شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 2

1. سلام من دقيقا نمي دانم سيكل بين دو پريودم چقدراست اما پريودهاي تقريبا منظمي دارم آخرين تاريخ پريودم 23خردادبوده مي توانيد حدودا تاريخ تخمك گذاريم را به من بگيد؟
    سوال ديگه اينكه در پيشگيري اورژانسي ازحاملگي آيا ممكن است بعدازمصرف صحيح قرص ها هيچ عارضه اي مثل تهوع يا سرگيجه نداشت؟ وآخراينكه آيا اين روش ممكن است موجب خارش و ترشح سفيدازواژن بشود؟مثلا از2روزبعد؟
    متشكرم

2. marjan1350 نوشته است: سلام من دقيقا نمي دانم سيكل بين دو پريودم چقدراست اما پريودهاي تقريبا منظمي دارم آخرين تاريخ پريودم 23خردادبوده مي توانيد حدودا تاريخ تخمك گذاريم را به من بگيد؟
    سوال ديگه اينكه در پيشگيري اورژانسي ازحاملگي آيا ممكن است بعدازمصرف صحيح قرص ها هيچ عارضه اي مثل تهوع يا سرگيجه نداشت؟ وآخراينكه آيا اين روش ممكن است موجب خارش و ترشح سفيدازواژن بشود؟مثلا از2روزبعد؟
    متشكرم

دوست من برای محاسبه روز دقیق تخمک گذاری باید بدونید سیکل چند روزه دارید. با تقویم خیلی راحت میشه فهمید.
    ولی به طور کلی روز وسط سیکل روز تخمک گذاریه. مثلا خانمی که سیکل 28 روزه داره روز تخمک گذاریش میشه روز 14 سیکل. البته این برای خانمایی هست که سیکل منظم دارن. برای احتیاط تا 3 روز قبل و بعد از اون روز رو هم دوره تخمک گذاری حساب میکنن.
    بله امکان داره بعد از روش اورژانسی عارضه ای نداشته باشید. این مسئله بسته به بدن اشخاص متفاوته. ولی باعث خارش نمیشه. این علائم احتمالا به دلیل عفونته. اگه ادامه داشت به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید.
    با آرزوی موفقیت.

3. سلام آقای دکتر
    سلام دوستان
    دارم دیونه میشم من 3 تا آمپول پروژسترون 50میلی گرمی زدم از قرص کلوتیزول 100 میلی گرم استفاده کردم دیشب آخریش بود ولی هنوز پریود نشدم میشه منو راهنمایی کنید دقیقاً فردا 17 میشه 2 ماه کامل که پریود نشده البته دکتر رفته بودم گفتن که دهانه رحمت ضخیم شده و تخمدان هات سالمه پس چرا پریود نمیشه اصلاً چی میشه که دهانه رحم ضخیم بشه (راستی درد در زیر دلم سمت چپ دارم البته میگیره و ول میکنه البته هر وقت میخواستم پریود شم این دردو داشتم )خواهشمندم جوابمو بدین چون خیلی استرس دارم زیاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. سلام
    من با دوستم رابطه داشتم که رابطه ما در حد لا پایی بود بعد از انزال احتمال دادیم که مقداری از منی روی واژن ریخته شده باشه. باید این توضیح رو بدم که دوستم یک هفته قبل پریودش شروع شده بود و دیروز روز آخر پریودش بود. بعد از رابطه ایی که داشتیم من بلافاصله بدن ایشون رو پاک کردم و دوستم رفت خودش رو شست. رفتیم قرص HD گرفتیم و 30-40 دقیقه بعد از رابطه ایی که داشتیم 2 عدد قرص HD رو با آب فراوان خورد و 12 ساعت بعد هم دو قرص دیگر می خوره... می خواستم بدونم با توجه به توضیحاتی که دادم احتمال بارداری وجود داره یا نه!؟ ممنون می شم جوابم رو دقیق بگین.
    (آیا کار دیگه ایی هم برای اینکه مطمئن بشیم اتفاقی نخواهد افتاد و احتمال بارداری 100% صفر بشه هست که باید بکنیم یا همین کافیه!؟)

5. hamzeh123 نوشته است: سلام
    من با دوستم رابطه داشتم که رابطه ما در حد لا پایی بود بعد از انزال احتمال دادیم که مقداری از منی روی واژن ریخته شده باشه. باید این توضیح رو بدم که دوستم یک هفته قبل پریودش شروع شده بود و دیروز روز آخر پریودش بود. بعد از رابطه ایی که داشتیم من بلافاصله بدن ایشون رو پاک کردم و دوستم رفت خودش رو شست. رفتیم قرص HD گرفتیم و 30-40 دقیقه بعد از رابطه ایی که داشتیم 2 عدد قرص HD رو با آب فراوان خورد و 12 ساعت بعد هم دو قرص دیگر می خوره... می خواستم بدونم با توجه به توضیحاتی که دادم احتمال بارداری وجود داره یا نه!؟ ممنون می شم جوابم رو دقیق بگین.
    (آیا کار دیگه ایی هم برای اینکه مطمئن بشیم اتفاقی نخواهد افتاد و احتمال بارداری 100% صفر بشه هست که باید بکنیم یا همین کافیه!؟)

سلام دوسته خوبم
    بنا به توضیحاتی که دادی ، احتمال بارداری 0%
    موفق و پیروز باشی

6. elinaze نوشته است:
    marjan1350 نوشته است: سلام من دقيقا نمي دانم سيكل بين دو پريودم چقدراست اما پريودهاي تقريبا منظمي دارم آخرين تاريخ پريودم 23خردادبوده مي توانيد حدودا تاريخ تخمك گذاريم را به من بگيد؟
    متشكرم

دوست من برای محاسبه روز دقیق تخمک گذاری باید بدونید سیکل چند روزه دارید. با تقویم خیلی راحت میشه فهمید.
    ولی به طور کلی روز وسط سیکل روز تخمک گذاریه. مثلا خانمی که سیکل 28 روزه داره روز تخمک گذاریش میشه روز 14 سیکل. البته این برای خانمایی هست که سیکل منظم دارن. برای احتیاط تا 3 روز قبل و بعد از اون روز رو هم دوره تخمک گذاری حساب میکنن.
    بله امکان داره بعد از روش اورژانسی عارضه ای نداشته باشید. این مسئله بسته به بدن اشخاص متفاوته. ولی باعث خارش نمیشه. این علائم احتمالا به دلیل عفونته. اگه ادامه داشت به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید.
    با آرزوی موفقیت.

سلام
    برای تکمیل و کمی تصحیحه صحیته دوستم elinaze باید یگم ، زماني را كه دوره پريود بعدي شما آغاز مي شود در نظر بگيريد، سپس 12 تا 16 روز از آن كم كنيد. اين چند روز، همان محدوده زمانیست كه احتمال تخمك گذاري شما در آن بسيار زياده...
    موفق باشید

7. سلام من آخرين پريودم 23 خردادبوده و14 روزازنزديكي مشكوكم گذشته البته 18ساعت پسازنزديكي 2قرص اچ دي و12 ساعت بعدهم 2تاخوردم اماتهوع زيادي نداشتم ولي يكهفته است كه حالت تهوع و دردهاي گذرا در كمرم دارو و توي سينه ام هم تيرهايي مي كشه و شكمم گاهي نبض داره كه تكرار ميشه.امروز تست خون دادم 6بودوآزمايشگاه گفت منفي هستش اما مي گفت زوداومدي چون ازتاريخ پريودت نگذشته آيا احتمال حاملگي هست؟

8. tosan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام
    همسر اینجانب تست حاملگی داده و مثبت بوده از  ان تاریخ نزیدک سی روز می گذرد
    و حالاتصمیم به سقط جنین گرفته ایم ایا در اینده مشکلی برای همسرم ایجاد نمی کند
    ایا سقط جنین مشکل ساز می باشد
    لطفا کمک کنید

9. tosan نوشته است: باسلام
    همسر اینجانب تست حاملگی داده و مثبت بوده از  ان تاریخ نزیدک سی روز می گذرد
    و حالاتصمیم به سقط جنین گرفته ایم ایا در اینده مشکلی برای همسرم ایجاد نمی کند
    ایا سقط جنین مشکل ساز می باشد
    لطفا کمک کنید

سلام

سقط جنین علاوه بر غیر قانونی بودن اغلب در زیر نظر پزشک و متخصص انجام نمیشود

و عموما در مطب های زیر زمینی و غیر قانونی است

میتواند عوارض جبران ناپذیری هم در پی داشته باشد از جمله عفونت چسبندگی رحم و ...

که حتی در شرایط استاندارد و بیمارستانی هم این کار عوارضی دارد چه برسد به غیر قانونی و...

برای اطلاعات بیشتر جستجو کنید

همیشه میگویند پیشگیری بهتر از...

موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. سلام تو رو خدا یکی کمکم کنه من سه ماهه نامزد شدم همیشه پریود نامنظم داشتم حتی گاهی وقتا هر دو ماه یک بار خونریزی داشتم ولی بعد نامزدی هر ماه اونم حداقلش ده روزی زودتر پریود میشدم رفتم دکتر گفت کیست داری قرص سیپروترون کامپاند نوشت بسته دوم و روز چهارم قطع کردم چون نتونستم عوارضش و تحمل کنم پیش دکتر هم نرفتم ماه قبل بیستم پریود شدم این ماه هم انتظار داشتم مثل قبل یه هفته ای زودتر علائم و ببینم ولی تا الان خبری نیست با اینکه تا بیستم چند روزی فرصت هست ولی خیلی نگرانم دیروز بیبی تست گرفتم فقط یه خط رنگی شد تو رو خدا یکی جوابم و بده خیلی نگرانم

11. sima1971 نوشته است: سلام من آخرين پريودم 23 خردادبوده و14 روزازنزديكي مشكوكم گذشته البته 18ساعت پسازنزديكي 2قرص اچ دي و12 ساعت بعدهم 2تاخوردم اماتهوع زيادي نداشتم ولي يكهفته است كه حالت تهوع و دردهاي گذرا در كمرم دارو و توي سينه ام هم تيرهايي مي كشه و شكمم گاهي نبض داره كه تكرار ميشه.امروز تست خون دادم 6بودوآزمايشگاه گفت منفي هستش اما مي گفت زوداومدي چون ازتاريخ پريودت نگذشته آيا احتمال حاملگي هست؟

احتمال بارداری با توجه به مصرف قرصها اصلا نیست
    وقتی جواب خونتون منفی بوده دیگه اصلا جای نگرانی نیست

12. سلام
    درمورخه11اين ماه قراربود كه عادت ماهانه اش شروع بشه ولي در8يا9نهمينروزاين ماه نزديكي كرديم درست قبل از تاريخ 11اينماه وايشان عادت ماهانهنشد ما 2شب پيش تست حاملگي رو گرفتيم تشخيص اين بود كه يكخط قرمزرنگ همراهبايكخط قرمزرنگ ضعيف مواجه شديم كه شادوخرم شديم كه ايشان حامله شده استولي امروزبعدازخواب ساعت 10كه به دستشوئي رفته بود اومد برام گفت كه مريضشدم كه اينكار بدنم سست شده است آقاي دكتر سريعا جواب بده چه كنيم كه بچهداربشيم ماهم مثل بقيه خانواده ها بچه داشته باشيم راهنمائي كني خيليممنون ميشم.وسوال ديگه اينست كه منظورازپريود چيه؟

انتصرالله ينصركم ويثبت اقدامكم

13. fatehank2 نوشته است: سلام
    درمورخه11اين ماه قراربود كه عادت ماهانه اش شروع بشه ولي در8يا9نهمينروزاين ماه نزديكي كرديم درست قبل از تاريخ 11اينماه وايشان عادت ماهانهنشد ما 2شب پيش تست حاملگي رو گرفتيم تشخيص اين بود كه يكخط قرمزرنگ همراهبايكخط قرمزرنگ ضعيف مواجه شديم كه شادوخرم شديم كه ايشان حامله شده استولي امروزبعدازخواب ساعت 10كه به دستشوئي رفته بود اومد برام گفت كه مريضشدم كه اينكار بدنم سست شده است آقاي دكتر سريعا جواب بده چه كنيم كه بچهداربشيم ماهم مثل بقيه خانواده ها بچه داشته باشيم راهنمائي كني خيليممنون ميشم.وسوال ديگه اينست كه منظورازپريود چيه؟

انتصرالله ينصركم ويثبت اقدامكم

سلام
    خمتتون که عرض شود اولاً پریود به معنای همون عادت ماهیانه است ..
    ثانیاً در مورد این که چه کار باید کرد که احتمال بارداری رو بالا برد میتونین به بحث زیر مراجعه کنید :
    http://www.roham.ws/web/ftopict-11616.html

به طور خلاصه میتونم خدمتتون بگم که در اواخر دوره ی ماهیانه و اوایلش احتمال بارداری کمه .. و اینکه تست های خانگی خیلی قابل اعتماد نیستن به خصوص اگه در زمانی نزدیک نزدیکی استفاده بشن .. معمولاً فکر کنم حداقل یک هفته باید از نزدیکی گذشته باشه و البته هر کدوم از این تست ها خودشون توضیحاتی دارن که گفته شده چقدر باید از نزدیکی گذشته باشه ..

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. با عرض سلا خدمت شما
    بنده ۶ ماه است که ازدواج کردم اما چندی پیش با شوهر خود نزدیکی مشکوکی داشتم و برای پیشگیری اورژانسی به مصرف ۴ قرص diane 35 همانند روش پیشگیری اورژانس به وسیله ی LD پرداختم.میخواستم اگر امکانش هست بپرسم که ایا این روش ثاثیر گذار خواهد بود یل خیر؟و ایا عواق بدی به همراه خواهد دلشت؟

15. سلام،
    این مطلب رو از زبان نامزدم می نویسم:
    من 25 سال سن دارم
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 32 روز است. 3 - دوره خونریزی 4 روز است. 4 - آخرین بار 25-03-89 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 08-04-89 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی رو و اطراف واژن من تخلیه شد که بلافاصله پاکش کردم و کاملاٌ محدوده رو شستم.

با این توضیح که در طول این مدت استرس و فشار عصبی خیلی شدیدی داشتم و در تاریخ 20 و 21 و 22 تیر خونریزی عادی داشتم ( تقریباٌ شش روز قبل از زمانی که انتظار داشتم ).
    در مطالب خواندم که خونریزی لانه گزینی مختصر است و یک تا دو روز ادامه دارد... و اینکه استرس و فشارهای عصبی باعث تغییرات پریود می گردد. امکان و جود بیماری عفونی هم ضعیفه .

خواهش می کنم کمک کنید ، نمی خوام این موضوعات رو خودش بدونه و به استرس بیوفته . پس تو این شرایط امکان آزمایش خون یا تست ادرار رو نداریم .( واقعاٌ شرایط روحی خوبی نداره و نگران سلامتی نامزدم هستم ). و اینکه هنوز به موعد تاخیر پریود نرسیده.

چطور می شه از باردار بودن یا نبودنش مطمئن شد ؟
    تفاوت خونریزی پریود با لانه گزینی چیه ؟
    اولین علامت های حاملگی چیه و دقیقاٌ چه موقعی بروز می کنه ؟

خواهش می کنم کمک کنید دارم از استرس دیوونه میشم .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 18
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید