شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نداشتن میل جنسی

1. MINAVAND نوشته است: من پسری 29 ساله هستم که به ریزش موی دچار شدم پزشک متخصص مو قرصهای فیناستراید را برایم تجویز کرد.اما با مصرف این قرصها میل جنسی خودم را از دست داد ه ام  نمی دانم چکار کنم

سلام
    شما میتونید به لینک زیر مراجعه کنید:
    عوارض فیناستراید

موفق باشید

2. سلام دوست عزیز
    پیشنهاد می کنم به دانشگاهای علوم پزشکی یه سری بزنین تو این زمینه ها اساتید اونا خوب راهنمایی می کنن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام من 30 سالمه و 6 ماه ازدواج كردم تمايلات جنسي ام كم شده البته نسبت به قبل ازدواج(قبل از ازدواج من رابطه داشتم ولي همسرم نداشته) اما هيچكدام از مشكلاتي بيان شد رو نداريم(نه من نه همسرم) مشكل من اينه كه توي رابطه هاي قبلي ام خيلي سريع بودم و هيشه سعي داشتم دير به اوج لذت برسم كه اين براي شريك هاي جنسي من اذيت كننده بود اما حالا نه ميتونم و نه دلم مياد كه با همسرم چنين رابطهاي داشته باشم در صورتي كه من عاشق چنين رابطه اي هستم الان ام با اينكه همسرم رو دوست دارم نمي دونم چي كار كنم لازم به ذكر كه من قبلا مي تونستم حتي 4 بار در شب رابطه داشته باشم اما الان خيلي سخت ميتونم اون رو به 2 بار برسونم.

4. hessam59 نوشته است: سلام من 30 سالمه و 6 ماه ازدواج كردم تمايلات جنسي ام كم شده البته نسبت به قبل ازدواج(قبل از ازدواج من رابطه داشتم ولي همسرم نداشته) اما هيچكدام از مشكلاتي بيان شد رو نداريم(نه من نه همسرم) مشكل من اينه كه توي رابطه هاي قبلي ام خيلي سريع بودم و هيشه سعي داشتم دير به اوج لذت برسم كه اين براي شريك هاي جنسي من اذيت كننده بود اما حالا نه ميتونم و نه دلم مياد كه با همسرم چنين رابطهاي داشته باشم در صورتي كه من عاشق چنين رابطه اي هستم الان ام با اينكه همسرم رو دوست دارم نمي دونم چي كار كنم لازم به ذكر كه من قبلا مي تونستم حتي 4 بار در شب رابطه داشته باشم اما الان خيلي سخت ميتونم اون رو به 2 بار برسونم.

با سلام
    دوست عزیز،انسان در جوانی(البته شما پیر نیستید ها!! سوء تعبیر نشه) خیلی از کارهارو میتونه بکنه که در سنین بالاتر حتی یک دهم اونو نمیتونه انجام بده!!! از قضا، این مورد هم از این قسم کارهاست!! یعنی به مرور زمان و پاگذاشتن به سن،این توان!! کمی تحلیل میره!!البته استثناناهایی هم وجودداره که اینطور نمیشن!!!ولی غالباً این حالت براشون رخ میده!!! پس اگر 4 بارشما شده 2 بار زیاد نگران نباشید!!بنظرم همینکه بتونید به شریک جنسی اتون و خودتون لذت کامل رو برسونید!! حتی همون یکبار ،بسیار عالی و کافیست!! از طرفی مورد شما الان با موارد قبلی متفاوته!!! یعنی هم اکنون ایشون همسر شماست!! قطعاً هم در چگونه رفتار جنسی با ایشون و هم از نظر عاطفی و احساسی ،با کیس های قبلی ،فرق خواهد کرد!! دوست من، از قدیم گفتن 1 ده آباد بهتر از 10 تا ده خرابه!!! شما همون یکبار و یا دوبار رو هم به خودتون و هم به ایشون لذت کامل رو برسونید!! براتون کفایت میکنه!!!
    اما اگر این مورد شما ، مستمراً تحلیل رفت پیشنهاد بهتر اینه که به متخصص اورولوژ ، مراجعه کنید!!
    موفق باشید.

5. اوج استعداد ارگاسمي در مردان در 18 سالگيه/ تعداد دفعات نزديكي در يك شب بستگي داره به اينكه چند وقت قبلش به ارگاسم رسيده باشي و به عبارتي به ميزان پر بودن وزيكول سمينال و پروستات داره مثلا يك هفته انزال نداشته باشي ميتوني مالتيپل ارگاسمي رو تجربه كني

6. دلیل ادرار کردن برخی زنها در هنگام رابطه جنسی چیه؟ در بین دخول و در فواصل 2-3 دقیقه ادرار میکنه و از خود بیخود شده و دست و پاش میلرزه و برای لحظاتی از حال میره. میخواستم دلیلشو بدونم.

7. amirali89 نوشته است: دلیل جیش کردن برخی زنها در هنگام رابطه جنسی چیه؟ در بین دخول و در فواصل 2-3 دقیقه جیش میکنه و از خود بیخود شده و دست و پاش میلرزه و برای لحظاتی از حال میره. میخواستم دلیلشو بدونم.

سلام
    خانوما و آقایون (فرقی نمیکنه) پس از رسیدن به ارگاسم (اوج لذت جنسی) معمولا نیاز دارن که ادرار کنن و این کاملا طبیعیه و نیاز بدنه وبرای سلامتی هم مفیده و پزشکان هم معتعقدن این کار انجام بشه بعد از رابطه جنسی. لرزش بدن و از حال رفتنشون هم دلیلش همون رسیدن به ارگاسمه.
    موفق باشید.

8. elinaze نوشته است:
    amirali89 نوشته است: دلیل جیش کردن برخی زنها در هنگام رابطه جنسی چیه؟ در بین دخول و در فواصل 2-3 دقیقه جیش میکنه و از خود بیخود شده و دست و پاش میلرزه و برای لحظاتی از حال میره. میخواستم دلیلشو بدونم.

سلام
    خانوما و آقایون (فرقی نمیکنه) پس از رسیدن به ارگاسم (اوج لذت جنسی) معمولا نیاز دارن که ادرار کنن و این کاملا طبیعیه و نیاز بدنه وبرای سلامتی هم مفیده و پزشکان هم معتعقدن این کار انجام بشه بعد از رابطه جنسی. لرزش بدن و از حال رفتنشون هم دلیلش همون رسیدن به ارگاسمه.
    موفق باشید.

سلام
    با تشکر از خانم elinaze برای پاسخشون ،خواستم نکته ای رو ذکر کنم و اون اینکه اغلب این سئوال برای آقایون و خانم ها مطرحه که آیا خانم ها هم انزال داشته و مایعی از خود دفع می کنند؟ در واقع خانم ها به هنگام ارگاسمی که در اثر تحریک نقطه ی جی ( G-spot ) حاصل می شه (( که اگر دقت کرده باشید همزمان با ترشح این مایع علائم رسیدن به ارگاسم در خانم ها از قبیل : لرزش بدن - بالا رفتن ضربان قلب - نبض تند - بی حالی یا از خود بیخود شدن - سستی بدن  و... دیده می شه ))، مایعی که از غدد بارتولن در داخل واژنشون ترشح می شه رو دفع می کنند.که در این حالت برخی به دلیل عدم آگاهی از این مورد این مایع رو با ادرار اشتباه می گیرند و تصور می کنند که از پیشابراه ترشح شده در صورتی که این مایع از واژن ترشح می شه و جنبه پزشکی داره . این مایع هنگام خروج گرم،چسبنده و ممکنه کمی تیره رنگ باشه.که چسبندگی اون دقیقاً به این خاطره که نقش لیز کنندگی مجرا و کمک به ورود راحت اسپرم به داخل رحم رو داره. (در این مورد مطمئنم چراکه برای اطمینان خودم از متخصص زنان هم در این مورد اطلاعاتی دریافت کردم)

9. amirali89 نوشته است: دلیل جیش کردن برخی زنها در هنگام رابطه جنسی چیه؟ در بین دخول و در فواصل 2-3 دقیقه جیش میکنه و از خود بیخود شده و دست و پاش میلرزه و برای لحظاتی از حال میره. میخواستم دلیلشو بدونم.

اين حالت رو در زنان به اصطلاح انزال زنانه female ejaculation ميگن كه در بعضي ها موقع رسيدن به ارگاسم اتفاق ميافته و يك عمل فيزيولوژيك طبيعيه البته اكثريت زنان اين حالت رو ندارن و فقط به ارگاسم ميرسن كه اونهم طبيعيه حدود 5% هم اصلا به ارگاسم نميرسن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید