شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونریزی خیلی کم

1. mashi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من دختری 26 ساله هستم که مدت 5 ساله ازدواج کردم. الان یک ساله که مدت خونریزی در دوران پریودم خیلی کم شده البته این روند تدریجی بود یعنی اول 4 روز خونریزی ام شد 2 روز بعد 1 روز و الان که فقط نیم ساعت خونریزی خیلی کمی دارم.  البته پریودام کاملا منظمه.در طول این مدت حس می کنم که سینه هام هم کوچکتر از قبل شدن. هزار تا دکتر رفتم و یه عالمه آزمایش و سونوگرافی که هیچکی نفهمیده مشکل از کجاست. خودم خیلی نگرانم. یک چیز دیگه که ممکنه به تشخیص شما کمک کنه اینکه خیلی حساس هستم و استفاده از دستشویی بیرون سریعا باعث خارش من میشه که معمولا هر بار یک هفته منو عذاب میده. آزمایش هورمونی و تیروئید را هم دادم و مشکلی نداشتم. ضخامت آندومتر من در روز 15 ام 7 میلیمتر بوده.
    خواهش می کنم جواب سئوال منو بدین.

2. با سلام
    دوست عزیز،نمیدونم به متخصصین غدد هم مراجعه کردید یا نه؟؟؟ تنها پیشنهادی که میشه داد ! مراجعه به این متخصصین هست!! تا با انجام آزمایش های لازم، میزان ترشحات غدد هورمونی و حتی غیر هورمونی شما رو بسنجند!! انشالله که مورد خاصی نیست!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام من هم مشکل mashi رو دارم و پریودم از 7 روز به 1 روز ونیم رسیده و بعد از اون فقط لکه بینی خیلی کمی دارم متاسفانه چند تا متخصص زنان هم در طول این چند سال عوض کردم
    اما جوابی ندادند 28 سالمه و می ترسم یائسه بشم آیا ممکنه در چنین سنی دچار یایسگی بشم  یک سال جلوگیری نداریم و باردار هم نشدم
    خیلی میترسم لطفا اگر کسی اطلاعاتی در مورد این موضوع داره بگه

4. سلام
    یاسئگی در این سن بسیار نادره. عوامل وراثت و استرس روی این مسئله تاثیر داره. حتما به متخصص غدد مراجعه کنید.

با آرزوی سلامتی

5. shirinjoon نوشته است: سلام من هم مشکل mashi رو دارم و پریودم از 7 روز به 1 روز ونیم رسیده و بعد از اون فقط لکه بینی خیلی کمی دارم متاسفانه چند تا متخصص زنان هم در طول این چند سال عوض کردم
    اما جوابی ندادند 28 سالمه و می ترسم یائسه بشم آیا ممکنه در چنین سنی دچار یایسگی بشم  یک سال جلوگیری نداریم و باردار هم نشدم
    خیلی میترسم لطفا اگر کسی اطلاعاتی در مورد این موضوع داره بگه

سلام دوست عزیز

یکی از علل کاهش خونریزی می تونه مربوط به پرکاری تیروئید باشه ...
    از طریق جستجو سایر علائم پرکاری تیروئید رو هم بررسی کنید ...
    اگر دارای علائم بودین حتما به دکتر غدد مراجعه کنید ...

انشالله مشکل خاصی نخواهد بود ...

6. سلام من به هر متخصصی که مراجعه کردم از من آزمایش تیروئید خواستند که همه آزمایشات تیروئیدبدون هیچ گونه مشکلی بوده  جدیدا آزمایشات هورمونی دادم که باید روز 3 تا 6 پریود می بود من روز 4 پریود که اصلا خونریزی نداشتم این آزمایش رو دادم با این اوصاف احتمال درست از آب دراومدن آزمایشات من چقدر میتونه باشه ؟
    من تالاسمی مینور دارم ممکنه ربطی به کم بودن پریودم داشته باشه؟
    سلام  من روز 1/4 پریود شدم و امروز دوباره صبح خونریزی کمی داشتم
    علت این خونریزیهای نامرتب چیه؟ آزمایش هم که هفته پیش دادم باز هم نرمال بود آزمایش تیروئید هورمون و کم خونی بود که مشکلی رو نشون ندادند
    اگر متخصص خوب درتهران کسی سراغ داره لطفا معرفی کنه .

7. سلام
    من در ماه 2 بار پريود شدم اين اتفاق گه گاه اتفاق مي افته ولي نمي دونم چرا خونريزي خيلي كمي دارم شايد در طي روز چند قطره باشه به نظر شما نگران كننده هست
                                                                                با تشكر

8. سلام
    در هر دو پریودتون خونریزی کمی دارید یا دومی که بی موقع هست؟
    به پزشک مراجعه کردید اولین باری که این اتفاق افتاد؟
    تعداد روزاش با پریود عادیتون برابره یا کمتره؟
    اینها همه مهمه دوست من.بعضی از خانما به طور طبیعی دچار مشکلات قاعدگی هستند اما این مسئله عمومیت نداره.
    به نظر من بهتره تشخیصش رو به پزشک متخصص بسپارید. چون نیاز به سونوگرافی هست.
    با آرزوی سلامتی.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  9. سلام دوستان
    از معقد من مایع ژله ای و خونی ترشح میشه علت چی میتونه باشه؟
    مرسی از راهنماییتون.

10. Lale_A نوشته است: سلام دوستان
    از معقد من مایع ژله ای و خونی ترشح میشه علت چی میتونه باشه؟
    مرسی از راهنماییتون.

سلام
    بهتر هرچه سریعتر به پزشک مراجعه کنید ؛ چون بدون آزمایش و معاینه نمیشه نظری داد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  11. tarnis نوشته است: سلام
    من در ماه 2 بار پريود شدم اين اتفاق گه گاه اتفاق مي افته ولي نمي دونم چرا خونريزي خيلي كمي دارم شايد در طي روز چند قطره باشه به نظر شما نگران كننده هست
                                                                                با تشكر

با سلام
    دوست عزیز،بنا به  شنیده ها،یکی از عواملی که باعث این قضیه میشه،داشتن استرس بیش از حد در بانوان است!! به هرصورت ،بهترین پیشنهاد، مراجعه به پزشک و انجام چکاپ های ادواری بانوان هست!! اینجوری هم از سلامت مکا نیزم دستگاه تناسلی مطلع میشید و هم خیالتون از بابت این نامنظمی راحت میشه!!
    موفق باشید.

12. سلام
    پریود ماه پیش من 2 /4 /1389 بود و تاریخ پریود این ماهم 30 /4 /1389 بود یعنی سه روز جلو انداختم که اکثر ماهها همین مقدار جلو میندازم فقط با این تفاوت که این ماه دوره پریود من 2 روز بیشتر طول نکشید یعنی فقط 2 روز اول خونریزی داشتم و روز سوم و چهارم مختصر لکی دیدم سوالم اینه ایا این خونریزی جز پریود محسوب میشه یا خون لانه گزینی بارداری

13. orvios نوشته است: سلام
    پریود ماه پیش من 2 /4 /1389 بود و تاریخ پریود این ماهم 30 /4 /1389 بود یعنی سه روز جلو انداختم که اکثر ماهها همین مقدار جلو میندازم فقط با این تفاوت که این ماه دوره پریود من 2 روز بیشتر طول نکشید یعنی فقط 2 روز اول خونریزی داشتم و روز سوم و چهارم مختصر لکی دیدم سوالم اینه ایا این خونریزی جز پریود محسوب میشه یا خون لانه گزینی بارداری

سلام
    دوست عزيز شما هيچ توضيحي در خصوص رابطه احتماليتون نداديد ، ولي اينو بايد بدونيد كه استرس هاي روحي و رواني و مصرف قرص هاي جلوگيري مي تونه باعث كم شدن ميزان خونريزيتون باشه .

14. orvios نوشته است: سلام

دوست عزیز اگه اکثرا این اتفاق میفته، میشه گفت دوره های پریود شما 28 روزه است و جلو انداختن به حساب نمیاد. همانطور هم که دوست خوبمون گفتند، توضیحات شما ناقصه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید