شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

افتادگی بیضه ها

1. خب بیضه ها همین طوری که رو هوا نیستن. رگ هایی بهشون متصله. اگه با لمس اون رگ ها میبینید جاییش به طور غیرطبیعی برجسته شده و به شکل توده درومده اون موقع میتونه مربوط به واریکوسل باشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. مشكلات شما جنبه رواني داره و به استمناء ربطي نداره به روانپزشك مراجعه كني دارو تمريناتي براي درمان هست افروديت هم تركيبي از 4گياهه كه اثربخشي اون اثبات نشده

3. srp_nami نوشته است: سلام دوست عزیز
    در مورد مورد اولی که گفتید بیضه هاتون تغییر اندازه میدید این حالت به احتمال زیاد فقط تصور شماست .. و در واقع تغییری جز جابه جایی بیضه ها و تغییر فاصله شون نسبت به بدن رخ نمیده. که این هم طبیعیه و برای نگه داشتن بیضه در دمایی که باید باشه صورت می گیره. پس جای نگرانی نداره. ولی اگه خیلی نگرانید از پزشک متخصص بخواید معاینه تون کنه..

در مورد عدم نعوظ و انزال زودرستون پیشنهاد من مراجعه به مشاور و روان پزشک هستش .. شما باید بیشتر از نظر فکری و روانی روی خودتون کار کنید تا این حالت برطرف شه. و خودارضایی هم بیشتر از این طریق روی شما تاثیر گذاشته تا فیزیکی. عادت به فانتزی های ذهنی و ارضا شدن از طریق اونها مهم ترین دلیل این حالت شما می تونه باشه.
    با یک مدت دوری کردن از چیزهای محرک جنسی، هرچند برای شما ممکنه طوری که میگید محرک نباشن، میتونه کمک کنه. چون بعد از این مدت و فاصله گرفتن از این مسائل کمکم میل جنسیتون افزایش پیدا میکنه و کم کم می تونید بهتر بشید.
    این که میگید وقتی می خواید نمیتونید آلتتون رو به حالت نعوظ برسونید علت اصلیش اینه که شما با این پیش فرض در ذهن خودتون که من مشکل دارم توی این مسئله و نمیتونم این کارو انجام میدید و این حالت فکریتون روی این مسئله کاملاً تاثیر می ذاره. بهتره این مسئله رو سعی کنید از ذهن خودتون دور کنید و درگیرش نباشید. و کلاً برای مدتی خودتون رو از این مسائل دور کنید..

ممنون از جوابتون ... لطف كردين
    با چند نفر صحبت كردم همين رو گفتن ...
    حتي همون دكتر هم گفت ايم مشكل تو فكريه ... بايد فكرتو درست كني ...
    ولي من هنوز قبول ندارم ... نميدونم چرا ...
    من دوستهايي دارم خيلي بيشتر از من اسمنا كردن ولي هيچ مشكلي براشون پيش نيومده ...
    و اينكه من يادمه از همون بچگي من نعوذ درست نداشتم و خيلي زود ارضا ميشدم ... از زمان بلوغ ...
    ميگم دكتر هم رفتم و آزمايش دادم ... گفت همه چي معموليه ... فقط يه كم ضعيف شدي ... و نيازي به دارو نداري ...
    ولي من يه كم نگرانم و عجله دارم ...
    ميشه بگيد بايد چي كار كنم كه سريعتر خوب بشم ؟! اين مشكل فكري رو چه طوري درست كنم؟!!
    دوستان ديگه هم ممنون ميشم كمكم كنيد و نظرتون رو بگيد ...
    آيا كسي بوده كه مشكلات منو داشته باشه؟!
    ضمنا من استمنا رو خيلي خيلي كم كردم ...
    قوانين سايت هم اجازه نميده من بلافاصله پست بدم و اين خيلي شرايط رو سخت ميكنه Sad

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید