شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 17   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 2

1. negar_2010 نوشته است: سلام.شاید شما هم شنیده باشین که در بعضی از استخرا اسپرم مرد پیدا کردن.آیا کسایی که شنا می کنن مشکلی واسشون پیش میاد؟(احتمال بارداری)و اینکه در آب دریا چی؟احتمال داره؟

اسپرم هر جایی ممکنه پیدا بشه حتی تو ادرار یا آب استخر پس با حساب حرف شما هیچ خانمی نباید بعد از آقایون حمام دستشویی استخر و دریا!!!!!!!!!!!! بره
    پیدا شدن اسپرم یه حرفه، اسپرم زنده دارای قدرت حرکت و باروری یه حرف،
    چرا فکر میکنید با حضور اون همه کلر در آب استخر این احتمال هست.
    این سوالا از کجا به ذهنتون میرسه بعد مینویسید یه بدبخت نگران میاد جستجو میکنه بعد این متنو میخونه کلی ذهنش درگیرتر میشه
    باز اگه دوستان متخصص تر نظر دیگه ای دارند ممنون میشم بگن

2. mahak66 نوشته است: سلام دوستان
    يكي از دوستان من دوسال پيش ازدواج كرده ولي با اينكه جز چند ماهه اول بقيشو جلوگيري نكرده ولي باردار نميشه ممكنه نازا باشه البته شوهرش زمان تولد يكي از بيضه هاش تو شكمش جامونده عملش كردن ايا اين ميتونه علت عدم باروري اون باشه ايا اميدي به بچه دارشدنشون هست ؟ متشكرم

معمولا اگه بعد يك سال نزديكي بدون روشهاي جلوگيري بارداري حاصل نشه دنبال علت ميگردن و چون بررسي ناباروري مرد اسونتره اول از مرد ازمايش اسپرم ميگيرن بعد زن بررسي ميشه البته با يك بيضه سالم هم ميشه باروري وميزان تستوسترون نرمال داشت بايد به پزشك متخصص رجوع كنيد

3. در جواب negar_2010
    اسپرماتوزوئيد يك سلول زنده است كه نياز به محيط غذايي( مايع مني) و پي اچ و دماي  مناسب داره و نميتونه مثل بعضي باكتريها در محيطي مثل اب استخر و بدتر از اون اب دريا كه فشار اسمزي بالايي داره زنده بمونه تا از طريق واژن به لوله هاي فالوپ برسه  بارداري از اين طريق ممكن نيست .البته بعضي ها براي پنهان كردن اصل قضيه ميگن از طريق استخر باردار شديم

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  4. سلام
    من حدود 12-13 روز قبل از موعد پریود بعدیم شرتی پوشیدم که فکر می کنم دو سه روز قبل با کمی منی اغشته شده  و چون دوره یریود من اکثرا 26-27 روزه است این ماهم بعد از 27 روز پریود شدم ولی مدت پریودم خیلی کم شده بود و از 7 روز به 2 روز کاهش یافت یعنی 2 روز اول خونریزی تقریبا زیادی داشتم که هم غلیظ بود و هم رقیق ولی روز سوم و چهارم فقط در حد لکه بینی بود و روز پنجم هم پاک شدم می خواستم ببینم ایا احتمال داره که من باردار باشم و این خون لانه گزینی بوده باشه خواهش می کنم زودتر جوابمو بدید

5. orvios نوشته است: سلام
    من حدود 12-13 روز قبل از موعد پریود بعدیم شرتی پوشیدم که فکر می کنم دو سه روز قبل با کمی منی اغشته شده  و چون دوره یریود من اکثرا 26-27 روزه است این ماهم بعد از 27 روز پریود شدم ولی مدت پریودم خیلی کم شده بود و از 7 روز به 2 روز کاهش یافت یعنی 2 روز اول خونریزی تقریبا زیادی داشتم که هم غلیظ بود و هم رقیق ولی روز سوم و چهارم فقط در حد لکه بینی بود و روز پنجم هم پاک شدم می خواستم ببینم ایا احتمال داره که من باردار باشم و این خون لانه گزینی بوده باشه خواهش می کنم زودتر جوابمو بدید

سلام
    منظورتون اینه که دو سه روز بعد از اینکه مایع منی بهش خورده ازش استفاده کردید؟؟؟.....اگه اینطوره که احتمال بارداری صفره.......چون
    اسپرم در محیط بیرون از بدن حدود نیم تا 4 ساعت زنده می ماند
    موفق باشید

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  6. با سلام من حدود ۱۲ روز پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و امروز ۲ بار ۲ تا لکه قهوه ای دیدم
    امکان بار داری در من وجود دارد. لطفا راهنماییم کنید اگر من بار دار هستم چگونه می توانم ان را متوقف کنم.
    لطفا به ما کمک کنید خیلی استرس بهمون وارد شده  امروز

7. سلام
    علائم حاملگی در هفته اول چیه ؟ من الان 4 روزه که دردهای پریود دارم ولی پریود نمیشم. آمپول پروژسترون تزریق کردم و مدام زعفران دم کرده میخورم ولی تاثیر نداشته ؟ البته روز دوشنبه هفته قبل از قرص های اچ دی ب روش اورژانسی استفاده کردم ولی روز چهارشنبه 2 تا پروژسترون تزریق کردم. آممپول پروژسترون معمولا چد روز بعد تاثیر میکنه ؟ آیا استفاده از روش اورژانسی باعث تاخیر در پریودی میشه؟ دارم از نگرانی و استرس می میرم .

8. سلام
    من تقريبا" هفته سوم بارداري هستم . آيا دراين هفته دارويي هستش كه نطفه دفع بشه . آيا دكترها اين كار رو مي كننن يا نه ؟
    خواش ميكنم زود جواب بديد . واقعا" نمي دونم چيكار كنم.

9. لام سارابهاری جون مرسی آره درست گفتی از14/5 به بعد خونریزیم شدید شد ولی چون میگفتن لکه بینی بعد از6 روز از نزدیکی مال لانه گزینی ترسیدم آخه پریودیم 2هفته جلو افتاد بازم مرسی عزیزم

10. nedasafar نوشته است: با سلام من حدود ۱۲ روز پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و امروز ۲ بار ۲ تا لکه قهوه ای دیدم
    امکان بار داری در من وجود دارد. لطفا راهنماییم کنید اگر من بار دار هستم چگونه می توانم ان را متوقف کنم.
    لطفا به ما کمک کنید خیلی استرس بهمون وارد شده  امروز

با رابطه مقعدی کسی باردار نمیشه، مگه اینکه منی مستقیما روی واژن ریخته باشه یا خلاصه به نحوی داخل واژن شده باشه که به رحم برسه. استرس نداشته باشید ولی در مورد مضرات رابطه مقعدی بیشتر مطالعه کنید.

11. somayeh_h نوشته است: سلام
    علائم حاملگی در هفته اول چیه ؟ من الان 4 روزه که دردهای پریود دارم ولی پریود نمیشم. آمپول پروژسترون تزریق کردم و مدام زعفران دم کرده میخورم ولی تاثیر نداشته ؟ البته روز دوشنبه هفته قبل از قرص های اچ دی ب روش اورژانسی استفاده کردم ولی روز چهارشنبه 2 تا پروژسترون تزریق کردم. آممپول پروژسترون معمولا چد روز بعد تاثیر میکنه ؟ آیا استفاده از روش اورژانسی باعث تاخیر در پریودی میشه؟ دارم از نگرانی و استرس می میرم .

معمولا حاملگی تو هفته های اول علائم قطعی نداره، ولی بعضی ها یه مواردی رو احساس می کنن مثل افزایش میزان خواب، حالت تهوع (صبح گاهی)، پف کردن (و دردناک شدن سینه ها) و ...
    ولی اگر از روش اورژانسی درست استفاده کردید که دیگه جای نگرانی نیست و بله، این روش ها می تونن نظم پریود رو مختل کنن، به علاوه استرسی که شما دارید هم روی پریود نشدنتون موثره. اگر علائم پریود رو دارید سعی کنید یه مقدار آرامش داشته باشید و نگران نباشید، به نظر من به زودی پریود میشید.

تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  12. آیا آن خانمهایی که میگن چند ماه اول بارداریشون به دلیل خونریزی (که خودشون میگن پریود) متوجه بارداری نشده اند  هم HCGخونشون طبیعی زیاد میشه و بعد از مدتی در آزمایش بتا ظاهر میشه( مثلا 10 تا 20 روز  به بعد)

13. در صورت بارداری HCG خون به طور طبیعی بالا میره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. سلام
    بله ولی متاسفانه نمیشه در این سایت نام این داروها رو ذکر کرد. برخی دکترها این کار رو به صورت غیر قانونی انجام میدن.
    توصیه من به شما اینه که حتما با متخصص زنان مشورت کنید چون سقط جنین به خصوص به صورت غیر علمی و توسط خود شخص عواقبی به دنبال داره که گاهی جبران ناپذیرند.
    با آرزوی موفقیت...

15. سلام خدمت جناب آقاي دکتر
    من 28 ساله و حدود 6 سال است که ازدواج کرده وبه روش طبيعي پيشگيري کرده ايم و پريود منظم دارم و حدود دو ماه است که از روز سوم اتمام پريود نزديکي داريم چه مدت براي بارداري من طول ميکشد با توجه به اينکه هيچ اطلاع و تجربه اي  هم ندارم لطفا مرا راهنمايي فرماييد در ضمن در اولين نزديکي که بدون پرهيز بود بعد از 12 ساعت در بدنم تغييراتي احساس کردم ولي با2 روز زودتر از زمان معمول پريود شدم وهمچنين حال بعد از دور روز از آخرين نزديکي تغييراتي دربدنم ايجاد شده و حتي در سينه ها و زير شکم احساس درد دارم ولي تست حاملگي منفي است , لازم به ذکر است حدود يک ونيم سال پيش جهت اطمينان از عدم مشکل بارداري تمامي آزمايشات و نمونه برداري و سنوگرافي را داده و جواب  خوب بود .
    همچنين در زمان نزديکي درد سختي را احساس کرده و تمامي اعضاي بدنم منقبض ميشوند و مني در اکثر مواقع حتي زمانيکه بدنم را شل ميکنم خارج ميشود آيا خروج از واژن بعد از ريخته شدن باعث بارداري ميشود يا نه ( حتي برخي اوقات که پاهايم را بالا نگه ميدارم بعر از پايين آوردن مجددا بيرون ميآيد .
    قبلا از لطف و راهنمايي شما نهايت قدرداني را دارم  

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 17 از 18
رفتن به صفحه :    ... 17   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید