شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مواد مخدر و انزال در مردان

1. neda2007

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام خدمت اقاي دكتر ميخواستم بدونم ايا كشيدن يا خوردن مواد مخدر تغيري در انزال مردان ايجاد ميكند؟ منظورم اينه كه ايا تاثيري در زود يا دير ارضا شدن دارد و يا تغيري در مني (شكل . رنگ.بو و غيره) ايجاد ميكند اگر اطلاعاتي در اين مورد دارين لطفا كامل توضيح بديد

2. neda2007 نوشته است: با عرض سلام خدمت اقاي دكتر ميخواستم بدونم ايا كشيدن يا خوردن مواد مخدر تغيري در انزال مردان ايجاد ميكند؟ منظورم اينه كه ايا تاثيري در زود يا دير ارضا شدن دارد و يا تغيري در مني (شكل . رنگ.بو و غيره) ايجاد ميكند اگر اطلاعاتي در اين مورد دارين لطفا كامل توضيح بديد

سلام،
    یکی از راه هایی که به غلط برای طولانی کردن انزال به کار می رود همین استفاده از مواد مخدر می باشد. مصرف کننده این مواد در ابتدا با توجه به اثر این مواد دچار تاخیر در انزال می شود و به فکر خود درمان! شده است؛ در صورتی که پس از مدتی این فرد نه تنها میل جنسی خود را از دست می دهد بلکه به ماده مخدر هم اعتیاد پیدا خواهد کرد. اگر فردی به انزال زودرس دچار است، بهتر است با استفاده از درمانهای مناسب به علاج این مشکل بپردازد.

3. neda2007

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام اقاي دكتر با تشكر از راهنمايتون اما من ميخواستم بدونم به غير از تاخير در انزال ايا تغير ديگه اي هم در رابطه جنسی به خصوص در شكل مني ايجاد ميشود؟ اگر كتاب يا سايتي در اين مورد ميشناسيد خواهشن معرفي كنيد Shocked

4. neda2007 نوشته است: سلام اقاي دكتر با تشكر از راهنمايتون اما من ميخواستم بدونم به غير از تاخير در انزال ايا تغير ديگه اي هم در رابطه جنسی به خصوص در شكل مني ايجاد ميشود؟ اگر كتاب يا سايتي در اين مورد ميشناسيد خواهشن معرفي كنيد Shocked

سلام،
    در این مورد اطلاعاتی ندارم، اگر مطلبی پیدا کردم حتما ارسال می کنم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید