شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 18

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 2

1. sabnam نوشته است: سلام خدمت جناب آقاي دکتر
    من 28 ساله و حدود 6 سال است که ازدواج کرده وبه روش طبيعي پيشگيري کرده ايم و پريود منظم دارم و حدود دو ماه است که از روز سوم اتمام پريود نزديکي داريم چه مدت براي بارداري من طول ميکشد با توجه به اينکه هيچ اطلاع و تجربه اي  هم ندارم لطفا مرا راهنمايي فرماييد در ضمن در اولين نزديکي که بدون پرهيز بود بعد از 12 ساعت در بدنم تغييراتي احساس کردم ولي با2 روز زودتر از زمان معمول پريود شدم وهمچنين حال بعد از دور روز از آخرين نزديکي تغييراتي دربدنم ايجاد شده و حتي در سينه ها و زير شکم احساس درد دارم ولي تست حاملگي منفي است , لازم به ذکر است حدود يک ونيم سال پيش جهت اطمينان از عدم مشکل بارداري تمامي آزمايشات و نمونه برداري و سنوگرافي را داده و جواب  خوب بود .
    همچنين در زمان نزديکي درد سختي را احساس کرده و تمامي اعضاي بدنم منقبض ميشوند و مني در اکثر مواقع حتي زمانيکه بدنم را شل ميکنم خارج ميشود آيا خروج از واژن بعد از ريخته شدن باعث بارداري ميشود يا نه ( حتي برخي اوقات که پاهايم را بالا نگه ميدارم بعر از پايين آوردن مجددا بيرون ميآيد .
    قبلا از لطف و راهنمايي شما نهايت قدرداني را دارم  

با سلام
    دوست گرامی،در وهله اول باید گفت که در اغلب اوقات،منی اضافی از واژن بانوان خارج میشود!!و مقدار کمی از اون که حاوی اسپرم هست، راه خودشو برای لقاح به سمت رحم طی میکنند!!پس از این بابت مشکلی نیست!! و احتمال بارداری وجود خواهد داشت!!حال چند سئوال:
    1- آیا قبل از دخول، تحریکات شما کامل ،همراه با ترشحات لازمه هست؟؟؟زیرا میگوئید که هنگام نزدیکی درد سختی رو تجربه میکنید!! لذا امکان خو ب تحریک نشدن در شما وجود داره!! از طرفی چون ماهیچه ها منقبض میشوند!! این احتمال هم وجود دارد که مجرای ورودی رحم، در آن زمان در اثر انقباضات فوق، بسته شده و از ورود منی( اسپرم) جلوگیری کند!! در نتیجه باید علت رخ دادن این انقباضات  رو پیدا کرده و آنرا رفع کنید!!(بیشتر ازاین موضوع رو باز نمیکنم)
    2- تخلیه منی آیا در عمق مجرای واژن صورت میگیرد؟؟؟
    3- آیا همسرتون تست تعداد اسپرم داده اند؟؟؟
    4- آیا قبل از شروع پریودتون هم نزدیکی داشته اید؟؟
    5- آیا قبل از ایجاد رابطه ،آلت تناسلی را شستشو میدهید؟؟ اگر جواب مثبت است ! با چه محلولی؟؟
    6- آیا دارو (هر نوع دارو) مصرف میکنید؟؟ اگر جواب مثبت است! چه نوعی؟؟
    7- تعدد آمیزش در نزد شما،به چه تعداد است؟؟؟
    و....
    جواب این سئوالات،احتمال پیدا کردن راه حل رو بیشتر میکنه!!در نهایت بهترین راه،مراجعه به پزشک متخصص زنان خواهد بود.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. lili9

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من دوسم امروز یه رابطه از پشت با همسرش داشته (در دوران عقد به سر میبرن)ولی شک داره که منی روی واژنش ریخته یا نه و الان 2روزم از پایان پریودشونم میگذره ولی میترسن که منی خورده باشه و حامله بشن و نمیتونن از روش اورژانسی هم استفاده کنند چون از این روش 10 روز پیش استفاده کردن و همین امر نگرانشون کرده خواهش میکنم اگه راه حلی وجود داره هر چه زودتر بگید

3. lili9 نوشته است: سلام من دوسم امروز یه رابطه از پشت با همسرش داشته (در دوران عقد به سر میبرن)ولی شک داره که منی روی واژنش ریخته یا نه و الان 2روزم از پایان پریودشونم میگذره ولی میترسن که منی خورده باشه و حامله بشن و نمیتونن از روش اورژانسی هم استفاده کنند چون از این روش 10 روز پیش استفاده کردن و همین امر نگرانشون کرده خواهش میکنم اگه راه حلی وجود داره هر چه زودتر بگید

خوب اگه پریود شدن که دیگه جای نگرانی نیست

4. سلام
    من در روزهای 5 و 15 و 24 از سیکل قاعدگی ، رابطه جنسی سطحی (بدون دخول ) داشتم و منی روی مقعد تخلیه شد و لی مطمئن نیستم که به واژن نرسیده باشد. یا شاید هم پیشاب به واژن رسیده باشه. امروز روز 32 از سیکل قاعدگیه منه . من باید دو روز پیش پریود میشدم . البته توی هفته گذشته استرس وحشتناکی داشتم و همچنین 48 ساعت بعد از  آخرین رابطه ای که داشتم از قرص های اچ دی به روش اورژانسی استفاده کردم . دو روز بعد طبق نظر دکتر و برای اینکه زودتر پریود بشم دو تا آمپول پروژسترون تزریق کردم ! که نمیدونم کار درستی بوده یا نه ؟ و اینکه اثرات قرص ها رو از بین میبره یا خیر؟ امروز صبح آزمایش خون  برای بارداری دادم که تا بعدازظهر آماده میشه ولی من انقدر استرس دارم که نمیتونم تا اون موقع صبر کنم.
    امروز صبح یعنی بعد از 8 روز آز آخرین رابطه جنسی و خوردن قرص ها ، تست ادرار خانگی دادم . فقط یه خط قرمز شد که توی راهنما گفته یه خط یعنی منفی . ولی نمیدونم چقدر میشه با این آزمایش اعتماد کرد.؟؟!!
    با توجه ا اینکه من قاعدگی منظمی دارم ، ممکنه پریود نشدم بخاطر استرس زیاد باشه؟ یا قرص ها ؟ آیا آمپول زدن 48 ساعت بعد از مصرف قرص اشتباه بوده ؟ ممکنه چه تاثیراتی داشته باشه ؟
    آیا جواب  آزمایش خونی که امروز می گیرم قطعی هست با توجه به اینکه 8 روز از آخرین رابطه گذشته ؟
    در ضمن من 25 ساله هست ، پرده بکارت وجود داره و مدت زمان پریودی 5 روز و هر ماه بین 28 تا 30 روز است .
    با تشکر از شما ، و معذرت بابت اینکه خیلی سئوال پرسیدم.

5. lili9 نوشته است: سلام من دوسم امروز یه رابطه از پشت با همسرش داشته (در دوران عقد به سر میبرن)ولی شک داره که منی روی واژنش ریخته یا نه و الان 2روزم از پایان پریودشونم میگذره ولی میترسن که منی خورده باشه و حامله بشن و نمیتونن از روش اورژانسی هم استفاده کنند چون از این روش 10 روز پیش استفاده کردن و همین امر نگرانشون کرده خواهش میکنم اگه راه حلی وجود داره هر چه زودتر بگید

با سلام
    دوست عزیز، بنظرم بعیده که بارداری اتفاق افتاده باشه!!ازطرفی هم با توضیحات شما نمیشه کاری کرد!! فقط میمونه که ایشون یا تست آزمایش خون بدن!! یا از بی بی چک استفاده کنند!! تا مشخص بشه چه چیزی رخ داده!! ولی امکان بارداری خیلی کمه!!
    موفق باشید.

6. somayeh_h نوشته است: سلام
    من در روزهای 5 و 15 و 24 از سیکل قاعدگی ، رابطه جنسی سطحی (بدون دخول ) داشتم و منی روی مقعد تخلیه شد و لی مطمئن نیستم که به واژن نرسیده باشد. یا شاید هم پیشاب به واژن رسیده باشه. امروز روز 32 از سیکل قاعدگیه منه . من باید دو روز پیش پریود میشدم . البته توی هفته گذشته استرس وحشتناکی داشتم و همچنین 48 ساعت بعد از  آخرین رابطه ای که داشتم از قرص های اچ دی به روش اورژانسی استفاده کردم . دو روز بعد طبق نظر دکتر و برای اینکه زودتر پریود بشم دو تا آمپول پروژسترون تزریق کردم ! که نمیدونم کار درستی بوده یا نه ؟ و اینکه اثرات قرص ها رو از بین میبره یا خیر؟ امروز صبح آزمایش خون  برای بارداری دادم که تا بعدازظهر آماده میشه ولی من انقدر استرس دارم که نمیتونم تا اون موقع صبر کنم.
    امروز صبح یعنی بعد از 8 روز آز آخرین رابطه جنسی و خوردن قرص ها ، تست ادرار خانگی دادم . فقط یه خط قرمز شد که توی راهنما گفته یه خط یعنی منفی . ولی نمیدونم چقدر میشه با این آزمایش اعتماد کرد.؟؟!!
    با توجه ا اینکه من قاعدگی منظمی دارم ، ممکنه پریود نشدم بخاطر استرس زیاد باشه؟ یا قرص ها ؟ آیا آمپول زدن 48 ساعت بعد از مصرف قرص اشتباه بوده ؟ ممکنه چه تاثیراتی داشته باشه ؟
    آیا جواب  آزمایش خونی که امروز می گیرم قطعی هست با توجه به اینکه 8 روز از آخرین رابطه گذشته ؟
    در ضمن من 25 ساله هست ، پرده بکارت وجود داره و مدت زمان پریودی 5 روز و هر ماه بین 28 تا 30 روز است .
    با تشکر از شما ، و معذرت بابت اینکه خیلی سئوال پرسیدم.

با سلام
    دوست عزیز، تمامه این احتمالاتی که گفتید در تاخیر پریود شدنتون دخالت داره!! یعنی استرس، مصرف قرص،تزریق آمپول!!! اما منفی بودن بی بی چک ،میتونه یه کم از نگرانی کم کنه!! ولی قطعاً آزمایش خون تمامه موارد رو مشخص خواهد کرد!! فعلاً آرامشتون حفظ کنید!! چون همین استرس باز هم موجب تاخیر در شروع قاعدگی شما خواهد شد!! در مورد اینکه تزریق آمپول اشتباه بوده یا نه؟؟ باید بگم زیاد نمیدونم!! ولی شما مگر در زمان مراجعه به پزشک ،به ایشون این مطلب رو نگفتید؟؟؟ انشالله مشکل خاصی پیش نخواهد آمد!!ولی همیشه یادتون باشه همه تاریخچه اعمال انجام شده رو به دکترتون بگید!! در پایان هم پیشنهاد میکنم این چندساعت رو تحمل کنید!! انشالله که معضلی پیش نخواهد آمد!ضمناً منبعد با توجه به استرس زا بودن این عمل،در این دوران، مراقبت بیشتری در روابطتون داشته باشید.
    موفق باشید.

7. kia_raha نوشته است: با سلام
    من با دوستم حدود 50 ساعت پیش مقاربت بدون دخول داشتیم و من الت مو به اونجا مالیدم البته نامزد من شورت پاش بود من ارضا نشدم اما کمی از پیش آبم روی شورتشون ریخت بعد من با دستمال پاکش کردم و انگشتم کمی به پیش آبم کمی آغشته بود و خشک شده بود به واژن ایشان زدم نامزدم پریوداش نامنظمه بکارتم داره بدنشم ظعیفه که از روش اورژانسی استفاده میکردیم مدت پریوداشم خونریزی10 الی 15 روزه و روزای قبل از مقاربت لکه میدیده ولی از اون روز دیگه نمیبینه به نظر شما نامزدم حامله اس؟ خواهشا زود جواب بدید

سلام
    دوست من اطلاعات شما کامل نیست. پریود قبلی نامزدتون کی بوده؟ چند روز از اتمامش گذشته بوده؟ آیا در روزهای تخمک گذاری بودن؟ همه این اطلاعات لازمه. به هر حال پیشاب حاوی اسپرمه و باید احتیاط بشه.

8. سلام.
    من خیلی نگرانم.
    من حدود39روز پیش نزدیکی داشتم دخول صورت نگرفت وشریکم با حرکت بین پاهام ارضا شد و اسپرم روی پام و روی شرتم ریخته شد ومن حدود چند ساعت بعد پریود شدم.و 14 روز پریودم طول کشید.اما الان پریود نیستم.البته بعضی اوقات پریودم دیرو زود میشد.در ضمن من خیلی استخر میرفتم می تونه امکان دیر شدن پریود این باشه؟ و احساس می کنم ترشح زیادی دارم.و سرم گیج میگیره
    این خیلی نگران و پریشانم کرده.
    آیا این تفاسیر علت حاملگی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    اگر هست چه باید بکنم؟چون نمیخوام بچه دار بشم؟
    من خیلی می ترسم.
    اگه سریع جواب بدید ممنون میشم.

9. سلام
    دوست عزیز شما با 14 روز خونریزی پریود بازم شک به بارداری دارید؟ خیر بارداری کاملا منتفیه.
    اینطور که شما توضیح دادید امکانش هست که تاخیر به خاطر استرس باشه. عمل استخر رفتن مشکلی پیش نمیاره مگه اینکه کمبود بهداشت محل باعث بروز قارچ یا عفونت شده باشه.
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  10. taksetare1 نوشته است: سلام
    من تقريبا" هفته سوم بارداري هستم . آيا دراين هفته دارويي هستش كه نطفه دفع بشه . آيا دكترها اين كار رو مي كننن يا نه ؟
    خواش ميكنم زود جواب بديد . واقعا" نمي دونم چيكار كنم.

میدونم پرسیدن اینکه چرا میخوای سقط بشه سوال بی موردیه!
    مشخص نکردید که سن جنین در هفته سوم است یا بارداری در هفته سوم ؟چون وقتی سن جنین سه هفته است در واقع شما در هفته پنجم بارداری قرار دارید.
    اگر قصد سقط دارید سریع به دکتر مراجعه کنید تا جنین بیشتر رشد نکرده.
    این نکته رو هم بدون که سقط کردن چقدر برای سلامتیت مشکل درست میکنه.پس بعد از این بیشتر مواظب باش؟ در ضمن این بخش برای کسانی هستش که میخوان بارداری موفقی داشته باشن. سوالتو باید تو بخش احتمالات بارداری می پرسیدی.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 18 از 18
رفتن به صفحه :    ... 18

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید