شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 2

1. javad32 نوشته است: سلام
    ببخشید میخواستم بدونم اگر خانمی پس از استفاده از قرص به صورت اورژانسی به طوری که نوبت دوم را ساعت 6 صبح خورده باشد وخوابیده باشد وساعت 9 پس از بیدار شدن دچار سردرد همراه با چشم درد زیاد و تهوع و سرگیجه و درد شدید زیر شکم باشد باتوجه به اینکه در روز 14 پریود است وزمان تخمک گذاریست آیا این علایم از قرص است یا از بارداری ممنون میشم زود پاسخ دهید

دوست عزیز

قرص دیمن هیدرینات ۵۰ – ۲۵ میلی گرم ۴ – ۳ بار در روز، یاقرص (شربت) دیفن هیدرامین ۵۰ – ۲۵ میلی گرم (۴ – ۲ قاشق مرباخوری) که مصرف دوز اول آن نیم ساعت قبل از خوردن قرص و دوز های بعدی (در صورت نیاز ) با فاصله های ۶ ساعته پس از آن باعث کاهش شدت تهوع و استفراغ میشه، همچنین ممکن است که قاعدگی بعدی چند روز زودتر یا دیرتر شروع شه، طول مدت آن تغییر یافته و همینطور سردرد و سرگیجه از عوارض دیگر است که بروز نشانه در افراد مختلف، متفاوت است.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  2. سلام
    ببخشید آیا در صورت منفی بودن آزمایش خون برای حاملگی در هفته اول(یک هفته پس از مقاربت) احتمال حاملگی باز هم وجود دارد یاخیر؟

3. sandra_r نوشته است: سلام
    ببخشید آیا در صورت منفی بودن آزمایش خون برای حاملگی در هفته اول(یک هفته پس از مقاربت) احتمال حاملگی باز هم وجود دارد یاخیر؟

دوست عزیز
    من سوالتون رو خوب متوجه نشدم، بعد از آزمایش بازم ارتباط داشتید یا نه؟
    اگر همون بار بوده که بعدش آزمایش دادید و جواب منفی بوده، نگران نباشید، معمولا جواب آزمایش قابل اتکاست.

4. با سلام من با نامزدم رابطه داشتم و مقداري از مني روي الت ايشون ريخت. 19 روز بعد با 4 روز تاخير پريود شدن اما بخاطر همين تاخير تست hcg دادن كه روزي كه تست دادن 33 روز از اون حادثه ميگذشت و جواب هم 0.1 بود با توجه به زمان تست ايا احتمال بارداري وجود داره خواهش ميكنم ج بدين خيلي نگرانم. ممنون.

5. samane24

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام باتشکر از زحمات شما
    من 15 تیر ماه رابطه ی مقعدی داشتم که بعد از اون از روش اورژانسی استفاده کردم 6 روز بعد پریود شدم اما 3روز خونریزی شدید بود و بعد لک بینی شد و 5 روز طول کشید من از روز 5 قرص مارولون مصرف کردم الان 4روز هست که دوره ی مصرف قرص تموم شده اما من هنوز پریود نشدم البته حالتهاشو دارم اما واقعا می ترسم یعنی احتمال بارداری وجود داره؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. samane24 نوشته است: سلام باتشکر از زحمات شما
    من 15 تیر ماه رابطه ی مقعدی داشتم که بعد از اون از روش اورژانسی استفاده کردم 6 روز بعد پریود شدم اما 3روز خونریزی شدید بود و بعد لک بینی شد و 5 روز طول کشید من از روز 5 قرص مارولون مصرف کردم الان 4روز هست که دوره ی مصرف قرص تموم شده اما من هنوز پریود نشدم البته حالتهاشو دارم اما واقعا می ترسم یعنی احتمال بارداری وجود داره؟

دوست عزیز... اون موقع که از روش اورژانسی استفاده کردین هم اشتباه کردین. رابطه مقعدی که منجر به بارداری نمیشه.اگر بعد از پریودتون به طور منظم قرص خوردین، خیر احتمال بارداری وجود نداره.به شرط اینکه در 2 هفته اول مصرف قرص،نزدیکی مشکوک نداشته بوده باشین. عزیزم صبر کن پریود میشی.

تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  7. reyhane88 نوشته است: سلام دوستان میشه یکی کمکم کنه
    من پریودی منظم و 7 روز خونریزی دارم تعداد روزهاش هم اینجوریه که اگه 19ماه پریود بشم ماه بعدی هم 19 باید پریود بشم از تقویم استفاده کردم ولی بازم شک دارم.ماه پش پریودیم 8روز عقب افتاد آزمایش دادم جواب منفی بود یعنی 27تیر پریود شدم و3مرداد پاک. روز 6تیر رابطه جنسی کامل بدون حفاظت داشتم بعد از رابطه قرص لونوژسترل مصرف کردم ولی قرص دوم به جا ساعت10.30 صبح ساعت4 عصر مصرف شد و دیروز12/5/89 چند لک قهوه ای دیدم امروز هم تکرار شد میشه بگین این لکها مربوط به چی هست؟ خواهشا کمکم کنید ما از الان نمیخوایم بچه دار بشیم واسه جلوگیری طولی مثلا1 یا2 سال چیکارکنم؟

منظورتون اینه که روز 6 مرداد رابطه داشتین؟ اولا 3 روز بعد از اتمام پریود احتمال بارداری بسیار کمه.این قرصی که خوردین به قدر کافی قوی هست که اولیش اثر کنه.قرص دومی برای اطمینان بیشتر هست.اون لکه های قهوه ای هم شروع پریودت هست که به زودی خونریزیت بیشر میشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. bahrammm نوشته است: با سلام من با نامزدم رابطه داشتم و مقداري از مني روي الت ايشون ريخت. 19 روز بعد با 4 روز تاخير پريود شدن اما بخاطر همين تاخير تست hcg دادن كه روزي كه تست دادن 33 روز از اون حادثه ميگذشت و جواب هم 0.1 بود با توجه به زمان تست ايا احتمال بارداري وجود داره خواهش ميكنم ج بدين خيلي نگرانم. ممنون.

هروقت خورشید فردا صبح طلوع نکرد یعنی نامزد شما باردار هستSmile)
    دوست من اولا ایشون پریود شدن دوما 0.1 یعنی مطلقا عمرا اصلا بارداری ممکن نیست

9. nafas55

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من در ماه گذشته از روز5 از قرص مارولون استفاده می کردم که در روز8-9 رابطه مقعدی داشتم منی در آن تخلیه شد از ترس ارداری از روش اورژانسی استفاده کردم و مصرف مارولون رو قطع کردم 10 روز بعد پریود شدم اما خونریزی در روزهای اول یشتر بود بعد خیلی کم شد از روز 5 دوباره مصرف مارولون رو شروع کردم اما الان 3-4 روز هست دوره مصرف قرص قطع شده من هنوز پریود نشدم. تقریبا جوابم رو از مطال مفید در سایت گرفتم اما می خوام مطمئن شم که دیگه با وجود پریود دیگه امکان ارداری نیست پریدم به نظر خودم با دوره های قبل فرقی نداشت درد و این چیزا فقط روزای آخر کم شد ؟پس چرا این ماه این طوری شده؟تورو خدا نیاز به آزمایش هست؟

10. nafas55 نوشته است: سلام
    من در ماه گذشته از روز5 از قرص مارولون استفاده می کردم که در روز8-9 رابطه مقعدی داشتم منی در آن تخلیه شد از ترس ارداری از روش اورژانسی استفاده کردم و مصرف مارولون رو قطع کردم 10 روز بعد پریود شدم اما خونریزی در روزهای اول یشتر بود بعد خیلی کم شد از روز 5 دوباره مصرف مارولون رو شروع کردم اما الان 3-4 روز هست دوره مصرف قرص قطع شده من هنوز پریود نشدم. تقریبا جوابم رو از مطال مفید در سایت گرفتم اما می خوام مطمئن شم که دیگه با وجود پریود دیگه امکان ارداری نیست پریدم به نظر خودم با دوره های قبل فرقی نداشت درد و این چیزا فقط روزای آخر کم شد ؟پس چرا این ماه این طوری شده؟تورو خدا نیاز به آزمایش هست؟

دوست عزیز با توجه به پریود شدن بعد از استفاده از قرص جای هیچ نگرانی نیست این بی نظمی ها هم فقط به خاطر استفاده از روش اورژانسی هست. به نظر من هر چه خونسرد تر باشی راحت تر پریود می شی. من که اینطوریم.

11. سلام
    نامزدم دیروز ساعت 6 4تا ld خورد 12 ساعت بعدم 4 تا دیگه اما امروز احساس درد در زیر شکم داشت باتوجه به اینکه در روز 14 دوره است درد از عوارز قرص است یا چیز دیگر .آخه در رابطه جنسیمون دخول انجام نشد ولی تو چند سایت دیگه گفته بود درد زیر شکم نشانه بارداری است   اگه ممکنه یک پاخ قطعی بهم بدین هرجا یه چی نوشته

12. سلام دوستان
    يكي از دوستان من دوسال پيش ازدواج كرده ولي با اينكه جز چند ماهه اول بقيشو جلوگيري نكرده ولي باردار نميشه ممكنه نازا باشه البته شوهرش زمان تولد يكي از بيضه هاش تو شكمش جامونده عملش كردن ايا اين ميتونه علت عدم باروري اون باشه ايا اميدي به بچه دارشدنشون هست ؟ متشكرم

13. javad32 نوشته است: سلام
    نامزدم دیروز ساعت 6 4تا ld خورد 12 ساعت بعدم 4 تا دیگه اما امروز احساس درد در زیر شکم داشت باتوجه به اینکه در روز 14 دوره است درد از عوارز قرص است یا چیز دیگر .آخه در رابطه جنسیمون دخول انجام نشد ولی تو چند سایت دیگه گفته بود درد زیر شکم نشانه بارداری است   اگه ممکنه یک پاخ قطعی بهم بدین هرجا یه چی نوشته

سلام
    با توجه به بکاربردن صحیح روش ارژانسی ، بارداری منتفی ؛ حالا تو رابطه هم که دخول نداشتید ، دیگه اصلا فکر باردار شدنشو از ذهنت بنداز بیرون...
    جواب قطعی : نامزد شما باردار نیست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. mahak66 نوشته است: سلام دوستان
    يكي از دوستان من دوسال پيش ازدواج كرده ولي با اينكه جز چند ماهه اول بقيشو جلوگيري نكرده ولي باردار نميشه ممكنه نازا باشه البته شوهرش زمان تولد يكي از بيضه هاش تو شكمش جامونده عملش كردن ايا اين ميتونه علت عدم باروري اون باشه ايا اميدي به بچه دارشدنشون هست ؟ متشكرم

سلام
    دوست من باید برن دکتر ، تا نازا بودنشون معلوم بشه ، البته شوهر ایشونم باید معاینه بشه شاید حجم اسپرمشون پایین باشه
    دلایل دیگه هم میتونه داشته باشه ، که با معاینه مشخص میشه...

15. سلام.شاید شما هم شنیده باشین که در بعضی از استخرا اسپرم مرد پیدا کردن.آیا کسایی که شنا می کنن مشکلی واسشون پیش میاد؟(احتمال بارداری)و اینکه در آب دریا چی؟احتمال داره؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 18
رفتن به صفحه :    ... 16   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید