شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 12 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 2

1. با سلام دختری 23 ساله هستم که تاکنون دخولی نداشتم فقط از طریق ارضا از بچگی ارضا می شدم که مدت مدیدی است که ترک کردم ولی مدتی پیش هایمن خود را معاینه کردم که متوجه شدم سطح بالای ان دو شکاف دارد که سوراخ نیست و گوشت ان پیوسته و یکنواخت نیست. ایا هایمن بایدیکنواخت باشد؟ سوال دیگر اینکه  با فشار سوراخ من گشاد میشود این یعنی پرده من حلقوی است؟

2. farimah986 نوشته است: با سلام دختری 23 ساله هستم که تاکنون دخولی نداشتم فقط از طریق ارضا از بچگی ارضا می شدم که مدت مدیدی است که ترک کردم ولی مدتی پیش هایمن خود را معاینه کردم که متوجه شدم سطح بالای ان دو شکاف دارد که سوراخ نیست و گوشت ان پیوسته و یکنواخت نیست. ایا هایمن بایدیکنواخت باشد؟ سوال دیگر اینکه  با فشار سوراخ من گشاد میشود این یعنی پرده من حلقوی است؟

سلام
    دوسته من شما خودت به این سادگی نمیتونی پردتو معاینه کنی ، به این دلیل که هرچقدر شما این کارم به درستی انجام بدید باز امکان داره اصلا ناحیه تناسلیتونو انقدر نشناسید که بتونید توش پردرو پیدا کنی ، در ضمن این کارم خطرناکه امکان داره بهش آسیب بزنی ، شما اگه رابطه نداشتی و چیزی وارده واژنت نشده پردت سالمه ، خودارضایی صدمه ای به پردت نمیزنه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. پرده بکارت من بصورت یه تیکه گوشته که علاوه بر سوراخ اون تیکه گوشته روکه دست بزنم از وسط باز میشه که در حالت دست نزدن بهم چسبیده هستند، ووقتی که بازش میکنم مثل گل واشده میمونه
    من با فشار آب و ضربه زدن به شکمم وقتی مثانم پر بوده خود ارضایی میکردم، من پردمو از دست دادم؟ لطفا منو راهنمایی کنید.

از نظر شما مشخصاتی که گفتم مربوط به پرده سالمه؟
    لطفا منو از پاسختون محروم نکنید

4. Afraid_24 نوشته است: پرده بکارت من بصورت یه تیکه گوشته که علاوه بر سوراخ اون تیکه گوشته روکه دست بزنم از وسط باز میشه که در حالت دست نزدن بهم چسبیده هستند، ووقتی که بازش میکنم مثل گل واشده میمونه
    من با فشار آب و ضربه زدن به شکمم وقتی مثانم پر بوده خود ارضایی میکردم، من پردمو از دست دادم؟ لطفا منو راهنمایی کنید.

سلام . دوست عزیز فکر نمی کنم فشار آب بتونه به پردتون آسیب جدی بزنه اما سعی کنید این کارو ترک کنید.
    معاینه و تشخیص سلامت پرده کاری نیست که خود فرد از عهده ی اون بر بیاد . شما ظاهراً از حس لامستون برای بررسی اون ناحیه استفاده می کنید که قطعاً ملاک مناسبی برای تشخیص نیست و البته می تونه منجر به آسیب پردتون هم بشه . بنابراین اگر رو این موضوع حســــــــــــــــــــــــــــاس شدید می تونید به متخصص مراجعه کنید یا حتی پزشک ماما و ازشون بخواید شمارو معاینه کنند.فکر هم نکنید که این کار درستی نیست،اینطوری به حس کنجکاویتون پاسخ دادید و البته به خودتون هم صدمه ای نزدید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. Afraid_24 نوشته است: پرده بکارت من بصورت یه تیکه گوشته که علاوه بر سوراخ اون تیکه گوشته روکه دست بزنم از وسط باز میشه که در حالت دست نزدن بهم چسبیده هستند، ووقتی که بازش میکنم مثل گل واشده میمونه

شما چطور تونستید خودتون رو به این شکل بررسی کنید؟ با توجه به این که برای خود شخص خیلی سخته مشاهده ی اون قسمت و نمیشه اطمینان کرد به چیزی که خودتون دیدید نباید زیاد به این مشاهده اعتماد کنید.

اگه چیزی که دیدید پرده ی بکارتتون بوده ممکنه از نوع حلقوی باشه..

ولی نظر رو با این توضیحات و این معاینه نمیشه داد. برای اطمینان باید به متخصص مراجعه کنید تا شما رو معاینه کنن و نظر قطعی بدن.

با ضربه زدن به شکم خودارضایی میکردید؟! اگه واقعا شکم منظورتونه تا الان همچین چیزی نشنیده بودم!
    به طور کلی تا وقتی چیزی وارد واژن نشده آسیبی به بکارت نمی رسه. اگه فشار آب به طور ناگهانی به سمت داخل واژن رفته باشه میتونه آسیب رسونده باشه ...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام دوست عزیز من اکثر جاهایی که خوندم این اتفاقی برای شما پیش افتاده رو توضیح دادن و اکثرن بر این باورن که تا چیزی به واژن داخل نشود پرده بکارت دچار پارگی نمیشود و من فکر کنم آب با فشار هم نمیتونه دلیلی برای پاره گی پرده شما بشه و خون لخته هم علتش میتونه همون خارش باشه.

7. [quote="aliyan"]
    helyketra نوشته است: سلام
    آیا بعد از 6ماه میشه تشخیص داد که چه کسی پرده بکارت رو پاره کرده؟
    آیا بعد از گذشت 4ماه از رابطه جنسی میشه تشخیص داد که فرد رابطه داشته و با چه کسی رابطه داپشته؟

این فقط خود شما هستید که تشخیص میدید کی پرده رو پاره کرده و اما در مورد سوال دوم بله مشخص میشود رابطه جنسی داشتید ولی مشخص نمیشه با کی

8. سلام.واقعا ممنون از سایت بسیار عالی و اموزندتون.سوال من اینکه چه نوع پرده بکارتی هست که ممکن است کامل پاره نشود وپزشک مجبور به پاره کردن ان شود؟ایا این درست است که میگویند پرده بکارت چند لایه است؟
    بسیار ممنون.

9. با سلام ايا بعد از ازدواج دكترا مي تونن تشخيص بدن كه برده بكارت در اثر خود ارضايي باره شده يا با رابطه جنسی؟

10. fati_22 نوشته است: با سلام ايا بعد از ازدواج دكترا مي تونن تشخيص بدن كه برده بكارت در اثر خود ارضايي باره شده يا با رابطه جنسی؟

بکارت با خورارضایی از بین نمیره مگر شی وارد واژن بشه
    بکارتی که با رابطه جنسی از بین رفته باشه یا خودارضایی قابل تشخیص هستش که با رابطه بوده یا شی وارد واژن شده

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. با سلام
    من کیستی داشتم  که بدلیل پاگی که داشت با مصرف قرص آن را انداختم
    الان عقد کردم و با همسرم رابطه کامل داشتم اما خونریزی مشاهده نکردم آیا انداختن کیست باعث پارگی بکارتم شده بود

12. نه ممکن نیست
    ممکنه شما بکارت الاستیک یا حلقوی داشته باشید

13. البته به متخصص زنان مراجعه کردم گفت پرده کامل از بین رفته در صورتیکه من نه درد داشتم نه خونریزی برای همین میگم انداختن کیستم که با درد خیلی زیادی همراه بود باعث پارگی پرده ام شده باشه؟

14. mahvand نوشته است: البته به متخصص زنان مراجعه کردم گفت پرده کامل از بین رفته در صورتیکه من نه درد داشتم نه خونریزی برای همین میگم انداختن کیستم که با درد خیلی زیادی همراه بود باعث پارگی پرده ام شده باشه؟

سلام

نخیر خانم ربطی نداره. کیست ربطی به بکارت نداره
    شما بکارتتون از نوع ارتجاعی بوده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. ایا مالیدن با دست باعث پارگی می شود؟ وارد شدن تنها کلاهک مرد چطور؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 12 از 17
رفتن به صفحه :    ... 12 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید