شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریود نامنظم و با فواصل زیاد

1. niskafe نوشته است: سلام من عضو جدید هستم از سایت خوبتون هم خیلی استفاده کردم امیدوارم موفق باشید من یه سوالی دارم اگر میشه راهنمایم کنید من توی مدت که پریود هستم تمایل زیادی یه رابطه جنسی دارم وخیلی تحریک پذیر هم هستم این تمایل رو به این شدت تو دورانی که پریود نیستم ندارم البته این هم بگم که به هیچ وجه توی دوران پریود با همسرم نزدیکی ندارم فقط تمایلش رو دارم در صورتی که اطلاع دارم که این تمایل به طور طبیعی تو دوران پریود خیلی کمه  حالا پس چرا من اینطوریم ؟ ایا من مشکل خاصی دارم ؟اگر این تمایل ونیاز شدیدبا خود ارضایی بر طرف بشه تو دوران پریود ایا مشکلی پیش میاد ؟

سلام. خوش اومدید.
    نخیر مشکلی ندارید. بعضی از خانمها اینطورین و در دوران پریود میل جنسیشون بالا میره. هر کسی یه طوره. برخی هم این میل توشون کاهش پیدا میکنه. ولی خیالتون راحت باشه نشان دهنده ی مشکل خاصی نیست.
    این نیازتون اگه خیلی شدیده خب رفعش کنید. چرا با خودارضایی وقتی متاهلید؟ رابطه حتماً نباید کامل و با دخول باشه. کاری رو که میخواید با خودارضایی انجام بدید همسرتون میتونه براتون انجام بده و معاشقه و نوازش همه ی بدنتون هم در کنارش می تونه به کم شدن دردهای احتمالی دوران پریود کمک کنه، شما هم به همون طریق و یا از طریق رابطه ی دهانی همسرتون رو میتونید ارضا کنید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  2. آقای دکتر ترو خدا به من بگید چکار کنم ؟ من می خوام زود نتیجه بگیرم و باردار بشم با خوردن چند دوره کلومیفن باردار نشدم به نظر شما آمپول بزنم ؟ میشه اسم آمپولو بگید ؟(فکر کنم HCGباشه)
    دکتر هم رفتم نظر اون رو هم پرسیدم ولی حالا نظر شما رو هم می خوام بدونم ؟ نگید از متخصصم بپرسم . از این ماه کلومیفن رو روزی 3 تا خوردم از روز پنجم پریودی . به نظر شما کلومیفن باید از روز سوم پریودی خورده بشه یا پنجم ؟ تاثیر کدومش بهتره؟
    مرسی از راهنماییتون

3. سلام...
    من يه كيست ساده 57 ميليمتري دارم و پريود نميشدم كه دكتر قرص پروژسترون بهم داد تا پريود بشم. 15 تا پروژسترون خوردم پريود شدم و دكترم گفت كه از روز 3 وم ياسمين شروع كنم. حالا يك هفته هست كه ياسمين مي خورم ساعت 12 شب و از ساعت 6 صبح حالم بهم مي خوره تا 12 ظهر. پارسال هم يه كيست 3 سانتي داشتم ويك دوره ياسمين خوردم خوب شد و حالم بهم نمي خورد ولي الان نمي دونم چرا حالم بهم مي خوره؟؟؟
    (البته 2 هفته پيش هم چندتا پست گذاشته بودم كه جواب دادين) ممنون مي شم جواب اين سوالمم بدين

4. elaheh_e نوشته است: سلام...
    من يه كيست ساده 57 ميليمتري دارم و پريود نميشدم كه دكتر قرص پروژسترون بهم داد تا پريود بشم. 15 تا پروژسترون خوردم پريود شدم و دكترم گفت كه از روز 3 وم ياسمين شروع كنم. حالا يك هفته هست كه ياسمين مي خورم ساعت 12 شب و از ساعت 6 صبح حالم بهم مي خوره تا 12 ظهر. پارسال هم يه كيست 3 سانتي داشتم ويك دوره ياسمين خوردم خوب شد و حالم بهم نمي خورد ولي الان نمي دونم چرا حالم بهم مي خوره؟؟؟
    (البته 2 هفته پيش هم چندتا پست گذاشته بودم كه جواب دادين) ممنون مي شم جواب اين سوالمم بدين

با سلام
    دوست عزیز،بهترین کار،مراجعه به همان پزشکی است که آخرین بار بهشون مراجعه کردید!! چون بنا به تجویز قبلی و توان جسمی شما،شاید  نوع و یا دوز دارو رو براتون تغییر بدهند و هم علت رو بیان میکنند!!در موردی که مطرح کردید!! از آنجائیکه به هرحال با تغییر سن، تغییراتی در جسم ایجاد میشه!! که مثلاً امسال فلان دارو به انسان میسازه!!ولی دلیلی نداره سال بعد هم همین دارو با بدن هماهنگ باشه!!! بنظرم احتمال داره،این نوع دارو و یا دوز بهتون نمی سازه!! کافیه که دوباره به ایشون مراجعه کنید!!یا اگر داروی دیگه ای رو مصرف میکنید!!!احتمال داره با این دارو همخوانی نداشته باشه!! که باید حتماً به پزشک تجویز کننده مراجعه بشه
    موفق باشید.

5. سلام.
    نمیدونم سوالم را باید کجا مطرح کنم
    دختری 24 ساله هستم که پریودم همیشه نامنظم بوده و هنوز هم هست.دکتر هم که رفتم هر بار بعد از سونو گرافی قرص داده  که تا قرص ها رو مصرف می کنم منظم میشه ولی بعد از اتمام مصرف قرص دوباره نامنظم میشه و الان چند سالی هست که دکتر نرفتم.اما چیزی که من در مورد پریودم دیدم اینه که زمانهایی که لاغرم منظمتر هست و وقتی که اضافه وزن شدید پیدا میکنم کاملا قطع میشه و اصلا پریود نمیشم مثلا من بعد از اتمام دانشگاه وقتی اومدم خونه در عرض چند ماه 8 کیلو چاق شدم که پریودم قطع شد و حدود 8 ماه پریود نشدم بعد رفتم سه تا کلاس ورزشی ثبت نام کردم و حدود 4 کیلو کم کردم و بالافاصله پریود شدم.
    یه زمانی خیلی لاغر شده بودم یعنی اضافه وزن نداشتم و پریودم کاملا منظم شد.اما در حالتهای دیگه اگر هم پریود بشم با لکه بینی همراهه.نمیدونم چکارکنم چون رژیم هم که میگیرم خیلی سخت لاغر میشم زیر بغلم هم خیلی عرق میکنه و معمولا هر روز یا هر یک روز درمیون حموم میرم ولی فایده ای نداره . و این عرق کردنم هم با چاقی تشدید میشه .واقعا نمی دونم چکار باید بکنم لطفا منو راهنمایی کنید.

6. joody نوشته است: سلام.
    دختری 24 ساله هستم که پریودم همیشه نامنظم بوده و هنوز هم هست.دکتر هم که رفتم هر بار بعد از سونو گرافی قرص داده  که تا قرص ها رو مصرف می کنم منظم میشه ولی بعد از اتمام مصرف قرص دوباره نامنظم میشه و الان چند سالی هست که دکتر نرفتم.اما چیزی که من در مورد پریودم دیدم اینه که زمانهایی که لاغرم منظمتر هست و وقتی که اضافه وزن شدید پیدا میکنم کاملا قطع میشه و اصلا پریود نمیشم مثلا من بعد از اتمام دانشگاه وقتی اومدم خونه در عرض چند ماه 8 کیلو چاق شدم که پریودم قطع شد و حدود 8 ماه پریود نشدم بعد رفتم سه تا کلاس ورزشی ثبت نام کردم و حدود 4 کیلو کم کردم و بالافاصله پریود شدم.
    یه زمانی خیلی لاغر شده بودم یعنی اضافه وزن نداشتم و پریودم کاملا منظم شد.اما در حالتهای دیگه اگر هم پریود بشم با لکه بینی همراهه.نمیدونم چکارکنم چون رژیم هم که میگیرم خیلی سخت لاغر میشم زیر بغلم هم خیلی عرق میکنه و معمولا هر روز یا هر یک روز درمیون حموم میرم ولی فایده ای نداره . و این عرق کردنم هم با چاقی تشدید میشه .واقعا نمی دونم چکار باید بکنم لطفا منو راهنمایی کنید.

با سلام
    دوست عزیز، بنظرم جواب خوتونو ، خودتون دادید!! یعنی چاق نشدن!! پس:
    1- سعی کنید چاق نشید!! حال به هر روشی که میدونید!!ورزش،پیاده روی و در کنارش کمتر خوردن، کاهش استفاده از شیرینی جات، بستنی، نوشابه و......
    2- پیشنهاد میکنم به یک متخصص غدد هم مراجعه کنید! تا از نظر بالانس ترشحات غدد بدنتون هم کنترلی داشته باشید.
    موفق باشید.

7. سلام به دوستان كلم:
    فقط مي خوام بدونم بعد از ازدواج تا جند ماه قاعدكي نامنظم ميشه ؟
    جه مدت به حالت طبيعي بر ميكرده؟

8. mortooo نوشته است: سلام به دوستان كلم:

سلام دوست عزیز
    مدت مشخصی وجود نداره. بستگی به این داره که وضعیت روحی شخص چه موقع به حال عادی برگرده و تغییر رو بپذیره. هستن کسانی که اصلا نظم پریودشون بهم نمیریزه. خیلی مسائل دیگه به جز استرس بعد از ازدواج روی نظم پریود تاثیر دارن. ولی اگه فقط همون استرس باشه معمولا حداقل 4-5 دوره طول میکشه. بعضیا بیشتر و بعضیا کمتر. همش بسته به شرایطه.
    موفق باشید.

9. mortooo نوشته است: سلام به دوستان كلم:

با سلام
    دوست گرامی، پیرو اظهارات متین دوستمون باید بگم از آنجائیکه عوامل تاثیر گذار در این موضوع،فقط ازدواج نبوده و نیست!! بلکه مواردی همچون تغذیه،آب و هوا،استرس و.... نیز در این امر دخیل هستند!! لذا این نامنظمی هم بسته با این عوامل تغییر خواهد کرد!! از طرفی چون نمیشه تمامی عواملی که باعث بروز این قضیه  در بانوان میشه رو، یکجا برطرف کرد!!در نتیجه جواب مشخصی برای سئوال شما نمیشه پیدا کرد!! و اما در خصوص این که چه مدتی به حالت اولیه برمیگرده هم میشه گفت چون در زندگی مشترک قطعاً مواردی پیش میاد که موجبات ایجاد استرس و یا مشغله فکری ویا .... در فرد میشه!! لذا بعضاً بانوان این نامنظمی رو در ادوار مختلف، تجربه میکنند!! و بحث فقط به ازدواج و پس از اون برنمیگرده!! بلکه در طول حیات فرد،این قضیه شاید بارها براش اتفاق بی افته!! لذا بازهم میتونیم بگیم که جواب قطعی در این رابطه وجود نداره!!
    موفق باشید.

10. چرا جواب منو نمیدین؟
    من 24 سالمه 4 سال است ازدواج کردم  1 سال است برای بارداری اقدام کردم پارسال ماه آذر با خوردن قرص کلومیفن در روز 3 تا و زدن آمپول باردار شدم ولی متاسفانه سقط شد
    بعد از 3 ماه جلوگیری دوباره اقدام کردم ولی باردار نشدم الان یه 6 -7 ماهی میشه ولی هنوز نشدم ؟ میشه بگید دلیلش چیه؟ بعد از سقط هم کورتاژ کردم یعنی دلیلش اینه؟
    قرص کلومیفن هم می خورم ولی آمپول نزدم .
    تنبلی تخمدان دارم . به نظر شما چه کار کنم ؟ آمپول HCGبرای باردار شدن بزنم؟
    لطفاً جوابمو بدین

11. سلام
    نمي دونم چرا بعضي وقتا جديدا وقتي پاسخ كاربري رودر  نقل قول مي دم ، جوابم نمايش داده نمي شه !!

خانم فاطمه
    دوست عزيز اولا كاملا ارامش خودتون رو حفظ كنيد كه واقعا هيچ مشكلي با نگراني برطرف نمي شه و برعكس خودش  يه عامل مخربه .
    همونطور كه مي دونيد تنبلي تخمدان باعث نامنظم شدن پريود ، عدم تعيين زمان تخمک گذاری و كاهش احتمال باروري مي شه ، شما بايد زير نظر پزشك معالجتون به درمان بپردازيد كه يكسري داروها رو براي رفع و تنظيم پريود بهتون تجويز مي كنند و براي افزايش احتمال باروري بهتون دارو مي دن ، در هر صورت هر گونه درماني بايد زير نظر پزشكتون باشه .

12. joody نوشته است: سلام.

سلام،
    به نظر می رسد که شما دچار PCO یا تخمدان پلی کیستیک هستید، مطالب زیادی در این مورد در سایت وجود دارد....جستجو کنید. حتما برای درمان به پزشک مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 4
رفتن به صفحه    4

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید