شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 2

1. amir715 نوشته است: سلام،
    این مطلب رو از زبان نامزدم می نویسم:
    من 25 سال سن دارم
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 32 روز است. 3 - دوره خونریزی 4 روز است. 4 - آخرین بار 25-03-89 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 08-04-89 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی رو و اطراف واژن من تخلیه شد که بلافاصله پاکش کردم و کاملاٌ محدوده رو شستم.

با این توضیح که در طول این مدت استرس و فشار عصبی خیلی شدیدی داشتم و در تاریخ 20 و 21 و 22 تیر خونریزی عادی داشتم ( تقریباٌ شش روز قبل از زمانی که انتظار داشتم ).
    در مطالب خواندم که خونریزی لانه گزینی مختصر است و یک تا دو روز ادامه دارد... و اینکه استرس و فشارهای عصبی باعث تغییرات پریود می گردد. امکان و جود بیماری عفونی هم ضعیفه .

خواهش می کنم کمک کنید ، نمی خوام این موضوعات رو خودش بدونه و به استرس بیوفته . پس تو این شرایط امکان آزمایش خون یا تست ادرار رو نداریم .( واقعاٌ شرایط روحی خوبی نداره و نگران سلامتی نامزدم هستم ). و اینکه هنوز به موعد تاخیر پریود نرسیده.

چطور می شه از باردار بودن یا نبودنش مطمئن شد ؟
    تفاوت خونریزی پریود با لانه گزینی چیه ؟
    اولین علامت های حاملگی چیه و دقیقاٌ چه موقعی بروز می کنه ؟

خواهش می کنم کمک کنید دارم از استرس دیوونه میشم .

دوست عزیز.. نگران چی هستید وقتی ایشون پریود شدن؟
    دوره تخمکگذاری ایشون روز 16 دوره هست ( 2 روز زودتر یا دیرتر).یعنی شما در روز پرخطر نزدیکی داشتید. گاهی بنا به شرایط بدن پریود ممکن هست زودتر اتفاق بیفته. اگر میزان خونریزیشون مثل همیشه بوده باشه ایشون مطلقا باردار نیستن.
    خونریزی مربوط به لانه گزینی به صورت لک قهوه ای یا صورتی هست و یکی دو روز طول میکشه و واقعا به صورت لک و بسیار بسیار جزیی هست.تازه همه خانمهای باردار هم ممکنه این لک رو نداشته باشن.
    شما گفتین که خونریزی عادی بوده پس پریود ایشون زودتر اتفاق افتاده و پربودی یعنی نفی بارداری.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. amir715 نوشته است: سلام،
    من 25 سال سن دارم
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 32 روز است. 3 - دوره خونریزی 4 روز است. 4 - آخرین بار 25-03-89 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 08-04-89 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی رو و اطراف واژن من تخلیه شد که بلافاصله پاکش کردم و کاملاٌ محدوده رو شستم.

با این توضیح که در طول این مدت استرس و فشار عصبی خیلی شدیدی داشتم و در تاریخ 20 و 21 و 22 تیر خونریزی عادی داشتم ( تقریباٌ شش روز قبل از زمانی که انتظار داشتم ).
    در مطالب خواندم که خونریزی لانه گزینی مختصر است و یک تا دو روز ادامه دارد... و اینکه استرس و فشارهای عصبی باعث تغییرات پریود می گردد. امکان و جود بیماری عفونی هم ضعیفه .

خواهش می کنم کمک کنید ، نمی خوام این موضوعات رو خودش بدونه و به استرس بیوفته . پس تو این شرایط امکان آزمایش خون یا تست ادرار رو نداریم .( واقعاٌ شرایط روحی خوبی نداره و نگران سلامتی نامزدم هستم ). و اینکه هنوز به موعد تاخیر پریود نرسیده.

خیالت راحت دوست عزیز وقتی پریودشون عادی بوده پس حاملگی در کار نیست.
    و استرس و فشار روحی زمان پریود رو بهم زده. من خودم دقیقا این حالات شما رو تجربه کردم.

3. pouyan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستام حدود 4 روز پیش من با نامزدم نزدیکی محافظت شده داشتیم ولی بعد از تمام شدن نزدیکی دست نامزد من به منی آغشته شد بعد از اون وقتی که داشت لباسش رو می پوشید دستش به کمر و بدنش خورد . حدود نیم ساعت بعد نامزدم دوش گرفت و برای اطمینان در حالتی که نشسته بود کمرش و واژنش رو شست .
    با توجه به اینکه این اتفاق روز 9 بعد از پریودش بود و احتمال اینکه اسپرم ها به خاطر فاصله زمانی کم هنوز می تونستن زنده باشن هست و توسط آب می تونن به واژن نامزد منرسیده باشن آیا احتمال  بارداری هست ؟

4. pouyan نوشته است: سلام دوستام حدود 4 روز پیش من با نامزدم نزدیکی محافظت شده داشتیم ولی بعد از تمام شدن نزدیکی دست نامزد من به منی آغشته شد بعد از اون وقتی که داشت لباسش رو می پوشید دستش به کمر و بدنش خورد . حدود نیم ساعت بعد نامزدم دوش گرفت و برای اطمینان در حالتی که نشسته بود کمرش و واژنش رو شست .
    با توجه به اینکه این اتفاق روز 9 بعد از پریودش بود و احتمال اینکه اسپرم ها به خاطر فاصله زمانی کم هنوز می تونستن زنده باشن هست و توسط آب می تونن به واژن نامزد منرسیده باشن آیا احتمال  بارداری هست ؟

با اچازه از اساتید و کاربرهای فوق العاده محترم چون میدونم و درک میکنم دوستمون شاید توی شرایط روحی خوبی نباشند زودتر پاسخ میدم که از شک احتمالی در بیان. البته با توجه به اطلاعات من شاید جواب قطعی نباشه و دوستان عزیز دیگه قطعا به صورت صد در صد در پست های بعدی پاسختون رو خواهند داد.

دوست عزیز اول از همه چیزی که مشخص هست اینکه اگر نامزد شما سیکل قاعدگی موزونی رو داشته باشه روز نهم قاعدگی از روزهای خیلی پر خطر نیست. و مورد بعدی هم اینکه فرایند به گونه ای بوده که حتی در صورتی که بدون توجه به موضوع اون رو رها میکردید بازهم فکر نمیکنم خطر خاصی از این نظر شما رو تهدید کنه. من خودم بارها تجربه ی چنین موضوعاتی رو داشتم و حتی بارها رابطه ی جنسی منقطع رو هم در روزهایی مانند همین نهمین روز داشتیم اما مورد خاصی پیش نیومده. البته این به معنیه ترویج این روش نیست اما به هر حال پیش میاد دیگه!

در یک کلام اگر بخوام جوابتون رو بدم باید بگم احتمال بارداری نامزد شما با این اوصاف به سمت صفر حدی میل میکنه! و جای هیچ نگرانی نیست.

5. سلام
    در ادامه عرایض متین دوستمون آقا بهنام باید بگم زمانی که استحمام میکنید 99% اسپرمهایی که ممکنه روی پوست بدن باشن شسته میشن و از بین میرن. اگه ایشون اون قسمت هایی که دستشون خورده خوب شسته باشن مطمئن باشید جای هیچ نگرانی نیست.
    موفق باشید.

6. من و نامزدم روز شنبه حدید ساعت 9 شب نزدیکی کردیم و منی روی واژن من ریخت . فردای اون روز ساعت 6:30 عصر 4 قرص ال دی مصرف کردم ولی چون وقت بعدیش که 6:30 بود رو رو یادم رفت که مصرف کنم . 1 ظهر مصرف کردم و 12 ساعت بعد هم 4 عدد دگه ال دی خوردم . آیا احتمال بارداری وجود دارد ؟ 5 روز از نزدیکی گذشته و درد هایی اطراف شکم دارم ولی هنوز پریود نشدم . ممکن است درد ها به خاطر بارداری باشد ؟

7. baran140 نوشته است: من و نامزدم روز شنبه حدید ساعت 9 شب نزدیکی کردیم و منی روی واژن من ریخت . فردای اون روز ساعت 6:30 عصر 4 قرص ال دی مصرف کردم ولی چون وقت بعدیش که 6:30 بود رو رو یادم رفت که مصرف کنم . 1 ظهر مصرف کردم و 12 ساعت بعد هم 4 عدد دگه ال دی خوردم . آیا احتمال بارداری وجود دارد ؟ 5 روز از نزدیکی گذشته و درد هایی اطراف شکم دارم ولی هنوز پریود نشدم . ممکن است درد ها به خاطر بارداری باشد ؟

سلام
    امکان بارداری منتفی ؛ نگران نباش و دردهات به خاطر بارداری نیست بلکه به واسط بهم خوردن قاعدگیته که بخاطر مصرف قرص بوجود اومده
    موفق باشی

8. amir715 نوشته است: سلام،
    من 25 سال سن دارم

9. ببخشید اگر منی داخل واژن هم ریخته باشد با ال دی هایی که در این ساعت هایی که گفتم  مصرف کردم باز هم امکان بارداری نیست ؟ نمیدانم منی به داخل واژن هم رفته است یا نه . خیلی نگرانم .
    آیا دارویی هست که بشود از رشد جنین  جلوگیری کرد ؟
    و اینکه زمان استفاد ه از ببی چک فقط 10 تا 15 روز بعد از نزدیکیست ؟ روز های دیگر جواب نمیدهد ؟

10. با سلام خدمت همه دوستان
    لطفا اگه ممکنه منو راهنمایی کنید:
    1)من 2 روز پیش با دوستم رابطه محافظت نشده ای داشتم که در حد تماس سطحی بود و هیچ دخولی هم صورت نگرفت،اظطراب من از این مسئله هست که آیا احتمال بارداری از طریق پیش آب در حالی که هیچ تدخولی صورت نگرفته،از طریق تماس سطحی هست؟
    (البته لازمه که ذکر کنم بعد از ارگاسم شدن من کاملا کل قسمت خارجی دستگاه تناسلیمو با آب و صابون بعد از عمل دفع ادرار شستم)
    2)آیا با توجه به اینکه تقریبا پریود منظمی دارم و طول دوره هام هم از 28-32 روز متغییره و زمان آخرین عادتم 4/6 بوده احتمال بارداری در من طبق توضیحات بالا هست و من نیاز به استفاده از روش اورژانسی دارم؟
    ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید تا از این اظطراب لعنتی و کلافه کننده در بیام.

11. baran140 نوشته است: ببخشید اگر منی داخل واژن هم ریخته باشد با ال دی هایی که در این ساعت هایی که گفتم  مصرف کردم باز هم امکان بارداری نیست ؟ نمیدانم منی به داخل واژن هم رفته است یا نه . خیلی نگرانم .
    آیا دارویی هست که بشود از رشد جنین  جلوگیری کرد ؟
    و اینکه زمان استفاد ه از ببی چک فقط 10 تا 15 روز بعد از نزدیکیست ؟ روز های دیگر جواب نمیدهد ؟

دوست عزیز...حتی اگر منی داخل واژن ریخته شده باشه، با این همه ld که مصرف کردین پدر سلول تخم تخیلی رو درآوردین.بارداری منتفی دوست عزیز ولی پریودتون سروقت نخواهد بود یا زودتر یا دیرتر.
    در مورد بی بی چک هم باید بگم زمانی جواب میده که حداقل 21 روز از آخرین روز آخرین پریودتون گذشته باشه.
    نگران نباش.

12. سلام
    من 29 ساله هستم نه ماهي مي شه كه جلوگيري نكردم اما باردار نشدم.ضمنا 3 سال مي شه كه ازذواج كردم.تست پاپ اسمير و سونوگرافي داخلي رفتم مشكلي نداشتم.ولي در ماه گذشته 1 بار بعد از نزديكي لكه هاي كوچكي ديدم آيا مشكل خاصي دارم؟

13. sara1363s نوشته است: سلام
    من 29 ساله هستم نه ماهي مي شه كه جلوگيري نكردم اما باردار نشدم.ضمنا 3 سال مي شه كه ازذواج كردم.تست پاپ اسمير و سونوگرافي داخلي رفتم مشكلي نداشتم.ولي در ماه گذشته 1 بار بعد از نزديكي لكه هاي كوچكي ديدم آيا مشكل خاصي دارم؟

سلام
    ایا همسر شما مشکلی ندارند؟ایا همسر شما ازمایش اسپرم داده اند؟
    موفق باشید و خوشبخت

14. سلام خدمت کاربران عزیز و مدیر ارجمند سایت. ابتدا خواستم این سوال رو تاپیک کنم اما چون سوال کاملا شخصی بود ترجیم دادم اون رو به صورت پست در این تاپیک مطرح کنم.

ابتدا به صورت کلی سوال رو میپرسم بعد شخصی.

چون بارها گفته شده مصرف قرص های ضد بارداری باید از روز اول یا روز پنجم باشه. سوال کلی من این هست که این وسط بین روز اول و پنجم یا قرار میگیره و منظور اینه که فقط در روز اول یا روز پنجم باید مصرف شه یا منظور از این جمله این هست که بین روزهای اول تا حداکثر پنجم؟ و دلیل پزشکی اون رو هم میخواستم بدونم که چرا اول یا چرا پنجم.

اما سوال شخصی.
    من و خانومم تصمیم به جلوگیری به وسیله قرص گرفتیم. خانومم دیشب به متخصص زنان مراجعه کرد و دکتر قرص یاسمین رو برای خانومم تجویز کرد و گفته بودند که قرص رو از روز اول قاعدگی شروع به مصرف کنه و با توجه به اینکه خانومم دقیقا دو روز پیش پریود شده از این مسئله اینطور بر میاد که باید یک ماه صبر کنیم. میخواستم بدونم فرضند اگه خانومم قرص از همین شبی که گذشت یعنی شب دوم شروع کنه مشکلی خاص و موردی پیش میاد؟ با توجه به اینکه من و همسرم تصمیم گرفتیم برای اطمینان بیشتر رابطه ی غیر محافظت شده رو موکول کنیم به ماه دوم و بعد از تخمک گذاری در دوره ی بعد(یعنی حدوم یک ماه و نیم دیگه).
    منظورم از این سوال در مورد باردار شدن یا نشدن نیست، منظورم این هست که آیا اگر از روز دوم شروع به مصرف قرص کنه(که شروع کرده) در اصل قضیه و جلوگیری متمادی که قراره قرص انجام بده و شرایط هورمونی و بدنی اختلالی پیش میاد؟ اگه آره که قرص رو قطع کنه و از ماه بعد شروع کنه اگر هم که نه ادامه بده.
    یک ساله که با هم ازدواج کردیم، همسرم 20 سال داره و تو این مدت همواره از کاندوم استفاده کردیم.سابقه ی هیچ بیماری و مشکلی هم خوشبختانه نداره.

از پاسخ احتمالیتون ممنون.

15. سلام دکتر.من 1ی 2 ماه پیش با نامزدم نزدیکی بدون دخول انجام دادم.ولی احتمال می دم کمی مایع منی در دهانه واژنم ریخته شده باشه.با توجه به اینکه بعد از این عمل از قرص پروژسترون برای منظم شدن قاعدگیم مصرف کردم(و از قبل هم استفاده می کردم) و 1 دوره پریودی منطمی هم بعد از نزدیکی داشتم بازم احتمال داره که حامله باشم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 18
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید