شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 2

1. دوست گرامی yasharaya

درهر صورت پارگی اتفاق افتاده و معمولا پزشک و مامایی که قراره گواهی بده متوجه میشه، فقط مزیت این پارگی اینه که ترمیم راحتتری داره (که البته این کار همانطور که میدونید قانونی نیست)
    مثلا اگه این پارگی در ساعت 3 هم اتفاق بیفته، پارگی کامل به حساب میاد.

2. دوستان عزیزم سلام من یه سوالی برام پیش اومده می خواستم بدونم آیا پزشک زنان می تونه حتی بعد از 10 ...15 بار رابطه جنسی نوع پرده رو تشخیص بده یعنی بعد از عمل جنسی هنوز هم نوع پرده مشخصه؟

و سوال دیگه اینکه در مراجعه به پزشک زنان درخواست تشخیص نوع پرده رو چطور مطرح کنم چون هم خجالتی هستم هم اینکه نمی دونم مودبانه بیان کردنش چطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. sagharjun نوشته است: دوستان عزیزم سلام من یه سوالی برام پیش اومده می خواستم بدونم آیا پزشک زنان می تونه حتی بعد از 10 ...15 بار رابطه جنسی نوع پرده رو تشخیص بده یعنی بعد از عمل جنسی هنوز هم نوع پرده مشخصه؟

و سوال دیگه اینکه در مراجعه به پزشک زنان درخواست تشخیص نوع پرده رو چطور مطرح کنم چون هم خجالتی هستم هم اینکه نمی دونم مودبانه بیان کردنش چطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    بعید بدونم قابل تشخیص باشه ؛ مگه این که ارتجاعی باشه...

4. sagharjun نوشته است: دوستان عزیزم سلام من یه سوالی برام پیش اومده می خواستم بدونم آیا پزشک زنان می تونه حتی بعد از 10 ...15 بار رابطه جنسی نوع پرده رو تشخیص بده یعنی بعد از عمل جنسی هنوز هم نوع پرده مشخصه؟

بعد از رابطه جنسي ديگه پرده اي باقي نمونده تا نوعش مشخص بشه مگر در موارد خاص كه پرده كش اومده وپاره نشده/
    ميتوني بگي اقا/ خانم دكتر هايمنم از نظر شكل منفذ و بافتي از چه نوعيه ؟البته ممكنه تخصصي جواب بگيري كه بايد دوباره سوال كني تا موضوع برات قابل فهم باشه

5. sara2131

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید پرده من به تشخیص پزشکی قانونی حلقوی ارتجاعی بوده ولی خود پزشک میگه از کنار دیواره و لبه پاره شده چنین چیزی امکان داره؟پزشک دیگه بهم گفت که فقط یه خراش روی پرده هست که قابل تشخیص نیست که مربوط به نزدیکی هست یا شکل خود پرده هست تشخیص نزدیکی فقط از روی پرده قابل تشخیص هست یا دهانه واژن هم بررسی میشه؟

6. سلام من بیست و یک سالمه باور کنید تا حالا با هیچ پسری دوست نبودم و رابطه نداشتم . شاید بزرگترین گناه من تو زندگی خود ارضایی باشه . الان سه چهارساله که خود ارضایی میکنم اول نمیدونستم گناه کبیره اس ولی الان که فهمیدم تلاش میکنم که ترکش کنم البته اگه بتونم مقاومت کنم  . متاسفانه همین چند هفته پیش در حال خود ارضایی بودم اصلا دستمو داخل مهبل نکردم ولی یکدفه یه دردی در ناحیه کمر و دلم احساس کردم و بعد از یک ساعت یک لکه قهوه ای رنگ دیدم به مدت یک روز خونریزی نداشتم ولی یک روز بعدش پریود شدم موضوع رو برای چند نفر گفتم گفتن شاید اونم خون عادت ماهانه بوده ولی خودم احساس میکنم پردم پاره شده به نظرتون من حالا باید چیکار کنم دیگه میترسم ازدواج کنم اگه شوهرم فکر کنه با کسی رابطه داشتم چی؟یعنی پزشکی قانونی میتونه ثابت کنه در اثر رابطه جنسی نبوده ؟خواهش میکنم کمکم کنید دارم از افسردگی میمیرم.

7. angelina نوشته است: سلام من بیست و یک سالمه باور کنید تا حالا با هیچ پسری دوست نبودم و رابطه نداشتم . شاید بزرگترین گناه من تو زندگی خود ارضایی باشه . الان سه چهارساله که خود ارضایی میکنم اول نمیدونستم گناه کبیره اس ولی الان که فهمیدم تلاش میکنم که ترکش کنم البته اگه بتونم مقاومت کنم  . متاسفانه همین چند هفته پیش در حال خود ارضایی بودم اصلا دستمو داخل مهبل نکردم ولی یکدفه یه دردی در ناحیه کمر و دلم احساس کردم و بعد از یک ساعت یک لکه قهوه ای رنگ دیدم به مدت یک روز خونریزی نداشتم ولی یک روز بعدش پریود شدم موضوع رو برای چند نفر گفتم گفتن شاید اونم خون عادت ماهانه بوده ولی خودم احساس میکنم پردم پاره شده به نظرتون من حالا باید چیکار کنم دیگه میترسم ازدواج کنم اگه شوهرم فکر کنه با کسی رابطه داشتم چی؟یعنی پزشکی قانونی میتونه ثابت کنه در اثر رابطه جنسی نبوده ؟خواهش میکنم کمکم کنید دارم از افسردگی میمیرم.

با سلام

نگران نباشید... به پرده شما اسیبی نرسیده و نشانه های پریود را داشته اید...
    ولی در نظر داشته باشید عمل خود ارضایی و چگونگی ان همیشه بی خطر نیست...
    و اینکه دکتر پزشک قانونی چگونگی هر نوع اسیبی را تشخیص میدهد..     
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. sara2131 نوشته است: سلام خسته نباشید پرده من به تشخیص پزشکی قانونی حلقوی ارتجاعی بوده ولی خود پزشک میگه از کنار دیواره و لبه پاره شده چنین چیزی امکان داره؟پزشک دیگه بهم گفت که فقط یه خراش روی پرده هست که قابل تشخیص نیست که مربوط به نزدیکی هست یا شکل خود پرده هست تشخیص نزدیکی فقط از روی پرده قابل تشخیص هست یا دهانه واژن هم بررسی میشه؟

سلام
    دوسته من یکی از راهای تشخیص نزدیکی ، از روی پردست علاوه بر این  از روی دیواره واژن ، قطر دیواره واژن ، دهانه واژن ، محل رحم ، محل دهانه رحم ، تغییره شکل انتهای واژن و ... ، وجود یا عدم وجود رابطه قابل تشخیصه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. angelina نوشته است: سلام من بیست و یک سالمه باور کنید تا حالا با هیچ پسری دوست نبودم و رابطه نداشتم . شاید بزرگترین گناه من تو زندگی خود ارضایی باشه . الان سه چهارساله که خود ارضایی میکنم اول نمیدونستم گناه کبیره اس ولی الان که فهمیدم تلاش میکنم که ترکش کنم البته اگه بتونم مقاومت کنم  . متاسفانه همین چند هفته پیش در حال خود ارضایی بودم اصلا دستمو داخل مهبل نکردم ولی یکدفه یه دردی در ناحیه کمر و دلم احساس کردم و بعد از یک ساعت یک لکه قهوه ای رنگ دیدم به مدت یک روز خونریزی نداشتم ولی یک روز بعدش پریود شدم موضوع رو برای چند نفر گفتم گفتن شاید اونم خون عادت ماهانه بوده ولی خودم احساس میکنم پردم پاره شده به نظرتون من حالا باید چیکار کنم دیگه میترسم ازدواج کنم اگه شوهرم فکر کنه با کسی رابطه داشتم چی؟یعنی پزشکی قانونی میتونه ثابت کنه در اثر رابطه جنسی نبوده ؟خواهش میکنم کمکم کنید دارم از افسردگی میمیرم.

با سلام
    اولا امیدوارم که بتونید خودارضایی رو کنار بگذارید..
    و باید بگم که نگران نباشید. اگه مطمئنید که انگشتتون وارد واژنتون نشده آسیبی هم به بکارتتون نرسیده. و دردی هم که میگید میتونه مربوط به حالت فیزیکیتون و فشاری که شاید در اون حالت به کمر و شکمتون اومده باشه و محتمل تر از اون دردهای مربوط به دوران قاعدگیه که با توجه به این که میگید بعدش پریود شدید لکه بینی هم مربوط به همون بوده ...

10. سلام انجلینا جان نگران نباش کمر درد از عوارضه خودارضاییه ولکه ای که دیدی مربوط به پریودت میشه.پس نگران نباش.
    پزشکی قانونی هم میتونه بگه در اثر چی وحتی زمانش رو تعیین کنه که چرا پاره شده.

موفق باشید.

11. reihaan نوشته است: سلام انجلینا جان نگران نباش کمر درد از عوارضه خودارضاییه ولکه ای که دیدی مربوط به پریودت میشه.پس نگران نباش.
    پزشکی قانونی هم میتونه بگه در اثر چی وحتی زمانش رو تعیین کنه که چرا پاره شده.

موفق باشید.

ممكنه بگيد اينكه خودارضايي باعث كمر درد يا هر عارضه ديگه اي ميشه از كدوم منبع مستند پزشكي نقل قول ميكنيد؟
    ضمنا بعد از التيام  كامل جراحات هايمن پزشكي قانوني نميتونه تعيين كنه پارگي كي اتفاق افتاده
    و اينكه در اثر چي پاره شده بستگي به نوع پارگي وميزان اون داره

12. اولا چون قبلا خودم مبتلا به خودارضایی بودم خودم بدش تا 3-4 ساعت کمردرده شدید داشتم .در اینترنت هرجا سرچ کنید گفته و چون برای من اتفاق افتاده بود گفتم.دیگر عوارضش ضعفه،که در همه وجود نداره اگه تونستم براتون پیدا میکنم منبعشو.
    دوما  خودم دراین جا سوالی مطرح کردم که یکی از اقایونه فعال گفتند که میتونن حتی زمانه پارگی را هم مشخص کنن.
    حتما هست که گفت نباید دلیلشو بفهمم منبع روپیدا میکنم.شما میتونید منبعی به من معرفی کنید که همچین چیزی رو نهی کرده باشه؟؟
    اولین سواله این خانمو مطمینم که به خاطره عادتشون لکه دیدن.اما..

13. در مورد درد کمر بعد از خودارضایی، اون هم در خانوم ها من هم ندیدم از نظر علمی جایی تایید شده باشه. دردی هم که خود شما میگید تجربه داشتید ممکنه به علت حالتی که بدنتون رو اون موقع قرار میدادید بوده باشه که باعث فشار اومدن به اون نواحی بوده شاید..

اون مورد ضعف هم بعد از فعالیت جنسی و ارگاسم در هر حالتی، چه خودارضایی چه رابطه ی جنسی، پیش میاد.

14. خب پس نتیجه میگیریم کمردرد طبیعیه.
    اما فکر نمیکنم درده کمرم به خاطره این چیزا باشه.چون همیشگی بود.وحالتهای متفاوت.

15. reihaan نوشته است: اولا چون قبلا خودم مبتلا به خودارضایی بودم خودم بدش تا 3-4 ساعت کمردرده شدید داشتم .در اینترنت هرجا سرچ کنید گفته و چون برای من اتفاق افتاده بود گفتم.دیگر عوارضش ضعفه،که در همه وجود نداره اگه تونستم براتون پیدا میکنم منبعشو.
    دوما  خودم دراین جا سوالی مطرح کردم که یکی از اقایونه فعال گفتند که میتونن حتی زمانه پارگی را هم مشخص کنن.
    حتما هست که گفت نباید دلیلشو بفهمم منبع روپیدا میکنم.شما میتونید منبعی به من معرفی کنید که همچین چیزی رو نهی کرده باشه؟؟
    اولین سواله این خانمو مطمینم که به خاطره عادتشون لکه دیدن.اما..

اولا خودارضايي بيماري نيست كه كسي بهش مبتلا بشه
    دوما هرچه در اينترنت امده الزاما درست نيست و مرجع معتبري براي مطالب پزشكي به شمار نميره به خصوص سايتهاي فارسي زبان
    ميتونيد به منبع زير مراجعه كنيد كه قسمت مرتبط به موضوع رو ازمتن كتاب اوردم:

MASTURBATION<xml><o></o>

Masturbation is usually a normal precursor of object-related s.#.e.#.xual behavior. No other form of s.#.e.#.xual activity has been more frequently discussed, more roundly condemned, and more universally practiced than masturbation. Research by Alfred Kinsey into the prevalence of masturbation indicated that nearly all men and three fourths of all women masturbate sometime during their lives.<o></o>

Longitudinal studies of development show that s.#.e.#.xual self-stimulation is common in infancy and childhood. Just as infants learn to explore the functions of their fingers and mouths, they learn to do the same with their genitalia. At about 15 to 19 months of age, both s.#.e.#.xes begin genital self-stimulation. Pleasurable sensations result from any gentle touch to the genital region. Those sensations, coupled with the ordinary desire for exploration of the body, produce a normal interest in masturbatory pleasure at that time. Children also develop an increased interest in the genitalia of others—parents, children, and even animals. As youngsters acquire playmates, the curiosity about their own and others' genitalia motivates episodes of exhibitionism or genital exploration. Such experiences, unless blocked by guilty fear, contribute to continued pleasure from s.#.e.#.xual stimulation.<o></o>

With the approach of puberty, the upsurge of s.#.e.#.x hormones, and the development of secondary s.#.e.#.x characteristics, s.#.e.#.xual curiosity intensifies, and masturbation increases. Adolescents are physically capable of coitus and orgasm, but are usually inhibited by social restraints. The dual and often conflicting pressures of establishing their s.#.e.#.xual identities and controlling their s.#.e.#.xual impulses produce a strong physiological s.#.e.#.xual tension in teenagers that demands release, and masturbation is a normal way to reduce s.#.e.#.xual tensions. In general, males learn to masturbate to orgasm earlier than females and masturbate more frequently. An important emotional difference between the adolescent and the youngster of earlier years is the presence of coital fantasies during masturbation in the adolescent. These fantasies are an important adjunct to the development of s.#.e.#.xual identity; in the comparative safety of the imagination, the adolescent learns to perform the adult s.#.e.#.x role. This autoerotic activity is usually maintained into the young adult years, when it is normally replaced by coitus.<o></o>

Couples in a s.#.e.#.xual relationship do not abandon masturbation entirely. When coitus is unsatisfactory or is unavailable because of illness or the absence of the partner, self-stimulation often serves an adaptive purpose, combining sensual pleasure and tension release. Kinsey reported that when women masturbate, most prefer clitoral stimulation. Masters and Johnson stated that women prefer the shaft of the clitoris to the glans because the glans is hypersensitive to intense stimulation. Most men masturbate by vigorously stroking the penile shaft and glans.<o></o>

Moral taboos against masturbation have generated myths that masturbation causes mental illness or decreased s.#.e.#.xual potency. No scientific evidence supports such claims. Masturbation is a psychopathological symptom only when it becomes a compulsion beyond a person's willful control. Then, it is a symptom of emotional disturbance, not because it is s.#.e.#.xual but because it is compulsive. Masturbation is probably a universal aspect of psychos.#.e.#.xual development and, in most cases, it is adaptive.<o></o>

Several studies found that in men, orgasm from masturbation raised the serum prostate-specific antigen (PSA) significantly. Male patients scheduled for PSA tests should be advised not to masturbate (or have coitus) for at least 7 days prior to the examination<o></o>

<o> </o>

KAPLAN & SADOCK'S SYNOPSIS OF PSYCHIATRY- 2007<o></o>

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 17
رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید