوست دارم  طول معاشقه بيشتر بشه و ديرتر به ارگاسم برسم و مدت ارگاسم  در من خيلي كوتاه  و  اين حالت  ديگه نمي تونم ادامه بدم   و نامزدم هم اصراري نداره  و خودشو كنار ميكشه  اين منو اذيت مي كنه  چطور ميتونم به  زودتر  به  ارگاسم رسيدنش كمك كنم  
    5. شستن قسمت واژن و دست كشيدن به اون قسمتها و خشك كردن با دستمال مشكل ساز  تو اين قسمت
    6. ايا استفاده از ژلهاي مخصوص شستشوي خارجي واژن به مخاط واژن اسيب مي رسونه  در موافع پريودي چطور قبلا پيور استفاده مي كردم  اما به خاطر  شك تو اين مسئله  يك سال ديگه استفاده نكردم اما بازم علاقه مندم اگه مشكل خاصي نداره استفاده   كنم

7. پدهاي بهداشتي چه ويژگي بايد داشته باشن ايا به هايمن اسيب وارد نميشه به خاطر اصطكاكي كه داره  
    8. آيا كرمهاي موبر  براي موزدايي نواحي تناسلي   به مخاط  واژن و هايمن اسيب مي رسونه  شيو با ژيلت هم  مدام انجام ميدادم  تازگي مي بينم باعث تيرگي و جمع شدن (يكم چروك پيدا كرده)  پوست  اين  نواحي شده كه خيلي نگرانم ايا ميشه اين مشكلو حل كرد و احساس مي كنم غير طبيعي شده
    قبلا از همهي كاربران كه جواب ميدن تشكر مي كنم  خيلي تمايل دارم نظر اقاي دكتررو در مورد مسائل مطرح شده در بالا بدونم  تا خيالم  راحت بشه خيلي فكرمو مشغول كرده

2. سلام خسته نباشید
    من و خانمم عقد کردیم نزدیک یک ساله و بعد از ماه رمضان قرار عروسی داریم.
    من فکر میکنم که همسرم پرده ارتجایی داره چند باری که هم خوابی داشتیم البته من قبلش اینکه کاری کنیم خوب تحریکش میکردم چون دهانه رحم باز میشد بعضی اوقات خیلی زیاد ،حتی بعد از دخول و ما خونی ندیدیم به همین خاطر این حدس زدیم که ارتجایی باشه.متاسفانه چون دوتامون شاغلیم دو شیف به خاطر کار سنکین فرصت نشد بریم دکتر.....پیگیر هستیم بیشتر از من خانمم چون میخواد بدونه جریان چیه...
    اصل مطلب چند روز پیش من با دست خانمم رو تحریک میکردم خیلی شدید راضی بودن من ادامه دادم تا جایی که دست بردم داخل رحم 4 انگشت رفت داخل خودم شاخ در آوردم داخل رحم دستم خورد به یه چیز توپی شکل و نرم (تمام اینا تو چند ثانیه اتفاق افتلد)دستمو آوردم بیرون دو تا از انگشتام چند قطر خون روش بود،سوالی که پیش اومده اینه که پرده بوده یا نه؟
    البته فردای همان روز عادت شدن من حدس میزنم که اون چند قطره به خاطر عادت باشه نمی دونم والله.......
    طبق مطالب سایت پرده در دهانه رحم وجود داره من از بعضی شنیدم که داخله قبول اینکه داخله طبق مطالبی که از سایت خوندم غیر قابل باوره می خواستم راهنمایی کنید؟
    ممنون میشم البته میدونم که اول و آخرباید برم پیش دکتر زنان و زایمان اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

3. malighasn نوشته است: سلام خسته نباشید
    من و خانمم عقد کردیم نزدیک یک ساله و بعد از ماه رمضان قرار عروسی داریم.
    من فکر میکنم که همسرم پرده ارتجایی داره چند باری که هم خوابی داشتیم البته من قبلش اینکه کاری کنیم خوب تحریکش میکردم چون دهانه رحم باز میشد بعضی اوقات خیلی زیاد ،حتی بعد از دخول و ما خونی ندیدیم به همین خاطر این حدس زدیم که ارتجایی باشه.متاسفانه چون دوتامون شاغلیم دو شیف به خاطر کار سنکین فرصت نشد بریم دکتر.....پیگیر هستیم بیشتر از من خانمم چون میخواد بدونه جریان چیه...
    اصل مطلب چند روز پیش من با دست خانمم رو تحریک میکردم خیلی شدید راضی بودن من ادامه دادم تا جایی که دست بردم داخل رحم 4 انگشت رفت داخل خودم شاخ در آوردم داخل رحم دستم خورد به یه چیز توپی شکل و نرم (تمام اینا تو چند ثانیه اتفاق افتلد)دستمو آوردم بیرون دو تا از انگشتام چند قطر خون روش بود،سوالی که پیش اومده اینه که پرده بوده یا نه؟
    البته فردای همان روز عادت شدن من حدس میزنم که اون چند قطره به خاطر عادت باشه نمی دونم والله.......
    طبق مطالب سایت پرده در دهانه رحم وجود داره من از بعضی شنیدم که داخله قبول اینکه داخله طبق مطالبی که از سایت خوندم غیر قابل باوره می خواستم راهنمایی کنید؟
    ممنون میشم البته میدونم که اول و آخرباید برم پیش دکتر زنان و زایمان اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

با سلام
    دوست عزیز، خیر اون پرده نبوده!! و خونی که دیدید به احتمال زیاد مربوط به پریودشون بوده!! ولی در هر حال مراجعه به متخصص زنان میتونه بیشتر کمکتون بکنه
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. Nikou

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ب
    shshh نوشته است: سلام ببخشید ممکن است با فشار آب پرده پاره شود؟

به طور معمول پرده بکارت با فشار آب پاره نمی‌شود.  با این حال نمی توان نظر قطعی داد. مگر این کهشلنگ آب را وارد مهبل کرده باشید یا فشار آب شدید و مستقیم را به پرده خوداعمال کرده باشد ، که در این صورت خطر پارگی خواهد بود. در این صورت توصیهمی کنم برای کسب اطمینان به متخصص زنان و
    زایمان یا ماما مراجعه کنید.

منبع:http://smhtt.parsiblog.com

5. kimia_2010 نوشته است: با سلام  چند تا سوال داشتم با توجه به  مطالب پست شده در انجمن
    1. ضخامت پرده بكارت چه قدر هست واستحكام اون چه طور؟ اخه بعضي از دوستان مطالب ارسال كردن  طوري كه انگار  استحكام بكارت در حد پلاستيك فريزر  مثلا با شدت اب  و.......اسيب ببينه
    2.در رابطه با نامزدم به قسمتهاي واژن دست كشيده به صورت افقي ولي وارد واژن نشده و بعدا نگاه كردم يكي از لبهاي داخلي به پايين كشده شده  و از لبهاي خارجي مي زنه بيرون و متقارن نيست با اون يكي  اين مساله خيلي نگرانم كرده   و تا چندروز احساس سوزش داشتم همچنين درد كمر و  زير ناف و بعد هم لكه هاي قهوه اي لخته كم در حد يكي  دو لكه  دو روز قبل از پريودي  و بعد هم پريود شدم  و خونريزي شديد الان چند ماه ميگذره و خونريزي نسبت به دوره هاي قبل از اون جريان بيشتر شده اين مشكل به حساب مياد
    3 . هنگام تحريك حتي كلامي ترشح زياد دارم  لباس زيرم كاملا خيس ميشه اين طبيعي  شكل اين ترشحات به چه صورت بعضي اوقات يه حالت لخته سفيد خيلي كم همراه اين ترشحات  
    4.در رابطه خيلي زود به ارگاسم ميرسم در حاليكه نامزدم خيلي دير به ارگاسم ميرسه  و من كاملا سرد ميشم در اين مورد مشكل از من هست  دوست دارم  طول معاشقه بيشتر بشه و ديرتر به ارگاسم برسم و مدت ارگاسم  در من خيلي كوتاه  و  اين حالت  ديگه نمي تونم ادامه بدم   و نامزدم هم اصراري نداره  و خودشو كنار ميكشه  اين منو اذيت مي كنه  چطور ميتونم به  زودتر  به  ارگاسم رسيدنش كمك كنم  
    5. شستن قسمت واژن و دست كشيدن به اون قسمتها و خشك كردن با دستمال مشكل ساز  تو اين قسمت
    6. ايا استفاده از ژلهاي مخصوص شستشوي خارجي واژن به مخاط واژن اسيب مي رسونه  در موافع پريودي چطور قبلا پيور استفاده مي كردم  اما به خاطر  شك تو اين مسئله  يك سال ديگه استفاده نكردم اما بازم علاقه مندم اگه مشكل خاصي نداره استفاده   كنم

7. پدهاي بهداشتي چه ويژگي بايد داشته باشن ايا به هايمن اسيب وارد نميشه به خاطر اصطكاكي كه داره  
    8. آيا كرمهاي موبر  براي موزدايي نواحي تناسلي   به مخاط  واژن و هايمن اسيب مي رسونه  شيو با ژيلت هم  مدام انجام ميدادم  تازگي مي بينم باعث تيرگي و جمع شدن (يكم چروك پيدا كرده)  پوست  اين  نواحي شده كه خيلي نگرانم ايا ميشه اين مشكلو حل كرد و احساس مي كنم غير طبيعي شده
    قبلا از همهي كاربران كه جواب ميدن تشكر مي كنم  خيلي تمايل دارم نظر اقاي دكتررو در مورد مسائل مطرح شده در بالا بدونم  تا خيالم  راحت بشه خيلي فكرمو مشغول كرده

سلام
    1) ضخامت پرده در افراد مختلف متفاوته و ونمیشه معیار معینی براش مشخص کرد. اگه مطالب رو کامل میخوندید دوستان ذکر کردن که فشار آب باید در حد فشار آب کارواش باشه تا به هایمن آسیب بزنه.
    2) نامتقارن بودن لبهای کوچک و بزرگ اگه خیلی زیاد نباشه نگران کننده نیست و درصدی از خانم ها این مشکل رو دارن.  همونطور که اکثر اعضای جفت بدن نامتقارن هستن. مثل سینه ها و پاها و ...
    3)  ترشحات زیاد اگه غیر طبیعی نباشه مشکل محسوب نمیشه. اما لخته ای بودنش طبیعی نیست. رنگش سفیده یا به زردی هم میزنه؟ اگه اینطوره احتمال عفونت وجود داره و بهتره به پزشک مراجعه کنید.
    4) برای مشکل ارضا شدنتون میتونید از ژلهای مخصوص که در داروخانه ها موجوده استفاده کنید تا ارگاسم رو به تاخیر بندازید. اما بهتره به توصیه پزشک باشه. این مشکل میتونه منشا روانی یا جسمی داشته باشه. ضمن اینکه از عوارض خودارضایی هم هست. بازهم توصیه میکنم با پزشک مشورتی داشته باشید. همچنین میتونید قبل از شروع رابطه شما شریکتون رو بیشتر تحریک کنید. روشهایی مثل ماساژ آلتشون نتیجه مطلوبی خواهد داشت. براتون لینک هاشون رو میذارم که مورد استفاده تون باشه.
    5) منظورتون رو از مشکل متوجه نمیشم اینجا. چه مشکلی هست؟
    6) خیر استفاده از ژلهای شست و شو به واژن آسیب نمیزنه البته اگه صحیح مصرف بشه. تا اونجایی که میدونم در زمان پریود نباید استفاده بشه.
    7) پدهای بهداشتی باید مرغوب باشن. یعنی نرم بوده و از الیاف مناسب تهیه شده باشن. پدهای ارزان قیمت مسلما این ویژگی ها رو به طور کامل ندارن.
    8 ) برای موزدایی ناحیه تناسلی بهتره از کرمهایی که مخصوص اون ناحیه هست استفاده کنید. همه کرمهای موبر قابل استفاده در اون ناحیه نیستن. تیغ باعث تیرگی و شل شدن پوست میشه. از کرمها استفاده کنید بهتره.

موفق باشید!

http://www.roham.ws/web/ftopict-5538.html

http://www.roham.ws/web/ftopict-12403.html

6. Nikou

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    1.حدود 3سالي ميشه كه خودارضايي رو ترك كردم اما از همون موقع دچار ارگاسم در خواب شدم
    اوايل رويا هم ميديدم و مايعي اندك از من خارج ميشد و معمولا  زن نيمه برهنه درخواب ميديدم
    اما الان نه خواب و نه رويا مي بينم بلكه فقط ارگاسم ميشوم  حدود 3يا 4بار درماه كه مرابسيار آزار ميدهد
    علتش چيست با توجه به اينكه من يك دخترم و براي رفعش چكار مي توانم انجام دهم...

2.دچاروسواس شده ام مايعي از من خارج نميشود اما غسل مي كنم...
    آيا لازمه كه غسل كنم؟؟ اين غسل هاي زياد مرا ديوانه كرده...
    وقتي ارگاسم ميشوم وازخواب بيدار ميشوم بسيار احساس سنگيني مي كنم و خارش در پوست و
    سنگيني خارش پوست سرم...
    جديدا هم يك ماهي هست كه بدون ارگاسم هم همين طورم...
    يعني فكر مي كنم تاثير احساس گناه داره به بدنم اين آسيب هارو مي زنه...

3. از 15سالگي دچار عفونت شدم كه خودم با دست عفونت رو خارج مي كنم ...از اينكه به
    پزشك مراجعه كنم هراس دارم...يعني دوست ندارم معاينه بدني بشوم و لمس شوم....
    آيا پزشك غيرمستقيم مي تواند عفونت را تشخيص بدهد و دارو تجويز كند؟؟

4.تفاوت واژينيسم و ارگاسم  در خانم هاچيست؟؟
    آيا اين است كه ارگاسم انقباض و انبساط پي در پي است ولي واژينيسم فقط انقباض (بدون انبساط) و درد شديد است؟؟

7. سلام.دختری 19 ساله ام.من رابطه داشتم ازطریق معقد.پریود نامنظمی هم دارم..جوری که میشد مثلا یک ماه یا دوماه فقط لک بینی داشته باشم.اونم نه زیاد و پریود نشم وماه بعد پریود بشم با کمی درد وخون ریزی زیاد
    حالا ترسم ازاینه که
    فردای روز رابطه بعد ازپیاده روی 1ساعته.من لک دیدم.برای چند ساعتی لک بینی داشتم وبعد دیگه مشکلی نبود.من حواسم به جلو بود وبادست نگه میداشتمش که آلت مرد به جلو نرسه وبکارت من دچار آسیب نشه و شریک جنسیم هم حواسش جمع بود کاملا
    من استرس شدیدی هم برای نمره های دانشگاهم داشتم واین چند روز برخلاف عادتم که تنبل هستم پیاده روی هم داشتم وورزش میکردم وتحرک داشتم و یک نکته ای هم هست چند روز قبل از رابطه هم معده ام درد میکرد.میخواستم بدونم با توجه به چیزهایی که گفتم برای بکارت من مشکلی پیش نیومده؟نگرانم خیلی.من حواسم بود کاملا وشریکم هم کاملا حواسش بود.میخواستم مطمئن بشم. من کاملا با دستم نگه داشتم بودم جلو رو.تافقط دخول ازمقعد باشه ومشکلی پیش نیاد.الان خیلی نگرانم نکنه برای بکارتم مشکلی پیش اومده باشه.لطفا پاسخ بدید زودتر.ممنونم

8. سلام.خسته نباشید.
    ضمن تشکراز شما .خواهش می کنم به سوال من جواب بدید.من دختری هستم که 22 سالمه.اما تا حالا مادرم چیزی درباره دختربودن(منظورپرده-پریود-رابطهو...)به من یاد نداده که البته از نظر خودم در تربیت من کوتاخی کرده..خانوادم به شدت سنتی هستند ...یعنی درکل با هیچ کس راحت نیستم که مشکلمو بهش بگم ...تورو خدا حداقل شمادرحق من لطف کنید وجواب کابوسهای من رو با پیام شادی بدید...
    حدود13 سال داشتنم که پریودشدم به خدا هیچ چی ازش نمی دونستم باراول که شدم  حتی نوار هم نمی دونستم چی هست بخاطر همون تند تند می رفتم دستشویی وخودمو می شستم...ماه بعد هم که شدم تعجب کردم...اون روزا تو مسابقه احکام شرکت کرده بودم وتو کتاب نوشته بود اگه دختری خون ببیند یعنی حائض...
    ومن هم انگشتمو توکردم تا بند اولش خون بود البته دیگه بقیه اش یادم نیست
    الان که بزرگتر شدم می فهمم به شدت ناراحتم که آیا من با آینده خودم بازی کرده ام...آیا من سالمم
    درضمن نمی تونم پزشک برم چون تو خونه موقعیتش نیست درضمن هزینه معاینه چند هست ؟
    آیا به من برگه سلامت میدهند؟اصلا این برگه چی هست؟
    به خدا از ترس اینکه شب عروسی خون نیاد میترسم به خاستگارام جواب بدم با توجه به اینکه خیلی خاستگار دارم چون قیافم بد نیستاما این موضوع مثل خوره افتاده به جونم تو رو قسم به حضرت علی جواب من را بدهید؟

9. سلام

من 25سالمه ، هنگام قاعدگی تا روز دوم درد شدیدی دارم که معمولا باید ادویل مصرف کنم و روز دوم اکثرا با خروج لخته حالم بهتر میشه و دردم کاهش پیدا میکنه . اما با توجه به تعاریف پرده ی بکارت دچار این شک شدم که ایا لخته توان عبور از این پرده رو داره و ایا این دفع لخته طبیعیه ؟ شاید اندازه یک بند انگشت باشه و نیمه شل .

یه بار وقتی 12 ، 13 سالم بود انگشتم رو داخل بدنم کردم البته نمیدونم دقیقا واژن بوده یا خیر؟ نمیدونم آسیبی به پرده زدم یا خیر ؟ اون روز هیچ درد ، سوزش یا خونی ندیدم اما فرداش فکر میکنم پریود شدم و این الان برام مشغولیت به وجود اورده ، خیلی هم پام به دکتر رفتن نمیکشه . اما یادا.ری این مساله ی گذشته و دیدن لخته ها کمی هراسونم ساخته . کی میتونه کمکم کنه ؟

آیا در صورت اسیب رسیدن اونم در 13 سال پیش پزشکی قانونی یا پزشک میتونن تشخیص بدن در اثر رابطه جنسی نبوده و فقط به خاطر ورود شی یا انگشت بوبده؟

10. kgirl نوشته است:
    سلام.دختری 19 ساله ام.من رابطه داشتم ازطریق معقد.پریود نامنظمی هم دارم..جوری که میشد مثلا یک ماه یا دوماه فقط لک بینی داشته باشم.اونم نه زیاد و پریود نشم وماه بعد پریود بشم با کمی درد وخون ریزی زیاد
    حالا ترسم ازاینه که
    فردای روز رابطه بعد ازپیاده روی 1ساعته.من لک دیدم.برای چند ساعتی لک بینی داشتم وبعد دیگه مشکلی نبود.من حواسم به جلو بود وبادست نگه میداشتمش که آلت مرد به جلو نرسه وبکارت من دچار آسیب نشه و شریک جنسیم هم حواسش جمع بود کاملا
    من استرس شدیدی هم برای نمره های دانشگاهم داشتم واین چند روز برخلاف عادتم که تنبل هستم پیاده روی هم داشتم وورزش میکردم وتحرک داشتم و یک نکته ای هم هست چند روز قبل از رابطه هم معده ام درد میکرد.میخواستم بدونم با توجه به چیزهایی که گفتم برای بکارت من مشکلی پیش نیومده؟نگرانم خیلی.من حواسم بود کاملا وشریکم هم کاملا حواسش بود.میخواستم مطمئن بشم. من کاملا با دستم نگه داشتم بودم جلو رو.تافقط دخول ازمقعد باشه ومشکلی پیش نیاد.الان خیلی نگرانم نکنه برای بکارتم مشکلی پیش اومده باشه.لطفا پاسخ بدید زودتر.ممنونم

سلام
    دوست عزیز تا چیزی وارد واژن نشه بکارت آسیب نمیبینه. نگران نباشید.

11. barbiejoon نوشته است: سلام

من 25سالمه ، هنگام قاعدگی تا روز دوم درد شدیدی دارم که معمولا باید ادویل مصرف کنم و روز دوم اکثرا با خروج لخته حالم بهتر میشه و دردم کاهش پیدا میکنه . اما با توجه به تعاریف پرده ی بکارت دچار این شک شدم که ایا لخته توان عبور از این پرده رو داره و ایا این دفع لخته طبیعیه ؟ شاید اندازه یک بند انگشت باشه و نیمه شل .

یه بار وقتی 12 ، 13 سالم بود انگشتم رو داخل بدنم کردم البته نمیدونم دقیقا واژن بوده یا خیر؟ نمیدونم آسیبی به پرده زدم یا خیر ؟ اون روز هیچ درد ، سوزش یا خونی ندیدم اما فرداش فکر میکنم پریود شدم و این الان برام مشغولیت به وجود اورده ، خیلی هم پام به دکتر رفتن نمیکشه . اما یادا.ری این مساله ی گذشته و دیدن لخته ها کمی هراسونم ساخته . کی میتونه کمکم کنه ؟

آیا در صورت اسیب رسیدن اونم در 13 سال پیش پزشکی قانونی یا پزشک میتونن تشخیص بدن در اثر رابطه جنسی نبوده و فقط به خاطر ورود شی یا انگشت بوبده؟

سلام
    با توجه به توضیحاتی که دادید بله ممکنه به پرده تون آسیب وارد کرده باشید. ممکنه با توجه به مقدار و نوع پارگی بتونن علتش رو تشخیص بدن. بهتره اول به پزشک مراجعه کنید و از این کار ابائی نداشته باشید.
    موفق باشید.

12. sama111111 نوشته است: سلام.خسته نباشید.
    ضمن تشکراز شما .خواهش می کنم به سوال من جواب بدید.من دختری هستم که 22 سالمه.اما تا حالا مادرم چیزی درباره دختربودن(منظورپرده-پریود-رابطهو...)به من یاد نداده که البته از نظر خودم در تربیت من کوتاخی کرده..خانوادم به شدت سنتی هستند ...یعنی درکل با هیچ کس راحت نیستم که مشکلمو بهش بگم ...تورو خدا حداقل شمادرحق من لطف کنید وجواب کابوسهای من رو با پیام شادی بدید...
    حدود13 سال داشتنم که پریودشدم به خدا هیچ چی ازش نمی دونستم باراول که شدم  حتی نوار هم نمی دونستم چی هست بخاطر همون تند تند می رفتم دستشویی وخودمو می شستم...ماه بعد هم که شدم تعجب کردم...اون روزا تو مسابقه احکام شرکت کرده بودم وتو کتاب نوشته بود اگه دختری خون ببیند یعنی حائض...
    ومن هم انگشتمو توکردم تا بند اولش خون بود البته دیگه بقیه اش یادم نیست
    الان که بزرگتر شدم می فهمم به شدت ناراحتم که آیا من با آینده خودم بازی کرده ام...آیا من سالمم
    درضمن نمی تونم پزشک برم چون تو خونه موقعیتش نیست درضمن هزینه معاینه چند هست ؟
    آیا به من برگه سلامت میدهند؟اصلا این برگه چی هست؟
    به خدا از ترس اینکه شب عروسی خون نیاد میترسم به خاستگارام جواب بدم با توجه به اینکه خیلی خاستگار دارم چون قیافم بد نیستاما این موضوع مثل خوره افتاده به جونم تو رو قسم به حضرت علی جواب من را بدهید؟

سلام
    دوست من شما اول باید آرامش داشته باشید تا بتونید به خودتون کمک کنید. متاسفم که امروز هنوز هم از بی اطلاعی جوونا میشنویم و تربیت ناقص خانواده ها. ممکنه پرده سالم باشه اما شما اگه به پرده تون هم آسیب زده باشید از روی بی اطلاعی بوده. بهتره یه موقعیتی جور کنید و به پزشک مراجعه کنید تا بفهمید پرده تون سالمه یا نه. برگه سلامت گواهی سالم بودن بکارت دوشیزه هاست که معمولا از پزشکی قانونی گرفته میشه و اثبات میکنه که دوشیزه مورد نظر تا قبل از ازدواج رابطه ای نداشته. در ضمن میتونید زمانی که نامزد کردید به پزشک مراجعه کنید و اگه پرده آسیب دیده بود در کمال صداقت مسئله رو به نامزدتون بگید. اگر هم سالم بود که هیچ.
    ناراحت نباشید دوست من هر مشکلی راه حلی داره.
    با ارزوی موفقیت.

13. Nikou نوشته است: 1.حدود 3سالي ميشه كه خودارضايي رو ترك كردم اما از همون موقع دچار ارگاسم در خواب شدم
    اوايل رويا هم ميديدم و مايعي اندك از من خارج ميشد و معمولا  زن نيمه برهنه درخواب ميديدم
    اما الان نه خواب و نه رويا مي بينم بلكه فقط ارگاسم ميشوم  حدود 3يا 4بار درماه كه مرابسيار آزار ميدهد

وقتي ارگاسم ميشوم وازخواب بيدار ميشوم بسيار احساس سنگيني مي كنم و خارش در پوست و
    سنگيني خارش پوست سرم...

آيا اين است كه ارگاسم انقباض و انبساط پي در پي است ولي واژينيسم فقط انقباض (بدون انبساط) و درد شديد است؟؟

سلام
    نیکو خانم من راجع به سوال اول و دومتون نظر نمیدم چون راجع به اولی اطلاعی ندارم و دومی هم مربوط به این سایت نیست.
    اما سوال سومتون: خیلی کار اشتباهی میکنید که به پزشک مراجعه نمیکنید. بیماری های تناسلی نباید نادیده گرفته بشن. شما چجوری عفونت رو با دست خارج میکنید؟ منظورتون از عفونت چیه؟ من فکر میکنم شما ترشحاتتون رو با عفونت اشتباه گرفتید. به هر حال این کار درستی نیست چون هم دست آلوده که وارد واژن میشه ممکنه اون محل رو عفونی کنه هم ممکنه به پردهتون آسیب بزنید. هر چه سریعتر به پزشک مراجعه کنید بهتره.
    چهارم هم اینکه واژنیسم به بیماری های تناسلی خانمها گفته میشه از قبیل عفونت و ... و ارگاسم یعنی رسیدن به اوج لذت جنسی که انقباض و انبساط ها شاملش میشه.

موفق باشید.

14. Nikou نوشته است: 1.حدود 3سالي ميشه كه خودارضايي رو ترك كردم اما از همون موقع دچار ارگاسم در خواب شدم

سنگيني خارش پوست سرم...

اولین باره همچین چیزی میشنوم که یک خانم توی خواب چنین اتفاقی براش بیفته! یعنی چی که ارگاسم میشید؟ میگید مایعی هم بیرون نمیاد؟ پس از کجا این نتیجه رو می گیرید؟
    من هم فکر می کنم شما ذهن خودتونو زیاد درگیر این مسئله کردید و تاثیر تلقین هست این حالات. بهتره سعی کنید ذهنتون رو از این مسائل خالی کنید و نگرانی نداشته باشید. خودارضایی گناه هست ولی اگه واقعاً ترکش کنید خدا هم شما رو خواهد بخشید. اگه هم خواب اینطوری میبینید، سعی کنید فکرتون رو از مسائل جنسی دور کنید. و اگه در این شرایط هم این وضعیت براتون پیش اومد نگران نباشید.
    در مورد مسئله ی شرعیش اینجا نمیشه بحث کرد چون موضوعیت فروم پزشکی هست نه مذهبی.

عفونت رو با دست خارج میکنید؟! این چه کاریه؟؟ از این کارهای خطرناک نکنید! حتماً به متخصص مراجعه کنید. نگرانی هم نداره. معاینه ی دکتر هم چیز عجیب غریب و ترسناکی نیست.
    عفونت هم حتماً باید معاینه بشه که دکتر بتونه دارو تجویز کنه.
    حتماً حتماً به پزشک مراجعه کنید..

واژنیسم تا جایی که من میدونم انقباض غیرارادی واژن در زمان نزدیکیه. که معمولاً در اثر ترس از نزدیکی ایجاد میشه. و بدن شخص به طور غیرارادی واژن رو منقبض می کنه و از دخول جلوگیری می کنه.
    و این مورد ارتباطی به ارگاسم نداره.
    ارگاسم یعنی رسیدن به اوج لذت جنسی. در اشخاص مختلف هم نشونه هاش مختلفه. ولی این که گفتید معمولاً یکی از علائم ارگاسمه..

15. سلام

آیا اگر قرار به خونریزی پس از از بین رفتن پرده باشه بلافاصله خونریزی انجام میشه و به روزهای بعدی موکول نمیشه ؟

وجود لخته برای دختر خانوم ها طبیعیه ؟(در روزهای اولیه پریود)

پزشکی میتونه بفهمه پارگی بر اساس دخول آلت و ارتباط جنسی بوده یا خودارضایی و یا سهل انگاری و موارد اینچنینی؟

معاینه بکارت در مطب چگونه است و چقدر زمان میبره ؟ ایا در روزهای پایانی قاعدگی میشه جهت معاینه مراجعه کرد ؟

ارائه ی گواهی سلامت موردی اجباری برای ازدواج هست یا به صورت توافقی بین طرفین ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 20
رفتن به صفحه :    3 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید