شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل لرزیدن بدن موقع نزدیکی

1. tatu نوشته است: سلام
    من به تازگی تو رابطه ام با همسرم به مشکلی برخوردم
    اینکه هنگام دخول هوا هم وارد بدن من می شه و من خیلی احساس بدی بهم دست می ده.چون این هوا حین نزدیکی با صدا خارج می شه. من 5 سال هست که ازدواج کردم این مشکل رو حدود 5-6 ماه هست که دارم.
    می خوام بدونم دلیل خاصی داره؟اگه می شه کمک کنید

دوست عزیز این حالت معمولا در پوزیشن های خاص مثل حالت سجده به وجود میاد و گمان میکنم با تغییر حالت از بین بره، میتونید مرور کنید ببینید تو این مدت چه چیزی تغییر کرده و باعث این اتفاق شده، در هر صورت نباید نگران این مسئله بود چون باعث میشه تمرکزتون رو از دست بدید و نتونید از روابطتون لذت ببرید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. tatu

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون از پاسختون.اما به پوزیشن ارتباطی نداره فکر می کنم.آخه قبلاً هم پوزیشن های مختلفی را با هم داشتیم اما این مشکل وجود نداشت.می خوام بدونم ممکن دلیل خاصی داشته باشه؟!

من چون آدم حساسی هستم خود به خود واسه این مسئله تمرکزمو از دست می دم.خواهشاً یکی جواب بده بهم

3. tatu نوشته است: ممنون از پاسختون.اما به پوزیشن ارتباطی نداره فکر می کنم.آخه قبلاً هم پوزیشن های مختلفی را با هم داشتیم اما این مشکل وجود نداشت.می خوام بدونم ممکن دلیل خاصی داشته باشه؟!

من چون آدم حساسی هستم خود به خود واسه این مسئله تمرکزمو از دست می دم.خواهشاً یکی جواب بده بهم

با سلام خدمت شما و همه كاربران محترم.با توجه به اينكه دوستان هم مطرح كردند و شما ميگيد كه قبلا" پوزيشنهاي مختلف رو امتحان كرده بوديد و اين مشكل رو نداشتيد بهتر ميدونم كه به يك متخصص خبره مراجعه كنيد.چونكه مشكل شما در ظاهر سادست ولي در باطن تخصصي هستش.ولي مشكل حادي نيست.شما مراجعه بفرماييد.ايشالا كه جواب ميگيريد.در پناه حق.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. tatu نوشته است: ممنون از پاسختون.اما به پوزیشن ارتباطی نداره فکر می کنم.آخه قبلاً هم پوزیشن های مختلفی را با هم داشتیم اما این مشکل وجود نداشت.می خوام بدونم ممکن دلیل خاصی داشته باشه؟!

سلام
    با تشکر از دوستان ، دوسته عزیز بعد مدتی رابطه در پزیشنای خاصی واژن بازتر میشه و این حالت به وجود میاد ؛ اگه اذیتت میکنه ، برای رفعش من با نظر ehsan_55 موافقم.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. دلیل خاصی که نمیشه در نظر گرفت. این مورد شایع هست و تنها به شما منحصر نمی شود. یکی از راهکار ها عوض کردن پوزیشن  در هنگام نزدیکی. نزدیک کردن پا ها به یکدیگر . لبهای بیرونی مهبل خود را با دو انگشتتون در هنگام نزدیکی کمی به سمت داخل فشار دهید. و یا از همسرتون در خواست کنید که التشون رو کاملا خارج نکنند.

6. Mehrdad_20 نوشته است: سلام
    یکی دو تا سئوال داشتم ممنون میشم راهنمائیم کنید خیلی وقته میخوام پست بزنم اما نمیشه
    من چند بار بوده که کنار نامزدم بودم و رابطمون هم در حد بوس و نوازش بیشتر نبوده اما لرزم گرفته مثل اینکه توی سرما باشم کل بدنم می لرزید حتی دندونام بهم میخورد میدونم مشکل استرسه اما فکر میکنم یکم غیر طبیعی باشه

با سلام

دوست عزیز این بخاطر اینه که شما قبلا تجربه ی هیچ نوع رابطه با جنس مخالف رو نداشتید و شرم و حیایی که در اکثر ایرونی ها هست استرس رو تشدید می کنه، احتمالا به مرور زمان کم میشه، فکر می کنم اگه این موضوع رو به نوعی با نامزدتون مطرح کنید از استرستون کاسته میشه، البته با صحبت با مشاور مشکلتون زودتر حل میشه.

با آرزوی موفقیت

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید