شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریود نامنظم و با فواصل زیاد

1. سلام دوستان
    در تاریخ 3 تیر ماه نزدیکی داشتم با عشقم ( یه جورایی نامزدم ) که حلقوی هم هست ،
    تاریخ پریود ایشون نامنظم بوده و در این چند وقتی که میشناسمش بالا پایین میشده
    اما تا اونجا که میدونم 20 خرداد پریود قبلیشون بوده
    الان که 30 تیر داره تمام میشه  و هنوز پریود نشدند ...

نزدیکی بنده اول با کاندوم بوده و و منی در خارج درون  خود کاندوم ریخته شده
    بعد از 10 دقیقه و بعد از ادرار و شستشو ، مجدد دخول صورت گرفته ( بدون کاندوم) و و اندک منی که به زور توسط دست بیرون امد در بیرون ریخته شده ،

البته این را هم بگم ایشون از لحاظ فشار های روحی ( درون خانوادگی ) در شرایط خوبی هم نیستند ..
    الان ایشون از شدت ترس و استرس حاملگی خواب راحت هم ندارند ...
    خود بنده حقیر هم که از استرس و فشار عصبی ضعف میکنم و ...

احتمال بارداری هست ؟
    اگر بارداری قطعی بود چیکار کنیم ؟
    خواهش میکنم در اولین فرصت به ما کمک کنید ...
    بخدا از ترس دست هام همین الان هم میلرزه
    خواهشا اگر راهی میدونید و نیمشه اینجا بیان کرد .. حتما پیغام شخصی بذازید ... بخدا هلاکممم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. میتونید از تست بارداری که در داروخانه ها موجوده استفاده کنید، این تست خیلی ساده است و بهتره هنگام صبح از اولین ادارار استفاده شه، البته تو بروشورش توضیحات کامل رو داده.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. سلام
    دوست عزیز شما اول باید به خودتون مسلط باشید و آرامشتون رو حفظ کنید تا بتونید بهترین تصمیم رو بگیرید.
    با توجه به اینکه میگید پریود ایشون نامنظمه نمیشه گفت در دوره تخمک گذاری بودن یا نه اما به هر حال در روز خطرناکی بوده. اگه مطمئنید به هیچ عنوان منی یا پیشاب داخل واژن ریخته نشده چرا انقدر استرس دارید؟ نمیشه به طور قطعی گفت ایشون باردار نیستن اما این عقب افتادن پریودشون میتونه ناشی از همین استرسها باشه. ضمن اینکه شما گفتید پریود نامنظم دارن. بهترین راه به نظر من مراجعه به پزشک متخصصه.

موفق باشید.

4. سلام من قبلا پرییودم7روزه بود حال3روزه است وبه رنگ قرمز تیره مجرد هستم در کشت ادرار عفونت موجود نمیباشد .از رفتن به دکتر به شدت وحشت دارم لطفا راهنمایی بفرمایید               ..اسمان زیباست..

5. سلام
    به مرور پریودتون کم شد یا یه دفعه شد 3 روزه؟ خب رنگ خون پریود همینه دیگه دوست من قرمز تیره. مگه اینکه لخته باشه یا تیرگیش به سیاهی بزنه.
    بهتره ترس رو کنار بذارید و به پزشک مراجعه کنید.
    با آرزوی سلامتی.

6. im4n نوشته است: سلام دوستان
    در تاریخ 3 تیر ماه نزدیکی داشتم با عشقم ( یه جورایی نامزدم ) که حلقوی هم هست ،
    تاریخ پریود ایشون نامنظم بوده و در این چند وقتی که میشناسمش بالا پایین میشده
    اما تا اونجا که میدونم 20 خرداد پریود قبلیشون بوده
    الان که 30 تیر داره تمام میشه  و هنوز پریود نشدند ...

نزدیکی بنده اول با کاندوم بوده و و منی در خارج درون  خود کاندوم ریخته شده
    بعد از 10 دقیقه و بعد از ادرار و شستشو ، مجدد دخول صورت گرفته ( بدون کاندوم) و و اندک منی که به زور توسط دست بیرون امد در بیرون ریخته شده ،

البته این را هم بگم ایشون از لحاظ فشار های روحی ( درون خانوادگی ) در شرایط خوبی هم نیستند ..
    الان ایشون از شدت ترس و استرس حاملگی خواب راحت هم ندارند ...
    خود بنده حقیر هم که از استرس و فشار عصبی ضعف میکنم و ...

احتمال بارداری هست ؟
    اگر بارداری قطعی بود چیکار کنیم ؟
    خواهش میکنم در اولین فرصت به ما کمک کنید ...
    بخدا از ترس دست هام همین الان هم میلرزه
    خواهشا اگر راهی میدونید و نیمشه اینجا بیان کرد .. حتما پیغام شخصی بذازید ... بخدا هلاکممم

سلام
    نگران نباشيد دوست عزيز
    با توجه به شرايط روحي نامناسب ايشون كه خودش عامل موثري در تغييرو نوسانات در پريود مي شه ، با توجه به نامنظم بودن پريود ، تاريخ مشخصي رو براي تخمك گذاري نمي شه تعيين كرد .
    از طرفي رابطه محافظت شده بوده ، چون قبل از دخول مجدد هم ادرار و شستشو صورت گرفته احتمال بارداري از طريق مني باقيمانده در لوله ها كمه (هرچند بعيد نيست)
    ولي به شخصه فكر مي كنم احتمالش ضعيفه ، براي اينكه خيالتون از اين بابت راحت بشه ، آزمايش خون بدن كه دقيق و مطمئنه.

7. sanaz288 نوشته است: سلام من قبلا پرییودم7روزه بود حال3روزه است وبه رنگ قرمز تیره مجرد هستم در کشت ادرار عفونت موجود نمیباشد .از رفتن به دکتر به شدت وحشت دارم لطفا راهنمایی بفرمایید               ..اسمان زیباست..

با سلام
    دوست گرامی،چرا از مراجعه به متخصصین، ابا دارید؟؟؟ در قرن بیست و یکم شنیدن این حرفها واقعاً موجب تعجبات آدمو فراهم میکنه!!! دوست عزیز، مگر شما برای یک سرماخوردگی ساده به دکتر مراجعه نمیکنید؟؟؟ باور بفرمائید این مورد شما هم مثل همون سرماخوردگی به حساب میاد!!! ضمناً دکترها محرم بیمارانشون هستند!! مطمئن باشید مشکلی براتون پیش نخواهد آمد!! معذالک در مورد سئوالتون میتونم بگم که این موارد بعضاً برای برخی از بانوان پیش میاد که ریشه هاش میتونه ناشی از استرس، تغییر آب و هوا،تغذیه،مشغله های جور واجور فکری و.... باشه که حتماً با مراجعه و معاینه توسط متخصص مربوطه، مشخص و راهکار مناسب براش تجویز میشه!! پس بدون ترس و استرس حتماً به متخصص زنان مراجعه کنید!!
    موفق باشید.

8. sara419

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دختری 26 ساله هستم. مشکل من تاخیر در تاریخ عادت ماهانه ام هست. تا قبل از این دفعه همیشه به موقع عادت ماهانه میشدم. ولی اینبار 4 روز گذشته، چند روزه کمی دلدرد و تهوع دارم ولی عادتم هنوز شروع نشده. میخواستم بدونم آیا مشکلی وجود داره؟ با خوردن موادغذایی خاصی میتونم به شروعش کمک کنم؟ تاخیر در شروع عادت ماهانه در کسی که همیشه عادتش منظم بوده تا چند روز میتونه عادی باشه؟

9. sara419 نوشته است: سلام دختری 26 ساله هستم. مشکل من تاخیر در تاریخ عادت ماهانه ام هست. تا قبل از این دفعه همیشه به موقع عادت ماهانه میشدم. ولی اینبار 4 روز گذشته، چند روزه کمی دلدرد و تهوع دارم ولی عادتم هنوز شروع نشده. میخواستم بدونم آیا مشکلی وجود داره؟ با خوردن موادغذایی خاصی میتونم به شروعش کمک کنم؟ تاخیر در شروع عادت ماهانه در کسی که همیشه عادتش منظم بوده تا چند روز میتونه عادی باشه؟

سلام
    اگه دفعه اول که پیش میاد ؛ عادیه و میتونه به هر علتی باشه ، که مثلا استرس یکی از دلایلشه...

10. sara419 نوشته است: سلام دختری 26 ساله هستم. مشکل من تاخیر در تاریخ عادت ماهانه ام هست. تا قبل از این دفعه همیشه به موقع عادت ماهانه میشدم. ولی اینبار 4 روز گذشته، چند روزه کمی دلدرد و تهوع دارم ولی عادتم هنوز شروع نشده. میخواستم بدونم آیا مشکلی وجود داره؟ با خوردن موادغذایی خاصی میتونم به شروعش کمک کنم؟ تاخیر در شروع عادت ماهانه در کسی که همیشه عادتش منظم بوده تا چند روز میتونه عادی باشه؟

دوست عزیز
    شما چرا با یه پزشک مشورت نمیکنید؟ هر گونه تغییر در حالات بدن میتونه هشداری باشه که اگه جدی گرفته نشه، امکان داره در آینده مشکل ساز شه.
    تاخیر طبیعی نیست و گمان نکنم روز شمار داشته باشه، گاهی اوقات به تشخیص پزشک آمپول پروژسترون جهت رفع مشکل تجویز میشه.

11. سلام
    می خواستم بدونم زمان تخمک گذاری قبل از پریود هست یا بعدش که می گن 7روز بعد پریود احتمال باردار شدن بالاست(و از طرفی میگن در زمان تخمکگذاری احتمال بالاست)
    پس دردی که قبل از پریود شدن حس می کنیم فقط مربوط به اینه که به اصطلاح رحم می خواد برای تخمک گذاری جدید دیواری رحم رو تمییز کنه تا تخمک و اسپرم بتونه به اون بچسبه؟
    هنگامی که درد قبل پریود به وجود میاد اگه تو این روز ها رابطه جنسی داشته باشی احتمال بارداری کمه یا زیاد؟
    لطفا به سوالاتم جواب بدین تو مقاله ها پیدا نکردم و این مساله یه جورایی گیج کنندهست.ممنون

12. maryamrosa نوشته است: سلام
    می خواستم بدونم زمان تخمک گذاری قبل از پریود هست یا بعدش که می گن 7روز بعد پریود احتمال باردار شدن بالاست(و از طرفی میگن در زمان تخمکگذاری احتمال بالاست)
    پس دردی که قبل از پریود شدن حس می کنیم فقط مربوط به اینه که به اصطلاح رحم می خواد برای تخمک گذاری جدید دیواری رحم رو تمییز کنه تا تخمک و اسپرم بتونه به اون بچسبه؟
    هنگامی که درد قبل پریود به وجود میاد اگه تو این روز ها رابطه جنسی داشته باشی احتمال بارداری کمه یا زیاد؟
    لطفا به سوالاتم جواب بدین تو مقاله ها پیدا نکردم و این مساله یه جورایی گیج کنندهست.ممنون

سلام
    عزیزه دلم سیکل قاعدگی یک سیکل چند روزست یعنی با اولین روزه خون پریود شروع میشه و در روز قبل روز خون ریزی پریود بعدیت تموم میشه و این سیکل دوباره و دوباره اتفاق میفته ، حالا اگر تعداده روزهای این سیکلا یکسان باشه میگن سیکلت منظمه و اگه یکسان نباشه میگن منظم نیست
    و اگه سیکلت منظم باشه کافیه 12 تا 16 روز از زمان شروع سیکل بعدیت کم کنی تا به زمان تخمک گذاریت برسی
    "می گن 7روز بعد پریود احتمال باردار شدن بالاست" این برا خانم هایی که سیکلشون 28 روزست که زمان تخمک گذاری میشه 14امین روز از سیکل یا 7امین روز بعد اتمامه پریود .
    "پس دردی که قبل از پریود شدن حس می کنیم فقط مربوط به اینه که به اصطلاح رحم می خواد برای تخمک گذاری جدید دیواری رحم رو تمییز کنه تا تخمک و اسپرم بتونه به اون بچسبه؟" بله تا حدودی...
    "هنگامی که درد قبل پریود به وجود میاد اگه تو این روز ها رابطه جنسی داشته باشی احتمال بارداری کمه یا زیاد؟" احتمالش 0 ....

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. sara419 نوشته است: سلام دختری 26 ساله هستم. مشکل من تاخیر در تاریخ عادت ماهانه ام هست. تا قبل از این دفعه همیشه به موقع عادت ماهانه میشدم. ولی اینبار 4 روز گذشته، چند روزه کمی دلدرد و تهوع دارم ولی عادتم هنوز شروع نشده. میخواستم بدونم آیا مشکلی وجود داره؟ با خوردن موادغذایی خاصی میتونم به شروعش کمک کنم؟ تاخیر در شروع عادت ماهانه در کسی که همیشه عادتش منظم بوده تا چند روز میتونه عادی باشه؟

با سلام
    دوست عزیز، بنظرم با یکبار تاخیر و یا تعجیل در شروع پریود،نمیتوان  نگران شد!! چون عواملی همچون استرس، تغییر آب و هوا، نوع و تنوع تغذیه،مشغله فکری،استفاده از دارو و..... در این امر موثرند!!! و غالباً بانوان بنا به آنچه که گفته شد،در طول زندگیشون،این نامنظمی رو به تناوب،چندین بار تجربه میکنند!! اما اگر این نامنظمی ادامه پیدا کرد  و مستمر هم بود!و مثلاً در ادوار بعدی هم تکرار شد!! قطعاً مراجعه به متخصص زنان باید در دستور کارتون قرار بگیره!! ولی الان بعید میدونم با یکبار تاخیر، مشکلی داشته باشید!!کمی صبر کنید!! انشالله معضلی نبوده و پریودتون شروع خواهد شد!! در مورد آخرین سئوال هم میتونم بگم اغلب تا یک هفته تاخیر رو طبیعی میدونند و نه بیشتر!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  14. با سلام

من 24 سالمه 4 سال است ازدواج ردم  1 سال است برای بارداری اقدام کردم پارسال ماه آذر با خوردن قرص کلومیفن در روز 3 تا و زدن آمپول باردار شدم ولی متاسفانه سقط شد
    بعد از 3 ماه جلوگیری دوباره اقدام کردم ولی باردار نشدم الان یه 6 -7 ماهی میشه
    قرص کلومیفن هم می خورم ولی آمپول نزدم .
    تنبلی تخمدان دارم . به نظر شما چه کار کنم ؟ آمپول HCGبرای باردار شدن بزنم؟
    لطفاً جوابمو بدین

15. سلام من عضو جدید هستم از سایت خوبتون هم خیلی استفاده کردم امیدوارم موفق باشید من یه سوالی دارم اگر میشه راهنمایم کنید من توی مدت که پریود هستم تمایل زیادی یه رابطه جنسی دارم وخیلی تحریک پذیر هم هستم این تمایل رو به این شدت تو دورانی که پریود نیستم ندارم البته این هم بگم که به هیچ وجه توی دوران پریود با همسرم نزدیکی ندارم فقط تمایلش رو دارم در صورتی که اطلاع دارم که این تمایل به طور طبیعی تو دوران پریود خیلی کمه  حالا پس چرا من اینطوریم ؟ ایا من مشکل خاصی دارم ؟اگر این تمایل ونیاز شدیدبا خود ارضایی بر طرف بشه تو دوران پریود ایا مشکلی پیش میاد ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 4
رفتن به صفحه    3   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید