شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد بیضه در اثر پیشاب

1. سلام جناب دکتر رهام (خیلی ارادت داریم  )

لطفا آگاهمون کنید که بیحالی شدید و درد بیضه پس از تولید زیاد پیشاب علتش چیه؟
    آیا خطر ناکه؟
    آیا قابل درمان هست؟ (آخه باتوجه به نجس بودنش خیلی دردسر ساز هست)  

ترشحات پیشاب من حتی در لحظه صحبت کردن هم خیلی بیش از حد هست

2. ali_supra نوشته است: سلام جناب دکتر رهام (خیلی ارادت داریم  )

آیا خطر ناکه؟

سلام
    این درد علتش پیشاب نیست...
    شما وقتی تحریک میشی 3 فاز رو رد میکنی تا به ارضا برسی ، فاز1:تحریک فاز2:برانگیختگی فاز3:ارضا
    پیشاب از اول فاز 1 شروع و تا نزدیکای فاز3 ادامه پیدا میکنه ؛ شما وقتی وارد فاز ها میشی خون در آلتت شروع به جمع شدن میکنه ، اگر اواخر فاز1 یا اوایل فاز2 تحریک شدن قطع بشه به دلیله کم بودن این خون ، خون از آلتت خارج میشه ، ولی اگه در اواسط فازه 2 تحریک قطع بشه ، خون در آلت باقی مونده ، دیر و به سختی از آلت خارج میشه و باعث بروز این درد میشه ، ولی اگه ارضا بشی این خون به آرامی و راحت وارد سیستم بدنت میشه...
    در آخر احساس میکنید این مایع زیاده ، خانم ها هم فکر میکنن تو دورانه قاعدگی 1 لیتر خون از دست میدن که به هیچ وجه این طور نیست...
    البته هرچه به سمت فازای بالاتر حرکت کنی میزان و سرعت اومدن این مایع بیشتر خواهد شد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. غلیظ شدن پیش آب چه دلیلی میتونه داشته باشه؟

4. ali_supra نوشته است: سلام جناب دکتر رهام (خیلی ارادت داریم  )

آیا خطر ناکه؟

با سلام
    دوست عزیز،مواردی که گفتید طبیعی است و اساساً بیماری تلقی نمیشه که براش درمانی هم تجویز بشه!!! اصولاً وقتی مردان تحریک میشند و در پایان هم ارضائی در کار نباشه بعضاً به دلیل عدم خروج منی ،و جریان زیاد خون در ناحیه آلت تناسلی،این درد رو تجربه میکنند!!که بعد از زمان کوتاهی از بین میره!! نگرا ن نباشید!! ولی یادتون باشه که باید از تحریک شدنتون که منجر به عدم ارضا بشه خودداری کنید!! احتمالاً در این قضیه (مسائل جنسی) زیاد ذهنتونو در گیر میکنید که حتی با صحبت کردن هم پیش آب ازتون خارج میشه!! لذا بهتره که کمتر به این موارد فکر کنید تا از حجم این قضایا کم بشه
    موفق باشید.

5. با سلام
    من هم یک سئوال در همین زمینه داشتم . می خواستم بدونم همه باید ترشحات پیش آب داشته باشند . و اگر جواب مثبت اگر کسی نداره باید درمان خاصی بکنه؟
    ممنون

6. shahab935 نوشته است: با سلام
    من هم یک سئوال در همین زمینه داشتم . می خواستم بدونم همه باید ترشحات پیش آب داشته باشند . و اگر جواب مثبت اگر کسی نداره باید درمان خاصی بکنه؟
    ممنون

سلام
    این مایع در دستگاه تناسلي همه مردان وجود داره.. منتها گاهی در بعضی مردان و با تحریک جنسی خارج میشود

معمولا قابل کنترل نیست و کمی قبل از خروج مایع منی خارج میشود..
    منبع :
    http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=5929

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. ali_supra نوشته است: سلام جناب دکتر رهام (خیلی ارادت داریم  )

آیا خطر ناکه؟

دوست گرامی
    همون طور که سایرین فرمودند درد به علت عدم  ارضا است
    اما مساله دیگه اینه که نباید خودتون رو به خاطرش اذیت کنید
    چون در همه هست و نجس نیست و میزانش در حالت برانگیختگی افزایش پیدا می کنه و طبیعیه

8. سلام
    اکثرا غلیظ شدن پیشاب به دلیل کم شدن اب بدنه اما اگه کسی مشکل سردرد و گیجی هم داشته باشه و با نوشیدن زیاد اب هم مشکلش رفع نشه باید حتما به پزشک مراجعه کنه تا پزشک با چک کردن پیشاب فرد دلیل اون رو به طور واضح بیان کنه چون در بعضی مواقع غلظت پیشاب به دلیل وجود ترکیبات خونی (هموگلوبین )در داخل ان  هست که میتونه نشان دهنده ی اختلال در عملکرد کلیه باشه(مثلا عفونت و...) .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. ali_supra نوشته است: سلام جناب دکتر رهام (خیلی ارادت داریم  )

آیا خطر ناکه؟

ظاهرا شما اجازه نميدهيد كه مراحل تحريك جنسي تا اخر ورسيدن به ارگاسم پيش بره و در مرحله انگيزش- اكسايتمنت- توقف داري و به احتمال زياد ميزان فعاليت جنسي شما پايينتر از نياز بدنت هست نتيجتا با چيزهاي جزئي تحريك ميشي واين ترشحات از غدد كوپر خارج ميشه كه البته اسمش پيشاب نيست  ومشابهش در زنان از غدد بارتولن ترشح ميشه .جمع شدن خون در ارگانهاي تناسلي اگه با رسيدن به ارگاسم تخليه نشه مدت نيم تا يك روز طول ميكشه تا تخليه بشه و بعضي احساس سنگيني و تحريك پذيري ميكنن

10. ببخشید دوستان
    یعنی شما میگید اختلال در دروند طبیعی فعالیت آلت ، موجب درد در بیضه ها میشه...!؟

و
    سوال دیگه اینکه

بالا خره یه قسمتی از بدن مسئول تولید این مایع هست ، آیا قرار دادن بدن در حالتی که این مایع بطور زیاد ترشح بشه (ناخواسته) عوارض یا عواقبی هم در بر داره؟

توضیح اینکه من کلا خیلی حساس هستم و در حالت هایی که ربطی به مسائل جنسی نداره هم بدنم این مایع رو ترشح میکنه

11. sasan1

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام علی جان
    پیشاب مایعی لست قلیایی که قبل از انزال ترشح میشه که یکی از کارهاش خنثی کردن مجرای خروج منی است . و ضمنا" مسیر عبور اسپرم را هم تمیز میکنه.
    پس نگران کم یا زیاد بودنش نباش.

12. ali_supra نوشته است: ببخشید دوستان
    یعنی شما میگید اختلال در دروند طبیعی فعالیت آلت ، موجب درد در بیضه ها میشه...!؟

و
    سوال دیگه اینکه

بالا خره یه قسمتی از بدن مسئول تولید این مایع هست ، آیا قرار دادن بدن در حالتی که این مایع بطور زیاد ترشح بشه (ناخواسته) عوارض یا عواقبی هم در بر داره؟

توضیح اینکه من کلا خیلی حساس هستم و در حالت هایی که ربطی به مسائل جنسی نداره هم بدنم این مایع رو ترشح میکنه

با سلام
    دوست عزیز،جمله شما رو با اجازه اتون تصحیح میکنم: "اختلال در روند طبیعی فعالیت جنسی ،موجب درد در بیضه ها میشه" لذا اگر تحریکی صورت بگیره و به انزال ختم نشه!! احتمال  بوجود اومدن درد در بیضه ها میره!!
    و اما اینکه ترشحات زیاد عوارضی داره ؟؟ و یا بدون تحریکات جنسی باز هم ترشح دارید!! پیشنهاد میکنم با یک متخصص اورو لوژ،مشاوره ای داشته باشید.در کل بعید میدونم مشکل خاصی داشته باشه.
    موفق باشید.

13. سلام دوستان
    باتشکر از راهنمایی هاتون

تولید پیشاب در بدن من حداقل چندبرابر دوستانم هست
    حتی با خوندن مطالب این سایت هم پیشاب ازم خارج میشه

این مساله برام آزار دهنده هست

چون به راحتی میشه منو متهم به بی جنبه بودن کرد  

حتی یکبار وقتی یکی از دوستام فهمید در زمانی که با هم هستیم ازم پیشاب خارج میشه کلی از دستم ناراحت شد ، چون فکر کرد من نظر بدی نسبت بهش دارم  (من فقط خیلی دوستش دارم)

از دوستانی هم که مرا آگاه کردن که پیشاب نجس نیست ممنونم (یه عمری فکر میکردیم نجس هست)

درنتیجه فقط ادرار و منی نجس هستن

و باز هم این سوال بی جواب موند که تولید پیشاب زیاد (با توجه به اینکه احساس میکنم بیضه های بزرگی دارم) و این مساله که رفتارم هم یه جوری هست که به تولید زیاد کمک میکنه ، عوارض و عوقبی دارد یا نه .....؟؟؟؟؟؟

راستی
    همتون رو دوست دارم  

به قول سعدی که میگه

عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست...

14. سلام
    نظرات دوستان رو دیدید. همه به این نکته اشاره کردند که زیاد بودن پیشاب بیماری نیست. اما گویا شما معتقد هستید که در این مورد حتما مشکلی دارید و اصرار دارید که پیشاب کاملا غیر طبیعی از شما خارج میشه. در این صورت فقط معاینه و نظر پزشک میتونه کمکتون کنه.

15. ایا کسی که بعداز تولد یکی از بیضه هاش توی شکمش جامونده باشه وجراحی بشه در بزرگسالی احتمال عقیمی هست یا نه ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید