شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 2

1. 43959 نوشته است: باسلام مجدد اخه پيامهام نميرسه بهتون .من رابطه بدونه دخول داشتم امادكتر گفت 5رفته من فرداي رابطه رفتم اما دكترگفت مربوط به 2ماهه پيشه اخه من اولين رابطم وفقط بينه پاهام بود و رابطه مقعدي 4ثانيه بود كه دكترگفت رابطه مقعدي ممكنه اسيب بزنه اخه چطورممكنه بدونه دخول اسيب ببينه ودكترگفت شوهرت ببره دكتره ديگه ميگه سالمي شوهرم ميخوادببره اما ميترسم يعني چي 5 رفته 5قسمت يا 1 قسمت خواهرم ميگه ترسوندت دكتر اخه ازمن 3بارتسته بارداري گرفت 24 ساعت بعده رابطه جنسی مگه نشون ميده اخه؟بهشون گفتم 2روزبعده رابطه پري شدم اماباز ميگه شايد حامله باشي 3بارقرص خوردم پري شدم باز كمك كنيد ممنون

دوست عزیز اگه یه مقدار تو سایت جستجو کنید، می بینید به سوال شما در مورد رابطه مقعدی و آسیب دیدن بکارت بارها پاسخ داده شده، یعنی جواب منفیه و رابطه مقعدی هیچ آسیبی به پرده بکارت نمیزنه.
    شما چرا از دکترتون نپرسیدید منظورشون از رفتن 5 چیه، سوال شما خیلی مبهمه، کلمه 5 که لغت تخصصی نیست که کسی بخواد تعبیرش کنه و معنیش رو توضیح بده.
    منظورتون از تست بارداری چیه؟ آزمایش خون ازتون گرفتند؟
    منظورتون از (پری) پریوده؟ اگه منظورتون پریوده، چه قرصی خوردید که پریود شدید؟
    در هر صورت بازم اگه جستجو کنید، متوجه میشید که پریود شدن به معنی عدم بارداریست.
    اگر میخواهید دوستان به سوالتون پاسخ بدند، حتما بدون ابهام و واضح مطلبتون رو بیان کنید.

2. mortooo نوشته است: سلام وصبح بخير به همه عزيزان

خواهش مي كنم كمكم كنيد خيلي تا خيلي نكرانم
    من قبل از ازدواج بريودم 30الى 35 روزه بوده وهر ماه همين سيكل راداشت اما بعد از ازدواج هر ماه تغيير دارد يعني ماه اول 45 روزه ماه دوم 40روزة والان اين ماه 44روزه شده ومن خيلي مي ترسم حامله نشم شوهرم علاقه زيادي به بجه دارد بخدا ديروز كه بريود شدم خيلي حالش كرفته بود خواهش ميكنم جه كار كنم من در كشوري زندكي ميكنم كه دكترهاي خوبي ندارند فقط ميكويند  بعد از ازدواج طبيعيه بريود نامنظم شه قبلا بريودم فقط 4 روزه بوده ولي ماه قبل 9 روز طول كشيد ورنك خون خيلي كم رنك است درست مثل وقتيكه آب وخون شريك ميشه جه رنكي داره بريودم همين رنك است لطفا راهنماييم كنيد

با سلام
    دوست گرامی، اگر در کشوری خارج از موطن خودتون یعنی ایران زندگی میکنید!! قطعاً علاوه بر تغییرات ناشی از ازدواج، تغییرات آب و هوائی و تغذیه هم مزید بر علت میتونه باشه که این نامنظمی و ازدیاد دوره!!براتون اتفاق افتاده باشه!! لذا احتمال داره تا زمانیکه بدن شما به این تغییرات عادت کنه!! این موضوع تداوم داشته باشه!! معذالک بهتره که به دکتر دیگه ای هم مراجعه کنید، تا از بابت عدم وجود کیست تخمدان و یا مسائل دیگه، خیالتون راحت بشه!!(یعنی پیگیری رو قطع نکنید) در خصوص این که میخواهید هرچه زودتر باردار بشید!! بنظرم باید اول این نامنظمی قاعدگی رو برطرف کنید!! انشالله بعدش همه چیز درست میشه! معذالک میشه چند توصیه رو در این خصوص ارائه  کرد:
    1- نزدیکی رو به تقریب تاریخ شروع پریودتون ، با دفعات بیشتر انجام بدید!!منظورم اینه که وقتی نزدیک زمان شروع قاعدگی شدید،آنوقت با دفعات بیشتر در طی روزهای باقی مانده به عادت ماهانه،نزدیکی کنید!!
    2- یا بعد از یک هفته پس از پاک شدن از عادت ماهانه، نیز عمل آمیزش رو به دفعات انجام بدید!!
    3- نوع پوزیشن آمیزش رو درست انتخاب کنید!!(اگر خواستید در پیام خصوصی براتون بیشتر توضیح میدم)
    4- بدون استرس و مشغله های فکری ، مبادرت به تماس جنسی کنید!!
    5- به هیچ وج از داروهای هورمونی، استفاده نکنید!! مگر با تجویز متخصصین مربوطه!!
    6- همسرتون آزمایش های لازمه رو در خصوص سلامت و تعداد اسپرم ها در مایع منی رو انجام بدهند!!
    7- قبل از دخول، حتماً تحریکات لازم رو همسرتون در مورد شما انجام داده باشند!!
    و.....
    انشالله به همین زودی خبر بارداریتونو در همین سایت خواهیم خواند
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با عرض تشکر فراوان، من طبق گفته ی دوستان امروز 2عدد قرصhdرو باهم خوردم و به خاطر به تهوع شدید از قرص ضد تهوع که فک کنم اسمش دیفن هیدرامین بود استفاده کردم که بسیار موثر بود:
    1- آیا این قرص (دیفن هیدرامین) در اثر بخشی قرصهای ضد بارداری تاثیر دارد؟ چه تاثیری؟
    2- 12ساعت بعد که دوباره این قرص را استفاده کردم مجبور شدم از ضد تهوع هم استفاده کنم، کارم نادرست بود؟
    3-درد شدید قفسه ی سینه، سرگیجه، حالت تهوع، تپش قلب دارم. آیا عادی است؟!
    4-این عوارض چند مدت طول می کشد که تمام شود؟
    5-آیا مطمئن باشم که دیگر خطر حاملگی وجد ندارد؟!
    از همه ی دوستان ممنونم اگه لطف کنن سریعتر جواب من را بدن. یک دنیا ممنون

4. من بخاطر  مسافرتی که داشتم 5 روز از قرص ال دی استفاده کردم که پریود نشم.
    روز هفتم یعنی دو روز بعد از قطه قرص ها با همسرم نزدیکی  البته با کاندوم داشتیم.
    فردای اون روز از ترس حاملگی 4 تا قرص ال دی خوردم ولی اونا رو بالا اوردم و دیگه به خوردنش ادامه ندادم.

دو روز بعد من ظاهرا پریود شدم ولی با همیشه فرق داشت.دو روز اول بصورت لکه بینی و از روز سوم خونریزی شدید همراه با لخته های عجیب و غریبی که تا به حال تجربه نکرده بودم !
    و پریودم برخلاف همیشه که 7 روز بود  این سری تا 10روز (روزای اخر باز لکه بینی) ادامه داشت.
    این حالت خیلی منو نگران کرده چون ما هنوز عقد هستیم.
    من قبلا یه جایی خوندم که توی بارداری هم ممکنه حالتی شبیه پریود اتفاق بیفته !
    ایا من واقعا باردارم؟
    اینو هم بگم که ما دفعه دومی بود که رابطه کامل داشتیم ممکنه لخته ها مال بکارت بوده؟
    ولی دفعه اول ازاله بکارت شد و خونریزی داشتم.
    دوره من 28 روزه است.
    ایا من واقعا باردارم؟
    خیلی می ترسم چون میدونم کاندوم فقط 50 درصد موثره

5. mehmanjoon نوشته است: با عرض تشکر فراوان، من طبق گفته ی دوستان امروز 2عدد قرصhdرو باهم خوردم و به خاطر به تهوع شدید از قرص ضد تهوع که فک کنم اسمش دیفن هیدرامین بود استفاده کردم که بسیار موثر بود:
    1- آیا این قرص (دیفن هیدرامین) در اثر بخشی قرصهای ضد بارداری تاثیر دارد؟ چه تاثیری؟
    2- 12ساعت بعد که دوباره این قرص را استفاده کردم مجبور شدم از ضد تهوع هم استفاده کنم، کارم نادرست بود؟
    3-درد شدید قفسه ی سینه، سرگیجه، حالت تهوع، تپش قلب دارم. آیا عادی است؟!
    4-این عوارض چند مدت طول می کشد که تمام شود؟
    5-آیا مطمئن باشم که دیگر خطر حاملگی وجد ندارد؟!
    از همه ی دوستان ممنونم اگه لطف کنن سریعتر جواب من را بدن. یک دنیا ممنون

1-اگر منظورتون تداخل دارویی و از بین بردن اثر باشه که به هیچ وجه اینطور نیست و کاملا برعکس با توجه به اینکه جلوی بالا اوردن رو میگیره باعث جذب کامل قرص میشه.
    2-نه، اتفاقا کار درستی بوده.
    3-کاملا طبیعیه، حتی امکان داره تا دو سه روز اول کمی حالت عصبی هم داشته باشید اما همه ی اینها عادیه.
    4-نهایتا 5 6 روز بعد عوارض یا کاملا از بین میرن یا به صفر نزدیک میشن.
    5-با توجه به نوع رابطه ای که داشتید و الان هم روش اورژانسی که به درستی به کار بردید احتمال بارداری صفر که هیچی، منفیه!!

به هیچ عنوان جای نگرانی نیست، احتمال بارداری اصلا وجود نداره.

6. ziba20 نوشته است: من بخاطر  مسافرتی که داشتم 5 روز از قرص ال دی استفاده کردم که پریود نشم.
    فردای اون روز از ترس حاملگی 4 تا قرص ال دی خوردم ولی اونا رو بالا اوردم و دیگه به خوردنش ادامه ندادم.

دو روز بعد من ظاهرا پریود شدم ولی با همیشه فرق داشت.دو روز اول بصورت لکه بینی و از روز سوم خونریزی شدید همراه با لخته های عجیب و غریبی که تا به حال تجربه نکرده بودم !
    و پریودم برخلاف همیشه که 7 روز بود  این سری تا 10روز (روزای اخر باز لکه بینی) ادامه داشت.
    ایا من واقعا باردارم؟
    اینو هم بگم که ما دفعه دومی بود که رابطه کامل داشتیم ممکنه لخته ها مال بکارت بوده؟
    دوره من 28 روزه است.
    ایا من واقعا باردارم؟

پاسخ به پستتونو از آخرین جملتون شروع میکنم. کی گفته درصد موفقیت کاندوم 50 درصده؟!!!!   خیلی عجیبه این جمله. کاندوم اگر به صورت درست مصرف شه  بالای 90 درصد موثره(در مورد ما که بیش از یک ساله با هم رابطه داریم که 100 درصد موثر بوده!!)

توی تمام سایتهای رسمی اگه تشریف ببرید درصد موفقیت کاندوم رو بین 90 تا 92 93 درصد زدن، به این معنی که از هر 100 تا زن و شوهر که در طول یکسال مداوم با هم رابطه داشته باشن فقط 7 8 نفرشون حامله میشن که نشون از موفقیت بالای کاندوم داره. تازه اون درصد کم باقی مونده هم مربوط به پارگی و برخورد کاندوم به اشیای نوک تیز حین استفادست که اگه حواستون به اونم باشه دیگه همون احتمال کم هم وجود نخواهد داشت.

میتونید توی موتورهای جستجو سرچ کنید تا کاملا مطمئن شید کاندوم وسیله ای بسیار مطمئن برای جلوگیری هست و خیالتون راحت باشه.

ضمنا این خونریزی هم فکر نمیکنم چیزی غیر از پریود بوده باشه!!

7. ziba20 نوشته است: من بخاطر  مسافرتی که داشتم 5 روز از قرص ال دی استفاده کردم که پریود نشم.

ایا من واقعا باردارم؟
    دوره من 28 روزه است.
    ایا من واقعا باردارم؟

با سلام
    دوست عزیز،به ترتیب جواب سئوالتون میتونه اینها باشه:
    1- خیر بنظرم شما باردار نیستید.
    2- کاندوم ابزاریست، مطمئن مگر اینکه غیر استاندار ویا در حین رابطه پاره بشه!!
    3- اگر کاندوم با دستی که با منی آغشته بوده ، تماس داشته باشه و بعدش هم دخولی صورت بگیره!نیز، احتمال باروری رو در زن ،بالا خواهد برد.
    4- اون لخته های خونی که دیدید!! احتمالاً به واسطه استفاده از قرصهای هورمونی بوده!! و ضمناً بعضی از بانوان در پریودشون از این لخته خونها میبینند! بنظرم امریست عادی!! ولی اگر ادامه پیدا کرد حتماً به متخصص زنان مراجعه کنید!
    5- فکر کنم طولانی شدن مدت عادتتون هم به خاطر مصرف قرصها بوده!!
    و...
    معتقدم نباید زیاد نگران بود ولی اگر این علائم ادامه یافت حتماً با یک متخصص زنان مشاوره ای داشته باشید.
    موفق باشید.

8. 43959

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من قرصه مدركسي پروژستون خوردم وپريودشدم واينكه گفتن 5پردت رفته

9. 43959 نوشته است: سلام من قرصه مدركسي پروژستون خوردم وپريودشدم واينكه گفتن 5پردت رفته

مدروکسی پروژسترون اغلب برای درمان آندومتریوز ، جلوگیری از بارداری ، پیشگیری از هیپرلازی اندومتر (رحمی) ، جایگزینی هورمونی در زنان یائسه و گاهی جهت تنظیم قاعدگی استفاده میشه.
    ساعت رو در نظر بگیرید،  آسیب دیدگی پرده شما در قسمتی است که عدد 5 قرار دارد.

10. سلام
    من و دوستم 7 روز پیش رابطه محافظت نشده داشتیم البته فقط التش بین پاهام بود و منی کاملا بیرون ریخت ولی حس کردم سر التش خیس بود چون روش اورژانسی و بلد نبودم 1 ساعت بعد 1 قرص ld و روز بعدش 1 دیگه خوردم ما 9 روز بهد از پاک شدن من رابطه داشتیم بعد از خوردن 2 تا قرص دیگه نخوردم الان 6 روز هنوز پریود نشدم البته زمان پریودم 18 است خیلی می ترسم ایا طبیعیه؟

11. سلام
    ببخشید من هنگام عشقبازی با نامزدم  شورتم کاملا خیس شد و کمی شلوار نامزدم را خیس کرد (درست قسمت ورودی واژن) که حدود 1 دقیقه بعد از این اتفاق  شلوار را دراود اما لباس زیرشون به خاطر ترشحات خودش خیس بود و احتمالأ در آن مدت قسمت خیس شلوار با قسمت خیس لباس زیر در تماس بوده است. با توجه به اینکه از زمان پایان پریود 5 روز میگذرد و از زمان حادثه تا الان 32ساعت میگذرد به نظر شما از روش اورژانسی استفده کنم ؟واحتمال حاملگی چقدر است ؟لطفأ کمکم کنید ذهنم خیلی مشغول شده با تشکر

12. javad32 نوشته است: سلام
    ببخشید من هنگام عشقبازی با نامزدم  شورتم کاملا خیس شد و کمی شلوار نامزدم را خیس کرد (درست قسمت ورودی واژن) که حدود 1 دقیقه بعد از این اتفاق  شلوار را دراود اما لباس زیرشون به خاطر ترشحات خودش خیس بود و احتمالأ در آن مدت قسمت خیس شلوار با قسمت خیس لباس زیر در تماس بوده است. با توجه به اینکه از زمان پایان پریود 5 روز میگذرد و از زمان حادثه تا الان 32ساعت میگذرد به نظر شما از روش اورژانسی استفده کنم ؟واحتمال حاملگی چقدر است ؟لطفأ کمکم کنید ذهنم خیلی مشغول شده با تشکر

باسلام
    همه چیز ذر این دنیا امکان پذیره...
    ولی در رابطه با تو ضیحات شما بارداری منتفیه..!!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  13. با سلام و خسته نباشيد
    1 سوال داشتم ممنون ميشم اگه زود جواب بدين چون واقعا تحت استرس شديدي هستم
    من ماه گذشته جمعه 18 ام پريود شدم و بدليل مصرف اسيد مفناميک زودتر از ماههاي قبل(سه شنبه 22ام) تمام شدم.
    و 24 ام و 26ام چند بار رابطه جنسي داشتم بدون دخول .ولي حين رابطه متوجه شدم آلت شريک جنسي ام کمي خيس شده ولي انزال صورت نگرفته بود (اين موردي که ميگم حتي شورتمون تنمون بود و من مايع مني رو روي شورتشون ديديم) و در1 مورد ديگه
    من شورتم تنم بود ولي ايشون نه! و تا جائيکه مي دونم موقع انزال از دستمال استفاده کردن و به هيچ وجه رو هيچ کدوم ز اعضاي بدنم خودشونو خالي نکردن.ولي تو يه مورد ديگه آلت هردومون در تماس بوده ولي به صورت خارجي و سطحي ولي من پشتم به ايشون بود ولي باز انزال روي دستمال انجام گرفت و فقط آلتشون قبل ارضا شدن با من در تماس بود و تنها نگراني من اون مقدار کم مني که به صورت عادي از مرد خارج ميشه حين تحريک شدن هست که احتمال ميدم ممکنه به من خورده باشه و من متوجه نشده باشم و الا هم من و هم
    ايشون خودشون رو تميز کردن قبل تماس با بدن من . و حين ارضا شدن هم روي دستمال خودشونو خالي کردن.
    تا يک هفته بعد هيچ نگراني نداشتم و هيچ اقدامي نکردم براي هر نوع جلوگيري يا حالت اورژانسي تا اينکه يکي از بستگانم بهم گفت
    که خواب ديده حامله ام. و اين باعث ايجاد استرس و نگراني شديدي در من شده به حدي که شب کابوس هاي وحشتناکي مي بينم
    و اصلا از اون موقع نميتونم خوب بخوابم و همش با کابوسهاي وحشتناک چندين بار از خواب مي پرم.
    فرداي همون روز (3مرداد)  12 ظهر 2تا hd خوردم و 2 نصف شب هم 2 تاي ديگه و چون بعده دو روز پريود نشدم و چون استرس شديدي داشتم از تاريخ 4 يا 5 مرداد به مدت 4-5 روز هم هر شب 1 دونه ld خوردم و الان 2-3 روزه که قطع کردم ولي باز پريود نشدم
    و  7ام مرداد هم از بي بي چک استفاده کردم که خط بالايي فقط قرمز شد (negative) ولي منتظر نشدم ببينم که پاييني هم قرمز ميشه يا نه!
    تو اين 2 مورد چند تا سوال داشتم:
    1.قرص hd را به منظور فقط پريود شدن ( حتي 1 هفته بعده اتمام پريود) هم ميشه استفاده کرد؟
    2.  من چرا پريود نشدم با مصرف hd؟ (يا ld بعده اينکه مصرفش را قطع کردم) ايا به دليل بارداريه؟(نگين تورو خدا!  
    3.بي بي چک در حالت مثبت که هر دو خط قرمز ميشه اول بالايي قرمز ميشه يا پاييني؟ در مورد من اول بالايي بود که ديگه منتظر پاييني نشدم

ممنون ميشم اگه این لطف رو در حق من بکنبن .. به شدت از باردار شدن مي ترسم
    صراحت و همينطور روده درازي منو بخشيد به خاطر استرس زياده که شرح مو به مو از قضيه بهتون دادم
    از سايت بسيار بسيار مفيدتون تشکر ميکنم
    خسته نباشد

14. سلام
    این همه استرس برای چیه دوست من؟ شما که در روزهای پرخطر نبودید و مایع منی هم با واژن شما تماس نداشته پس چرا نگران بادراری هستید؟ واقعا شما زندگیتون رو بر مبنای یه خواب بنا میکنید؟ واقعا این درسته؟ نگرانی شما بی مورده. بارداری کاملا منتفیه. مگه قرص نقل و نباته که همین طوری مصرف کردید؟ این همه تو رسانه ها و همین سایت گفته شده بی دلیل و از روی میل خودتون دارو مصرف نکنید. حتی قرص های ضدبارداری اونم این همه که شما خوردید. از روش اورژانسی هم که می خواستید استفاده کنید تا 72 ساعت فرصت داشتید. آرامشتونو حفظ کنید. تاخیر در پریودتونم به خاطر همین استرس و استفاده از قرصه که بالانس هرمونی بدنتونو بهم ریخته. یه کم به خودتون زمان بدید همش حل میشه.
    موفق باشید!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  15. 43959

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام  من واقعا ازشماممنونم واقعا بعده 4ماه اروم شدم ببخشيد فرقه اينكه قسمت 5پرده رفته باشه باقسمتهاي ديگش چيه؟واينكه اون قسمت رفته شده سفيدميشه؟واياباقطعه قرصه مدركسي پروژستون پريودبشي  حامله كه نيستم؟اخه حس ميكنم چيزي توشكمم تكون ميخوره؟من نگرانه پردمم چطورممكنه من دخول نداشتم پس چرا5 رفته  اگه باهمسرم دكتربرم ميگن واسه دخوله ممنون خيلي خيلي جوابموبدين واقعا تشكر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 18
رفتن به صفحه :    ... 14   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید