شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ضربه محکم اتفاقی به آلت زنانه

1. من رزمی کارم (کونگ فو توا) و چند وقت پیش وقتی داشتم تمرین می کردم با یکی از بچه ها وقتی اومدم یه ضربه ی تمرینی به سرش بزنم ناخواسته با لگد محکم به وسط پاهام ضربه زد که خیلی درد گرفت و نمی تونستم بایستم. تابحال این دردو تجربه نکرده بودم و ترسیده بودم و متعجب. آخه مربی می گفت فقط نوک سینه ها حساسن و نباید بهش ضربه بزنیم. اما من مهبلم خیلی درد داشت و شدیدا هم از ناحیه ی زیر شکم درد داشتم. نمی دونم بچه ها همیشه می گفتن فقط پسرا وسط پاشون حساسه. تجربه ای که در این مورد دارم برای خودم ناراحت کننده شده و  مستقلا سوالمو در موردش می پرسم(درد آقایون از این ناحیه)
    1- اما حالا خودم از این ناحیه ضربه خوردم و نمی دونم فقط ماله من حساسه یا کلا زنا جای حساسی دارن در پائین شکم؟ لبهای مهبلم شدیدا قرمز شده و حس می کنم باد کرده زیرش. چوچولم هم یه جوری شده. حساس شده و دیگه نمی تونم خودارضایی کنم این چند روز.(البته اعتیاد ندارم به این کار اصلا) یکی از دوستام می گفت شاید تخمدانام ضربه دیده چون تخمدانا اندازه بیضه ها حساسن و اینا ولی بیشتر از مهبلم احساس درد می کنم. هر چی سرچ می کنم مطلبی پیدا نمی کنم. نمی دونم باید چی کار کنم! از ترس پیش دوست پسرم هم نمی رم چون با کوچکترین لمسی درد می گیره. تو اکثر سایتا هم در مورد ضربه خوردن بیضه ها و راه درمانش نوشته و من شنیدم بیضه ها ضربه می خورن ممکنه عقیم شه فرد یا حتی نمی دونم چه جوری ولی می گن ممکنه بترکه. می ترسم منم عقیم شم چون ممکنه تخمدانام ضربه خورده باشه. سرچ که کردم فهمیدم پسرا تو رزمی بیضه بند می بندن که نمی دنم چیه و چه شکلیه و لی از وقتی اینجوری شدم جرات ندارم برم باشگاه.
    2-می خوام ببینم کسی رزمی کار هست که بدونه چیزی مثل بیضه بند هست که من بپوشم؟
      3-  آیا کسی در این مورد تابحال تجربه ای  داشته؟ چرا با اینکه در بین پای خانم ها بیضه وجود نداره من چنین درد شدیدی داشتم که کاملا از پا افتادم!؟
    4- عوارض ضربه به مهبل خانوما چیه؟
    5- آیا بیضه آقایون حساس تره به ضربه یا آلت خانوما؟ و چرا؟
    6- دقیقا چه قسمت هایی در خانوما به ضربه حساسه و باید محافظت بشه؟
    در ضمن به متخصص زنان مراجعه کردم و کیسه ی یخ رو برای برطرف شدن باد و ورم پیشنهاد داد و سونوگرافی برام تجویز کرده.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. angle2 نوشته است: من رزمی کارم (کونگ فو توا) و چند وقت پیش وقتی داشتم تمرین می کردم با یکی از بچه ها وقتی اومدم یه ضربه ی تمرینی به سرش بزنم ناخواسته با لگد محکم به وسط پاهام ضربه زد که خیلی درد گرفت و نمی تونستم بایستم. تابحال این دردو تجربه نکرده بودم و ترسیده بودم و متعجب. آخه مربی می گفت فقط نوک سینه ها حساسن و نباید بهش ضربه بزنیم. اما من مهبلم خیلی درد داشت و شدیدا هم از ناحیه ی زیر شکم درد داشتم. نمی دونم بچه ها همیشه می گفتن فقط پسرا وسط پاشون حساسه. تجربه ای که در این مورد دارم برای خودم ناراحت کننده شده و  مستقلا سوالمو در موردش می پرسم(درد آقایون از این ناحیه)
    1- اما حالا خودم از این ناحیه ضربه خوردم و نمی دونم فقط ماله من حساسه یا کلا زنا جای حساسی دارن در پائین شکم؟ لبهای مهبلم شدیدا قرمز شده و حس می کنم باد کرده زیرش. چوچولم هم یه جوری شده. حساس شده و دیگه نمی تونم خودارضایی کنم این چند روز.(البته اعتیاد ندارم به این کار اصلا) یکی از دوستام می گفت شاید تخمدانام ضربه دیده چون تخمدانا اندازه بیضه ها حساسن و اینا ولی بیشتر از مهبلم احساس درد می کنم. هر چی سرچ می کنم مطلبی پیدا نمی کنم. نمی دونم باید چی کار کنم! از ترس پیش دوست پسرم هم نمی رم چون با کوچکترین لمسی درد می گیره. تو اکثر سایتا هم در مورد ضربه خوردن بیضه ها و راه درمانش نوشته و من شنیدم بیضه ها ضربه می خورن ممکنه عقیم شه فرد یا حتی نمی دونم چه جوری ولی می گن ممکنه بترکه. می ترسم منم عقیم شم چون ممکنه تخمدانام ضربه خورده باشه. سرچ که کردم فهمیدم پسرا تو رزمی بیضه بند می بندن که نمی دنم چیه و چه شکلیه و لی از وقتی اینجوری شدم جرات ندارم برم باشگاه.
      3-  آیا کسی در این مورد تابحال تجربه ای  داشته؟ چرا با اینکه در بین پای خانم ها بیضه وجود نداره من چنین درد شدیدی داشتم که کاملا از پا افتادم!؟
    در ضمن به متخصص زنان مراجعه کردم و کیسه ی یخ رو برای برطرف شدن باد و ورم پیشنهاد داد و سونوگرافی برام تجویز کرده.

سلام دوست من ..  من خودم رزمی کار هستم .... کونگ فو توا کار میکنم .. البته نه توی باشگاه بلکه توی محیط پارک و هیچ امکاناتی هم ندارم .. تا حالا به خاطر بی دقتیم چند دفعه ضربه شدید از ناحیه بیضه داشتم
    ولی الان چند وقتیه از بیضه بند استفاده میکنم ...  من این وسیله رو از یکی از دوستام گرفتم یکم سفته و اصلا انعطاف پذیر نیست و موقع بعضی حرکات واقعا برام مشکل ساز میشه ....  من به شما توصیه میکنم از این وسیله استفاده کنی تا دیگه این مشکل برات پیش نیاد .. شما اگه به یک پزشک مراجعه کنی فکر کنم بد نباشه .. البته به قول استادم شما باید درد رو از وجودت پاک کنی .. یک رزمی کار نباید به خودش درد رو تلقین کنه ...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام دوست عزیز

ضربه ای که به شما وارد شده هیچ ربطی به تخمدان ها ندارن !!!!
    تخمدان داخل شکم قرار داره و با ضربه به آلت آسیب نمی بینه !!!
    در مورد درد آلتتون ،این درد مربوط به درد استخوان شرمگاهی می شه
    یعنی با ضربه به استخوان شرمگاهی شما دچار درد در این ناحیه شدین
    از طرفی ضربه به این ناحیه می تونه باعث درد در رحم هم بشه

بیضه ی آقایون داخل دو عضو کیسه مانند خارج از بدن در انتهای آلتشون قرار داره
    و بسیییییار حساسه و همون طور که شنیدین ممکنه با ضربه ی محکم بترکه
    و چون بیضه ها حاوی اسپرم هستن با ترکیدنشون فرد عمیق می شه
    اما در مورد خانوم ها به دلیل این که تخمدان ها داخل شکم قرار دارن چنین اتفاقی نمی افته

آلت خانوم ها هم عضو حساسی به شمار می ره اما نه به شدت آلت آقایون !!

شما می تونید بدون نگرانی و با ملاحظه ی بیشتر به ورزشتون ادامه بدین
    گرچه در ورزش های رزمی به علت وارد شدن ضربات پی در پی به شکم ( در واقع تخمدان ها و رحم ) گاها ممکنه ناباروری ایجاد بشه که در این زمینه بهتره نظر پزشک رو بپرسین

حالا که شما به پزشک مراجعه کردین و مساله ای نبوده ، پس نگران نباشید

موفق باشید

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  4. angle2 نوشته است: من رزمی کارم (کونگ فو توا) و چند وقت پیش وقتی داشتم تمرین می کردم با یکی از بچه ها وقتی اومدم یه ضربه ی تمرینی به سرش بزنم ناخواسته با لگد محکم به وسط پاهام ضربه زد که خیلی درد گرفت و نمی تونستم بایستم. تابحال این دردو تجربه نکرده بودم و ترسیده بودم و متعجب. آخه مربی می گفت فقط نوک سینه ها حساسن و نباید بهش ضربه بزنیم. اما من مهبلم خیلی درد داشت و شدیدا هم از ناحیه ی زیر شکم درد داشتم. نمی دونم بچه ها همیشه می گفتن فقط پسرا وسط پاشون حساسه. تجربه ای که در این مورد دارم برای خودم ناراحت کننده شده و  مستقلا سوالمو در موردش می پرسم(درد آقایون از این ناحیه)

سلام
    1- شما اگر دهنتون هم لگد بخوره همین وضع براش پیش میاد. قرمز و کبود میشه و باد میکنه. همون کاری که متخصص گفته انجام بدید. البته با توجه به اندکی تفاوت بافت و سیستم عصبی آلت با عضوی مثل دهان، عجیب نیست که احساس درد متفاوتی داشته باشید. مثلا درد دهن و دماغ و گوش با هم فرق دارند.
    2- بیضه بند هم میتونید بگذارید، ولی لزومی نداره. فعلا بهتره صبر کنید دردش تموم بشه
    3-
    4- تا اونجا که من میدوند فقط پارگی پرده
    5- بیضه آقایون بیچاره از حساس ترین نقاط بدن آدمیزاد هست. در مقایسه با بیضه، آلت خانومها اصلا حساس محسوب نمیشه. بیضه یک غده هست که داخل بدن محافظت نمیشه. نه استخوان و نه چربی ازش محافظت نمیکنه و ضربه مستقیما به بیضه منتقل میشه. بیضه بافتهای حساسی داره که باید ازش مراقبت بشه، برای همین هم حتی با فشار معمولی، درد زیادی احساس میشه.
    6- از نظر حساسیت فرق خانومها و آقایون توی آلت و سینه هست. سینه خانومها غدد شیری داره و به ضربه حساس هست. تخمدانها داخل شکم هستند و ضربات عادی آسیبی به اونها نمیرسونه. ضربه ای که بخواد به تخمدان برسه حتما به دل و روده هم آسیب جدی میرسونه و باید خیلی خیلی قوی باشه (مثل تصادف شدید). چون تخمدان مثل بیضه نیست که بین استخوان و جسم ضربه زننده له بشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. angle2 نوشته است: من رزمی کارم (کونگ فو توا) و چند وقت پیش وقتی داشتم تمرین می کردم با یکی از بچه ها وقتی اومدم یه ضربه ی تمرینی به سرش بزنم ناخواسته با لگد محکم به وسط پاهام ضربه زد که خیلی درد گرفت و نمی تونستم بایستم. تابحال این دردو تجربه نکرده بودم و ترسیده بودم و متعجب. آخه مربی می گفت فقط نوک سینه ها حساسن و نباید بهش ضربه بزنیم. اما من مهبلم خیلی درد داشت و شدیدا هم از ناحیه ی زیر شکم درد داشتم. نمی دونم بچه ها همیشه می گفتن فقط پسرا وسط پاشون حساسه. تجربه ای که در این مورد دارم برای خودم ناراحت کننده شده و  مستقلا سوالمو در موردش می پرسم(درد آقایون از این ناحیه)

با سلام
    دوست عزیز، تقریباً همه گفتی ها رو دوستان گفتند فقط ذکر چند نکته رو بد نمیبینم و اونا عبارتند از:
    1- اصولاً هر جای از بدن که ضربه محکمی بخوره، به همین وضعی که گفتید مبتلا میشه!! (البته همه جای بدن حساسه )فقط باید یادمون باشه که بعضی از اعضا در بدن بسیار حساس تر از بقیه اعضاست!! مانند کلیه ها، قلب، مغز،سینه ها در بانوان،زیر جناق سینه،چشمها،شکم و.... و آلت تناسلی در هر دو جنس  و... لذا باید مراقب بود اساساً ضربه ای به این شدت به هیچ کجای بدن وارد نشه!!مخصوصاً به عضوهای ظریف و آسیب  پذیر!!!
    2- نگران عقیم شدن نباشید!! با توضیحاتتون و اظهارات دوستان ، در مورد شما این قضیه رخ نخواهد داد.
    3- جای نگرانی نیست ولی شاید یکی از عوارض این ضربات شدید، ازاله بکارت باشه!! (انشالله که در مورد شما نبوده باشه)بهتره که در این مورد هم با پزشکتون مشورت کنید!!
    4- احتمالاً شما نمیتونید از بیضه بند استفاده کنید!! چون هم خیلی سفته!! هم کمی حجیمه!!! لذا بجاش توصیه میکنم  در صورت امکان ،از یک و یا دو عدد نوار بهداشتی استفاده کنید!! چون حداقل کمی از شدت ضربات خواهد کاست!!
    و....
    ودر نهایت پیشنهاد میکنم:
    1- (یک نظر کاملاً شخصی)بنظرم بهتره که سعی کنید از ورزشهای اینچنینی احتراز کرده و با ورزشهای مفرح و سبک دیگری همچون شنا، دو و... خودتونو مشغول کنید!!
    2- اگر این ورزش رو خیلی دوست دارید، سعی کنید از وارد شدن ضربات سنگین به هر جای بدنتون برحذر باشید.
    3- تا بهبودی کامل،از انجام ورزشهایی از این دست و نیز کارهای سنگین!! خودداری کنید!!
    4- حتماً تحت نظر پزشک باشید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. الت تناسلي خارجي شما بين پاي حريف و استخوان سمفيز پوبيس له شده و درد گرفتن ان هم مثل هر جاي ديگر بدنتان كه عضلات محكمي نداره عاديه / تخمدانها درون شكم قرار گرفته و با ورزش به هيچ وجه اسيب نميبينن بيضه بند يك تكه پلاستيك محكمه كه در فروشگاههاي ورزشي ميشه پيدا كرد و اگه دست وپا گير نباشه وراحت باشيد قابل استفاده است در سونوگرافي دقت كنيد اندامهاي داخلي اسيبي نديده باشن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید