شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تحریک نقطه ج..ی در زنان

1. فیلم آموزش تحریک نقطه ج..ی در زنان

این محل تحریک پذیرترین نقطه جنسی در بدن زنان است به طوری که با فشاری کافی در محل دقیق زنبه ارگاسم میرسد. معمولا زنان خود به تنهایی قادر نیستند با انگشتشان درمحل دقیق این نقطه و یا با فشار کافی آن را بفشارند بنابر این توصیهمیشوند مرد این لذت را برای همسرش به ارمغان بیاورد.به یاد داشته باشید کهفشار کنترل نشده و بیش از حد میتواند صدمات زیادی در پی داشته باشد.

ا

تشکر شده توسط : 21 کاربر
  2. نقطه جي يا گرافنبرگ اسپات رو فقط عده اي از زنان گزارش كرده اند نه همه و اين موضوع عموميت نداره در واقع بافت يا اندام خاصي در ان محل نيست  كليتوريس رو ميشه حساس ترين بخش بدن به حساب اورد كه 50% زنان از طريق تحريك اون ميتونن به ارگاسم برسن

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. من فکر می کنم تحریک و به اورگاسم رسیدن فقط محدود به یه نقطه ی خاص نیست.
    گرچه در اون ناحیه حساس تره...
    اما نکته ی مهم خوب تحریک کردن ه ...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. از لحاظ فکری هم میشه به اورگاسم رسید به نظرم هرچی ذهن بخواد اونجوری ارضا میشی

5. بنظر من هر دختری ار یک حرکت در رابطه بیشتر لذت میبره و بیشتر تحریک میشه ؛ سلیقه ها متفاوته و کشف این حقیقت که چه کاری دختر رو در رابطه بیشتر و بهتر تحریک میکنه خود از لذایذ رابطه هم برای دختر و هم برای پسره.
    افلبته قابل قبوله که بعضی نقاط در همه حساسه مثل نقطه فوق الذکر وبعضی نقاط دیگه مثل نوک سینه ها و زیر گردن و بین سینه و بین رانها و لاله گوشهاو ....
    تجربه نشون داده که برای رسیدن و آماده کردن زنها؛ باید مرد ابتدا محیطی امن و سرشار از عشق و رمانتیک برای شروع رابطه برای شریک اش فراهم کنه و سپس با بوسه و تحریک نقاط حساس و ذکر شفاهی جملات عاشقانه و تحریک آور زن را برای آمیزش آماده کند.استفاده از همه نکات دررابطه حیاتیه و برای خاطره انگیز کردن و ماندگار کردن خاطره این رابطه ؛ مرد نقش موثری داره.
    البته نمیشه گفت زن بی تاثیره.همکاری و همراهی وابراز علاقه زن از کارهای مرد و ستایش صفات ظاهری و باطنی مردانگی مردودر یک جمله" دل دادن به رابطه" میتونه رابطه رو رویایی تر کنه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. ilia_mobile1 نوشته است: فیلم آموزش تحریک نقطه ج..ی در زنان

این محل تحریک پذیرترین نقطه جنسی در بدن زنان است به طوری که با فشاری کافی در محل دقیق زنبه ارگاسم میرسد. معمولا زنان خود به تنهایی قادر نیستند با انگشتشان درمحل دقیق این نقطه و یا با فشار کافی آن را بفشارند بنابر این توصیهمیشوند مرد این لذت را برای همسرش به ارمغان بیاورد.به یاد داشته باشید کهفشار کنترل نشده و بیش از حد میتواند صدمات زیادی در پی داشته باشد.

ا

خواستم توضیح دوستمو کامل کنم
    اول مالش نقطه جی و بعد فشارش تاثیر گذاره
    وقتی مالش صورت گرفت اون نقطه کمی برجسته میشه و قابله تشخیصه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. samin61

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همه این مراحلی که شما میگید برای من یکی که مثل یه رویا است
    حتی نوازش !!!

همسرم بیش از حد سرد مزاجه و سر این موضوع کارمون داره به جدایی میرسه

8. samin61 نوشته است: همه این مراحلی که شما میگید برای من یکی که مثل یه رویا است
    حتی نوازش !!!

با سلام
    دوست عزیز،از خوندن جملات شما واقعاً متاثر شدم!! ولی باید بگم :
    1- بهتره که فکر جدائی رو از خودتون دور کنید!!(بنا به مسائل جامعه)
    2- برای بهبود وضعیت ،چرا به پزشک مراجعه نمی کنید؟؟؟
    3- راههایی در همین سایت برای ایجاد تمایلات در آقایون گفته شده! با جستجو کردن، و مطالعه اونا کمی در بوجود اومدن این تمایلات در همسرتون،کمک کنید! (بیشتر نمیشه مطلب رو در انجمن های عمومی بازکرد)
    4- نمیدونم چند وقتی است که ازدواج کردید!! ولی اگه مدت اون کمه! باید صبور باشید! شاید در آینده معضلتون حل بشه!
    5- اساساً سرد مزاجی از نظر شما تعریفش چیست؟؟؟
    و....
    پیشنهاد میکنم با مشاورین خانواده ویا متخصص اورولوژی نشستی داشته باشید.اگر از بنده و دوستان هم راهنمائی خواستید! بنده به نوبه خودم، در خدمتم!! ولی هیچگاه زود و از روی احساسات، تصمیمی رو اتخاذ نکنید!
    موفق و سلامت باشید.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  9. سلام دوستان
    من خوندم که این نقطه در بعضی افراد وجود نداره و در افرادی که وجود داره، مناطق اون مختلفه
    1- چطور میشه منطقه هر فرد را پیدا کرد؟
    2- در ضمن تمریناتی هم برای فعال کردن اون وجود داره که به جی شات معروفه، چیزی در این مورد میدونید؟
    با تشکر

10. Sam_234 نوشته است: سلام دوستان
    من خوندم که این نقطه در بعضی افراد وجود نداره و در افرادی که وجود داره، مناطق اون مختلفه
    1- چطور میشه منطقه هر فرد را پیدا کرد؟
    2- در ضمن تمریناتی هم برای فعال کردن اون وجود داره که به جی شات معروفه، چیزی در این مورد میدونید؟
    با تشکر

با سلام ، دوست عزیز نقطه ی جی یا همون G-spot  در یک سوم ورودی واژن خانم ها قرار داره که با ورود انگشت اشاره به داخل واژن حدود یک و نیم اینچ و حرکت انگشت به صورتی که داریم معنای کلمه ی ( come here ) رو اجرا کنیم می تونیماون رو به شکل یک نقطه برجسته ی دایره ای یا ( walnut shape )  لمس کنیم ، (if you do this the girl feels like she needs to go pee  )

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  11. 1984 نوشته است: نقطه جي يا گرافنبرگ اسپات رو فقط عده اي از زنان گزارش كرده اند نه همه و اين موضوع عموميت نداره در واقع بافت يا اندام خاصي در ان محل نيست  كليتوريس رو ميشه حساس ترين بخش بدن به حساب اورد كه 50% زنان از طريق تحريك اون ميتونن به ارگاسم برسن

آقای 1984 شما همیشه آمارهای نگران کننده میدید!در یکی از پستهای قبلی هم فرمدید که 5 تا 10% زنان اصلاً ارگاسم نمیشن.سوال من اینه تکلیف این عده چیه؟!یعنی اصلاً استعداد ارگاسم ندارن؟آیا به خاطر بیماریهای خاصه؟یا اینکه نه،همه چیزشون سالمه و همه حرکتهای جنسی رو درست انجام میدن اما بدنشون توان ارگاسم نداره؟اگه اینجوره این افراد که نابود میشن!!!یعنی بدنشون بعداً کم نمیاره؟ذهنشون یا روحشون؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. مرجان خانوم به نظر من این درصدهایی که بهش اشاره کردید بیشتر مربوط به مسائل ذهنی میشه ... شاید نداشتن آموزش صحیح در اون افراد .. و یا ویژگی های شخصی که مثلاً از یک طریق به ارگاسم میرسن چون اون رو بیشتر دوست دارن .. و به همین دلیل از نظر ذهنی در اون حالت میتونن خودشون رو به ارگاسم نزدیک کنن ...
    کسانی هم که اصلاً ارگاسم نمیشن غالباً به خاطر شرایط ذهنی که نسبت به رابطه دارنه .. شاید خیلی افراد معدودی باشن که مشکل فیزیکی داشته باشن و اون هم بالاخره قابل درمانه ...

این آمارها صرفاً نتایج آمارگیری هایی هستن که اتجام شده و با توجه به شرایط کشور ما بعید میدونم چنین آماری در مورد ایرانی ها وجود داشته باشه ... و میشه گفت که به علت تابو بودن و دید خیلی بد عموم مردم به این مسائل شاید این مشکلات در زنان ما خیلی هم بیشتر باشه ...

به هر حال در وهله ی اول کسانی که چنین مشکلی دارن باید سعی کنن از نظر فکری، ذهنی و روحی به خودشون کمک کنن.. و به نظر بنده در اکثر قریب به اتفاق موارد مشکل از همین جاست...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. marjankhanom نوشته است:
    1984 نوشته است: نقطه جي يا گرافنبرگ اسپات رو فقط عده اي از زنان گزارش كرده اند نه همه و اين موضوع عموميت نداره در واقع بافت يا اندام خاصي در ان محل نيست  كليتوريس رو ميشه حساس ترين بخش بدن به حساب اورد كه 50% زنان از طريق تحريك اون ميتونن به ارگاسم برسن

آقای 1984 شما همیشه آمارهای نگران کننده میدید!در یکی از پستهای قبلی هم فرمدید که 5 تا 10% زنان اصلاً ارگاسم نمیشن.سوال من اینه تکلیف این عده چیه؟!یعنی اصلاً استعداد ارگاسم ندارن؟آیا به خاطر بیماریهای خاصه؟یا اینکه نه،همه چیزشون سالمه و همه حرکتهای جنسی رو درست انجام میدن اما بدنشون توان ارگاسم نداره؟اگه اینجوره این افراد که نابود میشن!!!یعنی بدنشون بعداً کم نمیاره؟ذهنشون یا روحشون؟

من بي تقصيرم اين امارهارو در كشورهاي جهان اول كه تحقيقات جنسي هست و علم رو توليد ميكنن ميگيرن و من فقط نقل قول ميكنم اينها فيزيولوژي دو جنسه ونبايد دو جنس رو باهم مقايسه كرد مثلا مردان هم ميخوان مثل زنان دير - 30-45 دقيقه- بعد از نزديكي به ارگاسم برسن ولي اكثرا نميتونن
    در مورد ارگاسم بتدريج استعداد به ارگاسم رسيدن در زنان تا سن 35 سالگي به علت كاهش مهارهاي رواني بالا ميره ولي حدود 5% با اينكه به شدت تحريك ميشن ارگاسم رو نميتونن تجربه كنن و بيماري هم نيست جزئي از طبيعت اونهاست و مشكلي هم براشون پيش نمياد براي لذت بردن راههاي بي شماري هست
    فكر ميكنم مشكل اساسي در جامعه ايراني فرهنگ جنسي مردمه نه طبيعت و فيزيولوژي(اين جمله اخر نظر شخصيه و در كتابها نيامده)

14. samin61 نوشته است: همه این مراحلی که شما میگید برای من یکی که مثل یه رویا است
    حتی نوازش !!!

با عرض سلام خدمت samin61
    امیدوارم که تا حالا مشکلتون با همسر تون حل شده باشه،samin خانم توی زندگی وازدواج همیشه شریک زندگیت اون چیزی که فکرش رو میکردی واست نمیشه،آدما همیشه با توجه به دقت هایی که در انتخاب همسر دارند اما باز بعد از شروع زندگی متوجه خیلی کم وکاست ها میشوند وناخواسته وارد شرایطی سخت میشوند، و معمولا  این موضوع واسه اکثر آقا پسر ها ودختر خانم ها اتفاق میفته، خب راه حل چیه؟مشکلاتی که بدو هر زندگی پیش میاد  دو دسته اند1-قابل حل، البته بواسطه شناخت مشکل،شناخت طرف مقابل و عشق طرفین به خودشان وزندگی 2-غیر قابل حل، که باز برمیگرده به همان سه مورد اول یعنی اگر کسی طرف مقابلش را خوب نشناخته باشدو همچنین علت بوجود آمدن مشکل را نیز نفهمد و نکته اصلی اینکه طرفین نسبت به هم عشقی  نداشته باشند در نتیجه کوچکترین بهانه منجر به جدایی طرفین میگردد
    در آخر اینکه اگر شما به همسرتان علاقه دارید وبه او عشق میورزید واگر دلیل مشکل او رامیدانید وهمسرتان را هم خوب میشناسید واز خصلت های  او اطلاع کافی  دارید میتوانید در برطرف کردن این مشکل نیز تلاش کنید ومطمئنا نیز به نتیجه برسید ودر غیر اینصورت *همیشه یک پایان تلخ بهتر از یک تلخی بی پایان است*
    برات آرزوی موفقیت میکنم

تشکر شده توسط : 7 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید