شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 2

1. با سلام خدمت همه دوستان
    تورو خدا جواب منو بدین من دارم از نگرانی سکته می مکنم
    1-24 سالمه 2-طول دوره ام 30-32 روز متغیره 3-آخرین بار 89/4/7 پریود شدم 4-خونریزیم 8،9 روز طول کشید5-آخرین بار 4/26 رابطه داشتم
    5-شرح:معذرت می خوام که همه رو توضیح می دم ولی مجبورم بگم تا بتوننین راهنامییم کنین
    رابطم محافظت نشده بود ابتدا دوستم در لای پای من گذاشت در این حالت تماس بین آلت ها بود و آلت هر جفتمون خیس شده بود بعد از اون دوستم کمی رابطه دهانی با آلت من داشت ومجددا حالت قبلی تکرار شد .بعد چون من کمر درد شدیدی گرفته بودم از ادمه خوداری کردیم و دوستم با تحریک دستش باعث انزال شد و مایع منی ایشون رو پاش ریخت
    همه ترس من از اینکه نکنه پیشاب حاوی اسپرم باشه و من حامله شده باشم
    امروز روز 4امی که از آون ارتباط می گذره آیا لازمه من از روش اورژانسی استفاده کنم ؟یا باید چی کار کنم؟
    تور خدا جواب من بدین دارم می میرم از استرس
    به دوستم که می گم "میگه بچه شدی"
    توروخدا جوابمو بدین قلبم داره وایمیسته

2. PA86 نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان
    تورو خدا جواب منو بدین من دارم از نگرانی سکته می مکنم
    1-24 سالمه 2-طول دوره ام 30-32 روز متغیره 3-آخرین بار 89/4/7 پریود شدم 4-خونریزیم 8،9 روز طول کشید5-آخرین بار 4/26 رابطه داشتم
    5-شرح:معذرت می خوام که همه رو توضیح می دم ولی مجبورم بگم تا بتوننین راهنامییم کنین
    رابطم محافظت نشده بود ابتدا دوستم در لای پای من گذاشت در این حالت تماس بین آلت ها بود و آلت هر جفتمون خیس شده بود بعد از اون دوستم کمی رابطه دهانی با آلت من داشت ومجددا حالت قبلی تکرار شد .بعد چون من کمر درد شدیدی گرفته بودم از ادمه خوداری کردیم و دوستم با تحریک دستش باعث انزال شد و مایع منی ایشون رو پاش ریخت
    همه ترس من از اینکه نکنه پیشاب حاوی اسپرم باشه و من حامله شده باشم
    امروز روز 4امی که از آون ارتباط می گذره آیا لازمه من از روش اورژانسی استفاده کنم ؟یا باید چی کار کنم؟
    تور خدا جواب من بدین دارم می میرم از استرس
    به دوستم که می گم "میگه بچه شدی"
    توروخدا جوابمو بدین قلبم داره وایمیسته

سلام
    با توجه به اینکه پیشاب دارای اسپرمه و شما در دوره ی تخمک گذاری بودید (روز تخمک گذاری نبوده) احتمال بارداری وجود داره اما کمه. الانم دیگه برای روش اورژانسی دیر شده دوست عزیز چون معمولا تا 72 ساعت بعد از نزدیکی کارایی داره ولی شما واسه احتیاط استفاده کنید.
    موفق باشید.

3. eli1382 نوشته است: سلام دکتر.من 1ی 2 ماه پیش با نامزدم نزدیکی بدون دخول انجام دادم.ولی احتمال می دم کمی مایع منی در دهانه واژنم ریخته شده باشه.با توجه به اینکه بعد از این عمل از قرص پروژسترون برای منظم شدن قاعدگیم مصرف کردم(و از قبل هم استفاده می کردم) و 1 دوره پریودی منطمی هم بعد از نزدیکی داشتم بازم احتمال داره که حامله باشم؟

احتمال بارداری در شما نیست
    نگران نباشید

4. behnam_seno نوشته است: سلام خدمت کاربران عزیز و مدیر ارجمند سایت. ابتدا خواستم این سوال رو تاپیک کنم اما چون سوال کاملا شخصی بود ترجیم دادم اون رو به صورت پست در این تاپیک مطرح کنم.

ابتدا به صورت کلی سوال رو میپرسم بعد شخصی.

چون بارها گفته شده مصرف قرص های ضد بارداری باید از روز اول یا روز پنجم باشه. سوال کلی من این هست که این وسط بین روز اول و پنجم یا قرار میگیره و منظور اینه که فقط در روز اول یا روز پنجم باید مصرف شه یا منظور از این جمله این هست که بین روزهای اول تا حداکثر پنجم؟ و دلیل پزشکی اون رو هم میخواستم بدونم که چرا اول یا چرا پنجم.

اما سوال شخصی.
    من و خانومم تصمیم به جلوگیری به وسیله قرص گرفتیم. خانومم دیشب به متخصص زنان مراجعه کرد و دکتر قرص یاسمین رو برای خانومم تجویز کرد و گفته بودند که قرص رو از روز اول قاعدگی شروع به مصرف کنه و با توجه به اینکه خانومم دقیقا دو روز پیش پریود شده از این مسئله اینطور بر میاد که باید یک ماه صبر کنیم. میخواستم بدونم فرضند اگه خانومم قرص از همین شبی که گذشت یعنی شب دوم شروع کنه مشکلی خاص و موردی پیش میاد؟ با توجه به اینکه من و همسرم تصمیم گرفتیم برای اطمینان بیشتر رابطه ی غیر محافظت شده رو موکول کنیم به ماه دوم و بعد از تخمک گذاری در دوره ی بعد(یعنی حدوم یک ماه و نیم دیگه).
    منظورم از این سوال در مورد باردار شدن یا نشدن نیست، منظورم این هست که آیا اگر از روز دوم شروع به مصرف قرص کنه(که شروع کرده) در اصل قضیه و جلوگیری متمادی که قراره قرص انجام بده و شرایط هورمونی و بدنی اختلالی پیش میاد؟ اگه آره که قرص رو قطع کنه و از ماه بعد شروع کنه اگر هم که نه ادامه بده.
    یک ساله که با هم ازدواج کردیم، همسرم 20 سال داره و تو این مدت همواره از کاندوم استفاده کردیم.سابقه ی هیچ بیماری و مشکلی هم خوشبختانه نداره.

از پاسخ احتمالیتون ممنون.
    دوست عزیز منظور پزشک از شروع مصرف قرص حداقل از روز اول قاعدگی تا حداکثر روز 5 قاعدگی میباشد یعنی همسر شما اگر روز دوم هم مصرف قرص رو شروع کنند اشکالی نداره واگر همسرتون مصرف قرص رو شروع کردن دیگر نباید قطع کنند وبه گفته خودتون نباید به ماه بعدی موکول کنند چون در این صورت سیکل ماهانه ایشون کاملا بهم خواهد خورد وشما رو بیشتر سر در گم خواهد کرد ماه بعدی به تجویز پزشکتون از روز اول قاعدگی میتونن مصرف قرص رو شروع کنند در ضمن یک موضوع مهم دیگر اینکه اولین ماهی که قرص مصرف میکنند باید رابطه محافظت شده داشته باشین تا حاملگی ناخواسته صورت نگیرد از ماه دوم مصرف قرص میتونین به دلخواه خودتون رابطه داشته باشین
    موفق باشین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. در مورد نحوه ی مصرف قرص جوابمو کامل گرفتم، هم از یه دکتر داروساز کامل پرسیدم هم دوست قبلیم پاسخ دادند. اما الان یه سوال دیگه وجود داره که اگه جواب این رو بگیرم دیگه هیچ مسئله ای وجود نداره.
    دوره ی قبل (دقیقا 21 تیر) رابطه ای محافظت شده داشتیم اما با توجه به اینکه برای چند ثانیه! این محافظ(کاندوم) در کار نبود و در روز پر خطر بود بعد از رابطه برای نداشتن هیچ گونه استرس از روش ارژانسی(با اچ دی) استفاده کردیم و این باعث شد خانومم دقیقا یک هفته بعد یعنی روز 16 قاعدگی دچار خونریزی بشه که خونریزی کاملا طبیعی و مثل دفعات قبلی پریود بود. روز بعد که برای تشخیص روش پیشگیری از بارداری به متخصص مراجعه کرد متخصص علاوه بر قرص یاسمین مدروکسی پروژسترون هم تجویز کرده بودند که 12 ساعت یک بار بخوره. که بعد از مصرف یه دونه یاسمین و 2 تا مدروکسی از دیشب یعنی روز سوم، این خونریزی بسیار کم شده و تقریبا تموم شده. من دیشب که با دکتر داروسازی که عرض کردم صحبت کردم میگفت عجیبه که با این وضع مدروکسی داده چون خود یاسمین کار تنظیم قاعدگی رو انجام میده و خانومم هم که با منشی دکتر تماس گرفته بود و پرسیده بود گفته بود مدروکسی نیازی نیست!! با این اوصاف دیگه مصرف مدروکسی پروژسترون رو ادامه نداد. بعد از تمام این توضیحات سوالم این هست که این خونریزی در واقع همون پریود بوده که با توجه به مصرف مدروکسی پروژسترون و یاسمین میزانش کم شده و الان بعد از 3 4 روز تقریبا تموم شده؟؟؟ این سوال از این جهت بسیار اهمیت داره چون خانومم از پریشب یعنی روز دوم خونریزی مصرف قرص رو شروع کرده و این خونریزی رو پریود در نظر گرفته.

یه نکته ای هم در مورد پاسخ دوست قبلی یعنی خانوم نسیم عرض کنم که فرموده بودند خانومم میتونه از ماه بعدی روز اول پریود مصرف کنه. فکر نمیکنم چنین امکانی باشه ها، چون مصرف قرص به این شکل هست که بعد از 21 روز مصرف 7 روز استراحت داره و دوباره از روز هشتم بعد از آخرین قرص مصرف قرص شروع میشه که حالا امکان داره اون روز هر روز از سیکل قاعدگی باشه و دلخواه نیست.

6. دوست عزیز قرص یاسمین وکلا قرصهای پیشگیری باعث میشه مدت ومقدار خونریزی کمتر از معمول باشه که قبل از مصرف قرص بوده ودر مورد 21 _ روز و 7 _روز فاصله حق با شماست.

7. با سلام

سوال من اينه آيا بدون واردشدن اسپرم در واژن امكان بارداري وجود داره ؟ در صورت بارداري پريودي كامل انجام ميگيرد ؟ از راهنماييتون ممنون ميشم

8. اگر اسپرم در دهانه واژن هم بریزه احتمال بارداری هست، خیر در صورت باداری پریود صورت نمی گیره.

9. 43959

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من حدود 3ماهونيم پيش رابطه بدونه دخول داشتم و الت بينه پاهام بود وهنگام ارضا بيرون كشيده شد من باكره ام اما ميترسم حامله باشم 2روز بعده رابطه پريودشدم البته چندروزجلوانداختم مثلا6روز و واسه اطمينان 3 بار قرصه مدركسي پروژستون خوردم قطع كردم هر3بارم شدم پريود از خونم منفي بود سونو هم چيزي نشون نداد واسه كيست رفتم اما همش حس ميكنم ازچندروز بعده رابطه دلم يجوريه چيزي توش جم ميشه كلافه شدم ميترسم باز خون بدم ممكنه من با اين شرايط حامله باشم  هم باقرص هم خودم پريود شدم كمكم كنيد پس چرا شكمم جم ميشه ميترسم.البته من پريودام منظم نيست ازاول بلوغم ماهه پيشم باز چندروزجلو انداختم.ايا  رابطه مقعدي هم باعثه حامله گي ميشه و پاره شدنه پرده ممنون اگه سوالامو جواب بدين واقعا 3ماهه ازهمه چيزافتادم

10. 43959 نوشته است: سلام من حدود 3ماهونيم پيش رابطه بدونه دخول داشتم و الت بينه پاهام بود وهنگام ارضا بيرون كشيده شد من باكره ام اما ميترسم حامله باشم 2روز بعده رابطه پريودشدم البته چندروزجلوانداختم مثلا6روز و واسه اطمينان 3 بار قرصه مدركسي پروژستون خوردم قطع كردم هر3بارم شدم پريود از خونم منفي بود سونو هم چيزي نشون نداد واسه كيست رفتم اما همش حس ميكنم ازچندروز بعده رابطه دلم يجوريه چيزي توش جم ميشه كلافه شدم ميترسم باز خون بدم ممكنه من با اين شرايط حامله باشم  هم باقرص هم خودم پريود شدم كمكم كنيد پس چرا شكمم جم ميشه ميترسم.البته من پريودام منظم نيست ازاول بلوغم ماهه پيشم باز چندروزجلو انداختم.ايا  رابطه مقعدي هم باعثه حامله گي ميشه و پاره شدنه پرده ممنون اگه سوالامو جواب بدين واقعا 3ماهه ازهمه چيزافتادم

سلام
    دوسته من با توصیفات شما احتمال بارداریت منتفی، نگران نباش
    رابطه مقعدی نه باعث حاملگی میشه نه باعث پاره شدن پرده ولی ضررای بیشمار و خاص خودشو داره...
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام  من 24 سالمه یک هفته از آخرین روز پریودم گذشته بود بعد نزدیکی با همسرم مقداری از منی با فاصله کمی نزدیک واژنم ریخت البته سریع پاک کرده و بلافاصله 4 تا LDخوردن اما به خاطر حالت تهوه شدیدی که داشتم 12 ساعت بعد دیگه قرص نخوردم الان بعداز 4 روز درد شدیدی تو سینه هام حس میکنم تکرر ادار هم داشتم البته آب زیاد میخورم ولی می ترسم احساس می کنم باردارم

12. امکان داره این حالت به خاطر خوردن قرصها به وجود اومده باشه و از علائم پریود باشه، همانطور که میدونید بعد از خوردن قرصهای جلوگیری و قطع آن به فاصله چند روز خونریزی اتفاق میفته.

13. shiva880 نوشته است: سلام  من 24 سالمه یک هفته از آخرین روز پریودم گذشته بود بعد نزدیکی با همسرم مقداری از منی با فاصله کمی نزدیک واژنم ریخت البته سریع پاک کرده و بلافاصله 4 تا LDخوردن اما به خاطر حالت تهوه شدیدی که داشتم 12 ساعت بعد دیگه قرص نخوردم الان بعداز 4 روز درد شدیدی تو سینه هام حس میکنم تکرر ادار هم داشتم البته آب زیاد میخورم ولی می ترسم احساس می کنم باردارم

سلام
    با توضیحات شما نمیشه به قطعیت گفت که باردار هستید یا نه.......احتمال بارداری با توجه به اینکه میگید "نزدیک واژن" کمه اما صفر نیست ...........یکی نزدیک واژن رو 1سانت اونور واژن منظورشه..........اون یکی 10 سانت اونورتر منظورشه...........اما خانم محترم افرادی هستند که تا ماههای چندم بارداری از باردار بودنشون خبر ندارن..........اونوقت شما چطور بعد از چهار روز میگید باردارید!!!!!؟؟؟؟..........جهت اطمینان خاطر یه ازمایش بتا بدید تا فردا روز اگه پریودتون بخاطر استرسی که دارید عقب افتاد بازم نگید که باردارید.
    موفق باشید و خوشبخت

14. ziba52 نوشته است: با سلام

سوال من اينه آيا بدون واردشدن اسپرم در واژن امكان بارداري وجود داره ؟ در صورت بارداري پريودي كامل انجام ميگيرد ؟ از راهنماييتون ممنون ميشم

خوب باید اسپرم وارد واژن بشه که با تخمک امیزش داشته باشه و عدم وجود هرکدوم یعنی عدم بارداری
    وقتی حاملگی رخ میده پریودی صورت نمیگیره بجز در بعضی افراد خاص که در موارئی هم خون لانه گزینی بجای پریودی اشتباه گرفته میشه
    موفق باشید دوست من

15. سلام. من با یه دختر که روز 7 پریودش بود نزدیکی داشتم منی روی آلت طرف ریخت با دستمال پاک کردم بلافاصله رفت دستشویی و شست با دستمال کاغذی هم دوباره پاک کرد بعد یه نیم ساعتم محض احتیاط دوباره رفت دستشویی و خوب شست.حالا با توجه به اینکه ماه پیش 26 پریود شذه این ماهم 26 ولی پریودش نامنظمه و دوره های 30 تا 35 روز داره چقدر احتمال بارداری هست ؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 18
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید