شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ضربه به سیستم تناسلی

1. سلام
    من در سن 13 سالگی با دوچرخه خوردم زمین و دسته دوچرخه از شانس بد من رفت وسط پام ضربه به قدری شدید بود که یادمه 1 دقیقه دوییدم بعد همونجا بازرسی کردم دیدم آش و لاش شده بود
    یادم نمیاد فکر میکنم به احتمال 90 درصد روی کیسه بیضه هام کبود بود بعد از 2 الی 3 هفته همه چیز به حالت نرمال برگشت آن موقع آلتم 10 سانت بود
    حالا 22 سالمه آلتم طبیعیه، آب منی به قدر کافی بیرون میاد شبها نعوظ دارم که میگن نشونه سلامت جنسی است خلاصه مشکل جنسی ندارم اما چندتا سوال برام پیش آمده
    الان که 22 سالمه آلتم شاید 1 سانت رشد کرده حدود 9 سال فقط 1 سانت

1- آیا ضربه میتواند در رشد آلت اختلالی ایجاد کند ؟ لطفآ علمی جواب بدید
    2-بعد از آن فکر میکنم یکی از بیضهام کمی چرخیده اگر مشکلی برای بیضهام پیش آمده در این 9 سال باید چه آثاری دیده میشد ؟
    3-آیا ممکنه ضربه ای که خورده در ترشح هورمون ها مشکلی ایجاد کرده باشه ؟ هورمن تستسترون که باعث رشد بدن و آلت میشه ؟
    آن موقع نرفتم دکتر و به کسی نگفتم چون می ترسیدم دوچرخمو از دست بدم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام دوست عزیز  
    من فکر میکنم شما 100%در وحله ی اول باید معاینه بشید
    من در این مورد اطلاعات کافی ندارم که بتونم علمی جواب بدم
    اما اون موقع که 13 سال داشتید چیزی نگفتید و خب دکتر هم که نمی تونستید برید
    اما حالا که دیگه یه مرد 22ساله هستید
    من توصیه میکنم حتما به پزشک مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام دوست عزیز

ضربه به آلت تناسلی آقایون می تونه براشون گاهی مشکل ایجاد کنه
    بهتره با پزشک مشورت کنید ... به خصوص اگر احساس غیر طبیعی بودن رو دارید

4. sasan1

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیز
    نعوظ آلت و خروج مایع منی نشانه سلامت جنسی است اما اینکه آیا در فرزند دار شدن شما مشکلی نباشد نیاز به آزمایش شمارش اسپرم دارد.
    میزان هورمون تستسترون هم با آزمایش معلوم میشه و حتی در مورد چرخش بیضه هم باید جهت معاینه به پزشک مراجعه کنید
    در کل به جهت دریافت جواب همه سوالاتتون حتما به پزشک متخصص اورولوژ مراجعه کنید.
    حالا دیگه کسی دوچرخه تون را ازتون نمیگیره.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  5. با سلام خدمت شما و همه دوستان.
    1)ممكنه ضربه باعث شكستگي يا انحراف شود ولي اينكه به يقين بگوييم ضربه به تنهايي مانع رشد آلت ميشود خير چنين چيزي بعيد است نگران نباشيد.اين نيست كه بگوييم مثلا" بايد طبق قاعده مشخصي سالي0/5 سانت رشد كنه.والان شما در رنج نرمال قرار داريد.
    2)يعني شما يادتونه قبل از 13 سالگي وضعيت بيضه هاتون رو؟يكم روي اين موضوع حساس شده ايد.وگرنه تشخيص جابجايي بيضه ها نسبت به حالت نرمال رو فقط متخصص ميتونه تشخيص بده
    3)بله احتمالش وجود داره. كه بسته به شدت ضربه و وضعيت بيضه ها اثرات مختلفي داره.ميزان سطح هورمونهاي مردانه و سلامت شما در باروري ميتونه با يك آزمايش ساده مشخص بشه.در ضمن از علائم ديگه ي ترشح  اين هورمونها ميتونيم به  كلفت شدن صدا و رشد موي صورت و قدرت بدني و ... اشاره كنيم.در اصل هورمونها فقط يك كار انجام نميدهند.
    با آرزوي سلامتي.در پناه حق.

6. سلام مجدد
    من از آن لحاظ که در سن 13 سالگی 10 سانت آلت داشتم فکر میکردم حالا باید 20 سانت میداشتم پس از نظر شما هیچ رابطه ای بین اینها نیست ؟
    برم پیش دکتر چی بگم ؟ بگم من 9 سال پیش  این اتفاق برام افتاد ولی هیچ مشکل جنسی ندارم ؟
    یا میگه برو یا میگه بذارم نگاه کنم فرض کنیم مشکلی پیدا کرد آیا بعد از گذشت این همه سال قابل معالجه است ؟

7. adult نوشته است: سلام مجدد
    من از آن لحاظ که در سن 13 سالگی 10 سانت آلت داشتم فکر میکردم حالا باید 20 سانت میداشتم پس از نظر شما هیچ رابطه ای بین اینها نیست ؟
    برم پیش دکتر چی بگم ؟ بگم من 9 سال پیش  این اتفاق برام افتاد ولی هیچ مشکل جنسی ندارم ؟
    یا میگه برو یا میگه بذارم نگاه کنم فرض کنیم مشکلی پیدا کرد آیا بعد از گذشت این همه سال قابل معالجه است ؟

سلام
    دوست عزیز چه خبره ؟؟؟20 سانتیمتر!!!!؟؟؟ رابطه که اصلا بینشون نیست .........شما میتونید به لینک زیر مراجعه کنید:
    اندازه الت

اره دیگه برو پیش ارولوژیست انشالله که مشکل خاصی نیست......
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. sasan1

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اگه ضربه ایجاد موتاسیون(جهش ژن) میکرد شاید شما به اندازه 20 سانت میرسیدید.
    ضمنا" دکتر ها محرمند و بغیر از دیدن مجبور به معاینه لمسی هم میشوند ، سلامتت ارجحتر به خجالتته. حتما" مراجعه کن.

9. adult نوشته است: سلام مجدد

با سلام خدمت شما دوست گرامي.بله گفتم كه رابطه اي وجود نداره.الانه شما نرمال نرماليد.
    بله ميريد و ميگيد مشكلتون رو بعدش خودش ميگه يا دراز بكش يا سرپايي معاينتون ميكنه كه كلا" 3 دقيقه طول نميكشه و نگران نباشيد.اون بعد از معاينه و تشخيص موقعيت بيضه ها اگه مشكلي باشه متوجه ميشه. و اگه آزمايش نياز بود مينويسه.اگر كه مشكلي باشه بله قابل معالجه هست.در ضمن دكتر ها معمولا" در اينگونه موارد كمي شوخ و خندون شما رو معاينه ميكنن.شما با دكتر دوست ميشيد.با آرزوي سلامتي.در پناه حق.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید